Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8601) Robi BALBOA válasza Zoli-206 (#8598) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hú hát a 100%-os venti fordulat az az egészségre is káros lehet :DDD , ha valaki kőkeményen tuningol még annak is elég a max 50%-os venti fordulat (főleg a dobhártyájának ;] ).

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8602) Zoli-206 válasza Robi BALBOA (#8601) üzenetére


Zoli-206
senior tag

Ez csak kíváncsiságból történt meg, érdekelt mekkora a hangja maxon, de nem birtam sokáig :DDD , auto-n van, így fasza :K

(#8603) Scholes9 válasza Zoli-206 (#8602) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hallanád az X2-met max hangerőn :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8604) TomiLi válasza Robi BALBOA (#8597) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszönöm!

Nekem az idle tűnt magasnak (45fok), de akkor rendben van!
Kicsit babráltam a venti vezérléssel, mert nekem nem tetszett, hogy 70fokos gpu-nál is alig forog a venti... Valószínűleg elég, ha így van bekalibreálva gyárilag, de én jobban szeretem, ha hűvösebb a vga...

Bogyorisz

(#8605) CptMisi válasza subaruwrc (#8595) üzenetére


CptMisi
őstag

természetesen, ha tuningolom 50re állítom a hűtést, de 950/1220nál már inkább felraktam 70%ra, mert a teszt erejéig nem zavar a hangja :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8606) subaruwrc válasza Robi BALBOA (#8601) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha valaki kőkeményen tuningol még annak is elég a max 50%-os venti fordulat

marhanagy tévedés.

(#8607) LEON-T válasza Tody56 (#8600) üzenetére


LEON-T
aktív tag

probaltad rbe gpu registerbe a 0x17 nel atirni? Szerintem tobb kell neki mint 1.15, jo lesz az 1.25 nek szntem ha 1000mhz-et szeretnel allandora. Emelett remelem a VRM et is huttod majd. :D

(#8608) Tody56 válasza LEON-T (#8607) üzenetére


Tody56
aktív tag

:R Hetek óta használom így 1gigán 1.15-el, hibátlan. 1.25-el már közel 1100-at megy. Elég jó példány :DDD
Vízzel a mag idle 30-31 load max 35 fok körül van, és a vrm is talán 50 terhelve ekkora fesszel. Abszolút nem meleg a nyák.

"probaltad rbe gpu registerbe a 0x17 nel atirni?" : sajnos ezt nem értem, de átnézem hátha rájövök mire célzol

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#8609) LEON-T válasza CptMisi (#8605) üzenetére


LEON-T
aktív tag

MSI afterburn-ben szepen be lehet allitani a fan profilet, es mondhatni jol mukodik.
Nalam 40% nal magasabbra nem szokik jatekban. Ekkor tartja jateknal olyan 65 fokon 900/1200@1.175 melett. Kivetel az occt ill fumark teszt. akkor ~45-46% ra is felszokik 70 fok mellett.
Btw Valaki szokot bf bad company 2 vel jatszani? Nalam bizonyos allando helyeken mindig akad textura hiba. foleg a single player resz vegenel. Szerintem nem a tuning a rossz mert OCCT, atitools ba nem jelzett hibat 1-1 ora teszt utan..

(#8610) CptMisi válasza CptMisi (#8605) üzenetére


CptMisi
őstag

megy az feljebb:970/1250 amit utoljára elértem, sajnos a 3DM Vantage pontszám ne sokkal lett jobb, mert a proci meg gyengébben teljesített :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8611) LEON-T válasza Tody56 (#8608) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Igen, mondjuk szereti a viz jotekony hatasat:D Nekem sem volt gond jatekokba kisebb feszen, csak epp OCCT ben meg hibazot 15 perc utan:D Igyhat a bekesseg kedveert kihoztam stabilra occt be:D Meg aztan nincs vizhutesem.

