Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Edem05


Edem05
őstag

Az új GCN architektúra és a Tahiti cGPU felületes ismertetése után elegendő információ áll rendelkezésre, hogy szemügyre vegyük a Radeon HD 7970 konkrét paramétereit. Az új VGA x16-os PCI Express 3.0-s interfészbe illeszthető. Ez a csatoló elméletben kétszer nagyobb adatátviteli teljesítményt jelent az x16-os PCI Express 2.0-s porthoz viszonyítva, de a programokban ennek nem biztos, hogy azonnal látni lehet az eredményét, mivel a fejlesztők manapság arra törekszenek, hogy a PCI Express busz csak minimális igénybevételnek legyen kitéve. Számos teszt lelhető fel a weben, melyek alapján kijelenthető, hogy egy mai csúcs VGA-nak az x8-as PCI Express sem korlátozza a teljesítményét, így a PCI Express 3.0 előnyeit biztos nem lehet majd azonnal kihasználni.
Ez sokak számára valószínűleg nem hat meglepetésként, hiszen ugyanezt eddig minden új PCI Express szabvány bevezetésénél el lehetett mondani. Ennek ellenére a PCI Express 3.0 mögött jelenleg óriási reklámkampány húzódik, ám a gyártók sosem mutatják be, hogy az elméletben elérhető extra sebességnek milyen gyakorlati hatásai vannak. Ennek nyilván az az oka, hogy most még az új interfész gyakorlatban mérhető előnye nem mutatható ki.

Az új VGA támogatja a Cayman esetében bevezetett PowerTune technológiát, így a maximális energiaigényt a felhasználó a Catalyst Overdrive menüjében képes szabályozni pozitív, illetve negatív irányban. A Radeon HD 7970 alapértelmezett beállítások mellett 250 wattos limittel rendelkezik, de a nyomtatott áramköri lap 300 wattra is fel van készítve, ami a tuningosok számára jól jöhet. A terheléstől mentes időszakokban a kártya természetesen visszafogja magát, és a fogyasztás ilyenkor kicsivel 20 watt alá esik.

Új technológia azonban a ZeroCore Power szolgáltatás, mely akkor lép érvénybe, ha a számítógépen az operációs rendszer készenlétbe kapcsolja a monitort. Ilyen esetben az előző generációs VGA-k továbbra is elfogyasztották az úgynevezett idle energiát, ám a Radeon HD 7970 már beéri 3 wattal is. A VGA-n a GPU szinte teljesen lekapcsol, így egyedül a PCI Express vezérlő marad aktív, hogy fogadhassa a felébresztéshez szükséges jelet. Természetesen a memóriákat sem lehet teljesen inaktiválni, így azokat továbbra is frissíteni kell, de a ventilátor teljesen kikapcsol, mivel azt a 3 wattos hőmennyiséget a hőkamrás hűtőborda is elvezeti.

Az AMD az Eyefinity funkciót is erősíti, így bemutatkozik a 2.0-s verzió, melynek legnagyobb újítása a Discrete Digital Multi-Point (DDM) Audio szolgáltatás. Az aktuális megoldás esetében rá lehet kötni több monitort a termékekre, de csak egyetlen nyolccsatornás hangfolyam biztosítása lehetséges. Az új Eyefinity mindegyik csatlakoztatott kijelzőhöz külön nyolccsatornás hangfolyamot képes rendelni. Ez új szintre emelheti a videokonferenciák minőségét, ugyanis az egyes kijelzőkhöz rendelt személy az adott megjelenítő hangszóróján szólal meg. A fejlesztésnek alapvetően ez is volt a legfőbb célja. A DDM Audio szolgáltatás egyébként teljesen automatikus, vagyis amint egy programhoz kapcsolódó ablak átkerül egyik kijelzőről a másikra, akkor azt a hangfolyam is követi.

Tesztek:
techpowerup
anandtech
guru3d

(#2) - = Zk = - válasza Edem05 (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már vártam a topikot:C...

szvsz fain "első" lett... de majd idővel módósítják/tok... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Edem05 válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Edem05
őstag

Infó hiányában a cikkből emeltem ki pár fontosnak ítélt részt... szvsz a kari debütálásáig megfelel, aztán majd módosítjuk természetesen!
:K

(#4) - = Zk = - válasza Edem05 (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, van benne valami! :C

bár ha az árazást nézem, akkor ha a 7950-et kb 100k "alá" lövik be, akkor annak nagyon tudnék örülni. caskis 3GB fedélzeti memóval:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Én az EAH7970 DCII-est vagy III-ast várom. ;] :P

⭐ Stella

(#6) Edem05 válasza radi8tor (#5) üzenetére


Edem05
őstag

Én meg azt várom mikor múlik el a lila köd, és szépen be normalizálódik a kari ára olyan 120k környékére! :K Akkor jön 2 db, és csókolom... Persze ez kb 3 hónap, de nem sietek, ráérek! Hát ha addig kijön a másik fél is a cuccával, és akkor ez még lentébb megy!

