Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) ricshard444 válasza Garsza (#17000) üzenetére


ricshard444
veterán

SSAA Medium

Vannak dolgok...

(#17002) Garsza válasza ricshard444 (#17001) üzenetére


Garsza
veterán

Olyan nincs csak FXAA SMAA MSAA nekem

(#17003) ricshard444 válasza Garsza (#17002) üzenetére


ricshard444
veterán

Bocs elírtam, az akart lenni :K

Vannak dolgok...

(#17004) daveoff válasza Garsza (#17002) üzenetére


daveoff
veterán

SMAA Medium 2TX

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17005) Garsza válasza daveoff (#17004) üzenetére


Garsza
veterán

Közben beállítottam arra minden mást Veri Hight ra és 50 alá nem nagyon esik az FPS
GPU 1100MHz 1187mV
Mem. 1500MHz 1.6V
Stabilan fut a C3 és a hőfok is max 66°C ment fel 33% venti.
Nagyon király a kártya.

(#17006) Garsza válasza Garsza (#17005) üzenetére


Garsza
veterán

Az mért van hogy ha az Afterburner ban beállítok 1187mV a GPU-Z csak 1146mV mutat? az MSI progia meg a beállított értéket mutatja? Melyik a valós?

(#17007) Cole86 válasza Garsza (#17006) üzenetére


Cole86
senior tag

Az a vdrop miatt van, ill más pontossága az msinek..

gpu z...

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17008) daveoff válasza Garsza (#17006) üzenetére


daveoff
veterán

Az én kártyám is hasonló, mint a Tiéd, szerintem ezzel a feszültséggel nyugodtan feltolhatod 1150MHz-re a GPU-t, de lehet hogy még az 1200MHz-et is viszi. A gpu-z mutatja helyesen a feszt, ennyi a vdrop, nálam is kb ennyit droppol, nekem 1,125v-al megy 1150MHz-et 24/7-be! A memória 1,6v-ot kap gondolom nálad is, azt is tesztelgesd, nálam 1650MHz-en ketyeg jelenleg, de simán megy 1750MHz-en is. A hőfokok nálam is így alakulnak....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17009) #67026816


#67026816
törölt tag

Üdv Mindenkinek! Még mindig nem sikerült lezárnom ezt a vga témát, végül a Pixmania készségesen visszafizeti a pénzemet. Nem tudom ki emlékszik, annyi történt, hogy a ref helyett egy dual x-et küldtek. Eddig am azt hittem ez egy oc with boost, de most olvasom, hogy annak a gpu-ja nem alapon megy, és a két bios is különbözik. Ennél viszont minden alap, csak akkor azt nem értem, hogy kerül a dobozba egy olyan kártya, ami nincs is a kínálatban. Mindegy sántít az egész, úgyhogy veszek itthon egy másikat... Eddig refet akartam, mert sokáig abban ahitben voltam, hogy magasabb arányban van köztük tuningos darab, de már annyit olvasgattam, hogy összességében ez nem igaz. Szóval melyik a legjobb vétel? Fontos a tápellátás levegős esetleg vizes oc-nál? Mert pénzt nem sajnálva lightning vagy matrixon gondolkoztam, de a hdmi hiánya miatt felejtős. Kell a tv- re a hang. Sapphire-ról mi a vélemény? A dual x oc vagy az oc with boost amúgy jók? Mert az enyém egy nagyon gyenge példány. És ami a leglényegesebb, h a fesz állítható legyen. Olvastam, h mostanában adnak ki hardveresen letiltottakat.. Szóval egy-két ötlet esetleg, hogy milyen legyen? Lehet ref is, vagy valami olyan, ami nem spórolós modell...

(#17010) Garsza válasza daveoff (#17008) üzenetére


Garsza
veterán

Egyenlőre hagyom így majd ha lesz kedvem tesztelgetem és kitapasztalom mi az a max amit tud. Most inkább játszok mert már 1 hónapja nem játszottam egy normálisat mert ideiglenesen 7770 em volt. Meg az sem biztos hogy FX-6300 4,2GHz érdemes tovább húznom mondjuk eddig mindenhol 100% kon ment a VGA

redzsi84
Nem tudom milyet akarsz venni 7950 vagy 7970.
Anyit tudok segíteni hogy nekem ma hozta a postás az Asus HD7950-DCIIT-3GDR5-V2 kártyám és nagyon meg vagyok vele elégedve.
kapásból belőttem neki 1100MHz GPU és 1500MHz RAM és tökéletesen megy max 66°C melegszig és a venti még nem ment 30% fölé.

