Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) karesz501 válasza haddent (#14999) üzenetére


karesz501
senior tag

Most komolyanm nem tudtok olvasni? Nem mondott ilyet, ne flamaeljünk már. Arról kesergett, hogy a sok szerencsétlen túlképzett zseni nem képes feltenni magától a beta meghajtót (IGAZ) és hogy ezt a topicban sehol nem emeli ki senki konkrétan, hogy miért is ezt kéne használni és miért nem rosszabb mint a WHQL (IGAZ).

Ennyi.

szerk.: @ffodi megelőzőtt :R

[ Szerkesztve ]

Life is no picnic!

(#15002) Tomix24 válasza ffodi (#15000) üzenetére


Tomix24
addikt

Persze, értük. De idén még kevesebb lesz a Whql az AMD-nél. Ha több Béta jön, és hamar reagálnak az új játékok problémáira, akkor tök meg mindegy. Amúgy itt a PH fórumon hamar kiokosítanak mindenkit. :DDD

(#15003) TTomax válasza ffodi (#15000) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm!!! :R

#15001) karesz501
Neked is!

Szerk:Nem flémet akarok indítani... nem a "kinek a f@.a nagyobb"... értsétek már meg azt hogy ha nem kaptok normális terméktámogatást az nektek rossz!!Nehogy már egy ekkora cégnek ne teljen havi egy WHQL minősítésre!Egyszerű mezei user azt fogja letölteni!Ez nem lehet tétel egy ekkora cégnek!Ez a ti érdeketek!!

(#15002) Tomix24
Az a baj ezzel,hogy nem mindenki jár fel a PH!ra...egyszerűen visszaviszi a kártyát gariba!Nem értem az AMDt komolyan... :(

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15004) haddent válasza ffodi (#15000) üzenetére


haddent
addikt

Ezért írtam mostmár utoljára, hogy jó, rendben van, legyen igaza (bár szubjektív véleményem szerint továbbra sincs), az nVidia -t könnyebb kezelni. Ezt írtam is az utolsó hsz.-emben. Ez így igaz. Az, hogy nem jó a support, az nem. Kb. naponta jött újabb béta 1-2 héten keresztül (beta 11 -nél járunk ugye ha jól tudom?).

(#15005) karesz501 válasza haddent (#15004) üzenetére


karesz501
senior tag

rajtad kívül az nvidia könyebb kezelhetőségét nem írta senki szerintem... :(

annyi kritika érte AMD apót, hogy ugyan áldozzanak már egy ilyen tág termékpaletta mellett pénzt arra, hogy gyakrabban kapjanak a meghajtóik WHQL minősítést. mellesleg én sem azt szedtem le alapból mikor megvettem az új kártyeszt, itt okosítottam magam. az amd nem írja sehol, hogy a beta-t használd, ott kezdett gyanús lenni a dolog, hogy régebben nem volt fennt beta meghajtó a hivatalos oldalon, csak a techpowerup és ehhez hasonló oldalakon.

szerintem abban nyugodtan kiegyezhetnénk, hogy minimum nem szerencsés az, hogy a beta meghajtókat kell telepíteni a hibajavításokhoz, ráadásul úgy lépnek verziószámot, hogy az előző nem lesz WHQL. nekem sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Life is no picnic!

(#15006) TTomax válasza karesz501 (#15005) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pontosan!Ennyi kérem... :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15007) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Sziasztok!

Most vettem egy HIS 7970-es ref kártyát, a kérdésem az lenne hogy nem vörös és fekete nyákosak a ref 7970ek?
mert ennek kék színű a nyákja aminek nem örülük pedig elvileg ref kari

fogok bármiféle hátrányt szenvedni ezmiatt? gondolok itt tuningra és hasonlókra, nem vágom miért kék

pedig ugye a képen is fekete elvileg a nyák, hardverkerből vettem, meg is lepődtem nem kicsit, utoljára a régi 5850 toxicomon láttam kék nyákot