(#7) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Én még mindig várom a végleges árakat, meg esetleg egy phs tesztet. Érdemes-e a 6950@6970 cfet eldobni egy ilyenért.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#8) radi8tor válasza Edem05 (#6) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

3 hónap? Az én 6970-em 1 év után is tartja az árát. :K

⭐ Stella

(#9) AtHoS válasza Sontir Fel (#7) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van ott pár teszt linkelve, esetleg bele is nézhetnél.

Mod: árakról meg így első időkben elég magasakat írnak 160k+ és a neves gyártók termékei még csak most fognak jönni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#10) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Nah a várva várt topik :R

(#11) - = Zk = - válasza Sontir Fel (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát sztem nem. max ha kellenek az "újdonságok"..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) kasa85 válasza Sontir Fel (#7) üzenetére


kasa85
őstag

Egyenlőre nem érdemes mivel a HD6950 CF alapon keresztbe megeszi.
Amíg a HD6950 CF max 130e addig a lassabb HD7970 150E ft felett van szóval nem igazán éri meg.
Legalább egy fél év kell míg az árak lejjebb mennek,és a Driverek is a friss hardverra megcsiszolódnak.
Az első fél év mindig döcögős utána jó vétel lehet. :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#13) SzlobiG válasza Sontir Fel (#7) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs értelme lassulást éreznél, viszont ha kettőt veszel az már más tészta közel 400k-ért.:D

(#14) Edem05 válasza radi8tor (#8) üzenetére


Edem05
őstag

Nem az adatlapi konfigomba lesz, egy másikba ;] plusz addigra már normalizálódik a driver is hozzá, és lehet a gyártók közül is válogatni kényem kedvem szerint! :K

SzlobiG:
Kezdeti ár ez nagyon még... 160k-t nem ér meg nekem, de 3 hónap múlva 120-at igen ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Sontir Fel válasza AtHoS (#9) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Koszonom, atfutottam oket, igy elsore.... erdekes. Minden az arcedulatol fugg. Megvarom meg a ph tesztet, kivancsi vagyok, hogy itt milyen eredmenyek szuletnek.

(#12) kasa85 + (#13) SzlobiG : ez a velemenyem nekem is. Tenyleg csak azert foglalkoztat a dolog, mert most esetleg jbb aron lehetne kiszallni a 6950bol. Darabja kb 55Kban volt, most meg nyernek is rajta szerintem, de kesobb?

(#14) Edem05 : ha jol latom most boltban 95k a legalja a 6970nek, felek tole, hogy messzebb van meg a 120Ks 7970 :(

(#16) BeLucZ: uuuggggyyy aaaammm :DDD

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#16) BeLucZ válasza Sontir Fel (#15) üzenetére


BeLucZ
addikt

biztos hogy más, reálisabb eredmények, nem úgy mint a tehhhpóverápposoknál :D

(#17) Edem05 válasza Sontir Fel (#15) üzenetére


Edem05
őstag

Senki nem mondta hogy most lesz annyi... viszont 3 hónap múlva kb annyi lesz... :K , aki most veszi meg az buta

(#18) radi8tor válasza Edem05 (#17) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy gazdag.
De január 9 előtt nem nagyon lehet kapni (csak, akinek valami jó kapcsolata van).

- = Zk = - Én már elszórtam egyet, a másikat is eladom, ha van rá vevő. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, nagyon remélem, hogy sokan elszórják majd a 6950/70-esüket eme széria miatt :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Edem05 válasza radi8tor (#18) üzenetére


Edem05
őstag

Hát aki akarja vegye... egyszer mindenkinek eljön az ideje, és nem érdemes dilemmázni 1-2 hónapon :R

(#21) SzlobiG válasza Sontir Fel (#15) üzenetére


SzlobiG
félisten

Annyit úgyse nyersz ha most adod el, hogy megérje a 7970.

