Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) haddent válasza lineage2 (#12000) üzenetére


haddent
addikt

Na így már lehet gondolkodni (feljebb írtad a dolgokat..). Szerintem jövő ilyenkor, full hd -ban, kimaxolva még minden játék menni fog 30+FPS -el, ez szinte boritékolható. Nálam ez az abszolút alsó küszöb, ez megszokható (pedig nem szar a szemem, simán megmondom neked 10ből 10x, hogy az 100, 200 vagy 500FPS -e ott a kijelzőn..) nekem. Ez azért elég pesszimista jóslat az eddigiek alapján, reméljük a legjobbakat. Más: full hd -ban, normál részletesség körül 2-3 év szerintem megintcsak teljesíthető kéne legyen...
A 7950 természetesen sokkal erősebb a 7870 -nél, így a CF 7950 > CF 7870 is ...

Jó tervnek hangzik az, hogy jövőre még egy 7950, bár én sem kedvelem a CF/SLI -t, ezért én inkább el fogom adni, és veszek egy új generációs 1db karit, és még lehet, hogy kevesebbet is költök majd mint te.

(#12002) Löncsi válasza stranger28 (#11997) üzenetére


Löncsi
őstag

Itt csak zsenik vannak, te vagy a buta, képzetlen mert nem tudod, hogy a K3370SXIZÉ processzor mennyire gyors!

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12003) laca000 válasza lineage2 (#12000) üzenetére


laca000
őstag

Jól teszed, 1 monitorra, CF-et építeni, 1-2 játék kedvéért, elmebeteg ötlet, jövőre jóval olcsóbban juthatsz majd egy másikhoz. :Y

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#12004) Pug válasza Löncsi (#12002) üzenetére


Pug
veterán

Tényleg szükséges a trollkodásod? :U

(#12005) stranger28 válasza Löncsi (#12002) üzenetére


stranger28
addikt

:DDD

(#12006) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Neki esek szépen a játékoknak. Elkezdtem őket tesztelni mit tud a CrossFire. Mai nap jött meg a Iponból rendelt DELL U2713HM monitorom. Brutális szép képe, színe van. Eszméletlen...
Egy két játékra különösen kiváncsi vagyok 2560x1440 felbontásban.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#12007) SSJmeszes válasza laca000 (#12003) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Amit nátod ádibá is most vett egy 2560x1440 tudó monitort. Egyet. Nem többet.
Ehhez már szerintem kelleni fog így is a CF egyes játékokban.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#12008) stranger28 válasza SSJmeszes (#12007) üzenetére


stranger28
addikt

Nem nagyon tudtam még megakasztani ésszerű határokon belül.

(#12009) tom_tol válasza haddent (#11988) üzenetére


tom_tol
addikt

csak egy kérdésem lenne
volt neked ref. karid ?

(#12010) laca000 válasza SSJmeszes (#12007) üzenetére


laca000
őstag

"Ádibát" biztosan szétveti a zseton. :Y

Nem egy fizetést kap. Többet.

Magyarországon örül az ember ha 1 full hd monitort vesz.

A srácnak sincs nagyobb szerintem. :Y

Arra meg minek neki CF? :Y :Y :Y

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#12011) haddent válasza tom_tol (#12009) üzenetére


haddent
addikt

Volt. És csak a baj volt vele. Melegedett, bedöglött a hűtés, szétment 1 kondi, hangos volt, nem lehetett húzni. (Mindez 3 karival, 2x lett cserélve gariban)

(#12012) Pug válasza haddent (#11988) üzenetére


Pug
veterán

Nezz kicsit korul az internet sotet bugyraiban.... aztan magad is felismered, hogy badarsagokat beszelsz :DDD

(#12013) haddent válasza Pug (#12012) üzenetére


haddent
addikt

Onnan jövök :) Remélem nem gond, ha neves külföldi hardver - teszter oldalaknak, gyártók fórumain a gyártók alkalmazottainak és a saját tapasztalataimnak hiszek :U

[ Szerkesztve ]

(#12014) ricshard444 válasza haddent (#12011) üzenetére


ricshard444
veterán

Szépen kifogtad, az ismerősi körömben senkinek nincs baja vele,ahogy itt sem,ha csak az nem,hogy hangos...fene a chipjeit... :N

Vannak dolgok...

