Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) frankie! válasza BonFire (#5142) üzenetére


frankie!
őstag

KÖSZI! Még egy kérdés: hogyan tudnék scrollozni a képpel pl. kijelölés (magnetic lasso) használatakor? A Ctrl+Shift+Scroll sem működik...:( ha csak simán "húzom" az egeret, nagyon megszalad a kép.

[ Szerkesztve ]

(#5152) Dexter68 válasza frankie! (#5151) üzenetére


Dexter68
addikt

Pont úgy, mint máskor. Space.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5153) Dexter68 válasza Deathjay^ (#5149) üzenetére


Dexter68
addikt

„r2d2 tank barátnőm [alkotás előtt az erkélyen]” - Nem semmi ez így egybe. Olvastam és közben próbáltam elképzelni a lányt. Bízz benne, hogy ő nem olvassa. :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5154) Deathjay^ válasza Dexter68 (#5153) üzenetére


Deathjay^
tag

rossz az aki rosszra gondol :P :B nyugi nem fogja :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#5155) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hali
Az érdekelne hogy egy alakzatott hogy lehet felvinni a képre többször eltérő méretben?
Pl buborékokat.Persze gyorsan nem pepecs munkával:DDD

(#5156) BonFire válasza ToBeY (#5155) üzenetére


BonFire
veterán

Csak tippem lenne. Kivágás Ctrl+C-vel, majd beillesztés Ctrl+V-vel. Ha már 2-3 be van illesztve, ezeket újra vágólapra és újra beilleszteni. Így viszonylag hamar lehet haladni. Átméretezéshez egyszerre többet is ki lehet jelölni, ha sok bubi van a képen nem kell mindegyiknek egyedi mérettel rendelkezni, elég, ha 5-6 féle méret van. Mivel random elszórva helyezkednek el, nem tűnik fel, hogy csak ennyi.

Persze, ha valakinek jobb 5lete van, ne fogja vissza magát!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5157) bodom87 válasza ToBeY (#5155) üzenetére


bodom87
tag

Csinálj a buborékból ecsetet, ne legyen háttere, szerkesztés menü/ ecsetminta megadás
aztán
Ablak menüpont / Ecset - Ecsethegy alakja - Szórás stb stb. itt tudod változtatgani

balegér lenyomva tart és húúúz.

(#5158) Horka1


Horka1
tag

Üdvözletem ismét!

Megint csak adódott egy kis probléma, nevezetesen az, hogy-hogyan lehetne egy képet, amit PS -7.0-val csináltam, rétegenként külön képbe menteni! Persze nem egyesével, tehát legyen nekem 26 rétegből 26 db *.jpg vagy *.png képem!

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5159) Dexter68 válasza Horka1 (#5158) üzenetére


Dexter68
addikt

CS3-ban van a File - Scripts menüpont alatt egy olyan, hogy export layers to files.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5160) BonFire válasza Horka1 (#5158) üzenetére


BonFire
veterán

Ha sok ilyen képed van, akkor érdemes csinálni egy Actiont erre a műveletre.

Kinyitod az Action panelt, rákattintasz az Új Atcion ikonra, adsz egy nevet neki, aztán elkezded rögzíteni a műveleteket. Egy képpel minimum el kell végezni egyesével a műveletet, hogy fel tudd venni az Actionbe. A műveletsorozat pedig a következő.

1. Ctrl+A - ezzel kijelölöd az aktuális réteg egész tartalmát.
2. Új fájl.
3. Ctrl+V - beillesztés
4. Ctrl+E - összeolvasztás a háttérrel
5. Ctrl+Shift+S - mentés másként, vagy Ctrl+Shift+Alt+S - mentés webre és eszközökre.

Ezt addig ismétled, amíg el nem fogynak a rétegek. Utána katt a Stop gomba az Actions panelen.

A másik jóval 1×űbb módszer - direkt hagytam a legvégére, mert a CS4 ugyan tudja, de nem tudom, hogy a 7-es is tudja-e.

File->Scripts->Export Layers to Files... Itt a felugró ablakba meg kell adni tallózással, hová mentse, valamint létrehozhatunk neki új mappát is. Adunk neki egy nevet, vagy prefixumot, a lehulló menüben kiválasztjuk a fájltípust, tömörített fájl (jpeg, gif) esetében megadjuk a minőséget a Quality ablakban, illetve kipipálhatjuk, hogy csak a látható rétegeket mentse-e ki, a Visible Layers Only jelölőnégyzetben.

Ha ez megvan, katt az Run-ra. A többit automatikusan elvégzi a program.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5161) Horka1 válasza BonFire (#5160) üzenetére


Horka1
tag

A nagyobb PS nem jön be, mert a gépem nem bírja, sajnos! A 7.0-ás még jól kezeli, de már a 9-est sem tekerte rendesen! Mindegy arra amire nekem kell ez is megfelel, csak néha ütközök ilyen gondokba!

A másik tipped jó is lenne, ha sok ilyen képem lenne, és ha mindegyik kép azonos réteg számú lenne! Ha ugyan is az egyik 23 réteg a másik meg 36 akkor nem fogja normálisan kezelni mindkét képet ugyan az a beállítás!
Annyi réteget ment le amennyire az action létre lett hozva!
Nem?

vannak ilyen progik amik letudnak menteni külön képként psd layereket, csak nem nagyon ingyenesek, és a próba verzió sem csinálja meg egyszer sem, csak a beállításokat lehet gyakorolgatni, de nem ment .)) És nem találtam "ingyenes :))" verziót ezekből!

Azért kösz a tippet!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5162) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Lehet nem ide kellene írnom, de nem találtam jobb témát.
Havernak kellene csinálnom egy 600 x 600 as képet, 24 bites színmélységben, maximum 65 kbyte-osat. Na én mondtam neki hogy ezt nem lehet:D, de azért hátha tudtok vmi ötletet! köszi előre is!

üdv: Pityaa

(#5163) BonFire válasza pityaa23 (#5162) üzenetére


BonFire
veterán

Már hogy a túróba ne lehetne! Ez itt például megfelel a követelményeknek - 600×600 pixel (72 dpi), 24 bites (PNG-24) és még 2 kbyte sincs. :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5164) Horka1 válasza BonFire (#5163) üzenetére


Horka1
tag

Jó kép! Sokat melóztál vele? :DD

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5165) BonFire válasza Horka1 (#5164) üzenetére


BonFire
veterán

Nem maga az alkotás telt sok időbe, hanem míg meg nem jött az a fránya ihlet! :DDD

Amúgy csak azt szerettem volna prezentálni, hogy a megadott paramétereknek megfelelő képet igenis lehet csinálni, az már más kérdés, hogy a határok elég tágak voltak, azért kockáztattam meg ezt.

Tehát lehet csinálni, de a fájl mérete nagyban függ a kép bonyolultságától, a megjelenő színek számától, valamint a tömörítés mértékétől. Ebben az esetben a PNG kisebb fájlméretet produkált egy 60-as tömörítésű jpegnél, és sok esetben bizonyul kisebbnek; vannak esetek, amikor pedig a jpeg legyőzi a png-t méretben. Van, hogy meg kell elégednünk a gif 256, 128, 64, vagy 32 színével. Tehát nem a méret (600×600) pixel fogja kizárólagosan eldönteni, hogy mekkora lesz a fájl végleges mérete. A jpeg tömörítésen sokat lehet ám spórolni, biztos mindenki látott már 10-es minőségbe tömörített jpeget, tele artifactokkal, köpedelem minőségben. Ilyenkor ha spórolni akarunk, és nincsenek nagy gradientek, érdemesebb kipróbálni a gifet például.

Egy szimpla vonalas rajzot sem muszáj feltétlenül 24 bitesre csinálni. A jpeg ugyan elvileg 24 bites, de úgy tömörít, hogy a hasonló színeket egy kalap alá veszi, mert máshogy nem tud, így végeredményképpen nagyon kérdéses, hogy tényleg megjelenik-e azon az agyon tömörített képen mind a 16 777 216 szín. Jó, ha a fele/negyede megvan.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5166) ViZion válasza ToBeY (#5155) üzenetére


ViZion
félisten

Készítesz egy ilyen ecsetet, és a shape dinamics-ban megadod a váltakozó méretet.
Ezután új réteg, arra kattintgatsz, majd az egész rétegen használod a stílust, amit akarsz. ennyi.
BonFire módszere is jó, bár én nem kopipésztes, hanem alt + nyíl (vagy ctrl+j) variációt kedvelem, de ez ízlés dolga.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5167) ViZion válasza BonFire (#5165) üzenetére


ViZion
félisten

Annyi szín kicsit sok lesz... főleg mert a monitorok sem tudnak annyit megjeleníteni sajnos...

A linkelt képben minden benne van, a maga egyszerű módján fejezi ki a Photohop sokoldalúságát, színes világunk szürke szigeteként hangsúlyozza az örök körförgást, amit a 600×600 pixelnyi négyzetbe lehet sűríteni az életből, meg minden... egyszerűen megtalálzad! 42 :)

OK, kicsit komolyabban:
CS4 OpenGL... mivel IGP-m van, érdeklődnék, h kinek milyen videókari támogatja a CS4-est, mik a tapasztalatok/javaslatok/buktatók...
Annyira tök egyedül rájöttem, h az ATI kb. annyira támogatja az OpenGL-t, mint a Microsoft az OpenSource-ot :) ...pontosabban az a része az ATI drivereknek bugos volt XP-n, w7-en jónak tűnik, de lassúbb, pedig a 64 bit OS miatt natívan támogatja a 4 GB Ram-ot, tehát elvileg több ram van...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5168) ViZion válasza ViZion (#5167) üzenetére


ViZion
félisten

b+ ennyi helyesírási hubát... de reggel van még... így kv után már látom az elírásokat, kérek 1 kefete (lol) pontot.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5169) Horka1 válasza BonFire (#5165) üzenetére


Horka1
tag

Igen! Amikor megláttam, akkor esett le, hogy túl bonyolultan gondolkodom :)))
Pedig a legegyszerűbb megoldás mutatkozik a legegyszerűbbnek, de mire az eszébe jut az embernek, körbe cikázza a földet 2x :DDD

Ebből is látszik, hogy ott vagy a szeren! ;)

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5170) frankie!


frankie!
őstag

Hogy lehetne egy alakzatot (kijelölést) szöveggel körbefuttatni?

(#5171) maru válasza frankie! (#5170) üzenetére


maru
aktív tag

Kijelöléssel közvetlenül nem fogsz tudni alakzat köré írni. Első lépésként a kijelölést görbévé kell alakítani. A görbék palettán létre kell hozni egy új üres réteget, majd a paletta alján a „make work path from selection” gombbal görbét készíteni a kijelölésből. A létrejött körbe vonalára kell kattintani szövegbevitellel és a szöveg követni fogja a görbe alakzatát.

(#5172) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Segítsetek egy picit. Itt ez a képem: [link]
Hogy a színek harmóniába kerüljenek próbáltam blur tool-lal szépen elkenni a határokat, de a két vég között nagy a kontraszt. Esetleg vmi más technika? Már régen nem PS-eztem
Meg milyen betütípussal érdemes ráírni, hogy tetszetős fejléc legyen egy weboldalon? Milyen színnel? Fehér és 1px fekete strokkal?
:R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5173) maru válasza sonar (#5172) üzenetére


maru
aktív tag

Átmenetes mask, majd színezettség és szaturáció állítása. [link]
A betűtípus az ízlések és pofonok. Én fehér színű betűt használnék, olyan hatással mintha világítani, ahogy az izzószál.

megj: A kép jobb oldalán nincs teljesen kitöltve (van egy fehér csík), nem vágtam meg!

[ Szerkesztve ]

(#5174) frankie! válasza maru (#5171) üzenetére


frankie!
őstag

De kár...:( Azt hittem, talán van olyan körbefuttatás, mint a Wordben.

(#5175) sonar válasza maru (#5173) üzenetére


sonar
addikt

Kösz,

Nekem vhogy nem lett olyan jó a maszkom. Picit részletesebben el tudnád magyarázni, hogy mit is csináltál?
Betűnél, hogyan tudnék olyan effectet találni, mintha izzószál lenne?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5176) maru válasza frankie! (#5174) üzenetére


maru
aktív tag

Lehet, hogy nem ugyanazt értjük „körbefuttatás” alatt? :)
én erre gondoltam:

Word-öt azt se tudom mikor használtam utoljára. :B

Sonar: készítettem egy színátmenetet

majd mask módba csináltam vele egy kijelölést és a hue/saturation – colorize módban változtattam a színezettségen és a saturáción.
A betűnél outer glow-val és Blur-al arra próbálkoznék. (ha lesz időm rápróbálok :) )
Bocs a kicsit puritán leírásért, de csak amatőr szinten csinálom, ezért nem tudom néha, hogy mit és miért. :D

[ Szerkesztve ]

(#5177) BonFire válasza frankie! (#5170) üzenetére


BonFire
veterán

Lényeg, hogy vektoros alakzat legyen. Tehát nem ecsettel festjük meg, hanem Pennel rajzoljuk meg az alakzatot, vagy amin körbefut a szöveg. Ha ez kész, elővesszük a szöveg eszközt, és az egérkurzorral közelítünk a vonalhoz. Ha megközelítettük, megjelenik a kurzor mellet egy áthúzott karika alakú ikon; ekkor kell a vonalra kattintani, és a kurzor máris a vonalon villog, és írhatjuk a szöveget.

