Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Vertigo18 válasza szemesi69 (#8700) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk az a kérdés, hogy mik lettek leírva akkor, amikor a haver megírta a véleményét...

A másik kérdés, hogy vajon mennyire igaz a sztori, hiszen azért azt tudjuk, hogy ha csupán az egyik oldalt hallgatjuk meg egy történettel kapcsolatban, igazi nagy áll-leesések, megdöbbenések érhetnek akkor, amikor meghallgatjuk végre a másik felet is. Volt már olyan, hogy a két sztoriban egyetlen elem sem egyezett!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8702) szemesi69 válasza Vertigo18 (#8701) üzenetére


szemesi69
addikt

Hát igen, igazad van, én csak rövid akartam lenni ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8703) Adam's


Adam's
újonc

Igaz a történet,Emiatt nem alszom rendesen ,már napok óta.Teljesen normális hangnemben folyt a beszélgetés,csak annyit írt a haverom,hogy hazug emberek nem hiányoznak az ismerősei közé,mert tudja,hogy sok mindenben hazudott.Ennél durvább dolog nem hangzott el.

(#8704) BÁ Nutrition válasza Adam's (#8703) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Emiatt nyugodtan aludhatsz, menjen be feljelenteni, meghallgatjak aztan kb hata mogott kirohogik, ha eleg szerencseje van akkor a szemebe is. Ha az nem zavar h megbukott a kapcsolatod akkor hivd meg haverodat egy sorre es erezzetek jol magatokat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8705) Adam's


Adam's
újonc

Csak már az is eszembe jutott,mi van,ha ügyvédet fogad.Nagyon berágott,igaz pénze nincs túl sok,de azt hiszem még erre is képes lenne.

(#8706) LuckyL válasza Adam's (#8705) üzenetére


LuckyL
őstag

ha ennyi történt amit leírtál, akkor ebből semmi problémád nem lesz, nyugodtan alhatsz :K

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8707) Adam's


Adam's
újonc

Ha ügyvédet fogad,akkor sem?

(#8708) LuckyL válasza Adam's (#8707) üzenetére


LuckyL
őstag

mire fogad ügyvédet? :D
ha én ügyvédet fogadok abból lesz bajod? :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8709) Adam's


Adam's
újonc

:U Végeredményben nincs jogalapja,hiszen nem lett zaklatva ,megfenyegetve,semmi. De ha netalán ügyvédet fogad a haverom ip címéig ,ezután a nevéig,címéig, eljuthatnak?

(#8710) LuckyL válasza Adam's (#8709) üzenetére


LuckyL
őstag

nem érted
nem történt bűncselekmény, még szabálysértés sem
kit érdekel haverod ip címe
mi eza hülyeség hogy ügyvédet fogad? mi célból????
és mi van akkor ha fogad? semmi

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8711) Adam's


Adam's
újonc

:R Bocsi,hogy értetlenkedek,csak tényleg beparáztam,nem értek a joghoz,viszont jó lenne már egy jót aludni :D De megnyugtattatok,köszi

(#8712) LuckyL válasza Adam's (#8711) üzenetére


LuckyL
őstag

inkább rendezd le rendesen a csajt hogy ne tekingessen félre ;]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8713) Adam's


Adam's
újonc

Majd a következő balek.Aza vicc,hogy mindezek után még ő küldött nekem vagy 70 üzenetet,fenyegetett,hogy reméli valaki majd jól megver,meg elhordott minden szarembernek.

(#8714) szemesi69 válasza Adam's (#8713) üzenetére


szemesi69
addikt

Lépj túl rajta, semmit nem tud tenni ellened hivatalosan.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8715) Adam's


Adam's
újonc

:K Köszönöm nektek

(#8716) S e t h válasza Adam's (#8713) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valamiért nem működött közöttetek a kommunikáció, ezért sem face to face győződtél meg róla mi a helyzet és most is agyalsz olyanon ami nincs.
Nyugodj meg, senki sem fog idézést küldeni neked, kivéve ha zaklatnád, felejtsd el a csajt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8717) Adam's


Adam's
újonc

Eszem ágában nincs zaklatni.Csak tényleg megijedtem ettől a feljelentelek dumától,mert hát azért tényleg kamu facebook profillal ,kamu képpel beszélgetett vele a barátom.Nem tudtam,foglalkozik e ilyesmivel a rendőrség,ha besétál oda.Amúgy van rendőr ismerőse is.De mondom,azon kívűl,hogy azt írta neki a haverom,hogy hazugnak tartja ettől durvább dolog nem volt.El akarom felejteni az egészet,persze a megfelelő tanúság levonásával.

