Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) FerNandor válasza forest_ns (#7550) üzenetére


FerNandor
őstag

lehet féltek a kisrendörök a BMW-töl :)

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#7552) forest_ns válasza FerNandor (#7551) üzenetére


forest_ns
tag

Nem gengszer, hanem hülyegyerek stílus volt :D

(#7553) degu válasza forest_ns (#7552) üzenetére


degu
senior tag

Lehet,hogy berinyaltak,hogy valami nagy ember a rokonod,vagy tartottak tole,hogy ha megallitanak,akkor a leeresztett elektromos ablakbol egy geppityu csove kukkant ki... :Y :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#7554) káen válasza degu (#7553) üzenetére


káen
tag

ennyi hülyeséget...

(#7555) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Nem biztos, hogy minden esetben azt kell megállítani aki a legfeltűnőbb gépkocsival közlekedik.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#7556) degu válasza káen (#7554) üzenetére


degu
senior tag

Na!
Helyben vagyunk! :C
/Jol esik szenyazni...ujra Valakinek erzem magam :P /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#7557) káen válasza degu (#7556) üzenetére


káen
tag

ettől nem leszel valaki, csakszólok. Speciel engem szórakoztat az efféle blődségeket olvasni, mindig jókat mosolygok rajtuk.

(#7558) Vertigo18 válasza káen (#7557) üzenetére


Vertigo18
addikt

:C :C :C

:R :R :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7559) degu válasza káen (#7557) üzenetére


degu
senior tag

Hat mit mondjak? Nagyobb szellemi kapacitast teteleztem fel...
Tevedtem!/T.i.Neked szolt az uzenetem.Mintegy ertekeltem a hsz.-ed mentaliasat,csak nem akartam a hintaba beszallni,es beleronditani a topikba./
De semmi baj.Ilyen embereknek is kell lenni,kulonben honnan tudnank,hogy milyen egy hipertonias ego! ;]
/A lentebb orvendezo topiktars meg...nem ert semmit az egeszbol! :(
De oromteli erzes lehet olvasni,hogy hogyan probalnak beledongolni valakit a foldbe...mert az olyan jo erzes...?!/

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#7560) káen válasza degu (#7559) üzenetére


káen
tag

Az a probléma, hogy a te szellemi nagyságoddal (ami ugye sokkal nagyobb az enyémnél /?/) sem tudod érthetően kifejezni magad.

(#7561) Vertigo18 válasza degu (#7559) üzenetére


Vertigo18
addikt

És a másik rossz gondolatod, hogy ÉN nem értek semmit az egészből... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7562) Lauda válasza degu (#7559) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :DDD

(#7563) degu válasza káen (#7560) üzenetére


degu
senior tag

Nem ez a problema!
Hanem az,hogy ha direktben probalom megvedeni magam,az ilyen atrocitasokkal szemben,akkor egyszeruen...kimoderalnak,hogy *szemelyeskedek*!
De az is igaz,hogy a masik fel lehulyezesehez nem kell sem esz,sem ervek,sem minimalis,kulturalt vitakeszseg...csak pokhendiseg,es arrogancia./Es az sem utolso szempont,hogy a humorerzeket nem lehet megtanulni! Az vagy van Valakinek,vagy nincs./
Es az is torvenyszeru ma mar.hogy minden topikba elobb-utobb megjelenik egy Nagy Asz,aki okosabb mindenkinel,kiosztja az eszt,es...leminosit ismeretlen embereket. :(
De ha rosszkedvuen ebredtel,vagy sz*r napod volt...akkor meg tudlak erteni,mert ez megkonnyebbulest hoz. :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#7564) káen válasza degu (#7563) üzenetére


káen
tag

Mi / ki ellen kellene megvédened magad? Írtál valamit, amire én, mint "belsős" kijelentettem, hogy hülyeség. Nem rád írtam, nem a te szellemi színvonaladra, értelmi képességedre, hanem konkrétan arra, amit leírtál. Moderátorhoz nem fogok futkározni, ha el akarsz küldeni melegebb éghajlatra, tedd, hidd el, hozzászoktam így a 15. évemben már. Monitor mögött sokkal könnyebb, elviselni, mint az életben. Itt mosolygok egy jót a másikon, való életben meg mást teszek a törvényes kereteken belül.