RBe be van gpu register a clock settingnel.. Nezd meg ezt. Asszem kep is van, bar nem jon be nalam vmi miatt:D Modjuk lehet ez pont 5870 hez van irva. Ha jol emlexem ugy van h a 0x17 a 5850 hez van mint 3d fesz a 0x15 pedig a 5870 hez. de ez nem tuti:D

[ Szerkesztve ]

(#8612) Robi BALBOA válasza subaruwrc (#8606) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Miért is? 50%-os fordulat mellett még egy 1,25-1,3v-ra nyomott karit is lehűt a ref hűtő(persze nem 50 meg 60fokra), és ettől nem érdemes nagyobb feszt adni még vizes karinak sem.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8613) ffodi válasza Tody56 (#8608) üzenetére


ffodi
veterán

Ilyenkor sajnálom, hogy nincs vízhűtésem, főleg ilyen hatékony. Gyári hűtőm van rajt az 5870-emen, és azért AUTO szabályzáson terhelve 75 fok körül van 850/1200 1,1V-al. Elég sok nem mondom. Kicsit én is tesztelgettem mostanában.

Ugye 1,16V az alapfesz. 1,10V-al viszi simán a 900-at a gpu auto vintiszabályzáson.
Az 1000/1350-hez kell már 1,27V, és így hamar felmelegszik 80fok fölé.
Ha hideg van a szobában, akkor 1070/1365-ön is lemegy a 3dmark vantage ;] , de itt is nagyon meleg már a helyzet. Ha nekem is ilyen fasza vízhűtésem lenne mint neked, és nem menne 40fok fölé terhelten, akkor valószínűsítem, hogy menne nekem is 1100-on stabilan mondjuk 1,3V környékén.

De mondjuk tény, hogy a BFBC2-t is alapon toltam végig, maxon 12xAA/16xAF mellett, és átlag 60fps volt, szóval nem kell ide még ekkora tuning. Éppen ezért ezt tesztelem most ki, hogy alapórajeleket, mekkora fesszel bír, valószínűsítem, hogy 1,1V sem kell neki(5870).

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8614) Tody56 válasza LEON-T (#8611) üzenetére


Tody56
aktív tag

Ezer hála. :R :R :R
Ott tényleg nem írta át én meg nem figyeltem ezt.
Hazaérek melóból és kipróbálom.

Köszi még 1x :R

ffodi: 1100mhz az még szerintem stabilizálható, de nem hoz akkora pluszt, hogy megérje. Nagy feszültség és fogyasztás többletet kér érte.. AZ 1000hez még csak + 0.05V kell ami fogyasztásban is keveset jelent. Ez simán bevállalható folyamatosban. Vízzel meg hűvösebb még így mint a gyári hűtéssel idle alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#8615) LEON-T válasza Tody56 (#8614) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Szivesen. De azert ha ugy sem megy probald a 1.25 versiot az RBe-bol. Oszinten en meg nem probaltam bios szinten a vmoddot:D GL

[ Szerkesztve ]

(#8616) subaruwrc válasza Robi BALBOA (#8612) üzenetére


subaruwrc
félisten

pontosan tudom mennyire hűt le 50%-on a ventillátor egy terhelt 5850/70 / 970-etc karit, meg plusszban azt is hogy amikor rendesen ki van hegyezve a rendszer akkor 1-2 fokon is múlik a stabilitás ( nem gpu hőfokról beszélek ) és az 50 vs 100% +20mhz-et vagy többet is jelenthet :)

(#8617) Robi BALBOA válasza subaruwrc (#8616) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"50 vs 100% +20mhz-et vagy többet is jelenthet" -Persze ez oké, de én nem rekord döntögetésről beszélek, csak egy othoni kis tuningról, persze ha nagyon ki van hegyezve a cucc akkor nem előg az 50%, de ha már valaki annyira tuningolni akar és már az 50%-os venti fordulat sem elég akkor annak víz kell.
Othoni kis 1ghz körüli tuningra jó a ref hűtő is 40-45% körül(karitől függően)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8618) ffodi válasza Tody56 (#8614) üzenetére


ffodi
veterán

Hát ha csak +0,05V kell neki, akkor az sima ügy szeritem.

