Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 9 – Az impulzusvásárlás is lehet tudatos
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- tordaitibi: Windows rendszerek indítása EFI partíció nélkül
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- potyautas: Idővándor
Új hozzászólás Aktív témák
-
Leslie67
tag
Hali! Tettem egy utolsó lépést az APUval kapcsolatban. Vasárnap már 2 percenként fagyott le. Hétfőn reggel egy utolsó újratelepítést megpróbáltam, de most egy kicsit másképpen mint szoktam. Eddig gond nélkül üzemel. Most nem tettem fel az ASUS Suitot.
Ma délután vettem egy CoolrerMaster házat és egy általatok javasolt T4-es hűtőt. A ramjaim a hűtésük miatt olyan magasak, hogy a hűtőt képtelenség lett volna felszerelni, így át kellett tennem a fekete memória aljzatból a kékbe. Számít ez valamit?3 db 12 centis ventilátor dolgozik a házban. Fent 2 db hátul 1 db. A gép nagyon csendes lett. Az APU hűtőventilátora terheletlenül elég csendes, de amikor pl. játszottam akkor viszont "ordított". Gyanítom, hogy nem sok sikerrl hűtött mert volt, hogy a játék be-be akadt. Most hűvös levegő jön ki a házból, alul is ahová a tápegység került.
Nem hülyeség a gyári hűtést lecserélni. Inkább az volt a hülyeség, hogy bíztam benne ...
Ami a felszereléskro nagyon zavart, hogy a T4 hűtő totálisan benne van az első fekete slotban. Látható, hogy a kék aljzatban lévő memóriát így is eléggé nyomja. És itt kérdezném meg mégyegyszer, hogy van jelentősége, hogy fekete vagy kék aljzatban vannak a memóriák?
Előre is köszi a választ!Ja még annyit. Az ASUS és az ATI honlapjáról töltöttem le az elméletileg jó videó drivereket. A vga kimeneten lévő full hd tv-n ha teljes képen néztem akkor a felső egyharmadnál csíkozott, de ugyan ezt csinálta a hdmi kimeneten is. Valahonnan letöltöttem a 8670M-es drivert. Azzal meg nem csíkoz, de kicit riceg vele a kép. Másnak tökéletesen megy a videórész?
Új hozzászólás Aktív témák
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- Kerékpárosok, bringások ide!
- ROG Xbox Ally X: Összefogás
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- OTP Bank topic
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Philips LCD és LED TV-k
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Renault, Dacia topik
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- Keresünk dokkolókat
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest