Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Dexter68 válasza Bici (#5000) üzenetére


Dexter68
addikt

Szerintem ne küzdj ennyit. Nézz szét a Brusheezyn.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5002) Dany007 válasza Bici (#5000) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek előttem szólóval.
Adok én is egy linket: Deviantart
Itt van jópár brush. Csak győzd végignézni... Nekem már párszor végig kellett :D Ha jól emlékszem volt kopás téma is. Vagy rozsda, valamelyik biztosan.

Ha már itt vagyok, tudja valaki, hogyan lehet a CS3 magyar verziót angolosítani? :s Évek óta CS2 angollal dolgoztam, és nagyon megszoktam az angolt. A magyarban csak nagy nehézségek árán találok dolgokat... =/ Hátha van angolosítás is :D

[ Szerkesztve ]

(#5003) BonFire válasza Dany007 (#5002) üzenetére


BonFire
veterán

Sehogy sem lehet. Régen, még a hetes verzió előtt "állítólag" át lehetett állítani, de a CS széria óta már nem.

Azért írtam, hogy állítólag, mert én nagyon sokáig a 6-ost használtam, és abban sem lehetett a nyelvet átállítani. Ez van sajnos. Ha mindenáron az angolhoz ragaszkodsz, kénytelen leszel beszerezni egy angol példányt.

Egy ismerősöm mondta, hogy ő otthon angolt használ, de a cégnél magyart kénytelen, mert a főnöke bevásárolt az akciós magyar nyelvű CS2-ből, amikor már kijött a CS3. Többek között ezért volt olcsó, mert a magyar nem kellett senkinek, meg különben is volt már új.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5004) Dany007 válasza BonFire (#5003) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm. Nálunk is a cégnél van magyar : ) De nem is gondoltam volna, hogy mást is zavar.
Mert semmi gondom sincs az anyanyelvemmel, csakhát a szemem már megszokta az angolt, most meg keresgélem a filtereket meg egyéb menüpontokat =/

(#5005) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!

Honnan lehet letölteni a magyar kezelőfelülettel rendelkező CS4-et?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#5006) BonFire válasza GEPESZ66 (#5005) üzenetére


BonFire
veterán

Mondjuk innen? :W

Vagy esetleg innen.

Vagy talán innen...

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5007) GEPESZ66 válasza BonFire (#5006) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mind a kettő linkről letöltöttem és feltelepítettem a programot.A telepítésnél magyarul kommunikál, de a kezelőfelület a programon belül angol marad, tehát hiába azt írják,hogy magyar.Tehát rákerestem az interneten, de nem találtam magyar kezelőfelülettel.Azért kérdeztem, hátha tud valaki olyan linket adni, ahonnan letöltötte és feltelepítette, s magyar kezelőfelület lett.A www.adobe.com oldalon sem ajánlja fel a magyart.

(#5008) BonFire válasza GEPESZ66 (#5007) üzenetére


BonFire
veterán

Elképzelhető, hogy egy idestova 1 éves programot még nem sikerült magyarítani?

Elképzelhető, hogy az eddigi eladások alapján úgy gondolták, nincs rá elég vásárlóképes kereslet? Kis ország vagyunk mi, és ezen belül nagyon kevesen, akik meg is tudják fizetni a programot, de főleg sokan leginkább angolul használjuk.

Lehet, nem adnának el annyi magyar licencet, amennyibe a szakfordító munkája kerülne, meg a jogdíj, mert a fordításért is fizetni köll, nem is keveset. Összeadják a két összeget, aztán összehasonlítják a várható bevétellel, és ha deficites vagy éppen nullszaldósra jön ki, akkor bele sem fognak.

(Az meg a szaralakság netovábbja, hogy azt írja ki a weboldalára, hogy magyar nyelvű verzió, mert megtéveszti a potenciális vásárlót. Ki kell írni, hogy csak a telepítő kommunikál magyarul, egyébként a program kezelőfelülete angol. Így lenne korrekt.) :(((

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5009) Bici válasza Dexter68 (#5001) üzenetére


Bici
félisten

Köszi szépen! :R

(#5002) Dany007: Neked is! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5010) hólabda


hólabda
csendes tag

Nagyon jók az ecsetminták...
De színesbe nem letölhetők véletlenül?
Lehet hogy nagyok az igényeim?
Be tudom szinezni,csak esetleg...
Köszi! :U

(#5011) ToBeY válasza hólabda (#5010) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Minek színes ecset ez vicc? :DDD Amilyen színnel rajzolsz olyan színű lesz

(#5012) hólabda válasza ToBeY (#5011) üzenetére


hólabda
csendes tag

Nem vicc!
Mondjuk a lepke pöttyös, vagy hasonló...
Ha elmentek szines ecsetmintát az is egyszínű lesz.
Én többszinűre gondoltam(na jó álmodozok).
De még nem mindent tudok a photóshoprol és azért kérdeztem.
Titeket meg már olvaslak régebb óta..

