Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) BÁ Nutrition válasza -NOKIA- (#8399) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én is az őrezrednél voltam. De ahogy megszűnt mentem is tovább. Nincs stressz. Nem jön ilyenekkel a főnök h mért nincs fésűje a kopasz embernek. Mert az katonai bűncselekmény ám. Mész az ügyészségre. Viszont a fizu meg olyan hogy kettessel kezdődik csak egyél több nulla van utána mint amit otthon megszoktam ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8402) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Fent van az frsz honlapján a már hatályos új törvény.

(#8403) BÁ Nutrition válasza -NOKIA- (#8402) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor matol tilos a feszbuk? :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8404) -NOKIA- válasza BÁ Nutrition (#8403) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Bocs.Ez csak a közlönyben megjelent verzio. Juli 1-től hatályos. Nem tilos a face,csak a pk. megtilthat bizonyos megnyilvánulásokat.

(#8405) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv,

Valaki igazán kifejthetné nekem az álláspontját, hogy kategóriabővítésnél az okmányirodás papírral vezethetnék-e? A jogszabály ugye erről nem mond semmit, csak a lejárt jogsiról. Azt sem mondja,hogy nem lehet és azt sem, hogy lehet. Ugye az új kategória már fel van vezetve, van lejárati ideje is. Viszont azt mondják,hogy erről kizárólag helyben a rendőr dönt az ellenőrzés során,hogy elfogadja vagy büntet?
Ha büntet, akkor mire büntet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8406) -NOKIA- válasza V.Stryker (#8405) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem lehet vele vezetni mivel az csak egy papír, nem minősül vezetői engedélynek.

(#8407) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Nem semmi. Vidéken ennyire nem gáz a helyzet, de hihetetlen. :U

(#8408) BÁ Nutrition válasza rumos XIII (#8407) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

semmi meglepo nincs rajta :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8409) S e t h válasza rumos XIII (#8407) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vidéken nem gáz? Akkor jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8410) rumos XIII válasza S e t h (#8409) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Legalább is Esztergomban. Volt 1-2 helyzet, amikor nem normalis dolog volt, de nagyrészt ok.

(#8411) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ez volt már? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8412) BÁ Nutrition válasza V.Stryker (#8411) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

3 hsz-en belül nem volt. 4en belül igen ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8413) V.Stryker válasza BÁ Nutrition (#8412) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na basszus...tisztára kész vagyok így hétvégén, pedig egy kortyot sem ittam. Az előbb a gyerek itókáját az asszonynak vittem. :DDD :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8414) szab.tam válasza BÁ Nutrition (#8412) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

(ezt így konkrétan más topikban való felhasználásra megveszem.) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8415) rumos XIII válasza rumos XIII (#8407) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Itt a folytatása.

(#8416) krizmo_


krizmo_
addikt

Sziasztok!

Van egy zenész szomszédunk, aki ha éppen nem zenél bulikat tart magánál, tegnap is egy ilyen buli volt.
Mivel már mindent megpróbáltunk, amit lehetett, de nem segített így tegnap éjjel kihívtuk a rendőrséget.
Nem jöttek ki, de nem is tudom nagyon hogy működik ez, többször kell talán bejelenteni, hogy kijöjjenek, vagy esetleg később másnap napközbe jönnek ki? Nem akartuk őket ilyenekkel zaklatni, mert azért ennél vannak súlyosabb dolog is, ahol ott kell lenniük, csak már tényleg nem tudunk mit csinálni. Hétköznap van..munka van... Ő meg csak röhög az egészen, ha szólunk neki...

(#8417) -NOKIA- válasza krizmo_ (#8416) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hello, ha megint nagyon zavaró zenebona lesz, jelentsd be a helyi kapson, ha megint nem jönnek ki intézkedni, tegyél panaszt.

(#8418) Vertigo18 válasza krizmo_ (#8416) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mi az, hogy nem jöttek ki? Nem nagyon értem.

