Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#488) Freddy TNT válasza mr_ricsi (#486) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Én csak a döglődő vincsiknél tapasztaltam ilyet. 3Gb-től 30-ig láttam ilyen jelenséget. Egyre lassult és végül bekrepált.

Egyszer megoldás volt lassulásra, ogy 6-ról visszavettem 5-re az UDMA-t. A mai napig rejtély, hogy miért ment csigatempóben udma 6-on. :F

Az aláírásodhoz pedig: Az 5.1-es hangrendszerben 5 teljes értékű hangszóró van. a 0.1 a sub.(mivel itt csak a mélyhangokról van szó,mint pl.: egy robbanás effekt egy film részletben. Tehát nem teljes értékű hangsáv,csak időnként ''rásegít'' az erős, mély hanghatásért) A DVD lejátszó progikban általában van egy olyan beállítás, hogy: 0.1 küldése hangszóróhoz. Vagyis nem kell feltétlen használni ezt a hangcsatornát. Valójában csak 5 hangszóróbol áll egy ilyen rendszer és általában egy külön megvehető aktív erősítővel ellátott sub-láda dukál ehhez a hangcsatornához. Azonban előfordul, hogy egyszerűen csak rá van kötve a centerre,mert általában a center hangszóró elég masszív.

Nekem is a centerre van kötve,bár nekem messze nem szabványos a hangrendszerem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.