Most tesztelgettem kicsit az MSI-féle szőrös "fánkkal", és az alap beállításokat 1,07V-on tudja(1,16V az alap), 30percig futtattam a tesztet.

Alapfeszen ~960MHz-et tud. A nagyon magas órajelhez meg kellene valami fasza hűtés.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8619) LEON-T válasza Tody56 (#8614) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Hehe ezt nezd meg:D Na ez mar kicsit beteg:D Mondjuk raflashelte a unlocked 5870 es biost a 5850 re:D

(#8620) Robi BALBOA válasza LEON-T (#8619) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Na ezt mivel hűtötte, hogy 1112mhz 1,35v és 18-20fok :Y

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8621) LEON-T válasza Robi BALBOA (#8620) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Igen ezt erdekesnek talaltam en is:D
De itt meg betegebbek vannak:D

(#8622) CptMisi


CptMisi
őstag

mekkora feszt adhatok az 5850emnek legfeljebb? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8623) CptMisi válasza CptMisi (#8622) üzenetére


CptMisi
őstag

na most lefutott a mark vantage 980/1260on hiba nélkül :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8624) LEON-T válasza CptMisi (#8623) üzenetére


LEON-T
aktív tag

szep:D
OCCT gpu test?:D Brutalis cucc:D

[ Szerkesztve ]

(#8625) CptMisi válasza LEON-T (#8624) üzenetére


CptMisi
őstag

majd kipróbálom, igazából csak annyi ideig megy így amíg 3D Mark Vantage meg Unigine Heaven lefut, szeretném 18000fölé tornázni a gpu scoret, most 17881-nél tartok, talán legközelebb meglesz, sajnos a proci nem remekel vantage alatt, úgyhogy az összpontszám 16körül van :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8626) Robi BALBOA válasza LEON-T (#8621) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát itt tényleg van egy-két állat eredmény(1,6v a gpu-nak), de a legkeményebb az 5970-es kariknál a 4. 4 kari 1300-on 1,55v-al ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8627) LEON-T válasza Robi BALBOA (#8626) üzenetére


LEON-T
aktív tag

igen, azt hiszem egyik baromkodasrol lattam kepet. ay a 1.6 v az mar erosen hardware modd :D Szepen neztek ki a kartyak logo drotokkal:D dehat ln2 kelloen hut:D

(#8628) oxide24


oxide24
csendes tag

Épp most akartam 5850-et venni hát nem feltolták az árát 5-10 ezer forinttal a kis taknyok :).
Kár volt kijönnie a kisöcsi 5830-nak, miatta lett áremelés, 5850-et kellene adni annyiért amibe ez a lótúró kerül.... Most várhatok 3-4 hónapot míg lemegy az 5850 ára 60 lepedő köré :W

(#8629) Robi BALBOA válasza oxide24 (#8628) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

PH aprót ha szorgalmasan böngészed, akkor nyugi fogsz találni 60k körül. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8630) oxide24 válasza Robi BALBOA (#8629) üzenetére


oxide24
csendes tag

Az a baj, hogy az apróban nem akarok kártyát venni, félek, hogy valami gyári hibás ganét sóznának rám aztán csak szívnék miatta :). Végül is logikus, új és jó teljesítményű kártya az 5850, miért akarnának megválni tőle ilyen hamar, csak azért mert van valami gubanc vele :P

(#8631) Jumbó


Jumbó
csendes tag

sziasztok!

