Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Telda


Telda
addikt

Legközelebb szívesen elmennék, imádom magát a játékot és a világát, de ez a szerepjátszás nem hiszem hogy menne.

(#21752) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#21750) üzenetére


Hurkaleves
őstag

a warhead-en én sem voltam. nem tudom azt ki szervezte, de én csak kobzos féle játékokra megyek mert azok a tutik! egyszer próbáld ki, nem fogsz csalódni! ;)
Telda: én is azt hittem nem fog menni a larp, de teljesen belejöttem és tökre fílinges! hatalmasat dob az egészen! nyilván vannak "off game" beszélgetések is mert végig "in game"-be nem is lehetne. próbálj be egyet azt mondom...

(#21753) Telda válasza Hurkaleves (#21752) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm a bátorítást :).

(#21754) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#21752) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Gabo mesélte, hogy jó játékokat csinál Kobzos. A Warhead-eket Tomekk szervezte.

(#21755) Hurkaleves válasza BaKeSZ87 (#21754) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen én is úgy emlékszem, hogy a warhead nem kobzos szerzemény...
próbáljatok ki egyet! ezeket úgy is lehet élvezni, hogy egy bb-t sem lősz ki! ;)

(#21756) BaKeSZ87 válasza Hurkaleves (#21755) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem idegen sem a LARP sem a MilSim. Nekem mindkettő bejött. Aki valaha játszott mesterlövész szerepkört, annak nem kell magyarázni, hogy lövés nélkül, vagy kevés lövéssel is lehet élvezni egy játékot :)

(#21757) Telda


Telda
addikt

Gunfire-ről is megérkezik a csomag durván egy hét alatt?

(#21758) Zotya984 válasza Telda (#21757) üzenetére


Zotya984
senior tag

3nap

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21759) Telda válasza Zotya984 (#21758) üzenetére


Telda
addikt

Az már eltelt :). Bár a -15% miatt biztos rengeteg dolguk van.

(#21760) Zotya984 válasza Telda (#21759) üzenetére


Zotya984
senior tag

Szerintem a héten itt lesz.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21761) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ehhez mit szóltok? :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21762) csoola válasza macilaci78 (#21761) üzenetére


csoola
tag

lincselés várható a kommenteket elnézve, egyébként tényleg gagyi cikk, látszik, hogy 5 perc alatt hányta oda valaki, 0 tudással

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21763) macilaci78 válasza csoola (#21762) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Második napja van kint és még szabadlábon van az illető.

Ma hallottan a rádióban: vidéki porfészek Takarékpénztárába bement egy csávó fegyvernek látszó tárggyal a kezében és kérte a pénzt. Miután a kasszás kis csaj kijelentette, hogy nincs, zsebre tette a tárgyat és kiment. Magyarország, én így szeretlek! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21764) sss válasza macilaci78 (#21761) üzenetére


sss
senior tag

Mondjuk a hozzászólások között is van pár érdekes...

(#21765) macilaci78 válasza sss (#21764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az én érdeklődésemet az keltettem fel, hogy a hozzászólók zöme elkerülte ezt a topicot. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#21766) BaKeSZ87 válasza sss (#21764) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Gyere hétvégén Tarhosra! Állat lesz! Jönnek Szegedről is, úgyhogy fuvar valószínűleg lenne.

(#21767) sss válasza BaKeSZ87 (#21766) üzenetére


sss
senior tag

Köszönöm a szíves invitálást de sajnos (vagy szerencsére) amióta sikerült munkát találnom, azóta nem igazán szabadok a hétvégéim, talán 1-2 olyan hétvégi nap volt az elmúlt 2,5 hónapban amikor nem kellett dolgoznom. Sima tingli-tanglira is idén még csak egyszer sikerült eljutni, kétnapos játékra meg kb. esélytelen a dolog.

(#21768) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

DB/Boyi/ SCAR (DESERT) fegyverről mi a véleményetek?

Mennyire tudnátok ajánlani? Van/volt esetleg valakinek közületek?

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#21769) stefanitsr válasza Daffchy (#21768) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Fos.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21770) csoola válasza stefanitsr (#21769) üzenetére


csoola
tag

SCAR :DDD

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21771) Daffchy válasza stefanitsr (#21769) üzenetére


Daffchy
őstag

Ez lényegre törő volt...

Alternatíva? Vagy melyik gyártó SCAR-ja ajánlott? (vagy maga a SCAR szar, mindegy milyen gyártó?)

Első fegyverem lenne, ettől függetlenül nem akarok egy 30E-ressel kezdeni és majd venni, összespórolgatom inkább a jobbra, de élmény legyen a játék.

Abszolút kezdőnek számítok.

Nem akarok fegyvert bérelgetni, mert feleslegesen ölöm bele a pénzt, inkább vennék már az elején.