Vitáról beszélsz, de te abszolút nem vagy vitaképes. Vitatkozni tudok, de nem olyan elcsépelt frázisokkal szemben, amiket itt ellőttél. Annyit meg nem ér az a csekélyke szabadidőm, hogy belemenjek az ilyen parttalan "vitákba", mert a vége úgyis az lenne, hogy leanyáz a másik (vagy felb@szom az agyam, ami megint nem jó).

Ásznak nem érzem magam, a véleményemet leírom, akárcsak te. Szerintem a leminősítést sem én kezdtem.

Amúgy köszi, egészen jó napom van ma és további kellemes hétvégének nézek elébe.

(#7565) DeFranco válasza káen (#7557) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hagyd rá szerintem ha idegesít, ő egy világi troll, nem láttam még tőle olyan hozzászólást aminek nem az a célja, hogy felhergelje vele az olvasóközönséget és kerekedjen egy nagy balhé. Nem hiszed remélem, hogy komolyan gondolja amit ír. Felesleges beleülni a hintába.

Lassan csak jön a PH! prémium tagság, ott lesz ignore lista, az első között lesz rajta az enyémen. Csak azért nem jelentgetem a modker topicban, mert az ilyen burkolt trollkodást nem szokták szankcionálni.

(#7566) káen válasza DeFranco (#7565) üzenetére


káen
tag

Köszi, megfogadom.

(#7567) -NOKIA- válasza degu (#7553) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha egy csepp eszed lenne tudnád hogy nem a használt béemvés gyerektől kell tartani aki magyar rendszámmal nyomul -az max egy piti díler- hanem a szlovák rendszámos porsche cayenne-es figura lehet sáros.

(#7568) degu válasza -NOKIA- (#7567) üzenetére


degu
senior tag

Mindenesetre elgondolkodtato /mert hulye azért nem vagyok/ hogy 3 embernek hasonló,habár téves elképzelése van személyemet illetoen. :F
Itt nem a tiltólistájára elsőnek tenni kívánó topiktársra gondolok,hanem a többiekre.
Nincs semmi probléma,csak én élek agy MÁSIK dimenzióban!
A korrekt vitáról,az empatikus eszmecseréről,a masik személyiségének tiszteletben tartásáról elavult,ódivatu elképzeléseim vannak,ami a mai lezúzós kommunikációra nem alkalmasak.Erre ma senkinek,semmmi szüksége! :(
És ez a történet arrol szól.hogy van aki mindent jobban tud,van egy csomo ember,aki ugyancsak mindent jobban tud,és van egy hulye...aki másképp gondolja...de ...az..hülye.Akit helyre kell tenni,mert mást gondol.
A csorda mindig ezt teszi! Az albinót a csordatagok kikészítik.Igy nem sérül a csordaszellem.
Üdvözöllek Benneteket *a szép,új világban.*

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#7569) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Nézem a híradót, Pintér mondja hogy a Hajdú bihariak 67%-a meg van elégedve a márc 14-i, a katasztrófa védelem
munkájával. Itt nem is volt hóvihar. :(

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#7577) HuMarc


HuMarc
addikt

Sziasztok! Tegnap csak 4 óránk volt és hazafelé menet 11:50 körül összetalálkoztam pár rendőrrel. Meg sem próbáltak igazoltatni, vagy akármi. Nyilván örültem neki, hogy nem igazoltattak, de hogyhogy? Nem kéne nekik? Hisz van az az új törvény, hogy bevihetnek, ha lógsz. Vagy csak szerencsém volt? Vagy hogy is van ez?

