Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Lauda válasza Vertigo18 (#8899) üzenetére


Lauda
félisten

Elmondtuk mindketten, amit szerettünk volna.

(#8902) Vertigo18 válasza Lauda (#8901) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én is így gondolom!

Remélem segítettünk a kérdezőnek! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8903) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hali!

Adott egy bűnöző, aki ellen több elfogatóparancs is érvényben van, nem erőszakos bűncselekményekért (drog birtoklása, illetve lopás). Tudom hogy bujkál, de megtudtam milyen alias-t használ a közösségi oldalakon. Ha teszek egy névtelen bejelentést emailben az ki lesz vizsgálva, vagy lófaszt nem ér az egész, és inkább ne fárasszam magam feleslegesen ilyen csuklógyakorlatokkal?

[ Szerkesztve ]

(#8904) LuckyL válasza Fitzgerald (#8903) üzenetére


LuckyL
őstag

jó elvtárs lettél volna annak idején
akkor még "komoly, géppel írt feljelentés" volt :DDD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8905) Fitzgerald válasza LuckyL (#8904) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mocsok kis drogdíler striciről van szó, még a szaporodáshoz való jogot is megvonnám tőle.

(#8906) LuckyL válasza Fitzgerald (#8905) üzenetére


LuckyL
őstag

amennyire én tudom a facebook elég könnyen ad adatot a maygar hatóságoknak, tehát ha megtalálható egy link alapján a profil a nyomozónak is, akkor nem lenne nehéz dolga (ha nem használ az illető vpn-t vagy hasonló szolgáltatást)
azt hogy van e erre kapacitás, azt én nem tudom, de majd hátha lesz itt oylan aki tudja
gondolom leterheltség függő is a dolog

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8907) Lauda válasza Fitzgerald (#8903) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem ami energiát felemésztett ez a hozzászólás, már be is jelenthetted volna. Egyébként is állampolgári kötelességed lenne.

(#8908) Fitzgerald válasza Lauda (#8907) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az oké, de a kérdés az volt, hogy fog-e történni valami, ki is vizsgálják-e a névtelen bejelentéseket kisebb kaliberű bűncselekmények esetében is.

@LuckyL

VPN-t? Áh. Egy olyan hülye gyereket képzelj el, aki egy pohár forró vizet is képes lenne elrontani.
Egyébként a VPN is lenyomozható ha már itt tartunk.
Na mindegy, megtörtént a dolog linkekkel, kíváncsian várom a fejleményeket.

(#8909) Lauda válasza Fitzgerald (#8908) üzenetére


Lauda
félisten

Jelentsd be az a lényeg. A többi nem a te dolgod. A lelked is könnyebb lesz.

(#8910) Sanyabá válasza Fitzgerald (#8908) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Igen, kivizsgálják. Sőt, ha elfogják, még lehet hogy jutalmat is kapsz. ;)

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8911) Fitzgerald válasza Sanyabá (#8910) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Elég jutalom lenne, ha eltűnne a gyerek az utcáról. De azóta is háborítatlanul postolgat Facebook-on természetesen.

(#8912) -NOKIA- válasza Fitzgerald (#8911) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Telefontanú Program
” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!”
Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!
06-80-555-111

A program azoknak az állampolgároknak nyújt lehetőséget, akik információval rendelkeznek már megtörtént vagy tervezett bűncselekményekről, bűnelkövetőkről, körözött személyek tartózkodási helyéről, de valamely méltányolható okból nem kívánnak a rendőrséghez fordulni, személyazonosságukat a hatóság előtt felfedni.

(#8913) Sanyabá válasza Fitzgerald (#8911) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Tehát nincs más hátra, hívni a fent posztolt telefonszámot.

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#8914) Vertigo18 válasza Fitzgerald (#8903) üzenetére


Vertigo18
addikt

Esetleg még jó megoldás lehet, hogy személyesen felkeresed a helyi kmb-st, azt nem nehéz kideríteni, hogy ki az, neki elmondod ezeket, meg azt is, hogy te nem szeretnél ebbe az egészbe belekeveredni...

Ő tudja, mit kell tenni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8916) Apollo17hu válasza Fred23 (#8915) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Ebben szerintem az a gaz, hogy
- civilek adatait is ugyanugy lekerheti,
- es semmilyen kontroll nincs, hogy privat hattertarra masolja.
Legalabbis nekem abbol, hogyha nem jelenti a felettesenek, nem derul ki, nekem ez jott le.