(#5013) ToBeY válasza hólabda (#5012) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Színes átmentet gardian-el vagy esetleg útólag kiszinezed ha többszínű figurát akarsz.
Nem hiszem hogy van szivárvány színű ecset.

(#5014) hólabda válasza ToBeY (#5013) üzenetére


hólabda
csendes tag

Köszi!
Szinezéssel nincsen gond,és a mintát is simán rá tudom tenni,persze a szinátmenetet is.
Magyar nyelvü és a reflexem...

(#5015) BonFire válasza hólabda (#5014) üzenetére


BonFire
veterán

Ha már színes ecsetet akarsz, akkor az már nem ecset, hanem kép! :DDD Vagy mintázat. A pattern lehet színes, az ecset nem. Nem ugyanúgy működik, és nem is ugyanarra való.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5016) hólabda válasza BonFire (#5015) üzenetére


hólabda
csendes tag

Köszi!
Te már a könyvjelzőmön vagy régen,(mármint a tutoriáljaid...)

(#5017) BonFire válasza hólabda (#5016) üzenetére


BonFire
veterán

Részemről a megtiszteltetés! :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5018) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tudna nekem valaki egy hair masking tutorial video-t linkelni?
Régebben megtaláltam youtube-on de most valahogy nincs meg.

(#5019) mibog


mibog
tag

Sziasztok!
a PS-hez szeretnék RAL színskálát... :F

vagy pedig valami megbízható honlapot ahol szerepelnek a RAL színek CMYK megfelelőinek adatai. találtam pdf-eket, de számomra nem túl megbízhatóak, amíg nem tudom hogy pl. mit keres a RAL9016-os fehérben 3% Cyan... :O
ezt találtam amiről beszélek:
Zero-RAL-Colour-Chart2.pdf
RALFarbtabelle.pdf

[ Szerkesztve ]

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#5020) mibog


mibog
tag

:Y ne hagyjatok cserben!

RAL:
3004 bordó
7035 szürke
5005 zöld
2011 narancs
1023 sárga
3020 piros
9005 fekete
8003 barna
1015 bézs

ezeket a színeket hogyan csináljam cmyk-ba?

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#5021) Dexter68 válasza mibog (#5020) üzenetére


Dexter68
addikt

mél ment.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5022) BonFire válasza ToBeY (#5018) üzenetére


BonFire
veterán

Úgy érted, szabálytalan dolog kijelölése, pl haj vagy szőrös kutya? A színmaszkolás a megoldás; itt egy video, ami segít: Alakok kivágása II.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5023) ToBeY válasza BonFire (#5022) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi erre a videóra gondoltam

(#5024) mibog válasza Dexter68 (#5021) üzenetére


mibog
tag

köszi Dexter68 hogy nem hagytál cserben!
Tudtam hogy Te fogsz segíteni :))
Hálából küldök Neked egy képet :D

[ Szerkesztve ]

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#5025) gyga


gyga
senior tag

valaki nem tudja, hogy miért nem látja a Ps a feltelepített nyomtatókat?

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#5026) Immy


Immy
őstag

Üdv

Barátnőmnek akarok csinálni képkeretbe "anyagot" :D
Kifogytam az ötletekből...
Mivel lehetne még jobban feldobni a képet? (elveim tiltják, hogy a saját bőrünket retusáljam :D )
(Van még kb 4-5 kép amit el kell helyeznem ezen a képen kicsiben)

Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#5027) BonFire válasza Immy (#5026) üzenetére


BonFire
veterán

Vigyázz, mert a műalkotást a giccstől egy hajszál választja el, és nem mindig lehet egyértelműen tanácsot adni, hogy melyik melyik, valamint, hogy mi is dobna fel egy-egy képet. Azt viszont elmondhatom, mi az, amitől személy szerint engem kiráz a hideg. Ilyenek pl a szivárvány, a szívek, a színes csillag alakú csillanások. Ezekkel még egy viszonylag jó alapanyagot is könnyen tönkre lehet tenni.