(#7578) finest válasza HuMarc (#7577) üzenetére


finest
őstag

16-nál idősebbnek tűntél, délben pedig már amúgy is sokan végeznek. Szerintem máskor szólítsd meg őket, h szeretnéd igazolni magad.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7579) HuMarc válasza finest (#7578) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja értem :) Nem, nem gondoltam, hogy igazoltatni akarnám magam, mivel nem tudnám bizonyítani, hogy csak 4 órám volt. (Nem hordok magamnál órarendet, sem semmiféle igazolást, hogy melyik nap hány órám van.)

Csak furcsa volt, hogy nem próbáltak meg igazolni. Bár azt nem hiszem, hogy 16-nál idősebbnek tűnnék, 12 vagyok :D

(#7580) moonlight115 válasza finest (#7578) üzenetére


moonlight115
tag

:))

Egész érdekes ez a topic. Nem jártam még itt, de majd még bekukkantok.

HuMarc A hozzászólásaid alapján többnek tűnsz 16-nál. Tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7581) HuMarc válasza moonlight115 (#7580) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, nem tudom, lehet, hogy csak simán lusták voltak igazolni és/vagy délben már nem kell nekik, pont, mert van, akinek csak 4 órája van. Na mindegy. Csak furcsálltam.

A fogalmazási stílusom valóban nem olyan, mint a legtöbb korombelinek. Itt, a fórumon próbálok a lehető legérthetőbben és legszebben fogalmazni, hisz tapasztalatból tudom, hogy milyen borzalmas egy helyesírásilag értékelhetetlen hozzászólást olvasni, nem csak azért, mert idegesítő, hanem néha még értelmetlen is az írásjelek nélkül.

A rendőrökkel viszont nem keveredtem intellektuális társalgásba, így nem hiszem, hogy többnek hittek 16-nál :N

(#7582) moonlight115 válasza HuMarc (#7581) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem a rendőrök már 20 méterről kiszúrják, hogy kit "érdemes" igazoltatni. Te érdemtelennek tűntél. ;] De persze lehet, hogy tévedek. :F
Gondolom, látták rajtad, hogy nem vagy "rossz arc". Marc :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7583) Sanyabá válasza moonlight115 (#7580) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ó, királylány , hány éves is vagy? :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#7584) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Azért látom itt is működik a szabad véleménynyilvánítás. Ezúton szeretnék köszönetet mondani az összes moderátornak, hogy törlésre került a hozzászólásom amelyben nem volt semmi olyan ami törvénytelen lett volna. Igazából nem tudom, hogy miért Ők biztosan tudják! Köszönöm szépen és további sikeres munkát kívánok nekik.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#7585) Lauda válasza Winnie The P (#7584) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinuleg toroltek a hsz-t, amire irtal, ilyenkor ertelmetlenne valik legtobbszor a reagacio is, ezert azokat is kiszedik.

[ Szerkesztve ]

(#7586) Winnie The P válasza Lauda (#7585) üzenetére


Winnie The P
őstag

Töröljék, végül is ez a munkájuk :C .

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#7587) Lauda válasza Winnie The P (#7586) üzenetére


Lauda
félisten

Pontosabban ezzel toltik a szabadidejuk egy reszet.

(#7588) Agyasima


Agyasima
senior tag

Az itt fórumozó rendőröktől szeretném megtudakolni, mi a véleményük az alábbi esetről? Nem provokáviónak szánom, tényleg érdekelne egy "belsős" vélemény.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7589) Vertigo18 válasza Agyasima (#7588) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyszerű... Ha halálra verték, pusztuljon a férgese! Takarodjanak a testülettől!!!

Ha nem így történt, akkor meg erősen sérült az ártatlanság vélelme...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7590) Lauda válasza Agyasima (#7588) üzenetére


Lauda
félisten

Azt a 2-12 evet keveslem inkabb. Ez persze nem belsos velemeny. Enyhek szerintem nagyon a kiszabhato buntetesek magyarorszagon.