Amennyiben a 112-re telefonálsz, abban az esetben két helyen rögzítik, és dolgozzák fel a hívásodat. Az egyik az Miskolc, a másik most nem jut eszembe. Mindkét helyen civilek ülnek, ők megszűrik a "f@c" bejelentéseket, majd egy adatlapot küldenek a Pécsi Tevékenység Irányítási Központba (olyan, mint egy sms a számítógépre, pár sor, benne a bejelentéssel, illetve a bejelentő telefonszámával), amit már VALÓDI rendőr olvas, és itt már tutira ki fogják küldeni a járőrt, vagy valakit intézkedni, ha szabálysértés, vagy bűncselekmény történt.

Jelen pillanatban a csendháborításnál nincs se idő korlát, se decibell, elég béna módon van megfogalmazva, "ha valakit zavar"... Tehát mondhatni, az egyik legegyszerűbb intézkedés, kimegy a rendőr, meghallgat téged... Zavart? Igen, átmegy, bírságol (vagy figyelmeztet, vagy feljelent), felszólít az abbahagyásra... Ha tovább folytatja, és megint ki kell menni, akkor ugyanaz, mint az előbb, csak elő is állíthat...

Ha ki se mentek, akkor lehet, hogy a bejelentés nem tartalmazott valamilyen lényeges elemet, ami miatt már le se jött az adatlap...

Folyamatos zenebona esetén meg önkormányzat!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8419) krizmo_ válasza Vertigo18 (#8418) üzenetére


krizmo_
addikt

& -NOKIA-: köszönöm!

A telefonba el lett mondva, hogy már nem először csinálja, és hogy az erkélyen bulit tart, nagy a hangzavar, és már lett neki szólva, amiből csak vita lett, mert nem akarta visszavenni a hangerőt.
Az a baj, hogy már mi is kivagyunk, tegnap éjjel sem aludtunk emiatt és tegnapelőtt sem. És ez nem az első eset, hetente legalább egyszer, de inkább többször csinálja ezt.

A lakásában van a stúdiója, napközben nem szólunk pedig elég hangos, de éjjel azért szeretnénk aludni.
Azt reméltük, ha a rendőség kijön, akkor kicsit megijed a csávó, és meghúzza magát. De ezek szerint ez nem elég ahhoz, hogy kijöjjenek...

(#8420) Vertigo18 válasza krizmo_ (#8419) üzenetére


Vertigo18
addikt

De ez ne keserítsen el, nem biztos, hogy rendőri részről történt mulasztás. Próbálkozz máskor is, amikor hangoskodnak, ha tényleg nem tudod másképp megoldani. Mondjuk én első körben beszélni próbálnék vele, aztán panasz az "önkormányzásnál", és csak utána kezdeném ráküldeni a rendőröket.

De azt is megértem, ha másképpen cselekszel, mivel mindenkinek máshol van az ingerküszöbe. Én falun lakom, tőlem 50 méterre sincs a kocsma (azóta már bezárt - szerencsére), itt évekig folyt a hétvégi buli, ráadásul, amikor nem volt bál, vagy disco, akkor a már "ideszokott" fiatalok kiabáltak, meg a kocsiban bömböltették a zenét. Volt, hogy a kisfiam arra ébredt, hogy remeg az üveg. Én sosem hívtam rendőrt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8421) krizmo_ válasza Vertigo18 (#8420) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszönöm. :R
Igyekszem nem elkeseredni, de már nagyon elszakadt a cérna. Ahol lakunk van egy porta, ott szoktuk jelezni, ha hangoskodik, a portás szokott szólni neki, de már ő is mondta, hogy problémás és többször kell neki szólni... Aztán megkerestük a közös képviselőt, mondtuk neki, hogyha nem tud rá hatni, akkor rendőrt hívunk, mert ez így már nem állapot. A rendőrség kihívás volt az utolsó, amit megpróbáltunk.
De, mindig úgy kezdjük, hogy először a csávónak szólunk...
Volt pár alakalommal olyan is, hogy korán reggel, amikor párom elindult dolgozni becsöngetett hozzá, eleinte ki is jött, de már nem... A baj csak az, hogy annyira szétcsapja magát, hogy mindig úgy néz ránk, mint akiket először lát... Hiába szólunk szépen vagy csúnyán ennek mindegy.