Szvsz ez a képválasztás nem szerencsés. Semmi extra nincs benne. Én mindenesetre - ha mégis ragaszkodsz ehhez - egy ízléses keretet javasolnék, semmi mást. A kis képek jól mutatnak ilyen mozaik elrendezésben.

A keret mellett azt is kipróbálhatod, hogy mutatna részben fekete-fehérben a kép. Az alakokat maszkold ki, hogy azok színesek maradjanak, és a háttér pedig legyen szürkeárnyalatos.

Csinálhatod úgy is, hogy a nagy kép teljesen szürkeárnyalatos, a keret színes és a kis képek is színesek. Vagy pedig a nagy képnek adsz valamilyen színfedést (Blending Options->Color Overlay->Color üzemmód).

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5028) Immy válasza BonFire (#5027) üzenetére


Immy
őstag

Köszönöm építő jellegű hozzászólásodat!

Szívecskét meg ilyen tükröződéseket nagyon nem is akartam erőltetni, viszont a szivárvány nekem még az elmegy kategóriába került. Viszont, ha ennyire "gagyi" hatást ad ki magából akkor kiveszem. (pedig próbáltam nagyon halványra tenni)

Ok akkor a fő képet lecserélem, valamilyen másra. (kicsit ódzkodok a fekete fehér /szürkés képektől, de kipróbálom) Vagy inkább azt csinálom hogy a háttér szürke az "emberek" pedig megmaradnak színesnek.

Képre keretet nem akarok ugyanis, kinyomtatás után keretbe lesz rakva. (meg amúgy se találtam "normális" border tutorial-t eddig.

Több "kis" képet akarok még elhelyezni, de ott viszont már más fajta effektet szeretnék használni. (ehhez kéne segítség)

Üdv: Immy

A művészet az emberi önvaló tökéletességének visszatükröződése. Ebben megtalálható minden vágy végső célja, és ez az, ami visszacseng: a tökéletesség időtlen harmóniája avagy a művészet általánosan elfogadott meghatározás szerint "a valóság visszatükrözése", a művész látásmódján átszűrve.

[ Szerkesztve ]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#5029) BonFire válasza Immy (#5028) üzenetére


BonFire
veterán

A kis képekhez lehet egy olyat csinálni, mintha egy cédulán volna odatűzve! Ehhez csak keresni kell egy gombostű képét, a képen meg esetleg egy kicsit hajlítani, hogy térbeli hatása legyen, és máris kész az újabb dekoráció. Például ilyen térbelivé lehet tenni:

Itt a hozzávaló (magyar nyelvű tutorial).

A keret nem muszáj, csak egy ötlet volt. De keretet magad is készíthetsz a későbbiekben, nem muszáj gyárliag kész sablonokhoz ragaszkodni. Néhány pixeles semleges színű keret, aztán a Blending Optionsban el lehet játszadozni a különféle paraméterekkel. De ha jól emléxem, az Action-ök között is vannak gyári keretek, csak azok böhöm szélesek. Viszont lehet belőlük lesni, ha kibontod őket.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5030) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Pen tool-nál mivel lehet pontosan kijelölni egy dolgot shift vagy ctr valami ilyesmi volt a gyorstalpaló dvd-n de elfelejtettem... :B

(#5031) BonFire válasza ToBeY (#5030) üzenetére


BonFire
veterán

A Pennel :DDD ! Most viccen kívül. Mivel van probléma? Van Path kijelölő (fekete nyíl) és csomópont kijelölő (fehér nyíl), amivé egyébként a Ctrl lenyomására változik át a pen. Az Altot használjuk még ha szögletes csomópontból íveset akarunk konvertálni vagy fordítva.