(#12015) haddent válasza ricshard444 (#12014) üzenetére


haddent
addikt

Persze, az enyém egy extrém eset volt, és már régebben is történt. Ettől még szívesen megnézném, hogy egy non-ref. kari meg egy ref. kari mit művel 5 év használat után. Na nem azért, mert bárki eddig használna 1 vgat, csak ha húzod, akkor rövidül az élettartam, és nem mindegy, hogy 1.5 évet vagy 10-et vágdosol magad alatt :R

(#12016) Reggie0 válasza laca000 (#12010) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy lehet, hogy ugy van vele, hogy egy videokartya tobbet er, mint egy kulfoldi nyaralas. (Ezzel en is igy vagyok)

(#12017) ffodi válasza haddent (#12011) üzenetére


ffodi
veterán

Hmm.....alapvetően én sem értek veled egyet. Rendben van, hogy nem ref. "párti" vagy, de vannak dolgok amik egyszerűen nem igazak.

"......non-referencia NYÁK is jár hozzá, ezért sokkal jobb minőségű alkatrészekkel van szerelve"

A ref. kari is nagyon korrekt minőségű alkatrészekkel van felszerelve. Ez a kijelentés maximum 1-2 speciális vga-ra lehet igaz, pl. MSI Lightning.

"A Vapor-X VRM -je például 120C -ig mehet simán, míg a referencia valószínűleg ott halna meg helyben 100C -nál. "

Ez sem igaz. A DirectFET-ek például a legtöbb nem ref esetén ugyan azok, mint a ref.-nél. Sőt vannak gagyi OC verziós kártyák, ahol ezen spóroltak is. Referenciaként egy datasheet. A tápellátást tekintve alapvetően annyi eltérés lehet, hogy nem 6 fázisú, hanem 7 vagy 8, esetleg több. Ezt a különbséget levegős (esetleg pozitív vizes) tuningnál tekinthetjük szinte semmisnek.

"........a hűtés (referencia) esetleg lehet néhol hatékonyabb, de sokkal hangosabb, sokkal hamarabb bedöglik"

Az, hogy hangos igaz az igaz, de ha bedöglik ott a 2 vagy 3 év gari........(egyébként sem lehetett nagyon hallani ilyen jellegű problémákról)

"........és a fetek, kondik stb... is sokkal szarabbak egy ref. pcb -n, "

FET-eket leírtam. Kondik esetén mire gondolsz? Mert ez érdekelne. Alapjában véve mindegyik vga-n jó minőségű szilárdtest kondik vannak, amik szinte örök darabok. Egy-két esetben max ráírják, hogy ultra giga mega low imp+esr, de azt meg is fizeted szépen, és már nem egy árkategóriáról beszélünk.

#12011

"....szétment 1 kondi, hangos volt, nem lehetett húzni. (Mindez 3 karival, 2x lett cserélve gariban)"

Ezek alapvetően gyári hibás termék ismérvei. Mindig kifoghat az ember rossz szériát, néha többször is. Éppen ezért ilyen szinten elég elhamarkodott dolog általánosítani. Illetve, ha nem lehetett húzni, az nem hiba, mert általában ezt senki sem garantálja egy ilyen terméknél, hogy lehet.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#12018) ÁdiBá válasza Reggie0 (#12016) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem cigizem, nem iszom, napi egy kávét iszok meg munka elött.
Fizikai munkával kapargatom össze a gépemre a aprót. Lehet mutogatnak rám, de inkább erre költöm...

(#12019) SSJmeszes METRO2033 ki kell probálnom. ;]

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#12019) SSJmeszes válasza laca000 (#12010) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Valamit nagyon félre értettél.
Itt nagyon nem a zsetonról volt szó. Ebbe ne menjünk bele, kinek mire telik, mert nagyon felesleges.

Annyit akartam írni, hogy egyik másik játéknál igencsak megfogja hajtani a CF et a 2560x os felbontáson!
Ennyit akartam írni. De te valamiért nagyon elkanyarodtál az anyagiak fele.

ÁdiBá: Na itt a példa. Ha jól emlékszem, akkor 1080p. n is igen csak hajtotta a CF et 99% on...

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#12020) Reggie0 válasza ÁdiBá (#12018) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem csoda, ez meg kell szokni, ha az embernek "kulonos" szokasai vannak:)
Amugy ezek a PC alkatreszek, ha ugy nezzuk, nem nagyon dragak, en legutoljara fotodiodat vettem magamnak, ami majdnem annyi, mint egy ilyen kartya,,,

[ Szerkesztve ]

(#12021) ÁdiBá válasza SSJmeszes (#12019) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nagyon jól ment FullHD-ban. Kérdés az hogy ekkora felbontásban is marad játszható-e a dolog.

