Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Vertigo18 válasza #90933760 (#7250) üzenetére


Vertigo18
addikt

az bukta, mindkettő :D

Forgalmi marad! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7252) #90933760 válasza Vertigo18 (#7251) üzenetére


#90933760
törölt tag

Remek. Tehát tegyük fel ha fent van télen egyforma nyári ami picit van kopásjelző felett, tehát azért még nem büntizel meg, viszont tudjuk, hogy köpedék a tapadása. De ha fent lenne bazijó téli fullos jó állapotban ami feltépi az utat úgy tapad csak épp az egyik nem egyforma mintával azért meg elveszed a forgalmit. Ez krva jó. Honnan vannak szalajtva a törvény megalkotói és elfogadói?

[ Szerkesztve ]

(#7253) valentinho


valentinho
aktív tag

Sziasztok! Jelenleg külföldön élek, dolgozok itt vettem autót. Német rendszámmal rendelkezik amivel most hazalátogatnék egy kis időre. Régen volt olyan jogszabály, hogy nem vezethettél külföldi rendszámos autót, most mi ezzel a helyzet? Valakitől azt hallom, hogy ez már változott és egy igazolás kell csak, hogy valóban itt laksz, mástól pedig a szöges ellentettjét, hogy nem lehet még mindig... Előre is köszi a választ. Üdv :R

http://soundcloud.com/tinnyo

(#7254) ESP válasza #90933760 (#7252) üzenetére


ESP
senior tag

Kicsit gondolkozzál el akkor.

Lehet überfaxa gumid ami feltépi az aszfaltot is. Csak mondjuk az egyik oldalon 155/70 R13 gumid lenne másikon meg mondjuk 245/40/ R20 az hogy nézne ki?

Na akkor ki is a hülye :F

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7255) FerNandor válasza ESP (#7254) üzenetére


FerNandor
őstag

mintát írt, nem méretet.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#7256) Lauda válasza #90933760 (#7252) üzenetére


Lauda
félisten

Szerinted az a ket gumi egyforman fog tapadni? Gondolkodj kicsit ember, meg ha nehez is.

(#7257) #90933760 válasza Lauda (#7256) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem slick-traktor meg 13-20 colra kell érteni. :U

(#7258) ESP válasza #90933760 (#7257) üzenetére


ESP
senior tag

Az itt feltett kérdéseidből kiindulva nem lepődnék meg semmin.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7259) Vertigo18 válasza ESP (#7258) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk néha valóban vannak vad kérdések, de az utcán is, nem? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7260) #90933760


#90933760
törölt tag

Igazából szólva tesztet kéne látni. Arról tonna van, hogy téli-nyári között mi a különbség, de ilyenről speciel nem láttam egy normális rendesen megcsináltat.
Talán Totalcaros felmérés volt, az autósok nagy része azt se tudja mekkora nyomás kell a kerekeibe, meg se nézi, a lemért autók nagy részénél rohadt nagy különbségek voltak kerekenként. Eleve azonos kerék ellenére változó a tapadás, az út közben máshogy melegszenek folyamatosan más a tapadás és ez még csak egy dolog. Lehet két új gumi egyik oldalt, és két kopott másik oldalt, nem egyforma a tapadás, főleg ha jól társul hozzá a nyomás is. Erről is érdekes lehetne egy teszt.

Itt most azonos gyártó azonos árkategóriás, minimálisan eltérő gumijaira kell gondolni, vagy különböző de hasonló árban lévő, mintázat, felület-árok%, idő, kopás, anyagminőségben csak kicsit térnek el egymástól. Persze ezt most ki a bánat mondja meg, a rendőr nem fogja az út szélén hogy most ez jó vagy már túlságosan eltérő stb. Értem én miért nem véletlenül kell egyformát használni.
És ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy télen kopott nyárik helyett még mindig biztonságosabb a jó állapotú téli amik csak kicsit térnek el egymástól. Teszt kéne. Bár ha alá is lenne támasztva még mindig a meghatározása, ellenőrzése elég bonyolult.

(#7261) Vertigo18 válasza #90933760 (#7260) üzenetére


Vertigo18
addikt

A törvény egyszerűen fogalmaz... Azonos méretű kell... Egy tengelyen azonos típusú (radiál-diagonál), illetve a mintázat profilmélysége minimum 1.6 mm kell hogy legyen (személygépkocsiról beszélünk).