(#15008) szasanyi válasza BeLucZ (#15007) üzenetére


szasanyi
félisten

A HIS és a Sapphire kék, az MSI sötétbarna nyákot használ. Fekete az első szériájú, valóban ref kártyáknál volt no meg az ASUS-nál. Itt az a gáz, hogy a terméknél lévő képen is fekete van miközben kék (hardverKER dettó), bár abban biztos vagyok, hogy a boltban értetlenkednének ha rákérdezne az ember. :U

MOD - a paramétereit és teljesítményét tekintve nem lehet különbség. De mivel a termék adatainál és a gyártó honlapján is (!) fekete nyákkal van, én rákérdeznék, hogy ez most akkor milyen kiadás?

[ Szerkesztve ]

(#15009) BeLucZ válasza szasanyi (#15008) üzenetére


BeLucZ
addikt

jaja de akkor végülis tök mind1 milyen szinű nem? ref és kész ez a lényeg nekem

asusnál valamelyiken piros nyák is volt ha az emlékeim nem csalnak

(#15010) ricshard444: hehehe egyelőre csak ismerkedünk :D

[ Szerkesztve ]

(#15010) ricshard444 válasza BeLucZ (#15009) üzenetére


ricshard444
veterán

Yep,tuningra fel :K

Vannak dolgok...

(#15011) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

ÚH HD7970 6GB os

Elég durva :D válogatott GPU-s :D 2 GPU szörnyeteg :K

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#15012) ÁdiBá válasza Varázslóó (#15011) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez tényleg válogatott GPU-s?!
Vagy azért van ott a szmájlid? ;]
(#15014) szasanyi Nem véletlenül kellett az ASUS-nak limitálnia ezt a sorozatot... Nem tudna annyit gyártani mint amennyi kell az embereknek.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#15013) kockaharcos válasza Varázslóó (#15011) üzenetére


kockaharcos
senior tag

(#15014) szasanyi válasza ÁdiBá (#15012) üzenetére


szasanyi
félisten

A 200k-s (vagy afölötti) árat valamire magyarázni köll... gondolom kishazánkban vinni fogják, mint a cukrot. ;]
Ja, és úgy látom a 3x 8PIN tápigény alapján aki túl messze lakik Pakstól, annak nem is biztos, hogy menni fog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15015) Varázslóó válasza szasanyi (#15014) üzenetére


Varázslóó
senior tag

2db mér rendeltem is meg Pask 2 es Blokkját megvettem hozzá :DD

ÁdiBá : ARES karik mind válogatottak.... mivel kicsit durva az áruk.... Aki ilyet vesz az szarrá fogja húzni...
és ilyen árba.... külön ember teszteli le szerintem :))

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#15016) radi8tor válasza szasanyi (#15014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Előző csúcs kártya volt 1500$ szóval ez sem lesz olcsóbb, sőt... Facebbokon ASUS-ék 350000 Ft-ra tippelik az árát.

Rá kell feküdniük a driverre is, mert itt nincs kecmec, mennie kell a CF-nek minden esetben.

MaximumGame: nem unalmas még ez a Paks téma? :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15017) BeLucZ válasza ricshard444 (#15010) üzenetére


BeLucZ
addikt

Mértem gyors 2 markot totál alapon, cpu és vga is, bár cpunál engedélyezve volt a turbo, egyelőre tetszik az eredmény, nem semmi mennyit fejlődött a 7970es teljesítménye az újabb driverekkel, volt benne kiaknázatlan potenciál meg még van is szerintem

12.11 beta meg a legfrisebb cap

(#15018) Pala válasza szasanyi (#15008) üzenetére


Pala
veterán

"A HIS és a Sapphire kék, az MSI sötétbarna nyákot használ. Fekete az első szériájú, valóban ref kártyáknál volt no meg az ASUS-nál."

Hmm, én októberben elején vettem a sajátomat (Sapphire ref) és ennek fekete a nyákja. Pedig ekkor már vagy 10 hónapja kint volt a kártya, lehet, hogy mákom volt, hogy kifogtam egy "első szériásat"!?