ÁdiBá

(#12022) haddent válasza ffodi (#12017) üzenetére


haddent
addikt

Ok, természetesen nem muszáj egy állásponton lenni velem, és én is értem amit te írsz, de továbbra sem győztél meg, még te sem. Igazából te sem (mintahogy ezekszerint én sem) tudtál semmi olyat írni, ami örök igazság.

Kondik esetén arra gondolok, hogy nem sima szilárd, hanem azon belül is valamivel felsőbb kategóriájú, spec. kondi.
Fetek lehet, hogy van ahol ugyanaz, de azért sok esetben nem. (És ahol ugyanaz, ott is általában több fázist kap, ezáltal kissebb terhelés jut egyre, így kevésbé "rongálva" azt).
Fontos leszögezni, hogy én kifejezetten non-ref. hűtős, non-ref. pcb -s dolgokról beszéltem. Most a PCB átszínezése, meg a szövegek újranyomása nem custom pcb, majd ha szépen áttervezték az egészet, mint ahogy azt sok esetben az Asus, Sapphire, MSI stb.. .teszi is, erősebb, több fázisú VRM, eleve jobb minőségű, többrétegű nyák, stb... (Sokszor látni ref. karikon, hogy lenne hely még ennek-annak, de kihagyták, mivel "felesleges".)

Egy ilyen, tényleg, valósan újratervezett pcb -s, megbízható gyártótól kikerült vga nem igaz, hogy nem jobb, mint egy ref. :U

Valószínű félreérthetően írtam le a dolgokat, és nem kötöttem ki, hogy miről is beszélek (teljesen újratervezett...). Ha így sem értessz/értetek egyet, akkor sajnálom, de akkor hagyjuk is abba, mert nem fogjuk tudni egymást meggyőzni.

A példaként említett ref. karim pedig nem volt gyári hibás, a 2 csere 3 évre lebontva volt, kb. évente lett új kártyám. Gyári hibásan eddig nem húzta volna tökéletes működéssel.

[ Szerkesztve ]

(#12023) peterm711 válasza ÁdiBá (#12021) üzenetére


peterm711
aktív tag

Szerintem simán, nem olyan nagy ugrás a 2560x1440 az 1920x1080-hoz képest, többen is irták már.

(#12024) wolfman


wolfman
veterán

Üdvözlet!

Ma érkezett meg az ASUS Radeon 7950 DCU2T V2-esem. Sokaktól olvastam, hogy ez bizony nagyon jó hűtő az ASUStól, baromi halk. Na kérem ez minden csak nem halk! Olyan mintha a szomszédba menne a mosógép. Sok falon át jövő, tompa, mély centrifuga üzemmód hang! Jó, persze nem vészes, a Gigabyte Geforce 9600GT után halk, de nekem picit zavaró a kerregő mély hangja! :( Lehet a ventiket le fogom cserélni rajta

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12025) haddent válasza wolfman (#12024) üzenetére


haddent
addikt

Relatív. Mihez képest? :DDD Úgy már mindjárt halk lesz, hidd el :DD

(#12026) ffodi válasza haddent (#12022) üzenetére


ffodi
veterán

Nem meggyőzni akartalak, csak leírtam a véleményem, és rávilágítottam arra, ami nagy valószínűséggel téves információ.

A mostani mondandód elejét az előbb megválaszoltam, de most is ugyan azt a lényegében fals dolgot írod. :N

Egyébiránt pontosan értem, hogy mire gondolsz. A NYÁK áttervezésének általában két oka lehet (ebben az esetben), überbrutál tuningtermék létrehozása, vagy költségcsökkentés. Sajnos általában az utóbbi szokott lenni a fő szempont. Az MSI Lightning, ASUS DC2 stb, nem ez a kategória, és erre nem is mondtam, hogy jobb vagy nem, amit sokszor kategorikusan ki sem lehet jelenteni.

Többrétegű nyák? :D Eszerint a ref, max 2 oldalas, a tuning nem refen, pedig a GND és a tápvonal már külön van véve a többitől, vagyis az 4? Ez butaság, már ne is haragudj.

"Egy ilyen, tényleg, valósan újratervezett pcb -s, megbízható gyártótól kikerült vga nem igaz, hogy nem jobb, mint egy ref."