Cyma M14 SOCOM-al szemezgettem és a JG G36-osokkal. Ezek sem ajánlottak?

G&G SG552 esetleg? Akciósan 69.900,- (bár nem tudom mennyire reális ár ez is) Ez a max amit rászánnék a fegyverre + akksi.

[ Szerkesztve ]

(#21772) stefanitsr válasza Daffchy (#21771) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mindhárom aránylag jó választás.

Én, ~60k-ig gyakorlatilag leginkább acél Cyma AK-t vennék. Szép, erős, pontos, acél, jó a bele. Akciókkal foghatóak 30-40k közelében. Rugót kell benne gyengíteni, de az alap hopup kamrájuk, csövük, gumijuk is teljesen használható.

Boyi scar több sebből vérzik, alapvető gondja kb mindene, bár a külleme már egy fokkal vállalhatóbb mint az m4-eiké, de a bele meg ugyanolyan vacak. Vacak a motor, vacak a csapágyazás, törik a dugattyúfej, gyenge a vezetékelés, pontatlanok a méretezések, stb. A jó scarok a CA, A G&G, a VFC, de ezek jóóóval drágábbak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21773) Daffchy válasza stefanitsr (#21772) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm szépen a segítségedet!

AK az számomra teljesen felejtős, annyira nem tetszik, hogy nagyon... egyáltalán nem a stílusom.

A CA az a Classic Army igaz? Az általad ajánlott SCAR-ok akkor vállalhatóak? Ha netán azok közül egyiket beszerezném akkor nem lenne vele gond?

(#21774) stefanitsr válasza Daffchy (#21773) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jaja, minden kezdő így szokta kezdeni, kivéve azokat akik ghillie-ben jöttek világra. Később, ha van elég eszük, fejlődnek és rájönnek, hogy ami működik az egyben szép is. :DDD

VFC, G&G, CA jó nevek, a VFC az egyik legszebb Scar-t csinálja ami kapható. Nagy csodát ne várj tőlük, javarészt azt tudják, mint az M4-ek.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21775) Daffchy válasza stefanitsr (#21774) üzenetére


Daffchy
őstag

Hehe! :DDD

A SCAR számomra annyira szééép... :))
Főleg a DESERT!

Te mivel tolod ha megkérdezhetem?

35-ért van egy új kártyás Cyma M14 SOCOM itt a szomszéd kerületbe. Lehet az lesz...

(#21776) Telda válasza Daffchy (#21775) üzenetére


Telda
addikt

Az aláírásában vannak a fegyverei :K .

(#21777) Daffchy válasza Telda (#21776) üzenetére


Daffchy
őstag

Azt látom, arra gondoltam, hogy mi az amivel általában nyomja, mi a kedvence! :R

Amire azt mondja, hogy EZ a fegyverem! :)

Cyma M14 SOCOM szerinted 35-be jó újonnan?

21778: Így is lehet... :DD

[ Szerkesztve ]

(#21778) Telda válasza Daffchy (#21777) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem kiviszi játékra az összeset és ec pec kimehetsz... :DDD .

(#21779) csoola válasza Daffchy (#21775) üzenetére


csoola
tag

Tényleg jól néz ki a SCAR, de a desert kb. világít, ha erdőben játszol, itthon meg ugyebár igen ritka a sivatag (max. épületharcnál nem annyira feltűnő). Nekem JG G36 van, egy évig játszottam vele "dobozból", K verzió, tehát a "közepesen" rövid csövű (belső csöve egyébként úgy tudom mindegyiknek ugyanakkora). Teljesen jól használható, a hopupgumi pár játék után cserés volt, az valóban szar benne, de ~1000 forintért vehetsz bele jót. Más baja nem volt, egy év után volt szervizelésen a csapatom szerelőjénél, mindene rendben van, kicsit a dugattyú kopott meg, de nem cserés még. 310 FPS-t mért asszem a szerelő, tehát relatíve gyenge puska (átlagban elvileg 360 körül vannak), viszont a lőtávjával nincs baj és Guarder hopup gumival elég pontos is nekem. Kicsit a tömítésekkel foglalkozni fogunk, aztán az ereje nagyobb lesz kicsit, de egyébként ez is elég a játék élvezetéhez.
Puska mellett BB-ből is normálisat vegyél majd, G&G 0.25g-os az elejétől bevált nekem, az ismerőseim is szeretik, ajánlott használni.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21780) Daffchy válasza csoola (#21779) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm szépen a hozzászólásodat!

Tudtommal is az összes G36 belső csöve megegyező hosszúságú!:)

Igen a BB-n kár spórolni, nagyon elején vagyok a dolgoknak, de próbálok tájékozódni és azt tudom, hogy szar BB (sorjás, nem polírozott) csak a hop-up gumit nyírja el... :R

Szilikon spray-ből milyet ajánlotok?