[ Szerkesztve ]

(#17011) BomiBoogie válasza polgi803 (#16997) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Még ha valahogy lehetne is, szerintem nem ér meg annyit a kockázat. De leginkább: nem.

(#17012) polgi803


polgi803
őstag

Megnéztem a Sapphire oldalát is és van olyan húzott kari ami 950/5000-en megy...ezt lehetne húzni tovább? Mondjuk mint, az imént említett DCUII-est? 1100 körülre? Mi a legjobb vétel? Kell egyáltalán ennyi plussz a gamékhoz? Vagy jó pl.ez a "sima" 950/5000-es beállítás? :B

(#17013) daveoff válasza polgi803 (#17012) üzenetére


daveoff
veterán

Szinte mindegyik 7950 viszi az 1100-at MINIMUM! :K És nem kell hozzá 7970 bios... :N A procid megvan hozzá, hogy tuningold, úgyhogy érdemes lenne húznod, 1100-nál már érezhetően gyors, 1150-en kb. hozza a 7970 ghz edition szintjét!

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17014) polgi803 válasza daveoff (#17013) üzenetére


polgi803
őstag

Megint kezdek bezizizni,úgyhogy valaki írjon egy kiemelkedő teljesítményű 7950 márkát típusszámmal...azt veszek majd és kész...ne sz@rjon be, megfelelő hűtése legyen és lehető legmagasabb órajelen menjen. Ennyit kérek... :U :K

(#17015) #67026816 válasza Garsza (#17010) üzenetére


#67026816
törölt tag

Köszi, de azt igen, elfelejtettem odaírni, hogy 70esem van, szóval maradok ennél...

(#17016) Gubrush


Gubrush
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e esetleg bármilyen konkrétumot a nemrég bejelentett Never Settle Reloaded akcióval kapcsolatban? Érdemes-e várnom emiatt a HD7970-es vásárlással? Mert jelenleg még nem látom a kisker.-ek oldalain (ipon-on mintha láttam volna hírben, hogy valószínűleg lesz náluk, de onnan is eltűnt / vagy félreolvastam / vagy csak nem találom.) Nagyker.-ektől meg nem tudok rendelni közvetlenül (bár lenne cég amit regisztrálhatnék, de ugye nem viszonteladásra lenne a GPU). :F

Várható szerintetek árcsökkenés HD7970-eseknél a következő 1 hónapban? Bár a forint sem nagyon remekel... :(((

[ Szerkesztve ]

(#17017) daveoff válasza polgi803 (#17014) üzenetére


daveoff
veterán

Én az ASUS-t ajánlanám, mert nekem is az van, de ez 3 slotos, illetve nem tudom az ár mekkora szerepet játszik a vásárláskor. Azért hallgasd meg más véleményét is! Jók a Sapphire dualX-ek is, illetve a Powercolor is. De ha nem akarsz a boost-al bíbelődni, akkor marad az ASUS.

ASUS HD7950-DC2T-3GD5-V2

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17018) Asbee válasza daveoff (#17017) üzenetére


Asbee
veterán

A v2 hűtése 2,5 slot. :)

(#17019) Garsza válasza daveoff (#17017) üzenetére


Garsza
veterán

Én is az Asust javaslom a hűtésre kényes vagyok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Eddig nem ment 66°C fölé és a venti nem ment 30% fölé. Ja és 1100MHz járatom a GPU-t tudna többet is csak most nem akarok vele sz....ni.
Ginni27 nél vam 83500Huf ért V2 Asus olyan mint az aláírásomban van. Az árlistáján nem szerepel de én is tőle vettem.
Egyépként a tuningpotenciál nem márka függő.