A kérdés az, hogy miben? Ha a hűtés hangerejét vagy hatásfokát nézzük, akkor valószínű sok esetben jobb a nem ref, mint a ref, bár az utóbbiban nem mindig. Ha a tuningpotenciált nézzük szobahőn, akkor nemhogy egetverő, de általában nem sok különbség van egy ref és egy nem ref között (7970 és 7950-ről beszélünk ugye). Az extrém tuning már más kérdés, ott nyilván jobbak a "direkt" erre tervezett vga-k.

"A példaként említett ref. karim pedig nem volt gyári hibás, a 2 csere 3 évre lebontva volt, kb. évente lett új kártyám. Gyári hibásan eddig nem húzta volna tökéletes működéssel."

Mivel 7970/7950-ről beszélünk, ami nem lehet 2 éves, vagy több, ezért az ilyen jellegű információk jelen esetben irrelevánsak. :U

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#12027) laca000 válasza SSJmeszes (#12019) üzenetére


laca000
őstag

Én nem vagyok kocka, csak lightosan kockulok, és nekem magyarázhatják a "nem eszem, nem iszom" mondókát, a CF meg a 2560+, bizony megéri az árát, mindenféle irigység nélkül.

1 milliót meg költsön a Blaha Lujza gépre, adok a családnak enni inkább, annak van értelme.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#12028) pityu8611 válasza ÁdiBá (#12018) üzenetére


pityu8611
tag

Teljesen megértelek!!
engem is sokszor cikiznek melóba h "hülye kocka" meg "elbaszod a sok pénzt a gépre",de nem iszok,nem cigizek!Az persze elfogadott dolog a mai világban h hétvégente több tízezer forintot buliznak el!és persze az ivás meg a bulizás az értelmes dolognak számít ma!!

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#12029) SSJmeszes válasza laca000 (#12027) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

TE dolgod, hova teszed a pénzed.
És legyen a másik dolga, hogy ő hova teszi a saját pénzét... Senkinek semmi köze a másik anyagi és körülményi helyzetére. Maradjunk ennyibe.

Te kezdted el ezt az anyagi dolgot, de nem is értem, hogy minek és miért és hogy kinek?

Egyébként meg a nem cigizem/iszom el nek, csak gondolj bele nem kicsit van értelme...

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#12030) laca000 válasza SSJmeszes (#12029) üzenetére


laca000
őstag

Nem tudom, honnan vettem, hogy esetleg FULL HD felbontáshoz elég egy HD7950, és ez lelkileg, ezen a fórumon feldolgozható lesz, hogy nem kell milliárdokat költeni 1980X1050-hez.

De próbálkozni csak lehet. ;]

Elvetélt ötlet volt, elismerem. :R

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#12031) wolfman válasza haddent (#12025) üzenetére


wolfman
veterán

Mondjuk a 4870-esemhez képest hangos! Alapjáraton nagyon halk volt, játék közben már süvített.
Az is igaz, hogy fél óra Borderlands2 után ez nem lett hangosabb. Azért nekem zavaró, főleg hogy minden más néma mellette! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12032) Pug válasza ffodi (#12026) üzenetére


Pug
veterán

A példaként említett ref. karim pedig nem volt gyári hibás, a 2 csere 3 évre lebontva volt, kb. évente lett új kártyám. Gyári hibásan eddig nem húzta volna tökéletes működéssel."

Mivel 7970/7950-ről beszélünk, ami nem lehet 2 éves, vagy több, ezért az ilyen jellegű információk jelen esetben irrelevánsak.

Én már az elején, mikor rávágta, hogy neki ebből a ref szériából 3 volt sorozatban hibás, éreztem a kamu szagot, de nem akartam nagyon megkaparni a dolgot. Úgy látszik nem is kellett. A nagyotmondás gyakran önellentmondásba keveri az embert. ;]

Vagy ha azon 3 példányt random, más típusú refekre értette, akkor teljesen irreleváns, mivel itt konkrétan 7970 ref. vs non ref kártyák közti különbség, vásárlási igény eltérésről volt szó... :U

[ Szerkesztve ]

(#12033) SSJmeszes válasza laca000 (#12030) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

huhh ember.. tényleg hagyjuk rá... milyen milliárdokról irkálsz most?
Van ami kihajtja a CF et 1080p. n is! De aki CF et vesz, az úgyis gondol a jövőre, vagy túl tesz rajta, mert kell neki az új generáció. Még most per pill éppen talán elég, de annyira nem biztos, hogy ne essen be egyes játékokban az FPS annyira, hogy zavaró legyen... egyébként meg 7970 ről beszélünk, és 1920x1080!