Mindig azt beszéljük milyen rossz lenne, ha lenne gyerek...mert ez kellene megélnie...
Tudom milyen kocsma közelében lakni, sajnos... Mikor Pécsen laktunk a Hajnóczy-ba nyílt egy kocsma, tőlünk pár lépésre... Akkor tudtuk, hogy onnan el kell jönnünk...

(#8422) -NOKIA- válasza krizmo_ (#8421) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nekem is volt olyan ingatlan, amit azért nem vettem meg, mert ott volt az ablak alatt az éjjelnappali, na az előtt is megy a bandázás!

Szerintem az ember szól egyszer, maximum kétszer, aztán ha nem fogja fel, majd akkor figyelmeztetik és/vagy megbüntetik a rendőrök - így járt aki f0gyatékos, és nem lehet rá hatni szép szóval...

[ Szerkesztve ]

(#8424) Lauda


Lauda
félisten

Nalatok nincs semmilyen nyari ruha? [link] Szerencsetlenek a strandon hosszu gatyaban, zold mellenyben, ki az a tulkepzett aki ezt eloirja? :Y

[ Szerkesztve ]

(#8425) -NOKIA- válasza Lauda (#8424) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hello, ők próbaidős rendőr őrmesterek, azon belül is (a fehér fegyver tok miatt gyanítom hogy) közlekedési rendőrök, és nem kaptak (még) másik ruhát.
Egyébként a Készenléti Rendőrség, a BV, meg a Katasztrófavédelem illetve a tanulók is ebben töltik a nyári szolgálatot.
Úgy tudom csak a bicajos és vízi rendőrök kapnak fehér galléros Rendőrség-Police feliratos pólót.

[ Szerkesztve ]

(#8426) Lauda válasza -NOKIA- (#8425) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Sajnalom oket, attol, hogy probaidosek, meg dolgozhatnanak emberi korulmenyek kozott, mert nyaron a bakancs, hosszu gatya, sotet polo es muszalas zold melleny nem igazan nevezheto annak. Erdekes mikor elvernek egy hataratlepot az emberi jogi csoportok azonnal jartatjak a szajukat, ilyenkor ezek hol vannak? Miert kell egy rendornek megrohadni a rendorruhaban nyaron? :W

(#8427) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ki mondta, hogy próbaidősek? Lehet, hogy ez van nekik előírva!

Nekem jelen pillanatban kettő lány tanulóm van, és mivel nekik sincs más ruhájuk, kénytelen vagyok én is bevetésiben lenni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8428) Eastman


Eastman
őstag

Közhírré tétetik (...segítő szándékkal).

