Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#865) Lyobag


Lyobag
csendes tag

na szal, régi hozzásólások folytatása:

a NB hűtő nagyon zörgött, ezért ideiglenes megoldásként bevetettem a speedfant, levettem a venti fordulatszánmát, de ez külön macera volt minden indítás után. egy idő után eszembe jutott, hogy a Zalman hűtőhöz volt egy kézi fordulatszámszabályzó, erre rákötöttem. s végül múlt héten rászántam magam egy Zalman passzív borda vásárlására. persze a felrögzítéssel - mint tudjuk - mindenkinek gondjai akadnak. mondjuk én nem tököltem kétfázisú ragasztóval, kockáztattam: az NB chipre rákentem a szokásos pasztát, majd fogtam magam, és pillanatragasztóval körbefolyattam a chip oldalait, majd rá a borda. :DDD és üzemel még mindig, a hőmérséklete kb 42-43 fok körül van 1 óra teljes prociterhelés mellett. :D :R mondjuk ki kéne + VGA terhelés mellett is, de előbb szereznem kell egy hőelszívóventit a gépházba :)

és húzás: elértem a rekordom, 1.5-1.6 körüli fesszel 250 FSB-t nyomattam a procira, így 4 GHZ-en ment a kis 3.2-es prescott. csak sajnos a hőmérséklete nagyon nagy volt, úgy 75 fok körül teljes terhelésel. (de egy teljes 3dmark06 lefutott vele, 100 plussz pontot okozott) és aztat nem tom, hogy a prescott mikor és hogy veszi vissza az órajelét...

Lassú felfogású lehetek, de HÜLYE nem vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.