(#8917) Fred23 válasza Apollo17hu (#8916) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is így látom, illetve ha már köztudott, hogy nálunk ennyire szar az adatvédelem, akkor törvényileg kéne garantálni, hogy sehol se tárolják senkinek az ÖSSZES fontosabb személyes adatát egy helyen, és hogy minden komolyabb letöltésnek akár 20 évre visszamenőleg nyoma legyen: ki töltötte le, milyen indokból, kinek az engedélyével, milyen hivatalos adathordozóra, stb.

Remélem, ezt a felelőtlen másolgatót meg minimum lefokozzák, majd más, kevesebb felelősséggel járó munkakört adnak neki!

[ Szerkesztve ]

(#8918) Vertigo18 válasza Apollo17hu (#8916) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem értem egyik pontot sem a kettő közül. Kifejtenéd ezt egy kicsit részletesebben?

"- civilek adatait is ugyanugy lekerheti,"

Kicsoda? A rendőr? Vagy a cikkben szereplő? Vagy a pendrive-on lévő adatok segítségével a "megtaláló"?

"- es semmilyen kontroll nincs, hogy privat hattertarra masolja."

Ki másoljon, mit másoljon és hova másolja? A rendőrök adatait? Vagy mi itt a kérdés?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8919) Apollo17hu válasza Vertigo18 (#8918) üzenetére


Apollo17hu
őstag

A cikkben szereplő. De feltételezem, nem ő az egyetlen, aki hasonló jogosultsággal rendelkezik.

Azt tartom súlyos problémának, hogy
- titkosítás nélküli privát adathordozót
- belső hálózaton használhat
- és ez nincs monitorozva.

Ha a munkatársai adataival megtehette, akkor megteheti bárkiével, akiéhez hozzáfér.
Csak azért derült ki, mert nem akarta elsunnyogni.

Lehet, hogy túlgondolom a cikket, és van külön egy "kollégák" adatbázis, amihez csak az nem fér hozzá, aki nem akar, az összes többit pedig hétpecsétes titok védi, de ez nem túl életszerű.

(#8920) Vertigo18 válasza Apollo17hu (#8919) üzenetére


Vertigo18
addikt

Aha, így már értem... Nos, én eleddig nem is tudtam, hogy van ilyen "kollégák" adatbázis. Bár megértem a létjogosultságát, engem baromira nem zavar, ha bármiféle adat kikerül rólam, pont nem érdekel. Persze megértem, hogy vannak nálam fontosabb személyek is, akiknek az adatai aranyat érnek...

Teljesen egyszerű a Rendőrségen a belső szabályzat: senki sem használhat "privát adathordozót". Azt nem mondom, hogy nem szegik meg, de alap esetben nem lehet ilyet használni. Néhányan, pl., akik szolgálati laptoppal rendelkeznek, ők kapnak mellé pendrive-ot is, ezzel persze engedélyt is. De kb. ennyi.

Abban viszont biztos vagyok, hogy logolva van az egész, kérdés, hogy megnézik-e. Ergo, ha Ő maga nem jelenti, akkor valószínűleg nem bukik ki, kivéve, ha éppen akkor egy rutinellenőrzés során megnézik, hogy történt-e bármi ilyesmi a log-fájlban.

Viszont az utolsó részét még mindig nem igazán értem... "Ha a munkatársai adataival megtehette, akkor megteheti bárkiével, akiéhez hozzáfér."

Hogy érted, hogy bárkiével, akihez hozzáfér? ERRE baromi szigorú szabályok vonatkoznak! Bármelyik rendőr hozzáférhet BÁRKI adataihoz, node hogy megteheti-e, az már más kérdés!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8921) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
P rendszámmal kapcsolatban kernek segítséget.

Alapból nem lehet utast szállítani ilyen rendszámmal ellátott kocsival de bizonyos esetekben lehet felmentést kérni a korlátozás alól, ilyen eset pl az ha jármű kereskedő címen van kikerve.

Na de pontosan van korlátozás azon a téren, hogy hány utas lehet a kocsiban és hogy kinek kell vezetni ?

Én csak annyit találtam hogy a jármű kereskedéssel kapcsolatban álló embernek is a kocsiban kell lennie és "kereskedelmi célból" lehet vele közlekedni .

Vagyis ha apukanak van ilyen cége akkor bárkit furikazhat és ha a rendőr megkérdezi hogy miért ő vezet és a haverja miért a jobb elől ül, hátul meg mit keres az anyós is akkor elég ha csak annyit mond hogy "a haver megakarja venni, most megyünk a probahelyre és a a mama azért ül ott mert ő szava is fontos"

Azaz lehet ennyire sumakolni a P-rendszammal vagy van valahol szigorítva hogy kereskedés címen kiváltva hogy és mennyi utast lehet szállítani ?