"HIVATALOS ÉRTESÍTŐ • 2015. évi 35. szám 4217

Az országos rendőrfőkapitány 11/ 2015. (VII. 10.) ORFK utasítása
a hivatásos állomány tagjának az internetes felületen a hivatásos állományba tartozására vonatkozó adatok nyilvánosságra hozatalának szabályozásáról
A jogalkotásról szóló 2010. évi CXXX. törvény 23. § (4) bekezdés c) pontjában, a Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény 6. §
(1) bekezdés b) pontjában, valamint a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 21. § (3) bekezdésében foglaltak alapján – az általános rendőrségi feladatok ellátására létrehozott szerv működésébe vetett közbizalom csorbítására, eredményes működésének hátráltatására, továbbá a hivatásos állomány tagjának befolyásolására alkalmas internetes tartalmak megjelentetésének megakadályozása érdekében – kiadom az alábbi utasítást:
1. Az utasítás hatálya az általános rendőrségi feladatok ellátására létrehozott szerv (a továbbiakban: Rendőrség) hivatásos állományú tagjaira terjed ki.
2. Az utasítás célja, hogy
a) az internetes felületen a rendőrségi állományba tartozás tényének nyilvánosságra hozatala miatt a Rendőrség hivatásos állományának tagja vagy annak közeli hozzátartozója ne legyen kitéve a hivatali kötelezettséggel összefüggésben illetéktelen befolyásolásnak, a rendőri foglalkoztatásra visszavezethető esetleges fenyegetésnek,
b) a Rendőrség működésébe vetett közbizalom csorbítására alkalmas, így különösen a rendvédelmi hivatás etikai alapelveivel össze nem egyeztethető véleménynyilvánításokat megelőzze.
3. A hivatásos állomány tagja az internetes felületen magánszemélyként történő megnyilvánulásakor vagy magánvéleménye kinyilvánításakor
a) a Rendőrség állományába tartozásának tényét,
b) a beosztását,
c) a rendfokozatát, valamint
d) a Rendőrség állományába tartozásra utaló képet, kép- és hangfelvételt nem hozhatja nyilvánosságra.

4. Az utasítás alkalmazása szempontjából a 3.pontbanmeghatározott adatok internetes felületen történőnyilvánosságra hozatalának kell tekinteni azt is, ha azokat a hivatásos állomány tagja az internetes felületen történő regisztrálásakor mások számára is hozzáférhető módon rögzíti.
5. Ha a hivatásos állomány tagja a 3. pontban meghatározott adatokat internetes felületen már nyilvánosságra hozta, és  az érintett internetes felületen magánszemélyként kíván megnyilvánulni, vagy magánvéleményét kívánja kinyilvánítani, úgy ezt megelőzően köteles a 3. pontban meghatározott adatok internetes felületről történő törléséről vagy a mások számára történő hozzáférhetetlenné tételéről gondoskodni.
6. A 3. pontot nem kell alkalmazni, ha a hivatásos állomány tagja magánszemélyként történő megnyilvánulására vagy a magánvéleménye kinyilvánítására
a) a szolgálati időn kívül végzett tudományos, oktatói, művészeti, lektori, szerkesztői, a jogi oltalom alá eső szellemi tevékenységével összefüggésben vagy
b) a Rendőrség által szerkesztett és kiadott sajtótermékben kerül sor.
7. A hivatásos állomány tagja a 6. pontban foglalt esetben is köteles magánszemélyként úgy megnyilvánulni vagy a magánvéleményét kinyilvánítani, hogy az összhangban legyen a 2. pontban foglaltakkal.
8. Ez az utasítás a közzétételét követő napon lép hatályba.

Papp Károly r. altábornagy s. k., országos rendőrfőkapitány"

Forrás: [link] 4217. oldal.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8429) Vertigo18 válasza Eastman (#8428) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gratulálok, altábornagy úr!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8430) Lauda


Lauda
félisten

Itt is megkerdeznem a dolgot:

Ha ebben a mellenyben kozlekedem, az sert barmilyen jogszabalyt magyarorszagon?

Koszonom!

(#8431) Vertigo18 válasza Lauda (#8430) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, mivel olyan jellegű, amely megtéveszti az embereket, és azt hiszik rólad, hogy rendőr vagy.

Egyértelműen jogszabály sértő.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8432) Lauda válasza Vertigo18 (#8431) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom! Ezt melyik jogszabalyban talalom meg? ;)

(#8433) hucsikoi válasza Eastman (#8428) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Szegény főnökötöknek ellopták a gyógyszerét. Ti szakemberek vagytok a témában, segítsetek már kézre keríteni a tolvajt. Viccet félretéve. Ennek mi értelme van? Miért gond az, ha tudják, hogy az illető rendőr? Gondolom erre a fórumra nem vonatkozik, mert itt egy nick névvel kommenteltek, nem a saját nevetekkel. Jól gondolom?