Ebben a tutorialban
minden le van egyébként írva a Penről részletesen.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5032) ToBeY válasza BonFire (#5031) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi közben egy jútyúbos videóbol rájöttem hogy alt-ra van szükségem ha bonyolúltabb ábrát akarok körberajzolni

(#5033) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Próbaképpen felraktam a CS4-et.
A CS3-at használom, és nagyjából elégedett is vagyok vele, csak a különbségekre voltam kíváncsi.
A CS4 bizonyos dolgokban nagyon lassúnak, nehézkesnek tűnik. Már a képek nagyítása, mozgatása is döcög. Olyan szögletesen-darabosan csinálja, mintha valami lassú gépen futtatnám. Vagy pl. kivágok egy képrészletet, viszem odébb és azt is elég beteg tempóban csinálja.
Ez miért van? A CS3 ezeket villámgyorsan csinálja természetesen ugyanazon a gépen.
Xp-n használom. Lehet, hogy ez ennyit tud 32 biten és már csak 64 bites oprendszeren megy jól? Azt még nem próbáltam ki.
Vagy telepítés után ezen állítani kell valami extra dolgot (ezt mondjuk nem gondolnám)?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#5034) Shim válasza Picturemaker (#5033) üzenetére


Shim
őstag

Ez akkor fordul elő, ha gond van a GPU gyorsítással.

Első lépésben frissítsd a videokártyád meghajtóprogramját [link].

Ha még mindig akad, akkor:

Beállítások (CTRL+K) / Performance / GPU Settings / Advanced Settings

a) Itt vedd ki a pipát az Advanced Drawing rész elől, és indítsd újra a Photoshopot.

b) Ha ez se segít, akkor az Advanced beállításoktől mind szedd ki a pipát.

c) Ha esetleg még így is rossz, az egész gyorsítást kapcsold ki a GPU Settingsnél.

(Engem még nagyon zavart a General résznél az Enable Flick Panning opció, ami miatt továbbcsúszott mindig a kép egy kicsit mozgatásnál, ezt is érdemes lehet kikapcsolni.)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5035) Picturemaker válasza Shim (#5034) üzenetére


Picturemaker
őstag

Nem is kapcsoltam be eredetileg a GPU gyorsítást.
Cs3-nál ugye nincs is, gondoltam ide sem kell.
Mert amiket olvastam eddig róla, az nem volt biztató (Homályosabb a kép ha nem a teljes méreten van, meg olyasmiket gyorsít aminek nem látom értelmét, mert amúgy is gyorsan megy. A szűréseket meg nem gyorsítja és igazából azok amik lassan mennek.).

Most bekapcsoltam a GPU használatot.
A kép mozgatási "recegés" abbamaradt. De ha pl. 30%-os nézetben van a kép, iszonyúan életlen. GPU nélkül viszont teljesen jó minden méretben.
Ezt a hibát nehezen tudnám megszokni.
Az viszont siralmas, hogy GPU használat nélkül ilyen nyögve-nyelős a kép nézetének nagyítása, kivágott részek mozgatása. Ezt a részt az Adobe-nak "jól sikerült" megoldania. :(((

Köszönöm a tippeket.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#5036) BonFire válasza Picturemaker (#5035) üzenetére


BonFire
veterán

Az én videozsugám meg egyenesen nem is támogatja a GPU-t, de volt hozzá szerencsém még tavaly ősszel kipróbálni az Adobe napon, és mit mondjak, nem dobtam tőle hanyatt magam. Jó, igaz, hogy kisimítja a roncsolt éleket, de előtte filózik ám, nem is keveset, pedig ott aztán bika vasakon tesztelhettük. Hogy mást ne mondjak, mind Mac volt OS X-szel, mégis döcögött.

A bonyolultabb műveleteknél pedig rém belassul. Itt gondolok arra, ha rárakok egy Hue/Sat adjustment meg egy másikat, esetleg harmadikat, és meghúzom valamelyiken a potit, irgalmatlan sokat gondolkozik rajta.

Mellesleg a rendszerigénye is nagyobb lett. Hogy egy példát mondjak, CS3-ban megnyitottam egy elég nagy poligonszámú 3D modellt 1 Giga rammal; ugyanezt a CS4-ben már csak 2 Gigával tudtam megnyitni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5037) Picturemaker válasza BonFire (#5036) üzenetére


Picturemaker
őstag

Megértem, hogy egy új programverzió több erőforrást igényel, mert mondjuk pontosabban számol egy effektet. De az, hogy nézem a képet és az ablak nagyobb vagy kisebb méretre állítása meg a kép ablakon belüli mozgatása receg, na az súlyos programhiba.
A CS4 ezt egy mezei 3-4 megás képnél is csinálja. CS3 ezt a múltkor egy 830 megás képnél kezdte el, ahol volt egymáson 50-60 réteg. Persze ez érthető is.
Azt hiszem CS4 nálam kimarad, talán a következőt nem rontják így el.