(#15019) haddent válasza Pala (#15018) üzenetére


haddent
addikt

Dettó. Sőt, lehet, hogy már november volt. Bár nem tudom, én inkább nagyon sötét barnának mondanám, de gondolom ez a fekete.. (Sapphire, ref., hd7970)

(#15020) Pala válasza haddent (#15019) üzenetére


Pala
veterán

Erősebben megvilágítva valóban nagyon sötét barnának látszik, de szinte már fekete. :)

(#15021) BeLucZ válasza Pala (#15020) üzenetére


BeLucZ
addikt

felőlem aztán lehet lila is, csak menjen rendesen :DDD

csak tényleg nem értem ha a képen is fekete volt a nyák, meg a gyártó honlapján is , akkor hogy lehet ez?
Én még sosem hallottam róla hogy ref 7970-esek kék nyákkal jönnének...

lehet hardverkerben unatkoztak és kifestették a vga-t :)

(#15022) haddent : itt most arra akartam célozni, hogy remélem nem olcsósított gagyi versiont kaptam, hanem a referencia előírásoknak megfelelő anyaghasználattal készült a kártya, mert anno az 5850 toxicomon ment a spórolás rendesen, azóta megfogadtam, hogy csak ref, na most mikor megláttam a kék nyákot, majdnem dobtam egy hátast, de remélem nem fogok emiatt hátrányt szenvedni, mondjuk alapórajelen is büntet a kártya...

[ Szerkesztve ]

(#15022) haddent válasza BeLucZ (#15021) üzenetére


haddent
addikt

Nyilván nem teljesen ref. már :U
Nem feltétlen rossz hír ez, valószínűleg semmi jelentősége..

(#15023) ricshard444 válasza haddent (#15022) üzenetére


ricshard444
veterán

Ez most kb úgy hangzott mint egy csajtól,hogy már nem vagyok teljesen szűz :DDD

Vannak dolgok...

(#15024) haddent válasza ricshard444 (#15023) üzenetére


haddent
addikt

Hát én simán el tudom képzelni, hogy pontosan ugyanaz, mint a fekete pcb -sek, dehát valóban, igaz, akkor sem ugyanaz :C

(#15025) gbors válasza TTomax (#15003) üzenetére


gbors
nagyúr

nem a whql minősítés ára a fő probléma, hanem az, hogy a havi fix whql driver release nagyban lerontotta mind a reakcióidőt, mind az adott erőforrásból megoldható driver-módosításokat. teljesen jó ötlet volt ezt elhagyni, csak kommunikációval nem lett rendesen megtámogatva.

és persze a high profile jellegű 12.11-ből kellett volna már kiadni whql-t.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15026) Pala válasza BeLucZ (#15021) üzenetére


Pala
veterán

Ez mondjuk tényleg fura. Én is szemeztem azzal a HIS karival, illetve a hardverkerben van még egy ref Asus is pár ezressel drágábban, ha nem tévedek. Bár ki tudja, lehet, hogy az meg zöld. :D

Bár minőség szempontjából én is mindig inkább a refkari felé hajlok (ha lesz esetleg 8970-em valamikor később, az is tuti ref lesz), de azért megkérdem: konkrétan mi volt a gond azzal a Toxic-kal?

(#15027) Asbee


Asbee
veterán

Na Powercolor 7950 megrendelve. Meggyőztek a boostos netes tesztek, + elég jól húzhatóak a boostos karik. Kíváncsi leszek rá. :)

(#15028) miresz válasza Asbee (#15027) üzenetére


miresz
veterán

Én is csábulok. :) De most már megvárom a tiedet,hogy mit mutat. Honnét rendelted,ha nem vagyok indiszkrét?

(#15029) Pala válasza Asbee (#15027) üzenetére


Pala
veterán

A topik olvasgatása során nekem úgy tűnik, hogy ez a Boost funkció inkább csak nyűg sokaknak.