Ha alakzatba bele akarjuk írni, akkor a szövegeszköz kurzorját az alakzaton belül kell mozgatni és úgy belekattintani.

Természetesen az alakzatnak aktívnak kell lenni, vagyis láthatónak. Ha nem látjuk, nem is tudunk rákattintani.

Videjó - angol, de érthető.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5178) ViZion válasza sonar (#5175) üzenetére


ViZion
félisten

Izzószál: keresel egy kellemes betűtípust, ne legyen nagyon bold, fehér színnel.
ehhez outer glow, és inner glow színben 0-0-80-0 CMYK körül, ez egy világos sárga.
mivel izzószál, a vetett árnyék felejtős, DoF-et blur-al tudsz adni neki ha akarsz, de ehhez raszterizálni kell, és "térben" hajlítani, ahogy a képeden is van az igazi szál.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5179) Azazello-


Azazello-
senior tag

letezik olyan ingyenesen letoltheto alkalmazas amelyikkel egy teljesen egyszeru logo megszerkesztheto?
egy sulis weboldalhoz kene, teljesen szimpla szoveg, ket szinnel, de ezert az egy dologert nem vennem meg a photoshop-ot..

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5180) Gave válasza Azazello- (#5179) üzenetére


Gave
addikt

Gimp

ui: szerintem meg el az adobe trial 30nap is...

[ Szerkesztve ]

(#5181) BonFire válasza Azazello- (#5179) üzenetére


BonFire
veterán

Igen, létezik. GIMP. Ingyenes, csak az a baj vele, hogy ennek sem túl egyszerű a használata (sőt, szvsz sokkal nehezebb, mint a PS), ráadásul nincs is annyi topic, ahol segítséget tudnál kérni, ha elakadsz valahol. Ennyiben rossz.

A PS-t nem kell megvenni, mert 30 napig ingyenesen használható a próbaverziója. Igaz, hogy 30 nap alatt nem leszel expert, de sokat tanulhatsz, és hogyha tényleg 1×ű a logo, akkor meg tudod csinálni annyi idő alatt. A GIMPnek is kell ugyanannyi idő, ha még soha nem használtál képszerkesztőt.

Ha pedig végképp nem boldogulsz, megkérhetsz rá valakit, aki elkészíti neked.

Szerk:

Affene! Mindig elfelejtem megnézni a teljes lapot, hátha érkezett már válasz. :(((

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5182) Azazello-


Azazello-
senior tag

[link]

ez alapjan a leiras alapjan akartam egy headerhez logot kesziteni, ennyire kellett volna.

probaverzio honnan toltheto le?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5183) BonFire válasza Azazello- (#5182) üzenetére


BonFire
veterán

Vagy az Adobe.com-ról, vagy a Szoftver.hu-ról. Én az utóbbit ajánlom, az Adobe oldalán ugyanis regisztrálni is kell. Az "Adobe Photoshop CS3 Extended" verziót ajánlom. Magyart ne tölts le, bármennyire is csábító, mert kevesen használják, és nem lesz segítséged.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5184) Bikerman


Bikerman
aktív tag

sziasztok,

azt hogy lehet megoldani, hogy egy képet egy másikba helyezzek.
azt akarom csinálni, hogy van egy képem, amit rá akarok helyezni egy 1024×768-as fehér "lapra".

ragazzi della curva...

(#5185) Bikerman válasza Bikerman (#5184) üzenetére


Bikerman
aktív tag

frissítve: 21:15

megoldódott, használtam a keresőt. :U

ragazzi della curva...

(#5186) frankie! válasza maru (#5176) üzenetére


frankie!
őstag

Kösz mindkettőtöknek, de nem erre gondoltam. Egy hosszabb szöveget, vízszintes sorokkal szeretnék egy kép köré szorosan illeszteni (mint egy újságcikket). Ilyesfélén gondoltam:

Természetesen egy szabálytalan alakzatot szeretnék körbefuttatni. Pl. a képen a leányka és a ló alakját. :)

[ Szerkesztve ]

(#5187) BonFire válasza frankie! (#5186) üzenetére


BonFire
veterán

Egyelőre nem sikerül, akárhogy próbálkozom, de szétnézek, és visszaszólok, hogy széna vagy szalma. :(((

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5188) BonFire


BonFire
veterán

Hát, úgy tűnik, körbefuttatni nem lehet! Féloldalasan bármilyen alakzatba bele lehet tenni a szöveget a már említett módon, körbefutni azonban nem hajlandó. Próbáltam úgy is, hogy egy négyzetbe vágtam egy másikat és abba beleírni, de egyszerűen a kivágott közepét nem vette figyelembe.