Ezek bármelyikét megszegve, nálam marad a forgalmi... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7262) ESP válasza Vertigo18 (#7261) üzenetére


ESP
senior tag

Nem papírral megy a verda :D

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7263) Vertigo18 válasza ESP (#7262) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ebben igazad van! :C

Csak ne találkozzunk! :DDD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7264) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

most olvastam az láttam az újságban vami cikket(nem olvastam el) hogy eztán majd a rendőröknek kellene bekísérgetni a hülyegyerekeket az iskolába..
oszt mégis hogyan mikor két járőr van egy kerületben oszt csá... :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7265) káen válasza BÁ Nutrition (#7264) üzenetére


káen
tag

Már működik...el tudom képzelni, mennyire foglalkoznak ezzel a kollégák (gondolom kb annyira, mint én).

(#7266) ESP válasza káen (#7265) üzenetére


ESP
senior tag

:D

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7267) Vertigo18 válasza káen (#7265) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pedig tényleg komolyan kell vele foglalkozni... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7268) káen válasza Vertigo18 (#7267) üzenetére


káen
tag

Jaja :P

Meg tudnád mondani, melyik jogszabály foglalkozik ezzel a passzussal? Annyira érdekelt, hogy nem tudom :D

(#7269) káen


káen
tag

[Klassz...]

Ilyenkor imádom, hogy KR-ként közlekedési akcióban szopom a brét órákon keresztül az út szélén szaros bírságra vadászva ahelyett, hogy az ilyen helyeken tennénk rendet...mert az is biztos, hogy egy csoportnak már nem mertek volna nekimenni "honfitársaink". Remélem ráeszmél a vezetésünk (főleg most, hogy volt KR PK lesz az ORFK), ilyen helyeken van ránk szükség.

[ Szerkesztve ]

(#7270) BÁ Nutrition válasza káen (#7269) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a "c"-ket mosmá tömegnek hívják.. szép :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7271) Vertigo18 válasza káen (#7268) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt hiszem a "Biztonsági intézkedésbe" tették bele...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7272) #90933760 válasza Vertigo18 (#7261) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ok. :o

(#7273) ESP válasza káen (#7269) üzenetére


ESP
senior tag

Le kell lőni ezeket a picsába.

Ja hogy ez magyarország...

Nyáron voltam Dubai-ban. Ott egy graffitiért levágják a kezed.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7274) Vertigo18 válasza ESP (#7273) üzenetére


Vertigo18
addikt

A törvényeink nem éppen a legjobbak, de ezek alapján kell élnünk... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7275) káen válasza ESP (#7273) üzenetére


káen
tag

Én ilyet nem mondhatok :)
Viszont Vertigo jól mondja: rosszak a törvények, ilyen esetben nem az intézkedőt védik és ennek tudatában nagyon kevés az olyan egyenruhás, aki meg merné húzni az elsütő billentyűt. Nem beszélve arról, hogy ekkora rokonság esetében nagy a sansz, hogy a saját fegyverével lőnék agyon.
Ezért lenne ésszerű vidéki településekre KR bevetési csoportokat leküldeni (amit az utóbbi bő fél évben abszolút nem csinálunk). Most is ez lesz valszeg, tűzoltásképpen...a fél kezemet rá merem tenni, hogy ma este már a tranzitok Kenderes utcáit fogják róni...kicsit megkésve.
Voltam hasonló helyzetben és látni kellett volna a kisebbség arcát, mikor nekiállt összetutulni a fél utcát egy bírság miatt (engedély nélküli vezetés ofkorsz), mert azt hitte a barom, hogy ketten vagyunk csak a tranzitban...aztán mikor jelzésre kimásztak a többiek is (nyolcan), tonfával a kézben, akkor hogy-hogynem kuss lett, meg okéfőnöközés, hadnagyurazás...

(#7276) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#7264) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az merült föl bennem, hogy itt a faluban se mindenki az itteni iskolába jár, a Nagykörúton elkapottat hová kísérik, ha azt mondja nyíregyházi? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7277) ESP válasza philoxenia (#7276) üzenetére


ESP
senior tag

A keletibe.

Esetleg népligetbe.

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7279) Vertigo18 válasza káen (#7275) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én mindig egyedül vagyok, cigányfalvam van, max egy polgárőröm van... A legközelebbi segítség minimum (!!!) 10 percre...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7280) káen válasza Vertigo18 (#7279) üzenetére


káen
tag

Tudom, szoktam olvasgatni a pécsi KR napijelentéseit és látom, hogy ritkán jutnak le felétek.
Rendőrség 2013...