[ Szerkesztve ]

(#15030) Asbee válasza miresz (#15028) üzenetére


Asbee
veterán

Iponból rendeltem, máshol nem is találtam remélem a hétre tudnak szerezni aztán el tudja ismerősöm hozni, hogy hétvégén teszteljem. :)

[ Szerkesztve ]

(#15031) BeLucZ válasza Pala (#15026) üzenetére


BeLucZ
addikt

az égadta világon semmi baja nem volt, csak az afterburner nem ismerte fel a feszszabályzóját, de ha jól tudom nem is lehetett rajta szoftveresen feszt szabályozni, mert lehagyták róla meg utólag meg tudtam hogy spóroltak le róla ezt azt, de nem volt vele gond, jól működött, 1 évig használtam kb.

végülis nincs semmi bajom a kék nyákkal, ha ugyanolyan mint a többi ref 7970 és csak más a szine, csak nehogy nekem az legyen hogy rosszabb minőségű cuccból készült és ennek én lássam a kárát

majd ha valamikor tuningolom, kiderül úgyis, mondjuk ha a "volt" cata maxot viszi (1125/1575) akkor nekem az már bőven megteszi, persze alapfeszen

no nem mintha kevés lenne a vga bármihez is 1920x1200-ban alapon, majd vmelyik nap megnézem far cry 3-at, hogy izlik neki

[ Szerkesztve ]

(#15032) ÁdiBá válasza BeLucZ (#15031) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az fincsi lesz! ;]

ÁdiBá

(#15033) Pala válasza BeLucZ (#15031) üzenetére


Pala
veterán

Megértem az aggodalmad. Igazából engem meglep, hogy ref és ref között is van különbség (a matricán kívül). Reméljük, tényleg csak a nyák színével szórakoznak a gyártók, és a többi komponens ugyanolyan..

1125/1575-öt szerintem vinnie kell, legalábbis a szokásos 1.175V-os alapfesszel biztosan. Ramok azok nálam simán bírták az 1800-at is anélkül, hogy feszemeléssel kellett volna próbálkozni (1.6V az alap, de nyugodtan vissza lehet venni 1.5-re, és még így is vinni fogja a cata maxot kényelmesen). GPU meg 1.175V mellett 1165-ig volt stabil. Bár nyilván ez nem érvényes az összes refkártyára, de támpontnak talán jó lehet.

Én is 1920x1200-ban játszogatok, Far Cry 3 lazán megy, DX11-ben mindent maxra pakolhatsz, csak az MSAA-t kell kilőni. Csak ritkán esik 60fps alá, akkor sem vészesen. Bár én 1100/1500-on használom a karit (csökkentett feszekkel), de alapórajelen is fut szépen, igaz ilyenkor az átlag fps valamivel alacsonyabb. 12.11 b11-es drivert használok CCC nélkül (!). Csak a driver van feltéve + az Afterburner a tuninghoz, semmi egyéb.

[ Szerkesztve ]

(#15034) ricshard444 válasza BeLucZ (#15031) üzenetére


ricshard444
veterán

Adj neki rendes kaját,ne a moslék motorral hajtott FC3-t ( JELEN HELYZETRŐL BESZÉLEK)
Mondjuk egy jó kis BF3-t Multiban,ott megérzed ;]

Vannak dolgok...

(#15035) BeLucZ válasza Pala (#15033) üzenetére


BeLucZ
addikt

okés, majd meglesem csak most nem otthon vagyok, túl sok időm nem volt tesztelgetni a karit, a markokat megnéztem, heavent, stone giantot meg gyors toltam egy kis starcraft 2-t de ott inkább a 3570k-t néztem hogy miylen szépen megy rajta a q9550eshez képest :) 7970-nek az sc2 gyerekjáték

jaja bf3-at is meglesem majd, emlékszem anno az 580-assal toltam utána meg húzott 480-al, végülis a kettő ua. és azért kellett egy kis kompromisszumot kötnöm, pl a 4xmsaa felejtős volt meg a mindent toljunk ultrára mert akkor messze lett volna az átlag 60 fps multiban, más kérdés hogy szépen bekonfigolva is szemetgyönyörködtető a játék

ja télleg ha majd 1125/1575-re felpakolom, akkor catalystban fel kell tolnom a 20% powertunet? vagy ha alapfeszen viszi akkor maradhat simán?

nálam van catalyst ccc-vel együtt az baj? vagy lassit?