tegnap reggel beraktam gépembe az új 5850toxic karimat, majd jött az egész napos hercehurca és semmi ötletem nincs mi lehet a gond.
Szóval a procedura a következő volt:
gép bekapcs, régi nvidida driver le
gép ki, kártya ki (8800gts)
sapphire be, gép bekapcs, rendszer feláll (vista ultra 64)
driver lemez be, install, felteszi a teljes ccc-t meg minden cullangot, drivert stb.
újraindít majd vista feláll 640*480-ban.
Na mondom akkor letöltöm az új drivert ati.com-ról. (10.02-es ccc)
régi driver leszed, úrjraindítás, új driver fel, újraindít, megint 640*480
fel a sapphire oldalára találok egy drivert 10.02-hez hotfix elnevezéssel, miután végimentem a kártyakiválasztási procedúrán. Ez állítólag megoldja a "big mouse" problémát Vista 64 alatt. Na mondom nemtudom itt mire gondoltak, de 640*480-ban nekem is "big mouse" problémám van, talán ez jó lesz.
10.02 ccc leszed, újraindít, felrakom a hotfixet, újraindít, megint 640*480 :Y
szupi, minden kikapcsolás után állíthatom vissza a felbontást, ráadásul 640*480-ban a catalyst menüje sem látszik a vistában kell átállítanom a képernyőt :O
Ha valakinek van hasonló gondja, esetleg tudja mi a megoldás, esetleg tudja, hogy 9... vagy 10.. verzió működik vista 64 alatt legyen olyan kedves és segítsen nekem, mert már :W
köszönöm előre is

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8632) Tody56 válasza Robi BALBOA (#8620) üzenetére


Tody56
aktív tag

Valószínűleg kint van a radiátor a teraszon neki, vagy az ablakban.
Tavaj nekem is így ment.
Volt is pár nap mikor nem mertem leállítani éjjelre, mert féltem hogy megfagy a víz s radiban. Kb -15-ös volt a fagyálló.
- Ha 20 fokos volt a vga, akkor pedig nem is volt nagyon hideg a víz mert a leggyengébb blokkok is produkálnak Vízhő + 10-15 fokos gpu-t, na de ez nem ez a topik.

LEON-T: Próbáltam a átírni a regisztert, de ugyan az lett. Nem ugrált a mhz. Fix 400-on ment. Na majd talán hétvégén átrágom mégegyszer. :DDD

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#8633) vhunor válasza oxide24 (#8630) üzenetére


vhunor
őstag

Van jónéhány megbízható bazáros, akik az esetleges garanciás ügyintézést is gyorsabban intézik mint a kiskerek.

Mellesleg én néhány napja vettem 52k-ért az apróban garis 5850-et és tökéletesen működik, ráadásul egy nap alatt lezajlott a biznisz :P .

[ Szerkesztve ]

(#8634) LEON-T válasza Tody56 (#8632) üzenetére


LEON-T
aktív tag

probald racsapatni az unlocked 5870 biost:DD

(#8635) CSiMi_ válasza Jumbó (#8631) üzenetére


CSiMi_
tag

Szeva! Tök komolyan, és őszintén mondom... Tedd fel a windows 7-t.
A vista nem is használ dx 11-et, ugyhogy hiába az a 5850. a drivert is pik-pakk felrakja. És lehet, hogy a 8800as hagyott valami kakát a rendszerben...

Meg amúgy is sokkal jobb... gyorsabb, stb, stb...

[ Szerkesztve ]

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#8636) LEON-T válasza CSiMi_ (#8635) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Egyetertek. Onnantol, h mar a driver felrakassal gond van igencsak kenyesse valik a dolog.. Ahogy olvastam sok helyen ajanljak a Driversweepert mielott valaki kartyat cserel. Azonban sok esetben meg az sem segitett. Szerencsere utoljra ilyennel meg xp alatt szivtam, foleg h nem indult el a CCC.

(#8637) Tody56 válasza LEON-T (#8634) üzenetére


Tody56
aktív tag

Ennyire azért nem vagyok bátor, de érdekes felvetés :DDD
Az vele a gondoom picit, hogy nem igazán leszek vele előrébb. Nekem a cél az 1ghz/5ghz, mivel azt tényleg könnyen viszi.