(#8718) Sanyabá válasza Adam's (#8717) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Jól van már, na ! Többen is megerősítették hogy ebből nem lehet bajod, tehát fátylat rá!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8719) Vertigo18 válasza Adam's (#8717) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Nem akarok "turkálni" az életedben, de itt csak annyi látszik, hogy pár napja regeltél a PH-ra, egyebet nem tudunk...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8720) BÁ Nutrition válasza Vertigo18 (#8719) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Gondolom 15 kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8721) Vertigo18 válasza BÁ Nutrition (#8720) üzenetére


Vertigo18
addikt

De nagy troll vagy! :D :C :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8722) BÁ Nutrition válasza Vertigo18 (#8721) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jo, de legyszi ne menj ugyvedhez. Szeretnek nyugodtan aludni. Kocce :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8723) Vertigo18 válasza BÁ Nutrition (#8722) üzenetére


Vertigo18
addikt

És folytatja! :D :)) :DD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8724) szemesi69 válasza Vertigo18 (#8723) üzenetére


szemesi69
addikt

Csak mert nyugodtan szeretne aludni ;] :DD

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8725) Vertigo18 válasza szemesi69 (#8724) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vagy mert "van rendőr ismerőse"! ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8726) Adam's


Adam's
újonc

25 éves vagyok

(#8727) Vertigo18 válasza Adam's (#8726) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már bocs, de hogy tudsz ekkora baromságtól így beszarni? Nem bántani akarlak, de ez egy kicsit így eléggé gáz! Azt mondják neked, hogy "ÜGYVÉD!!!", és megijedsz? Hát kit érdekel?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8728) Bandus99 válasza BÁ Nutrition (#8720) üzenetére


Bandus99
őstag

Te se vegyél lottót, de nekem se érdemes ;)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#8729) Adam's


Adam's
újonc

Jól van,igyekszem derekasan viselni az oltásokat,kissé tényleg bepánikoltam,így megérdemlem :U

(#8730) Debilon válasza Adam's (#8729) üzenetére


Debilon
addikt

kissé? :DDD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8731) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ne bántsátok már Adam's kollégát. Gyanúsan életében először fut bele ilyen elcseszett szituációba, naná, hogy aggódik. Persze lehet, hogy jobban, mint a sokéves átlag, de hát nem vagyunk egyformák. Valahol érthető, hogy be akarja védeni a s*ggét. Kicsit szolidálok vele, engem is hozott már össze a sors olyan nővel, aki a szakítás után nagyon durván mutatta ki a foga fehérjét. De ez egy másik történet. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8732) Sanyabá válasza Agyasima (#8731) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Na mesélj,! :D Hagy legyen színes ez a topik.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8733) Vertigo18 válasza Sanyabá (#8732) üzenetére


Vertigo18
addikt

ÉS had trollkodhassunk kicsit... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8734) Agyasima válasza Sanyabá (#8732) üzenetére


Agyasima
senior tag

Á, igazából elég lehangoló egy történet. És uncsi. Egy nő, aki kevés figyelmet kapott - saját állítása szerint - ezért szakított. És ez a saját lépése annyira megviselte, hogy még mentális orvosi segítségre is szüksége lett aztán. De hát amíg helyrejött, addig voltak alattomos, személyem ellen irányuló húzásai. Szerencsére maradandó károsodást nem okozott vele senkinek, csak a saját renoméjának.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8735) Sanyabá válasza Agyasima (#8734) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Azt hittem valami jó zaftos történet lesz,, :)

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8736) Agyasima válasza Sanyabá (#8735) üzenetére


Agyasima
senior tag

Van olyan is, de nem teregetem ki inkább a szennyest ország-világ előtt. Na. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8737) Adam's


Adam's
újonc

Milyen estekben indítanak hivatalból eljárást a rendőrök?