[ Szerkesztve ]

(#15036) Pala válasza BeLucZ (#15035) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem fel kell tolni a power limitet, nekem legalábbis fel kellett, de ezzel nincs semmi gond.

Viszont ha tudod nélkülözni a CCC-t (nem használod semmilyen funkcióját), akkor javaslom, hogy inkább tiltsd le, vagy fel se telepítsd, és Afterburnerrel tuningolj, mert így biztosan nem lesz összeakadás, illetve a feszt és a ventifordulatot is tudod állítani kényelmesen, valamint monitorozni is tudsz, ha netán arra fájna a fogad. :) Az a legjobb, ha egyetlen programmal kezelsz mindent.

[ Szerkesztve ]

(#15037) BeLucZ válasza Pala (#15036) üzenetére


BeLucZ
addikt

ismerem az afterburnert mint a tenyeremet :) csak azért kérdeztem mert eddig én mindig raktam fel CCC-t és nem volt vele semmi gondom, ugyanúgy használtam afterburnerrel együtt, nem volt összeakadás, láttam hogy AB-ben is lehet a powertune csúszkát állitani, na majd kövi drivernél ugyis leszedem ezt és akkor majd csak drivert rakok fel, nem a ccc-set

mondjuk CCC nélkül is lehet állitani driveres dolgokat? gondolok itt az erőltetett anisora vagy más featurekre, meg én ált az optimális teljesitmény sémára megyek rá, max a mip mapokat tolom fel highra , egy két dolgot szoktam benne állitani, ezeket nem lenne jó nélkülözni

powertunet elég szoftveresen kitolni? vagy a kártyán is kell pöcköt huzogatni ? :D mint anno a caymannél

[ Szerkesztve ]

(#15038) Tomix24 válasza BeLucZ (#15037) üzenetére


Tomix24
addikt

Rakd csak fel a CC-t, mellé mehet egy GPU Tweak progi(van 4-5 féle) Kész is. Soha semmien összeakadásom nem volt, stabil mint a beton. És elég sok mindent ott lehet beállítani(80%-ban a filmek szerelmeseinek), igényteleneknek persze nem kell feltenni :)

[ Szerkesztve ]

(#15039) BeLucZ válasza Tomix24 (#15038) üzenetére


BeLucZ
addikt

Okés! Amúgy aki 7970-est használ, már eleve nem lehet igénytelen :)
Ők sem azok, csak nekik nincs szükségük a CCC-re, nincs ezzel semmi gond.

Amúgy nálam az AB a nyerő progi, eddig bevált legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#15040) Tomix24 válasza BeLucZ (#15039) üzenetére


Tomix24
addikt

Képileg a színmélységet , a GPU képi vezérlést, a 24P-t, egy filmet néha néző emberke is beállít. De persze akit nem érdekel, ne tegye fel. Oké. De össze nem akad semmien GPU Tweak-el, ezt el kell felejteni.

(#15041) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Teszt erejéig megnéztem hogy a mások által emlegetett "gyári" 1600mV-n mit megy a Hynix memória. 1550-et megy így beton stabilan. 1500mV-n 1400-at ment beton stabilan. Az előző gagyibájton még ha 1250-en volt a memória és úgy raktam 1600mV-re akkor is kifagyott játék közben, ebből is látszik, hogy szegény sajnos memória hibás volt.