Tőled is megkérdezem, ha nem gond, hogy a fentebb említett Cyma M14-et annyiért ajánlanád?
Elméletben a Cyma egyik legjobban sikerült fegyvere, ha jó tudom...

Egy szereléksínnel elég pofásan tud kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#21781) stefanitsr válasza Daffchy (#21780) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szilikonból leginkább semmilyet, ha a puskád közelébe akarod vinni. Télire gumit eltenni perfekt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21782) Daffchy válasza stefanitsr (#21781) üzenetére


Daffchy
őstag

Nem kell a gumit szilikonozni egyszer, első használat előtt, hogy ne száradjon ki?

Én csak kérdezem, mert ezt olvastam/hallottam... :F

Meg, hogy a tárba is lehet/kell egy picit.

Sajnos nem találtam, egy jó FAQ-t az 1. hsz-ben, mint más Topicokban... :( :)

Amúgy Airsoft-hoz való szilikonra gondolok.

21783: Na... még jó, hogy szóba hoztam... akkor gumi ki és lemosni... :(((

21784: Szerintem is. Kb az aksi árát megspórolom rajta... :))

[ Szerkesztve ]

(#21783) stefanitsr válasza Daffchy (#21782) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem, inkább meleg szappanos vízben azt a taknyot is ki kell mosni belőle alaposan amit a gyár "okosan" beletett.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21784) csoola válasza Daffchy (#21780) üzenetére


csoola
tag

Szerintem annyiért korrekt az M14, de nem vagyok túlzottan képben az árakkal mostanság.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21785) Gismo válasza Daffchy (#21771) üzenetére


Gismo
addikt

Csapattársamnak van egy tökéletesen vatta új Cyma M14 Socom-ja eladó.
Játékon és megbontva soha nem volt. A lakást, mióta megvan, nem hagyta el.
Fegyver túltengés miatt eladó.

(#21786) Daffchy válasza Gismo (#21785) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm szépen!

Már leütöttem az általam említett darabot. Lehetséges, hogy az Övét vettem meg?
Hasonló leírása volt. Vaterás nevét esetleg nem tudod?:)

Így, hogy egy Cyma M14 lett a kiválasztott, tudnátok ajánlani hozzá akksit?

Ami - akár faragással - belemegy? Olvastam, hogy kell egy kis átalakítás, hogy belemenjen valamelyik nagyobb méret...:)

Nem vagyok otthon akkukban...

:R :R :R

(#21787) Zotya984


Zotya984
senior tag

M14-hez annyit tennék hozzá hogy a legek puskája.
-leghosszabb
-legpontosabb
-legnehezebb (és ez a lényeg) kell a kondi hozzá és még így is mindened fájni fog kb a játék felétől!!! Próbáld előbb ki hogy milyen mert akinek rendeltem kezdők voltak mind ketten és mondtam nekik hogy Cyma 0.28A de nem és nem!!!! csak M14 lett amit 2 játék után eladásra kínáltak. :C
Azóta G36 és AK tulajok és nagyon jót játszanak.

BB: a nagyon olcsó a nagyon drága!!
Példa egy sorozat szar BB mondjuk kevesebb mint fele talál. És mondjuk 0.5ft MONDJUK! A minőségi 0.68-0.8ft de ebből egy rövid sorozat is sok ugyan annyi találathoz. + megkíméled magad attól hogy megint összevissza hord, nincs rendes lő táv, elakad a BB stb.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21788) Daffchy válasza Zotya984 (#21787) üzenetére


Daffchy
őstag

Remélem nem lesz gond...:)

Megbirkózok vele mindenképp mert már leütöttem és nem állok el a vásárlástól... ;)

Ez a SOCOM verzió egyébként nem a sima M14.

G36-ban is gondolkodtam. Ha ne adj Isten nem válna be az M14 akkor kipróbálom azt.

Egy jó lipót tudnál ajánlani ami belemegy? Akár töltőt is hozzá.

:R

(#21789) csoola válasza Daffchy (#21788) üzenetére


csoola
tag

Töltőnek Imax B6 kínai akármelyik verziója, tud mindent amit kell, éppen hogy csak kávét nem főz.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21790) Telda válasza Daffchy (#21788) üzenetére


Telda
addikt

Azt még érdemes bele kalkulálni, hogy akár újonnan, akár használtan veszed érdemes egy szakival átnézetni.
Nekem az új JG G36C gearboxában egy kumma zsír nem volt, meg is jegyezte a szaki hogy legalább nem kellett kimosni :DDD .
Illetve munkatársam a softairról vett AK-t egy jó hírű játékszervezőtől, ennek ellenére szó szerint össze volt gányolva a bele, a vezetékelés 3 helyen volt összetoldva és szigszalagozva. Tele volt vágva zsírral, hogy a nózin köpte kifele és olyan mint hézagolás nem létezett :).
Szóval mindenképpen érdemes egyszer átnézetni.