(#8738) szemesi69 válasza Adam's (#8737) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez egy elég tág fogalom :) Például bűncselekmény esetén, de gondolom konkrét elképzelésed van, ezért talán fejtsd ki bővebben mire is vagy kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8739) Vertigo18 válasza Adam's (#8737) üzenetére


Vertigo18
addikt

Van kb. 12-13 bűncselekmény, amiben a Rendőrség nem indít hivatalból eljárást, ezek a magánindítványos bűncselekmények. Esetleg vannak még olyan bűncselekmények, amihez mindképpen kell a sértett beleegyezése az eljárás lefolytatásához.

Ahogy előttem is mondták, várjuk a konkrét sztorit, akkor majd tudunk válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8740) Adam's


Adam's
újonc

Mondtam ugye,hogy az exem írt alsó hangon 40 üzenetet,amik vehetőek fenyegetésnek is,bár az egyikben azt írta "remélem majd jól megvernek,megérdemelnéd" meg ilyesmi.Meg hogy megszivat majd és hasonlók.Apámnak elmondtam a dolgot,de az előzményeket nem ,tudjátok,hogy megkértem a haveromat,hogy írjon a csajra stb.apám meg kimásolta az üziket a telefonból,és elment bejelenteni,nem feljelenteni,hogy engem megfenyegettek,ezt a tudtomon kívül,ne tudjátok meg mit éreztem.Na szóval apám elmondása szerint a rendőr aki felvette a jegyzőkönyvet azt mondta,hogy elképzelhető,hogy hivatalból indítanak eljárást az excsajom ellen,hiába történt csak bejelentés.Emiatt viszont rohadtul félek ,hogy nekem is bajom lesz az előző story miatt amit itt leírtam nektek.Ugyanis az sms-ekben leírta a csajom,az állítólagos facebookos beszélgetőpartnerének az állítólagos kitalált nevét,és ez a név is bekerült a jegyzőkönyvbe.Ha hivatalból indítanak eljárást,akkor gáz van.Igaz,hiszen gondolom ki akarják derítenio ki ez az illető ? Vagy nem? Basszus ki vagyok már ettől az egésztől.Nem gondoltam,hogy apám bekavar.

(#8741) -NOKIA- válasza Adam's (#8740) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha jó láttam 25 éves /felnőtt korú/ vagy, apád miért jár el a nevedben, vagy felnőtt emberként miért nem kérdez meg :F

(#8742) Adam's


Adam's
újonc

Sajnos ő ilyen :((

(#8743) Vertigo18 válasza Adam's (#8740) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már elmondták itt többen, nem szeretném, ha megint elkezdenének a károdra humorizálni. Viszont abban mindenkinek igaza volt: bocs, de ideje lenne felnőnöd. A csajt hagyni a pitsába, apád meg ne intézkedjen helyetted!

Az üggyel kapcsolatban: a Zaklatásnak minden formája magánindítványos cselekmény. Sajnos megint nem írtál konkrét dolgokat, csak hogy valami "ilyesmik", meg hasonlók. HA valami módon lenne belőle ügy (elképzelhetetlennek tartom), akkor majd el kell mondani a jegyzőkönyvbe, hogy téged nem zaklattak, oszt' jónapot! Arról ne is beszéljünk, hogy ha apád bemegy, akkor nem vesznek fel tőle "jegyzőkönyvet" bejelentésnél.