Gubrush
Lehet hogy érdemes mert nemsokára jön az asus ujj egy GPU-s csúcskártyája lehet lejjebb nyomja kicsit az árakat. de ez csak személyes vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#17020) polgi803 válasza Garsza (#17019) üzenetére


polgi803
őstag

Gianni-nak most nincs is hírdetése...vagy van? Nem láttam még pár napja,csak hogy törölte...akkor ha az frankó, akkor DCUII TOP lesz...köszi a tippet! :R

(#17021) Garsza válasza polgi803 (#17020) üzenetére


Garsza
veterán

Itt van
De az Asus nincs a listán de nekem ma jött meg tőle az Asus HD7950-DCIIT-3GDR5-V2 és 83500HuF ot fizettem érte.

Vagy még itt van ez

[ Szerkesztve ]

(#17022) Pug válasza Garsza (#17019) üzenetére


Pug
veterán

Ha fontos a korrekt garanciális ügyintézés, akkor Gianni-t inkább kerüld. ;)

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17023) Garsza válasza Pug (#17022) üzenetére


Garsza
veterán

Mért van vele rossz tapasztalatod?
Nekem tönkre ment 7870 és azt gariztattam nála igaz hogy 1 hónapig tartott de kicserélte. Mondjuk nem volt ugyan olyan kártyája mint amit gariztattam de beszámolta a vételi áron és kértem tőle ezt ami ma jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#17024) Pug válasza Garsza (#17023) üzenetére


Pug
veterán

Én ezen esetem óta kerülöm nagy ívben, hiába lehetne nála egy-két alkatrészen pár ezret spórolni pl az iponhoz képest. A rizikót szerintem nem éri meg.

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17025) Borisz76 válasza Pug (#17024) üzenetére


Borisz76
veterán

Így már érthető ha nem ajánlod.

Bár 2-3 éve én is boltoltam vele de akkor minden korrektül ment.

Használt CPU beszámítás, új vásárlása volt a biznisz.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#17026) Pug válasza Borisz76 (#17025) üzenetére


Pug
veterán

Éltalában a garanciáztatás a problémás nála...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17027) szasanyi válasza Pug (#17024) üzenetére


szasanyi
félisten

Jókor szólsz neki vazze! ;] Én háromszor próbáltam anno felhívni amikor volt hasonló elképzelésem, de fel sem vette a telefont. Aztán mikor a hirdetésében szóvá tettem, csak azt erőltette, hogy ez nem lehet mert mindig felveszi. Ennyi nekem elég is volt, és inkább vettem a biztos helyről +5% árkülönbözettel, számlával. :U

(#17028) Pug válasza szasanyi (#17027) üzenetére


Pug
veterán

Jah, az nem tűnt fel elsőre, hogy Ő is tőle vette. Hát az kellemetlen. Remélhetőleg nem lesz gond a kártyával. ;]

Na egy kis ventivezérléssel és a gyári hűtőjével egyelőre marad az 1200/1500@1.2V, a többit majd akkor pumpálom ki belőle, ha a Peter lesz rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17029) Cole86 válasza Pug (#17028) üzenetére


Cole86
senior tag

Az jó eredmény!

Nálam most egy giga 7870 van (kölcsönbe) 1300mhzet megy a gpu 1,25v körül ,ami bőven biztonságos és semmi tekercshangja nincs... Durva! :Y 9200 pontot dobott 3dmark 11ben gpu-ra.... ;]

Mégsem volt semmi baja a 7970 ASUS DC2 TOP karimak... :Y

A k... lapomban volt valami anomália.. Az msi ab-ben átírtam unofficialoverclokingmode : 1-re..

nagy hiba volt!!! :W

Nem ajánlott! A lapban a veszültésg védelmet aktivizálta szerintem.. a másik karival sem adott képet utána.. akkor esett le ,h ott lesz a gond.. elem kivétel után ment megint rendesen.. ennyi :o

HOPPPÁÁ! Senior lettem! :DD

bocsi a k****ért Radi :R

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17030) Pug válasza Cole86 (#17029) üzenetére


Pug
veterán

Menne többet is, csak hát így még emberi a hangja :DDD

Nem ajánlott! A lapban a veszültésg védelmet aktivizálta szerintem.. a másik karival sem adott képet utána.. akkor esett le ,h ott lesz a gond.. elem kivétel után ment megint rendesen.. ennyi

Ott más lesz a probléma forrása. :N

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#17031) Cole86 válasza Pug (#17030) üzenetére


Cole86
senior tag

Más..?