(#8434) Vertigo18 válasza hucsikoi (#8433) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fogalmam sincs. Az biztos, hogy ezek után egy csomó facebook kép eltűnik, illetve a foglalkozás megnevezésénél is változások lesznek...

Mondjuk ez főleg a fiatal rendőrökre, azon belül is a szakközép iskolásokra jellemző, hogy össze-vissza posztolnak egyenruhás képeket. Természetesen nem általánosítok, tisztelet a kivételnek!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8435) hucsikoi válasza Vertigo18 (#8434) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Azt laikusként meg tudom érteni, ha büntetést kapnak azok, akik egyenruhában olyan dolgot művelnek és posztolják a facebookon, ami esetleg szégyent hoz a testületre, de a teljes tiltást nem tartom helyesnek. Szerintem az emberek többsége nagyjából tisztában van ismerősei foglalkozásával, így nem sokat határoz meg, hogy nincs odaírva, hogy mit dolgozik.Ha butaságot írtam, elnézést kérek, mint írtam teljesen laikus vagyok. :R

(#8436) Lauda válasza Vertigo18 (#8431) üzenetére


Lauda
félisten

Hello!

Tudnal segiteni, hogy melyik jogszabaly alapjan megteveszto a police feliratu melleny?

Koszonom! :R

(#8437) Dluinet En nem ertek hozza, azert erdeklodom. :)

[ Szerkesztve ]

(#8437) Dluinet válasza Lauda (#8436) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én úgy tudom akár milyen rendőregyenruhát vehetsz, és viselhetsz
csak rangjelzés ne legyen rajta

(kibic)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8438) Eastman válasza hucsikoi (#8435) üzenetére


Eastman
őstag

A tiltás az tilás. De hogy töröl(tet)sz mondjuk egy 2010-es bejegyzést? Képet? Vagy 2005-ös fórumhozzászólást? Emlékszel, hogy hová és mit írtál akkor? Nem.

(Egyébként én nem vagyok rendőr. Most kicsit sajnálom őket.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8439) Vertigo18 válasza Lauda (#8436) üzenetére


Vertigo18
addikt

"Jogosulatlan címhasználat szabálysértése.

218/1999. kormányrendelet

Jogosulatlan címhasználat

14. § (1) Aki mások előtt őt meg nem illető címet használ, illetőleg kitüntetést vagy egyenruhát jogosulatlanul visel,

húszezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható.

(2) Aki mások előtt

a) a fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló törvényben meghatározott szervek rendszeresített egyenruháját, rendfokozatát, jelvényét, kitüntetését, ezek utánzatát jogosulatlanul viseli, továbbá az e szervekre utaló feliratot, matricát ruháján vagy járművén jogosulatlanul feltüntet,

b) humanitárius, illetőleg egészségügyi szervezetek jelvényeit jogosulatlanul használja,

ötvenezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható.

(3) Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik."

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8440) Lauda válasza Vertigo18 (#8439) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Nagyon szepen koszonom a pontos valaszod! ;)

(#8441) Vertigo18 válasza Lauda (#8440) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nos, annyira talán nem is volt pontos. Minden fórumtárstól elnézést kérnék, aki elolvasta, de ejtettem egy kis hibát, és ezt "káen" fórumtárs világította meg számomra.

a 218/99-et hatályon kívül helyezte a 2012. évi II. tv.