Vagy ez is egy újabb lyuk a kerítésen amit ki lehet használni ?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8922) Vertigo18 válasza Darth_Revan (#8921) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tényleg azt kérdezed a rendőrös topikban, hogyan lehet "sumákolni" a "P"-s rendszámmal?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8923) Darth_Revan válasza Vertigo18 (#8922) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Konkrétan azért kérdezem hogy megoldás legyen a példára amit írtam.
De ha valóban ilyen hiányos a korlátozás és a peldammal vissza lehet élni, akkor torolheto.

326/2011 kormányrendeletben nem találtam olyat amivel az ilyeneket meg lehetne fogni.

Csak én voltam bamba vagy tényleg el ez a kiskapu ?

[ Szerkesztve ]

(#8924) Debilon


Debilon
addikt

meg egy csomó más okmánynak is kocsiban kell lennie, akár a cég tulaja vezeti, vagy a fiacskája, vagy bárki

szerencsére mikor ilyen van, akkor vannak lehetőségek, de ehhez olyan rendőr vagy ellenőrzést végző kell aki tisztában van a P rendszánokkal kapcsolatos szabályokkal

helyszíni bírságtól a büntető eljárásig (+rendszám elvétele) sok minden lehet a vége egy ilyennek :)

menj be abba a hivatalba aki kiállítja a P rendszámhoz szükséges engedélyt, vagy írj nekik levelet és szerintem el fogják mondani

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8925) Vertigo18 válasza Darth_Revan (#8921) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én úgy gondolom, hogy a kereskedő embere és a leendő vevő lehet a gépkocsiban. Ennyi.

Alap esetben ugye a kereskedő embere. Ha próbakörre viszi valaki vásárlás előtt, az ugyanmár miért ültetné be anyósát is a kocsiba? Hát nem lehet és kész, ilyen egyszerű.

Azt nem értem, hogy "ha apukanak van ilyen cége akkor bárkit furikazhat"... Persze, vihet egy körre egy havert, aztán majd jól azt hazudja, hogy az a haver egy leendő vásárló. De mit keresne ott a háttérben anyósa? Kif@ct érdekel, hogy kinek "a szava fontos"? :D

Eladó - vevő... Ennyien ülhetnek benne. Nem a komplett Megasztár zsűri, mert a "szavuk fontos"! :)

Arról meg még nem is beszéltünk, hogy ha az autókereskedés nyitvatartási idején kívül történik ez a kis "furikázás", akkor az ugye eléggé nagy bukta lehet. Eleve ott kell lennie az indítónaplónak, beírva PONTOSAN az időpont, amikor vezetik, ameddig vezetik, aki vezeti... Nah, az ellenőrzésről egy rendőri jelentés, aztán egy átirat a Navnak, az meg már megy is lefoglalni azt a bizonyos, jelentésben megemlített sorszámú, a rendőri intézkedés során akár le is fényképezett indítónaplót, aztán a Nav meg majd fingat azért, mert ugyebár meddig is van a nyitvatartási idő? Erre is pontos szabályok vonatkoznak...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8926) Darth_Revan válasza Vertigo18 (#8925) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Józan paraszti ésszel en is úgy gondolom hogy potenciális vevő és kereskedés alkalmazottjan kívül más nem lehet az autoban, de leírva ezt nem találom sehol és ez idegesít :W

Már csak azért is mert akárkit kérdeztem ezzel kapcsolatban mindenki csak habogott meg falfeher lett és mindig az lett a vége hogy "Google" :W

Azert lenne ezt jó tudni mert ha már a helyszínen be lehetne bizonyítani hogy szabálytalanul használja (és ne tudjon belekötni) akkor a 426/2011 96 (9) alapján a feljelentés mellé mindent el lehetne venni (forgalmi, napló, rendszám) és nem abban kellene remenykedni hogy majd később talán ő leadja. :U

Mint ahogy eltiltott vezetők is néha nem adjak le a jogsit mert "nem volt rá idejuk'.

[ Szerkesztve ]

(#8927) Lauda válasza Darth_Revan (#8926) üzenetére


Lauda
félisten

Próbáld meg esetleg a jogász topikban, hátha tudnak segíteni. Tudod nem az számít ki mit gondol, hanem, hogy jogilag mik a lehetőségek.

(#8928) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Létezik, hogy igazoltatáskor csak a jogsit és lakcímkártyát kérte el a rendőr de a forgalmit nem?
Plusz mintha lefotózta volna a rendszámot is, gondolom lekérdezte.

Ez volt az első közúti ellenőrzésem.

Köszi.