Nekem meg azt mondták a hozzá értők (elektro mérnők barát) ,h nem ajánlott deaktivizálni a védelmeket.. :Y

mi más lehetne? Az msi ab alatt kezdett kicsit rángatozni a kép.. tuti a lappal volt valami.. táp 600as sharkon, annak nem esett nehezére.. 2 kártyával is volt ez a jelenség.. memóriák újak, igazából nem tudom mi mással lehetne a gond? :F :F :Y

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17032) Cole86


Cole86
senior tag

Tücsök p*cs :DDD

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17033) Foxmulder89 válasza Cole86 (#17031) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Nem tudom mire gondolsz ezalatt, de az Afterburner semmit nem fog/tud állítani a lapodon...
Az unofficial oc kitolja az órajel limitet amit állíthatsz a kártyádnak (talán a feszt is ?), és úgy tudom kikapcsolja az ULPS-t (Ultra Low Power State), talán még a Powerplay-t is, ergo fix órajele lesz a kártyádnak mindig. Nem nagyon használtam Afterburnert mert a Sapphire Trixxet mindig jobb proginak találtam, de ha nem tudsz valamit a google a barátod ;)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#17034) banderasz77 válasza Pug (#17030) üzenetére


banderasz77
addikt

Szia!

Esetleg PÜ-ben elküldhetnéd a beállításaidat. :R

Üdv.

(#17035) ffodi válasza Cole86 (#17031) üzenetére


ffodi
veterán

Természetesen a védelmeket nem illik kiiktatni (mindenesetre az ezt megelőző hozzászólásodban aktiválásról beszélsz!?, mindegy is), ha nincs rá nyomós okod, ez teljesen igaz (illetve csak úgy, könnyűszerrel nem is tudod szerencsére). Az AB-ben az UO OC semmi ilyesmit nem csinálhat, főleg nem az alaplapoddal. Annyit tesz nagyjából, mint amit a kolléga leírt. A képernyő villogása, pedig lényegében "természetes" jelenség, melyről n+1 hozzászólást találsz a topicban.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#17036) Cole86 válasza ffodi (#17035) üzenetére


Cole86
senior tag

Értem..

Ergo akkor mi lehetett a gond? A lappal lehet valami ,h elkezdett beremegni a kép aztán elszállt minden, fagyás és utána már nem is adott képet a kari..?

Utána másik új kártyával se adott.. elem kivétellel lehetett csak újra működésre bírni.. abszolút az ab unoff mód okozta ezt.. Kérdés ,h a lapban nem stimmelhet -e valami feszültség szabályozó vagy miért csinálta ezt :F :F :F Esetleg mi okozhat még ilyet?

Configom az adataimnál.

Tápomra nem gyanakodnék, eléggé ütős jó kis táp, erős 12v-os ággal. Igaz 2db 8as kell a DC2 Topnak és az 1ik 8ast átalakítókkal kellett összehozzam a másik ágról. (7870es karinál 2db 6os van, de ott is ugyanaz a képernyő remegés/rángatózás volt, ha abalakokat nyitottam vagy bárm, unoff módban minimális tuningnál is) :W

érdekelne a véleményed. :R

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17037) #67026816


#67026816
törölt tag

Most már nagyon érdekel, hogy pontosan mi van nálam. Egyszerűen sehol sem találom ugyanezt a Zafírt:

Vagy a pcb színe, vagy a 2x 8 pines tápellátás, vagy a kivezetések kiépítése nem stimmel.
A hátulja ilyen:

Nem mintha lenne jelentősége, mert úgyis visszakapom a pénzemet, de már csakazértis érdekel...

Ha valakinek van ideje rá, utána nézne nekem?