Csak érdekességnek jegyzem meg, hogy mielött szerkesztettem hozzá új biost kipróbáltam az istenített asus és msi biost is, és azzal nagyon nem akart menni a kártya.
1ghz környékére sem értem, bár bevallom az első kifagyás után nem is erőltettem. Szóval 1 szó mint 100 még mindig ez a gyári Sapphire a tuti átírt órajelekkel.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#8638) Jumbó válasza CSiMi_ (#8635) üzenetére


Jumbó
csendes tag

hali, hát én is erre a következtetésre jutottam, már kapom a win7-et a hétvégén...
amúgy dx11-et megcsinálták vistára is [link], felraktam a frissítést... lehet ez volt a baj, na mindegy addig is amíg nem lesz meg az új op rendszer próbálkozom driver cleanerrel is...utána úgyis format c: :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8639) CSiMi_ válasza LEON-T (#8636) üzenetére


CSiMi_
tag

Szerintem, ha már Nvidről atira válltás van, akkor már megéri egy reinstall. Minden decoder, PhysX, minden beáll a régi karira... Videokártya márka csere, és az alaplap cseréje után mindíg javasolt... Na meg HDD de ez 1értelmű.

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#8640) vhunor válasza CSiMi_ (#8639) üzenetére


vhunor
őstag

"minden beáll a régi karira"

:)

(#8641) LackoMester


LackoMester
addikt

Én is fepakoltam a DX 11 Vista alá, vagyis a Dirt2 telepítéséneél felpakolta a telepítő. Nincs vele gond, szépen megy. Hamarosan gépcserére kerül a sor, de OR is váltok. Win 7 alatt jobban futnak a DX 11 gamek. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8642) Robi BALBOA válasza oxide24 (#8630) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem kell félni ahogy vhunor kolléga mondta itt azért álltalában megbízható eladók vannak.

Pl: itt van ez [link] az eladó is korrekt és az ár is rendben van. ;)

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#8643) front3r válasza CSiMi_ (#8639) üzenetére


front3r
őstag

Nekem 4850-ről 5870-re csere után is jó volt újrahúzni az oprendszert, egyszerűen a login, logout folyamán win7-ben nem gyengén szaggatott az animáció. Meg játékok közben vissza akart váltani Aero-ról Aero Basic-re. Pedig a drivert is újratelepítettem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8644) CSiMi_ válasza front3r (#8643) üzenetére


CSiMi_
tag

Amugy én régebben havonta raktam újra, hogy ne gyűljön a genny a gépen, most a seven7 nem nagyon zavarja, így most 3 havonta pakolgatom...

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#8645) Jumbó válasza CSiMi_ (#8639) üzenetére


Jumbó
csendes tag

hát mindenképp oprendszer csere lesz... remélem megoldja a problémámat :(((

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#8646) vhunor válasza CSiMi_ (#8644) üzenetére


vhunor
őstag

Kb. 10 perc újrahúzni egy windowst. Egy friss telepítést le kell ghostolni és azt visszapakolni ha gond van.

(#8647) oxide24 válasza Robi BALBOA (#8642) üzenetére


oxide24
csendes tag

na látod épp zundapp kollégától félek :). Olvastam róla sok rosszat, hogy a garanciális ügyekben sűrűn próbál linkelni....

(#8648) Gerisz válasza Robi BALBOA (#8642) üzenetére


Gerisz
addikt

Azért ezt már nem lehet ilyen bátran kijelenteni.

(#8649) CptMisi válasza oxide24 (#8630) üzenetére


CptMisi
őstag

mert kell nekik a pénz / nem használják? remek hozzáállás :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8650) Robi BALBOA válasza oxide24 (#8647) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A Kivel érdemes üzletelni topicban sok piros pontja volt és a Kivel érdemes vigyázni topicban nem volt semmi róla, igaz nemárt jobban utánna nézni, de van egy pár olyan régi arc itt akik már 1000éve boltonak azoktól próbálj szerezni valamelyikük tuti tud segíteni.(én is így vettem a karimat)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.