(#8929) Vertigo18 válasza tPedro_ (#8928) üzenetére


Vertigo18
addikt

Létezik... A "fényképezés" során a kézi eszköz felismeri a rendszámot és lekéri a nyilvántartásból. A személyi igazolvány azért kellett neki, hogy lássa az arcodat, hogy TE vagy az az ember. A lakcímkártyáról pedig a "személyi számod" kellett neki, arról MINDENT megtud.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8930) tPedro_ válasza Vertigo18 (#8929) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszönöm. :R

De akkor ez nem feltétlenül zajlik így minden esetben, tehát továbbra is kell forgalmi, ha jól értem.

Szüleimnél hagytam múlt héten véletlenül, már csak itthon vettem észre.
Ma elugrottam volna érte kocsival, de nem mertem kockáztatni.

Mekkora egyébként a bünti forgalmi nélküli vezetésnél?

[ Szerkesztve ]

(#8931) Vertigo18 válasza tPedro_ (#8930) üzenetére


Vertigo18
addikt

5-50ezer...

Elő van írva, hogy ott kell lennie...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8932) -NOKIA- válasza tPedro_ (#8928) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Olyan is van itt pesten az éjszakában hogy MINDENKIT megállítanak (nem szúrópróba szerűen), egy gyors szonda, és ha negatív mehetsz is tovább, semmi iratot nem kérnek. :U

(#8933) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#8932) üzenetére


Vertigo18
addikt

Finn-módszeres ellenőrzésnek hívják és nem csak Pesten van. Minden kapitányságon kell csinálni hetente...

Ez a lényege pont, amit leírtál. Az ittas vezetők gyors, hatékony kiszűrése. De CSAK ez!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8934) LuckyL válasza Vertigo18 (#8933) üzenetére


LuckyL
őstag

itt Debrecenben szokták csinálni napközben is kocsmák környékén
abszolút támogatom :)

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8935) Vertigo18 válasza LuckyL (#8934) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vannak hátulütői, de amire kitalálták, arra megfelel. Arra gyors és hatékony ellenőrzési forma.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8936) LuckyL válasza Vertigo18 (#8935) üzenetére


LuckyL
őstag

mi a hátulütője, kiváncsi lettem? (ha nem szabad nyílvánosan válaszolni, akkor csak hagyd figyelmen kívül)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8937) Vertigo18 válasza LuckyL (#8936) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nincs igazoltatás... Kizárólag az ittasság kiszűrésére irányul az akció.

Nyilvános info

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8938) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Uraim! Tavaly nyáron egy ittas leányzó belém tolatott az üllői úton (4sávos,megállni tilos,nem h tolatni :U :W ). Januárban kaptam egy rendőrségi tájékoztatást,amiben feltételes módban van megállapítva,hogy az ittas csaj volt a károkozó és így a biztosító nem fizet illetve vmi bírósági végzés,határozat is kéne. Már több,mint 1 éve húzódik az ügy. Ilyen lassú egy bp-i bíróság? :U Az ügyvédem nem tud mit csinálni. Engem elhajtanak az Uniqatól. Autót nem tudom megcsináltatni,mert a szakszerviznek is kell a bírósági papír. Kezd vicc kategória lenni az egész. Sima koccanás,semmi halál eset... :o Szerintetek mi tévő legyek?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8939) LuckyL válasza FIREBLADE78 (#8938) üzenetére


LuckyL
őstag

óó az 1 év nem sok pesten, sőt
remélem kárfelvételt csináltattál a baleset után
ha igen, akkor nyugodtan megcsináltathatod (neked kell fizetni), és majd utólag számla alapján megkapod a biztosítótól (ha van cascod, arra is mehet, akkor csak az önrészt kell hitelezned)
azt kell kiderítened melyik bíróságon tárgyalják/tárgyalták és ha van határozat, azt ki kell kérned
ez alapján fog a biztosító fizetni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8940) FIREBLADE78 válasza LuckyL (#8939) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Baleset után ahol lakom csináltatam,de csak nagyját tudta felírni mivel sérülés a lökös alatt van inkább. Szervizbe azt mondta,hogy nem fogja szétszedni amíg nincs meg a papír vagy csináljam meg cascora a pénzemből. Ha megcsináltatom cascora,akkor elfogadja a végszámlát a biztosító? Valószínűleg magasabb lesz,ha nagy gond van a burkolat alatt. Nem a 100k önerő izgat. Hanem hogy kilegyen fizetve a teljes javítás.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8941) LuckyL válasza FIREBLADE78 (#8940) üzenetére