183/A. §311 (1) Aki mások előtt őt meg nem illető címet használ, illetve kitüntetést vagy egyenruhát jogosulatlanul visel, szabálysértést követ el.
(2) Aki közterületen, mások előtt
a) a rendvédelmi szervek, illetve a Magyar Honvédség rendszeresített egyenruháját, azonosításra szolgáló jelvényét, ezek megtévesztésre alkalmas utánzatát jogosulatlanul viseli, továbbá az e szervekre utaló feliratot, matricát ruháján vagy járművén jogosulatlanul feltüntet,
b) a vöröskereszt-mozgalomhoz tartozó vagy más humanitárius, illetve egészségügyi szervezetek jelvényeit jogosulatlanul használja, továbbá az e szervekre utaló feliratot, matricát ruháján vagy járművén jogosulatlanul feltüntet,
szabálysértést követ el.
(3) Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik.

2012 évi II. tv. az Új Szabálysértési törvény.

Köszönöm még egyszer a helyreigazítást :R , pontatlan voltam a törvény számát illetőleg. A tartalom tulajdonképpen a kérdező szempontjából nem változott.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8442) Lauda válasza Vertigo18 (#8441) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom a pontositast! :R :B Szerettem volna egy ilyen mellenyt, hogy meg jobban odafigyeljenek ram az utakon, mikor kerekparozom es robogozom, viszont szabalytalankodni semmikeppen nem szeretnek, ezert erdeklodtem inkabb utana. ;)

(#8443) Debilon válasza Lauda (#8442) üzenetére


Debilon
addikt

az ötlet amúgy nem rossz, de szerinted ha az úton állok helyszínen egy mostani rikító police meg minden feliratos mellényben és nem vagy csak alig lassít a legtöbb ember, és közel hajtanak el mellettem, akkor szerinted mennyire figyelnének egy ilyen mellényben robogózó, tekerő emberre?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8444) Lauda válasza Debilon (#8443) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Akkor tenyleg storno az egesz! :DDD

(#8445) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Kaptam ma egy levelet a rendőrségtől hogy XY időpontban menjek tanúkihallgatásra, plusz vigyem magammal az ügyre vonatkozó irataimon kívül a bizonyításnál felhasználható feljegyzéseimet, vagy egyéb tárgyaimat...

Na most ez azért vicces mert halvány lila fogalmam sincs miért kellene tanúskodnom, és a levélben sem írják mivel kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#8446) Pocee válasza B-L-A-C-K (#8445) üzenetére


Pocee
senior tag

húgom ugyanígy van,fogalma sincs miért van idézve.

Mr.Brightside

(#8447) LuckyL


LuckyL
őstag

hívjátok fel az ügy előadóját, ha szerencsétek van mond valamit telefonon amiből kiderülhet miről van szó
ha nem mondd semmit, akkor majd ott kiderül és ha lesz újabb kihallgatás akkor beviszitek a papirokat
nekem több ismerősömnek volt hasonló helyzet, amikor vaterán átverte őket valaki és hagytak negatívot, az alapján idézte őket a rendőrség tanúnak

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8448) whited


whited
addikt

Sziasztok
Ma már csak C típusú átvilágítás létezik, vagy van még A és B is a betöltendő munkakörtől függően?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8449) szab.tam válasza B-L-A-C-K (#8445) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez egy sablon eljárás is lehet.
ha valakit meg akarnak gyanúsítani, de nincs ehhez kellő bizonyítékuk, akkor 1. körben tanúként idézik be.
(vagy van, csak trükköznek.)

és amikor a jogkövető állmapolgár tanúként besétál, hirtelen azon kapja magát, hogy egy gyanúsítottkénti kihallgatáson vesz részt.

lényeg:
ügyvéddel menjél.
+ minimál túlélőcsomaggal.
(peszárium, vazelin, cigi.) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8450) B-L-A-C-K válasza szab.tam (#8449) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aludj mánnn....:D

Amúgy felhívtam az előadót még másnap, egy telefonról van szó elvileg, adásvételeim megvannak majdnem az összesről amit használtam, illetve tudom lopni nem loptam semmit, így csak nem kapok életfogytiglant...:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.