[ Szerkesztve ]

(#7591) Winnie The P válasza Lauda (#7590) üzenetére


Winnie The P
őstag

Na akkor ezek a hozzászólások nemsokára törlése kerülnek ugyanis ez a téma már egyszer fel volt itt vetve, amelyhez én is hozzászóltam, és ugye amit sikeresen töröltek is.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#7592) blasko92 válasza Agyasima (#7588) üzenetére


blasko92
őstag

Nem belsős vélemény: A jelvény számukra egyfajta hatalom, ami "feljogosítja" őket a szabályok/törvények be nem tartására. Igazi bort iszik, és vizet prédikál effektus.

Én is kaptam már rendőrtől gyomrost, mert nem válaszoltam egy kérdésre.

(#7593) káen válasza blasko92 (#7592) üzenetére


káen
tag

Fogalmazz kérlek kevésbé általánosítva:

"néhány tag úgy hiszi, a jelvény feljogosítja őket a szabályok/törvények be nem tartására"

Nem olyan sértő a normális kollégák számára. Köszi.

(#7594) Lauda válasza blasko92 (#7592) üzenetére


Lauda
félisten

Azt azert tegyuk hozza, hogy nem fogsz ebbe a helyzetbe kerulni, ha nem kovettel el semmit, legalabbis 1 a milliohoz. Akit meg bevittek, az meg is erdemel egy kis puhitast. Szerintem nincs a vilagon olyan orszag, ahol ne kalapalnak a rendorok a rosszfiukat.

(#7595) blasko92 válasza káen (#7593) üzenetére


blasko92
őstag

Elnézést kérek a tisztességes rendőröktől, valóban rosszul fogalmaztam.

Az a baj, hogy sok olyan "rendőr" van, aki csak azért választotta ezt a hivatást, mert pénzt, és hatalmat lát benne, ami számára megfelelő. Szerintem ahhoz, hogy valaki rendőr legyen kell egy elhivatottság is.

(#7594) Lauda valóban elkövettem valamit. De akkor sincs semmi mentség arra, hogy a tőlem 3 fejjel magasabb, és kétszer szélesebb rendőr gyomron vágjon, ha nem válaszolok egyből a kérdésére ;) Mindezt úgy, hogy fel sem tudtam rá készülni, mert a szemembe világítottak zseblámpával.

[ Szerkesztve ]

(#7596) Lauda válasza blasko92 (#7595) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom utana valaszoltal a kerdesre. ;)

(#7597) blasko92 válasza Lauda (#7594) üzenetére


blasko92
őstag

Na igen. Ezt mondd azoknak is, akik picit kegyetlenebb dolgokat éltek át 2006 Októberében.
És most nem a forradalmárokra gondolok..... Ők is biztos megérdemelték, hogy véresre verték őket, ártatlanul bevitték, és elítélték.

(#7598) Lauda válasza blasko92 (#7597) üzenetére


Lauda
félisten

Azt ne keverjuk ide szerintem. Fel lett mindenki szolitva, hogy menjen haza. Aki nem tette, az jart ahogy jart.

(#7599) FerNandor válasza blasko92 (#7592) üzenetére


FerNandor
őstag

a "számukra" kifejezés szerintem pont jól lett megválasztva, mert ez éppen nem általánosítás.

---
az meg, hogy minden országban verik a rosszfiúkat.. attól még nem kell halálra verni, ha már ilyen verekedős néhány rendőr. azoknak lehet, hogy inkább kidobónak kellett volna menniük, ott lehet, hogy jobban kiélhetnék az ilyen igényeiket.

de a hiradoban, a halálra vert ficko testvérét elnézve, nem hiszem, hogy ő olyan fickó/ kemény bűnoző lett volna, hogy "ennyire meg kellett volna puhítani".
szerintem is ezek csak ezért lettek rendőrök.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#7600) káen válasza FerNandor (#7599) üzenetére


káen
tag

Nem semmi, hogy a testvéréből megállapítod, milyen bűnöző volt az elhunyt :)

Egy kérdést engedj meg: intézkedtél már román bűnözővel szemben? Nem egyszerű esetek ám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.