Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16037) Thome válasza macilaci78 (#16034) üzenetére


Thome
addikt

Lál benéztem. Kb 15cm-ről lőttem rá. Odafordítottam a fegyvert, aztán puff. :DDD

(#16035) stefanitsr: Jó tudni, azt hittem chaoli-chaoli egyre megy. És az A&K-ban miféle motorok vannak (pl egy 1,5-2 évesben)? Van itt egy full fekete, de darál mint a meszes.

(#16036) Dr.Én: Mit ne mondjak, jól esett... :DDD Mondjuk annyira nem fájt, mint gondoltam.
Erről jut eszembe eddig a legrosszabb az volt, amikor kaptam egy ujjlövést. Kb 30-ról, de hallod, ott hányinger elkapott, beszédültem, azt se tudtam mi van. :D
_____________________________

Erre mondjatok valamit: Ugye előrekábelezett fegyvernél vannak elől is saruk (ugyebár hogy szét tudd húzni a fegyvert, különben a biztosíték és/vagy a csatlakozó miatt nem menne).
Na most, ha össze vannak ezek a saruk dugva, és erre dugom rá az akkut és lövök, akkor tegyük fel, hogy kb 15bb/s-el lövök. Ha széthúzom, és simán az aksi csatlakozójához nyomom hozzá a sarukat (vagyis kiiktatom azt a plusz darab biztosítékot), akkor kb 18bb/s-el lövök... Mitől van ez? 25 amperes biztosítékot is belenyomtam, tehát az áram áttud folyni rajta (gyakorlatilag nincs biztosíték így). Illetve, simán a két "csatlakozót", amibe a biztosítékok belenyomjuk, is egymásba nyomtam, és ugyanolyan "lassú". Na most elképzelhető az, hogy ennyi áram elveszne itt ennél a plusz csatlakozóknál? Nem tudom elképzelni, hogy hogyan... :U
Illetve, mit tudok tenni? Mert jó lenne, ha ezt a plusz rofot megkapnám, mert ekkora rofot akartam elérni ezzel a fegyverrel. Akár azt a darab kábelt el is hagynám ha lehetne mivel elég hosszú így is az előrevezetékezés, de ha elhagyom, nem tudom rádugni az akkut. ha pedig annak a végére csinálunk csatlakozót, akkor pedig -ugyebár- nem lehet széthúzni a fegyvert, a csatlakozó végett.

Szóval, valami megoldás? Nincsenek ilyen alkatrészek itthon, szóval valami sufnituning megoldás is megfelelne ideiglenesen. Biztosíték sem kell... :D

Na ezt jól megaszondtam, de szerintem érthető.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.