(#22) - = Zk = - válasza radi8tor (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

6970? horror áron adják. a 6950-et szintén.
XX70-es szériám volt mindíg, jólenne követni ezt a "vérvonalat"...
de sajnos sokan elkalandoztak az árakkal.

mennyiért adnád? mi is pontosan, stb. ezt ha lehet átbeszélhetnénk, csakhogy... püben jöhet a többi! ne ide "fossuk" az ide nem illő szöveget :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Sontir Fel válasza SzlobiG (#21) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Igen, ezen agyalgatok, hogy mi lenne a jo. Gondolom 150K felett jo ideig nem lesz, tehat maradnak az 50es fiuk.

(#17) Edem05 : ahogy nezem az elmult idoszakot az arak inkabb fel, semmint le mennenek. A konfigomat most kb eladhatnam annyiert amennyiert vettem az elmult 1-2 evben :P

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#24) radi8tor válasza Sontir Fel (#23) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van, az árfolyam sokat nyomott felfelé a használtpiaci cuccokon.

⭐ Stella

(#25) kasa85 válasza Sontir Fel (#15) üzenetére


kasa85
őstag

Add el az egyik HD6950 karidat,míg a másik megmarad az optimális időpontig amikor az árak nem lesznek ekkorák,készleteket normálisan fel töltik,jönnek a nem ref változatok ha számít,és a driverek is kifinomulnak ehhez a járgányhoz.
Pár hónap kell,és megéri majd váltani azoknak akik szeretik a gépüket csúcson járatni.
Ha egyet most eladsz a HD6950 ből egy karival lesz egy kissebb bukásod később,és nem 2db al ez is egy megoldás.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#26) tombar


tombar
senior tag

azért nem semmi cucc. kijön ám rendesen a +1,5 giga előnye fHD felett. mondjuk azért van néhány anomália, ez minek tudható be?
azért vannak érdekességei, bf3nál bőven többre számítottam.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#27) - = Zk = - válasza tombar (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hááát, bakker. ez a kártya lenne nekem a legjobb... hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) radi8tor válasza tombar (#26) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még nem is nagyon írtak rá drivert még, pont ezért nagy szám ez az eredmény.
1-2 hónap múlva már kiforrott driverek lesznek a kártyához. :K

⭐ Stella

(#29) Edem05 válasza tombar (#26) üzenetére


Edem05
őstag

A drivernek... igencsak beta meghajtóval érkezett a kari, nem kell befosni, lesz ez még jobb is... a jelen driverek még a cymannra vannak optimalizállva :K

(#30) antikomcsi válasza - = Zk = - (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán

XX70-es szériád volt mindig???

Azért az a második X baromira nem mindegy, hogy mi volt. :DDD

Egy 7470 biztos bele fér majd a keretbe. ;] ;)

(#31) Edem05 válasza antikomcsi (#30) üzenetére


Edem05
őstag

Ne legyél már ilyen, mert azért is kiad 160-at a nagy tesóért :DDD Aztán meg majd csak nézünk ...

(#32) - = Zk = - válasza antikomcsi (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

3870X2-4870-5770... ;)

Egy 7470 biztos bele fér majd a keretbe
nem gond. majd vállalok főnökömnél valami földmunkát vagy stb. a pénz szerte szét hever, cask megkell érte dolgozni! ;)
bár, ha a 7470-nek lesz akkora kraftja, hogy elnyomja a 6950-et, akkor már bőven jó :C...

(#31) Edem05
anno a 3870X2-t frissen vettem 85k-ért. azóta valahogy nem "vonzanak"...
160k? elképzelhetetlennek tartom, hacsak nem...de semmi szerencsejátékot nem űzök! :N

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) Edem05 válasza - = Zk = - (#32) üzenetére


Edem05
őstag

;] Na azért szerintem a kis tesó annyira nem lesz erős, de ki tudja! :K

(#34) tombar válasza Edem05 (#29) üzenetére


tombar
senior tag

de miért csak béta? mármint úgy értem h ha már debütált a kártya, akkor miért nem jön vele egy teljes értékű driver? vagy ez a havonkénti catalyst? sry driverügyileg le vagyok maradva.
(am no offense, de ez a minimum egy felső kategóriás, frissen sütött kártyától.)
ezt a béta drivert hol írták, sajna csak átfutottam a cikkeket szóval több, mint valószínű h átsiklottam felette.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#35) antikomcsi válasza Edem05 (#31) üzenetére


antikomcsi
veterán

Na, most lebuktattál. Éppen a fordított pszichológiai módszerrel próbáltam rá hatni, de most látja a turpisságot. :DDD

(#32) - = Zk = -

A tendenciát követve, most a 7670 következik. :DDD

Azért legalább kevesebbet kel izzadnod! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Edem05 válasza antikomcsi (#35) üzenetére