(#21791) Zotya984 válasza Daffchy (#21788) üzenetére


Zotya984
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
ÁTNÉZETNI!!! sofair-os nevén WD-vel (mondjuk).

Aksi dolog 2 féleképpen.

-belépőszint: 2200mAh ez kb 2 játékot végigcsinál és töltő hozzá. Nem izé meg hozé de tudja amit tudnia kell és nem vágja haza az aksit. Ez az elfogatható mégtalán viszont olcsó.

-iMax B6 eredeti vagy klón (millió hasonló van [link] [link] [link] [link] [link] ) Ez meg eredeti B6 [link]
aksi meg szintén 2.2 csak nagyobb teljesítményre képes

Attól hogy rövidebb SOCOM verzió nem sokkal könnyebb. Viszont ha megszokod világbajnok fegyver. WD féle átnézett Madbull gumis .28 Bio -val messzebbről megadták a találatot mint a mellette sniperrel lövő srácnak. ~Sniper 505Pfs az M14 ~385Fps távolság nem kimért hanem távcső alapján 70m. Pontosan nem tudom mennyi volt de az biztos hogy az egész játékon ezek a lövések voltak legmesszebbről leadva.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21792) stefanitsr válasza Zotya984 (#21791) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A jól összerakott sniper és egy jól összerakott aeg között egy különbség van a gyakorlatban, az pedig a használat módja, pl bolt action sniperrel igen nehéz sorozatot lőni.

Egy tudatosan pontosságra épített, megfelelően használt és megfelelő BB-vel töltött aeg ideális körülmények között (szél, terepviszonyok, bokrok-fák hiánya, stb, amik mellesleg a snipernek is parásak) meg tudják lőni a 70 métert sorozva.

Egy szar bb-vel persze egyiknek sem fog menni. Egyszer voltam játékon, sniper gyerek puskáját nézegettem, well mb04, 56-os belépő lencsés távcsővel. Nyomjuk a game-et, nem tudsz adni bb-t ? De mondom, van nálam .25-ös, de lehet az neked könnyű lesz. Betárazza, lövöldöz: hű de fasza, végre nem kanyarodik el a bb a lőtáv felénél jobbra meg balra. Mér, mivel tolod ? .20-as blaster. Jah. Oké.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21793) Daffchy


Daffchy
őstag

csoola, Telda, Zotya984: Köszönöm szépen a segítségeteket, igazán hálás vagyok! :R

Megfogadom a tanácsotokat!

Aksitöltőből régen RC-vel foglalkozó ismerősöm is ezt a B6-ot ajánlotta! ;)

Ma hoztam el egyébként... nagyon tetszik! Szép darab!
Van benne anyag rendesen...:)
Tekintélyes a súly az biztos, de megbirkózok vele! :K

Egyetlen dolog, hogy nagyon enyhén mintha lötyögne az ABS részben a fém rész... gondolom ez normális, vagy nem... :D

[ Szerkesztve ]

(#21794) csoola válasza Daffchy (#21793) üzenetére


csoola
tag

Én még nem fogtam a kezemben M14-et, vagy legalábbis nem emlékszem rá, de gondolom, mint mindennél, lehet egy kicsi lötyögése. Ezt majd a tapasztaltabbak úgyis elmagyarázzák. :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21795) stefanitsr válasza Daffchy (#21793) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A nem lötyögés valahol a barnított acél LCT AK-knál kezdődik. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21796) Daffchy válasza csoola (#21794) üzenetére


Daffchy
őstag

Semmi komoly, csak feltűnt...:)
Más is azt mondta, hogy normális! ;)

stefanitsr: :DDD :R

(#21797) stefanitsr válasza Daffchy (#21796) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azért ugye acél van összecsapolva és hegesztve acéllal, kicsit más érzés, mint a boyi scar öntvény spinyóter teteje és fröccsöntött abs alja, két helyen összecsapolva, na. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21798) Daffchy válasza stefanitsr (#21797) üzenetére


Daffchy
őstag

:D

Remélem nem bánom meg, hogy ezt választottam... :))

Alig várom vele az első játszmát! :C

[ Szerkesztve ]

(#21799) Zotya984 válasza Daffchy (#21798) üzenetére


Zotya984
senior tag

Én meg az első beszámolódat. :C

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21800) Telda válasza Daffchy (#21798) üzenetére


Telda
addikt

Vigyél minimum két pólót :P .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.