Köszi.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#5038) BonFire válasza Picturemaker (#5037) üzenetére


BonFire
veterán

Mondjuk én még semmi bugot nem tapasztaltam a CS4-gyel. Jól össze van az rakva. Egyébként nincs olyan sok új funkciója, amiért muszáj lenne váltani. Na, mondjuk a maszk szélének non-destruktív lágyítása, az már hiányozna, mert megszoktam, hogy vissza lehet húzni a csúszkán, meg szeretem a Vibrance-t, ezt az intelligens színtelítettséget, ami csak oda hat, ahol fakó a kép, a full színes területeket nem színezi túl. A tabos képváltogatás is nagyon kellett már bele, ha több képpel dolgozunk tényleg kényelmes a fülekkel váltani, mint a böngészőben. A smart filterek is hiányoznának... szóval sok minden hiányozna. :DD

+ amennyire nem tetszett az elején az új letisztult felület, ma már annál jobban.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5039) Foximaxi101


Foximaxi101
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ilyen ketyerém: SpaceNavigator
http://tv.pcworld.hu/video/3d-space-navigator-eger-harom-dimenzioban
Photoshophoz jól használható.
Alig 1 hónapos, akinek szüksége van rá, jelentkezzen. :)

(#5040) BonFire válasza Foximaxi101 (#5039) üzenetére


BonFire
veterán

Aszondja: munkához nem hatékony! De legalább drága. :C

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5041) whited


whited
addikt

sziasztok
az alapokat hol tudnám megtanulni mert felkeltettem érdeklődésemet a photoshop :C :C :C :R :R :R :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#5042) BonFire válasza whited (#5041) üzenetére


BonFire
veterán

Mondjuk kezdheted innen. Aztán kronológiailag lapozz az előző oldal felé. Aztán szétnézhetsz az "eszközhasználat" menüpont alatt is. Elég sok könnyű tutorialt találsz az oldalon.

A másik, ahonnét én is elindultam, a tutorial.hu. Ott is van cikk az alapvető eszközhasználatokról, érdemes azzal kezdeni. Ha unalmas akkor is, így később nem lesznek ezzel gondok.

1ébként bármi gond van, sikíts! :Y Én ügyeletet tartok általában 18:00-tól 06:00-ig. :))

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5043) maru válasza Picturemaker (#5037) üzenetére


maru
aktív tag

(#5044) Picturemaker válasza maru (#5043) üzenetére


Picturemaker
őstag

Az #5034-es hozzászólásomban ezt írtam:

"Most bekapcsoltam a GPU használatot.
A kép mozgatási "recegés" abbamaradt. De ha pl. 30%-os nézetben van a kép, iszonyúan életlen. GPU nélkül viszont teljesen jó minden méretben.
Ezt a hibát nehezen tudnám megszokni.
Az viszont siralmas, hogy GPU használat nélkül ilyen nyögve-nyelős a kép nézetének nagyítása, kivágott részek mozgatása. Ezt a részt az Adobe-nak "jól sikerült" megoldania. :((("

Életlen képpel pedig nem vagyok képes dolgozni.

Azért köszi.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#5045) Met válasza Foximaxi101 (#5039) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem PS-hez pont nem jó, inkább 3D-s progihoz.

Nekem szükségem lenne rá, nekem adod? :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5046) Dexter68 válasza Foximaxi101 (#5039) üzenetére


Dexter68
addikt

Hogyé´ adod?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5047) mibog


mibog
tag

Sziasztok!

[link]
ezt a képregény-effekt létrehozási folyamatot kipróbáltam, szuper eredménye van. csak gondoltam elujságolom. :)

[ Szerkesztve ]

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#5048) BonFire válasza mibog (#5047) üzenetére


BonFire
veterán

Köszönjük! :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5049) Met


Met
nagyúr

Az Adobe programok (PS, Illu, Indi)miért nem látják a Monotype Corsiva fontot? Corel, Office látja

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5050) Wyll válasza Picturemaker (#5035) üzenetére


Wyll
őstag

Szia
Nem olvastam végig, de a cím alapján hasznos lehet:
Optimize performance of Photoshop CS4 on Windows XP and Vista

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.