Remélem nem bántottalak meg.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8744) Adam's


Adam's
újonc

Az a helyzet,hogy apám rendőr volt,és felvették a jegyzőkönyvet.A zaklatásról tudom,hogy csak magánindítványra üldözendő cselekmény,de a fenyegetést nem tudom minek számít,ezért kérdeztem.Az sms-ek közül csak pár db tartalmazott olyan kijelentést,hogy megszivatlak,remélem jól megvernek ,mert megérdemelnéd. Azért írtam ennyit,mert ez volt a durvább része,a többi csak piti sértegetés,hogy soha nem szeretett és hasonlók.Apám elég elnyomó ,uralkodó típus talán ezért vagyok még ilyen gyerekes. Nem tudok ezzel a számomra fontos kérdéssel máshová fordulni,szóval bocsánat,ha idegesítek valakit,de ez számomra életbevágó.Szóval szerintetek ebből nem indul hivatalból semmi? :F

(#8745) Vertigo18 válasza Adam's (#8744) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mit jelent a te "képzeletedben" az, hogy "felvették a jegyzőkönyvet"? Olvastad? Mert abból kaphat egy példányt.

Olyan nincs, hogy "fenyegetés". Olyan van, hogy "Zaklatás", azt kitárgyaltuk. Esetleg még olyan lehet, hogy "Veszélyes fenyegetés", node az azért kicsit komolyabb. Mondjuk ha azt mondom neked, hogy leszúrlak egy késsel, még az sem veszélyes fenyegetés. Ha megyek feléd egy késsel a kezemben és közben mondom, de véágül mégsem teszem meg valamiért, AZ a veszélyes fenyegetés.

Fogalmam sincs, hogy milyen bűncselekménybe tudná apád, vagy a "jegyzőkönyvet felvevő" rendőr ütköztetni ezt, de miért nem kérdezed meg?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8746) szemesi69 válasza Adam's (#8744) üzenetére


szemesi69
addikt

"Apád rendőr volt", gratulálok, ezek után csak lejáratod magatokat itt. Neki illő lenne tudni ezeket a dolgokat. Majd köszönd meg neki, hogy belerángat minden marhaságba, mivel nem vagy kiskorú, így helyetted nem intézkedhet, kivéve, ha gyámsága alatt állsz, azt meg gondolom tudod mit jelent. De úgy gondolom egészséges vagy, nem vagy gyámság alatt, akkor állj a sarkadra, menj be szépen oda, ahol apád bejelentést tedd, és közöld, hogy nem valós az egész. Nem tudom, hogy éltek, de el nem tűrném, hogy apám nézegesse a telefonom és abból bármit is kimásoljon. De ha így folytatjátok, még lehet ügy belőle, hamis vád miatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8747) Adam's


Adam's
újonc

Nem tehetek már semmit.Jegyzőkönyv fel lett véve.Nézd nincs hamis vád,hiszen tényleg kaptam ezeket az sms-eket,csak annyi az egész,hogy én nem tettem volna bejelentést.Nehogy azt hidd,hogy ez nekem most kellemes,ég a pofám ! De mit tehetnék? Nem kell oltani ,elég baj ez az egész nekem,meg,hogy ilyen az apám,csak kérdeztem valamit,hátha valaki jobban ért a jogszabályokhoz,mint én.

(#8748) szemesi69 válasza Adam's (#8747) üzenetére


szemesi69
addikt

Aztán miért ne tehetnél valamit, ha az ősöd komolyan tett bejelentést a nevedben /helyetted/, előbb utóbb téged is megfognak kérdezni, mert ugye te vagy az érintett. Meddig tart majd közölni, hogy nem történt semmi, mivel te nem akarsz semmit, csak apád jogtalanul beleavatkozott a magánéletedbe, még örülnek is, hogy nem kell foglalkozniuk ezzel.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8749) Adam's


Adam's
újonc

Ha megkeresnek,mindenképpen ezt fogom tenni.

(#8750) Bandus99 válasza szemesi69 (#8748) üzenetére


Bandus99
őstag

En ugyan nem ertek hozza, de az elmondasok alapjan,eleg hatarozott elkepzelesei vannak apukajanak. Ha ezt nyilatkozza el tudod kepzelni milyen lesz utana a hangulat otthon?
Azt gondolom ebbol csak ugy johet ki ugy ahogy jól ha nyiltan probal beszelni otthon, hogy O nem szeretne az egesz eljarast, nem apuka tudta nelkul allittatja le az egesz folyamatot.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.