[ Szerkesztve ]

(#17038) BeLucZ válasza #67026816 (#17037) üzenetére


BeLucZ
addikt

gyártottak neked egy egyedi vga-t :D

(#17039) ricshard444 válasza #67026816 (#17037) üzenetére


ricshard444
veterán

A dobozon mi a típusszám?

Vannak dolgok...

(#17040) Foxmulder89 válasza Cole86 (#17036) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Miért kell annyira az unofficial overclocking ?
Próbáld ki a Sapphire Trixxet, mindent tud amit kell és semmit nem kell rajta állítani, kivéve, hogy a settings-be az első hármat és az utolsó kettőt bepipálod. Ha eléred a csúszka végét benne, automatikusan kitolja neked :)
#17041; Nem kompatibilis ? :Y pedig egyik 79xx sem olyan új, hogy ne működjön vele, szerintem még a boost se, érdekes..az lehet hogy a monitorozó része jobb az Afterburnernek, de ha stabil akkor úgysem nézegetni kell hanem használni :))
Stabilitás tesztre ajánlom az új 3dmarkot!

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#17041) Cole86 válasza Foxmulder89 (#17040) üzenetére


Cole86
senior tag

Na igen, de az asus karimmal nem volt valahogy compatibilis... :F

Új biossal már lehet nem lett volna gond ,de nekem msi ír ki mindent infót, azért szerettem volna vele is tuningolni..

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17042) karesz501 válasza Cole86 (#17041) üzenetére


karesz501
senior tag

És miért kell az UO tuning az AB-ben? 1300mV -t, 1200Mhz GPU-t és 1575Mhz RAM-ot tudsz állítani alapból is.... Az UO tuning opció nekem megbolondította a rendszerem szintén, villogott a képernyő folyamatosan és szemetelt is a kártya még alapon is. AB uninstall és reinstall oldotta csak meg....

Life is no picnic!

(#17043) karesz501 válasza DroiDMester (#16660) üzenetére


karesz501
senior tag

És íme a Boost gombos BIOS.... Vapor-X 7950, ez a V08 ;)

Life is no picnic!

(#17044) Cole86 válasza karesz501 (#17042) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát utólag már én semnem tudom.. nekem az asus karimnak csak catalyst maxot engedélyezett, ergo 1125mhz és a fesznél volt az 1.3v ami okés volt..

Persze ez csak a legújabb biosnál ,addig feszelni sem tudtam..

Ha megkérlek szépen elküldenéd nekem az msi cfg fájlod emailben? :U :R

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17045) Asbee válasza Cole86 (#17044) üzenetére


Asbee
veterán

Ne állíts semmit a cfg-ben. Nekem bevállt módszer, amit egyébként a keresőben is megtalálsz...

MSI AB feltelepít, majd bezár, és XCL-es indítás (kereső xcl) --->Restartot fog kérni
Ez a CCC-ben szépen kitolja az értékeket unofficial-ra
Nekem ilyenkor még nem szokott jó lenni, ezért:

MSI AB letöröl, mapáját is cfg-t, mindent. Utána restart , majd MSI AB újra fel és már ott is az unofficial értékek vannak minden állítgatás nélkül, továbbá nincs csíkozás kép ugrálás és semmi egyéb.

(#17046) E1even válasza #67026816 (#17037) üzenetére


E1even
senior tag

Kizárásos lapon vagy ez a kártya az vagy pedig ez. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17047) Cole86 válasza Asbee (#17045) üzenetére


Cole86
senior tag

Köszönöm szépen! Ezt mindenképpen meg fogom próbálni! :R :R :C

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17048) BeLucZ válasza Cole86 (#17047) üzenetére


BeLucZ
addikt

én asus gpu tweaknél bepipáltam az oc range enhancementet azt utána mindenhol (AB-ben is)egekbe lehetett volna huzni a kártyát, más kérdés hogy az enyém nem egy tuningos darab

[ Szerkesztve ]

(#17049) Cole86 válasza BeLucZ (#17048) üzenetére


Cole86
senior tag

Megint más kérdés ,h mi a tied pontos típusa?

Nekem 7970 DC2 TOP.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17050) BeLucZ válasza Cole86 (#17049) üzenetére


BeLucZ
addikt

ref 7970 asus

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.