Edem05
őstag

Sorry :D

- = Zk = -:
4870x2---5870-es szerepelt nálam a repertoárban... anno azért adtam el a 4870x2-őt mert a p35-ös lapomnak a slot sávszélje kevés volt neki, mint utólag kiderült, az 5870-el meg voltam elégedve, nem melegedett, ment oszt kész, csak később elfogyott róla a vram, aztán megváltam tőle... Valami ilyesmi lesz a mostani dolgokkal is :K Még meg vagyok elégedve, de a szemem a pályán, aztán ha úgy látom hogy mehet akkor elindul a procedúra... évről évre ez van, de meg fogadtam hogy rendszer nem lesz cserélve, mert minek, csak vga-t cserélek, mert ki kell szolgálnom a monitoromat...
Viszont már sokat jár a pofám, bukó lesz :W
Nem mondtam semmit! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) gbors válasza tombar (#34) üzenetére


gbors
nagyúr

minden uj series launch beta driverrel szokott indulni - a whql minosites megvarasa kesleltetne a termek piacra keruleset.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#38) - = Zk = - válasza antikomcsi (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

7670? akár :C...
nyitott vagyok a 7-es szériára. BMW-ben is az favoritom :C... majd írok az AMD-nek, hoyg a kedvemért, valami 730d Radeont dobjanak már össze :C...

Azért legalább kevesebbet kel izzadnod!
ha tudom miért izzadok, nem szoktam foglalkozni az "izzadtságszaggal".. sem ;)

(#36) Edem05
az sem rossz :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) Edem05 válasza - = Zk = - (#38) üzenetére


Edem05
őstag

760L... olcsóbb a benzin ;]

(#40) - = Zk = - válasza Edem05 (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..de én dízel párti vagyok! :P

(#41) Edem05
el kell kezdeni valahol :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) Edem05 válasza - = Zk = - (#40) üzenetére


Edem05
őstag

Ehhh :DDD
Még nincs egy oldal a kártyáról írva de a kocsik előkerültek :D

Nesze neked dízel ;] :

[ Szerkesztve ]

(#42) antikomcsi válasza Edem05 (#41) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pár hozzászólás, és jönnek az anyós ülésre való csajok, meg a pálinkák, és a sörök. ;]

(#43) Edem05 válasza antikomcsi (#42) üzenetére


Edem05
őstag

No, hol is vannak? :D ( A bősz asszonypajtás meg ne lássa mert ad nekem BMW-t meg csajokat) ;]
No de ez egy szakmai topik, itt nincs helye efféle buja dolgoknak... tehát milyen csajok hol is? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) - = Zk = - válasza Edem05 (#41) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt inkább. az a tiéd lehet :C...

(#42) antikomcsi
nah, ha sokat iszom, előjön belőlem a kuruc vér, oszt csuhajja! :C

#43) Edem05
csakhát ez szakmai topik, szal... okosan! :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) Edem05 válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


Edem05
őstag

Ohhh tehát a régebbi modell a kedves... nem szar az sem :K És van abból is 760L ;] Szigorú benzin v8... az újabb már v12.. lehet választani :K
Remélem a modik nem tévednek erre... :DD
Asszem kanyarodjunk vissza az eredeti témához :DD

[ Szerkesztve ]

(#46) - = Zk = - válasza Edem05 (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az eredeti témához nehéz lesz, szinte semmink nincs még, amit kézzel foghatnánk! csak innen onnan morzsa. a találgatás.. sajnos.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) Edem05 válasza - = Zk = - (#46) üzenetére


Edem05
őstag

Gyors-drága... kezdetnek elég nem? :DDD A tuningra is kíváncsi vagyok mi a vége, bár ha elkap a gépszíj ne hogy kinyírjam majd :DDD

(#48) - = Zk = - válasza Edem05 (#47) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kezdetnek elég, de sajnos ezzel a jövőre való "álmaimat" is szertefoszlatták :C...

nagyon merem remélni, hogy az nV üdvöskéje befogja ezt a szériát (is). főleg, hogy mert akkor lesz árverseny. :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49) Edem05 válasza - = Zk = - (#48) üzenetére


Edem05
őstag

Ha végre kijön akkor kiderül... most itt nem mondok inkább semmit, mert az még titkosabb cucc lesz ha kijön egyszer már öröm...! Gyorsnak gyors lesz, de ha ez 160k-ról indít akkor az lesz vagy 200k... :U :( Nesze neked 28nm... :W

(#50) - = Zk = - válasza Edem05 (#49) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem a 28nm a hibás, hanem a k.rva euro-dolcsi :W...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.