Fél oldalasan meg lehet csinálni több módon is.
Így:

vagy így:

Ha teljesen körbe akarjuk futtatni, már minden tutorial további kiadványszerkesztők használatát említi: Illustratort vagy InDesignt stb. Szóval ezt nem tudja a PS, de talán meg lehet neki bocsátani, végül is mégsem szöveg-, hanem képszerkesztő. Képszerkesztőhöz képest viszont elképesztő sokoldalúan tudja kezelni a szöveget.

Csak éppen a fent említett módon nem.

Szerkesztés:

btw valaki elárulhatná, hogy lehet ide képet úgy betenni, hogy átméretezze és kattintásra a linkelt képre vigye, mert nem tudom... :F

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5189) Ndruu válasza frankie! (#5186) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Így?

Ki kell jelölni (Polygonal Lasso Tool vagy Pen Tool) a lovat a lánnyal, megfordítani a kijelölést, kitörölni a hátteret, elmenteni a képet GIF formátumba (optimalizálás mondjuk fehér háttérre), beilleszteni a Word be, Szorosra állítani a kép körüli szöveget és kész.

Harrrr!!!!

(#5190) BonFire válasza Ndruu (#5189) üzenetére


BonFire
veterán

Áruló! :DD Photoshop topicban kérdezte, ezért feltételeztem, hogy PS-sel akarja megoldani. Illuban, InDesingban Wordben minden további nélkül meg lehet csinálni, de PS-ben speciel nem.

Mellesleg, ha már így is úgy is áttesszük Wordbe, akkor mentsük inkább PNG-be. A gif a 256 színével a mai követelményeknek nemigen felel meg, hacsak nem valami pár színes ábráról van szó.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5191) Azazello- válasza BonFire (#5183) üzenetére


Azazello-
senior tag

valamilyen oknal fogva nem sikerul a telepites. elindul, aztan hirtelen _semmi_

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5192) BonFire válasza Azazello- (#5191) üzenetére


BonFire
veterán

Nem ártana, ha leírnád a hibaüzenetet, amit a telepítő kiír (error: 0x000... stb), meg hogy milyen rendszeren csinálja? OSX, XP, Vista, W7? Az XP telepítője ugyanis szokott ilyet csinálni, akkor, amikor a NET Framework keretrendszer hiányzik a gépről.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5193) Azazello- válasza BonFire (#5192) üzenetére


Azazello-
senior tag

semmilyen hibauzenet soncs. elkezdi a telepitest, atvizsgalja a rendszert es utana semmi. mikor a telepites kezdodne, egyszeruen nem kezdi el. framenetwork fent van, nem hinnem, hogy az a hiba.

letoltottem egy tort cs4-et is, de nem engedi a telepitest, ott eredeti cd-t ker sajna. :(

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5194) BonFire válasza Azazello- (#5193) üzenetére


BonFire
veterán

Akkor szvsz a rendszereddel van valami nagy gond, mert legalább valamit ki kellene írnia, ha nem hajlandó telepíteni, sőt, ezek szerint egyik verziót sem hajlandó telepíteni; ez nem természetes állapot. Ezt így nem tudjuk megoldani.

Én sem tudok más megoldást, mint beírni a Google-ba, hogy "photoshop installer doesn't work there's no error messages" vagy valami hasonlót, majd átnyálazni a találatokat.

Sry

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5195) BonFire válasza Ndruu (#5189) üzenetére


BonFire
veterán

Próbáld inkább ezzel! Lorem ipsum :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5196) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki aki kreatívnak érzi magát tudna nekem csinálni egy avatart egy másik oldalra kéne.

(#5197) ViZion válasza frankie! (#5186) üzenetére


ViZion
félisten

Erre a feladatra tördelő progi kell, vagy játszadoznod kell a space-val, a behúzással.
Minden soros tördelést kapcsold be, de figyelj az elválasztásokra, mert nem valami Grécsi László :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5198) Horka1 válasza ToBeY (#5196) üzenetére


Horka1
tag

Mifélét? Mekkorát? Mit ábrázoljon?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5199) hólabda


hólabda
csendes tag

Ha bloggal kapcsolatos a kérdésem,merre forduljak?(gif) :Y
Bocsi de itt sokszor olvasok!

(#5200) Horka1 válasza hólabda (#5199) üzenetére


Horka1
tag

Esetleg privibe kérdezz, szívesen segítek, ha tudok!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.