LuckyL
őstag

igen, elfogadják egymás kárfelvételeit és a számlákat is amik ez alapján készülnek
amikor megbontják akkor majd pótszemlét fog kérni a szerviz, ezt ők tudni fogják, csak mindent mondj el nekik

csináltasd meg, mert ha elkezd rohadni a meg nem javítás miatt, azt nem fogják kifizetni neked

továbbá a javítás idejére (nem az alkatrész beszerzés idejére, csak a konkrét 1-2 nap javításéra) jár a bérautó térítés is
illetve ha fiatal és keveset futott az autó akkor az értékcsökkenés is

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8942) FIREBLADE78 válasza LuckyL (#8941) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Köszi. 2 éves bömösről van szó. Lesz mit fizetniük. :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8943) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

[link] ~2000 ember mínusz.

(#8944) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#8943) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha én egyszer kinyitom a száááámat...

Ha én egyszer elkezdek beszélni....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8945) syberia válasza Vertigo18 (#8944) üzenetére


syberia
veterán

Pintér likes this! ;]

https://howbad.info/

(#8946) syberia


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#8947) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni, egy történettel kapcsolatban.
Ma reggeli családi sétán a két és fél éves kisfiam talált egy kulcs csomót. Mivel 1 percre lakunk a kerületi rendőrkapitányságtól, gondoltam leadom ott és megosztom a kerületi fb csoportban, hogy a tulaj hol keresse.
Mikor bementem és elmondtam mit szeretnék, úgy néztek rám, mintha földönkívüli lennék. A nyomtatvány kitöltése közben eléggé kellemetlenül éreztem magam, főleg a "Mást nem talált, Gábor?" kérdést követően. Miután kitöltötték a nyomtatványt, megkértek, hogy maradjak még egy kicsit, lekérdezik az adataimat.
Csak ezután enyhült a hangulat.

Legközelebb találok valamit, inkább átlépem és otthagyom, de ebből többet nem kérek, köszönöm. Az adatlekérésig még jó hogy nem gyanusítottként kezeltek. Ez a gyakorlat, vagy csak rosz napja volt a rendőrnek?

(#8948) Vertigo18 válasza Oposzumtoszó (#8947) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tudod, vannak olyan dolgok, amik NEM a Rendőrségre tartoznak és ezt sajnos az állampolgárok nem tudják. Mondok egy egyszerű példát: ég a ház, az ember felhívja a 112-t és az ügyeletes úgy kezdi, hogy kiküldi oda a RENDŐRT!!! Persze mellette megy a tűzoltó is, de a rendőr meg csak tárogatja a kezét, hogy ugyanmár minek kell odamennie? Természetesen, ha a tűzoltó megállapítja, hogy bűncselekmény történt, akkor megy a rendőr a helyszínre, egyértelmű, de alapból minek???

Nos, ez is egy olyan dolog... Ha találsz valamit, azt a törvény szerint le kell adnod az ÖNKORMÁNYZATON! Tudtad? Nem... Ehelyett bementél a Rendőrségre, leadtad a rendőrnek, ahonnan másnap átkerül az Önkormányzatra, ahol eredetileg is a helye lenne... Olyan ez, mintha amikor köhögsz, bemész a Rendőrségre, a rendőr meg megállapítja, hogy te tényleg köhögsz és átvisz az orvoshoz...

Természetesen megcsinálják, átveszik a talált tárgyat... Ezt IS megcsinálják... Mindent IS megcsinálnak...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8949) Oposzumtoszó válasza Vertigo18 (#8948) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nem tudtam, de úgy gondolom, hogy ez nem bűn. Akkor miért nem tájékoztatott a rendőr, hogy mi a teendő? Értek a szóból. :)

Tovább megyek. Minek vette át? Nehogy már én legyek a hülye, mert megpróbáltam jóhiszeműen eljárni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8950) Vertigo18 válasza Oposzumtoszó (#8949) üzenetére


Vertigo18
addikt

Félreérted, egyáltalán nem bűn! Mondtam, hogy "megcsinálják"... Miről kellene tájékoztatnia? Hát megcsinálja! Persze, hogy megcsinálja, hát állampolgárbarát a Rendőrség...

Egyébként egyszer egy "ismerősöm"-höz bejött egy állampolgár, hogy talált az utcán egy száz Forintos érmét... A rendőr meg átvette, jegyzőkönyv, rendőri jelentés, majd másnap vihette az Önkormányzatra... Hogy miért tette?

Mi van, ha ellenőrzés? Ha azt tesztelik, vajon mit tesz a rendőr ilyenkor?

Mi van, ha TE IS egy ellenőrző voltál, aki a rendőr reakcióját ellenőrizte?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.