(#15042) BeLucZ


BeLucZ
addikt

amúgy érdemes a memóriához hozzányúlni? lehet majd csak a gput kéne húzni, memhúzás hoz itt a konyhára?
kötve hinném hogy a 264 gb/s-es szávszél ne lenne elegendő 1920x1200ban

(#15043) ÁdiBá válasza BeLucZ (#15042) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Simán!
Ha bírja, miért ne huznád?! Az a plusz FPS nem hiszem hogy fog zavarni.
De természetesen ez a kártya is főleg a GPU húzástól gyorsúl igazán.
Nekem referencia 7970 eseim vannak, 1050/1500 járatom őket GHZ edition biossal már nyáróta, mióta kijött a GHZ edition kb.
De ha elkap a 3DMARK örület, átkapcsolom a gombot a kártyán és 1160/1600 - on, 1,175Voltal.
Amúgy mindenhez elég számomra 1050/1500ban WQHD-ban.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#15044) BeLucZ válasza ÁdiBá (#15043) üzenetére


BeLucZ
addikt

rendben majd meglesem, kicsit olvasgattam a topikban és valaki kérdezte már hogy tutira fel kell tolnom a +20%os powertunet 1125/1575höz? mert ugye az nagyobb fogyival és melegedéssel jár, talán még épp beleférne az alap korlátba, vagy akkor fpseket vesztek?
jó kérdés ez, ha egy mód vanrá, nem szivesen tolnám fel a csúszkát

(#15045) Tomix24 : nah akkor ez királyság, köszi, asszem több kérdésem nem lesz mert most már minden kérdésemre választ kaptam, azért majd néha benézek :R

[ Szerkesztve ]

(#15045) Tomix24 válasza BeLucZ (#15044) üzenetére


Tomix24
addikt

Ha feltolod, akkor van értelme tuningolni, hisz nem szabályozza le magát folyton. Tehát jobb eredmény is születhet mint nullán hagyva. Ha meg nem kell neki a +20, akkor nem is fogja kihasználni, tehát felesleges túl fogyasztás nem lesz. A lényeg hogy nyitva hagyod a kis kaput.

(#15046) BeLucZ válasza Tomix24 (#15045) üzenetére


BeLucZ
addikt

még annyit utoljára hogy elég szoftveresen kitolni a 20%ot? (és mindezt a catalystban vagy ABben tegyem meg?)vagy kell a kártyán pöcköt buzerálni mint a 6970esnél? ez az utsó kérdésem, legközelebb majd esetleg ha tuningolok :D

(#15047) Tomix24 : oké akkor csak AB, remélem nem akad majd össze és 2dbe is visszaváltanak az órajelekj rendesen mert emlékszem anno volt szarakodás hogy nem váltott vissza az orajel ha nem cc-ből tuningolt az ember

[ Szerkesztve ]

(#15047) Tomix24 válasza BeLucZ (#15046) üzenetére


Tomix24
addikt

Hát ha AB-t használsz, akkor (csak)ott told ki. CC-ben nem kell a tuning részt babrálni ilyenkor. 7xxx és felette csak szoftveres emelés van 99%-ban.

[ Szerkesztve ]

(#15048) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Infók az AMD következő generációs GPU-iról
Úgy látom az AMD visszatér megint a két gpu-s csúcs megoldásokhoz.

ÁdiBá

(#15049) BeLucZ válasza ÁdiBá (#15048) üzenetére


BeLucZ
addikt

kíváncsi vagyok a 8970 mit fog durrantani, biztos lesz vagy 200k a kezdő ára :D mondjuk a jobb driverek miatt mindig érdemes várni pár hónapot szerintem

(#15050) ÁdiBá: van benne valami amit mondasz, de ez jó pár generációval régebbi karikra jellemző, pl hd 4000 van elfelejtve meg hd 5000, azért durva lenne ha egyből letojnák a hd7000es sorozatot

[ Szerkesztve ]

(#15050) ÁdiBá válasza BeLucZ (#15049) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én csak egy dologtól tartok hogy beköszönt a következő generáció és a jelenlegi HD7 sorozattal nem fog annyit foglalkozni az AMD driverrel, így mi elleszünk felejtve és anyázhatunk miért bugos egy két új játék, de remélem nem így lesz. :U

ÁdiBá

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.