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#12034) Pala válasza Pug (#11990) üzenetére


Pala
veterán

Lehet azért még találni, bár kutakodni kell utána. Nekem még sikerült egyet elcsípnem kerek 100 ezerért október elején (utána hónap közepén az iponban volt 97-ért is!), de azóta kicsit megritkultak és feljebb is ment az áruk.

(#12035) laca000 válasza SSJmeszes (#12033) üzenetére


laca000
őstag

huh, ember, tényleg hagyjuk, "új generáció", jól beszélsz :))

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#12036) SSJmeszes válasza laca000 (#12035) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

miért? a 8xxx az mi a bánat lesz? generális vagy mi?

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#12037) Pug válasza Pala (#12034) üzenetére


Pug
veterán

a 98K-s sapphire-t én is láttam, csak hezitálás miatt lemaradtam róla...

[ Szerkesztve ]

(#12038) Löncsi válasza pityu8611 (#12028) üzenetére


Löncsi
őstag

Az ilyeneket nem szabad felvenni... nomeg meglehet majd nézni az ilyen bulizós arcokat pár év múlva.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12039) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Srácok, nem tudom találkoztatok-e már ezzel. Jó ajánlatnak tűnik :))

(#12040) Pug válasza daneeeeee (#12039) üzenetére


Pug
veterán

Ha lenne náluk referencia 7970-es, akkor már venném is :DDD

(#12041) SzlobiG válasza daneeeeee (#12039) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos sok vásárlót szereznek ezzel tényleg nagyon jó ajánlat.

(#12040) Pug Ott a Lightning azzal nem lősz mellé halk, tuningolni is lehet keményen max az ár...én refet már biztos nem vennék a hangja miatt.

[ Szerkesztve ]

(#12042) daneeeeee válasza Pug (#12040) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Van ott Asus DC2 (új hűtős) vagy Gigabyte OC-s vátozatú, tudtommal utóbbit többen is használják és elégedettek.

(#12043) Pala válasza Pug (#12040) üzenetére


Pala
veterán

Meg lehetne még próbálni felhívni őket, hogy be tudnak-e szerezni konkrét kártyát/típust. Én is erősen gondolkodtam/gondolkodom rajta, csak hát azért mégiscsak 100 rubel.... :F De ez a ref. Sapphire nagyon bevált!

[ Szerkesztve ]

(#12044) Pug válasza daneeeeee (#12042) üzenetére


Pug
veterán

Giga kizárt :DDD , a DC2-ről meg sok mindent hallani, csak jót nem, főleg, hogy a nem TOP verzión nem állítható a fesz...

Még ezen gondolkodtam, de ezektől az "OC" verzióktól kiráz a hideg :F

(#12041) SzlobiG:
Na igen, mondjuk annak az árát sokallom egy kicsit... :U

[ Szerkesztve ]

(#12045) daneeeeee válasza Pug (#12044) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Nem tudom,szerintem egyikkel sem járnál rosszul, feszt pedig ha jól tudom már nem lehet állítgatni az újabbakon (vagy legalább is mintha lenne valami határ).
Én a power limit-et húzom +20%-ra úgy megy 1125MHz-et a GPU, ha ez nem elég akkor szerintem +100MHz sem lesz elég.

(#12046) Pug válasza daneeeeee (#12045) üzenetére


Pug
veterán

Tegnapi commentek alapján, a sapphire OC-n még lehet, elvileg a sima DCII-esn és a Giga OC szutykokon nem lehet. Na akkor ebből Sapphire OC lesz, max rápacsálok :DDD

(#12047) ricshard444 válasza Pug (#12046) üzenetére


ricshard444
veterán

Mi a gond a Gigával kifejtenéd bővebben? :U

Vannak dolgok...

(#12048) Pug válasza ricshard444 (#12047) üzenetére


Pug
veterán

Semmi, inkább nem általánosítok. Maradjunk annyiban, hogy szubjektív tapasztalatom alapján eléggé negatív kép alakult ki a gyártó termékeinek minőségét illetően az elmúlt 2 évi felhozatal alapján, Én így saját felhasználásra inkább kerülöm őket egy darabig. :R

(#12049) SzlobiG válasza ricshard444 (#12047) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem lehet feszt emelni annál se.

(#12050) ricshard444 válasza SzlobiG (#12049) üzenetére


ricshard444
veterán

Azt értem én,de attól még nem szutyok :DDD Szombaton már nálam lesz a Giga,megnézem mit megy,remélem egy kellemes 1125-t menni fog,úgyis leírom a véleményem róla,vagy szídom vagy ódákat zengek róla :)

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.