Nutrition mondta egyszer és teljes mértékben egyet értek: ti vagytok az igazi hősök.

(#7281) Vertigo18 válasza káen (#7280) üzenetére


Vertigo18
addikt

De tőlem az Örs is olyan messze van, hogy azidő alatt százszor megkéselnek...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7282) Reno7


Reno7
senior tag

Nos, ha olyan a helyzet mint amiket írtok, miért nem tesztek ellene valamit? Pl. egy erős szakszervezetet csinálni? Elég csak megnézni az USA-t most hogy mi megy az alkotmánymódosítás körül, elég szépen összefognak a rendőrök arrafelé, itthon egy jól kommunikált kampánnyal az átlagpolgár támogatását is elnyernétek. Szerintem.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#7283) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#7276) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk 3 hónapig nem kaphat semmilyen segílyt a család és egyből elpicsázza anyuka ha legközelebb az utcán kolbászol, más kérdés hogy utánna meg a többiek nem tudnak majd tanulni tőle mert viselkedni ott se fog tudni és akkor meg a tanárok kezdenek el sírni ismét
ilyen ez a sáskanép, nem kéne tenyésztörvényeket hozni és akkor nem lenne ez..

Káen: azt a mai napig úgy gondolom :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7284) valentinho válasza valentinho (#7253) üzenetére


valentinho
aktív tag

Köszönöm a választ, gondolom a "rend" őrei sem tudnak semmit ezek szerint kapcsolatban. Nem meglepő. :N

http://soundcloud.com/tinnyo

(#7285) káen válasza Reno7 (#7282) üzenetére


káen
tag

Felesleges az USA-val összehasonlítani, évszázadokkal le vagyunk maradva tőlük. Nálunk több szakszervezet is van és nem elég, hogy a Kormány teljesen ellehetetlenítette őket, még egymást is ott fúrják, ahol tudják. Semmi egyetértés nincs, egy olyan megmozdulás sem volt még, amin mind a négy? (asszem ennyi van) részt vett volna, kiállt volna mellette.
(nem beszélve arról, hogy véleményem szerint elég nehéz úgy érdeket érvényesíteni, hogy a szakszervezet vezetősége anyagilag függ a rendőrség vezetésétől - alkalmazotti viszonyban áll.)
Átlagpolgár támogatása? Ugyan, ezt soha nem fogjuk elérni. Nézd meg, mi volt tavaly, amikor elvették gyakorlatilag az utolsó megmaradt kedvezményeinket. A kormányzati kommunikáció bedobta, hogy 35 évesen megyünk el nyugdíjba és mint a gumicsontra, úgy harapott rá az átlagpolgár. Senki nem állt ki mellettünk. Magyarországon nem bevett szokás a szolidaritás :)

(#7286) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#7283) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De valójában nem nyíregyházi, csak azt mondja, nem nemzetiségire gondolok speciálisan, csak sima simlis gyerekre... A szülő nem is tud róla, hogy iskolát kerül, nem az kerül feltétlen iskolát, akinek a szülei munkanélküliek, sőt... Anno is voltak kulcsosgyerekek, amikor még KMK volt.... Ráadásul, mondhatja, hogy orvoshoz megy, gyereknél eleve nem feltétlenül létezik azonosító okmány...
Nem kéne ezeket a gyerekeket csipeltetni? :F A kutyáknál már bevált.... :W

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7287) Reno7 válasza káen (#7285) üzenetére


Reno7
senior tag

Kedvezmények: Nem is volt olyan aki az ellenkező álláspontot képviselte volna, és párt-független. Így ezen nem kell csodálkozni, és valljuk be máshonnan nem jut információhoz az átlagpolgár a rendőrséggel kapcsolatban, csak a médiából informálódik (online/offline).

Semmi egyetértés nincs...

Azért ez a tagok felelőssége is...az anyagi függetlenség meg megoldható tagdíjból, ha tegyük fel 30k a rendőrség létszáma (nem tudom pontosan mennyi), és egy szakszervezet magában foglalna 5000-8000 tagot, az már nem elhanyagolható létszám...

Átlagpolgár támogatása? Ugyan, ezt soha nem fogjuk elérni.

Így nem is...

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#7288) káen válasza Reno7 (#7287) üzenetére


káen
tag

Fizettünk tagdíjat, átlag havi 900 forintot. Mindegyik szakszervezet szedte. És egy-egy szakszervezet 5-8000 tagot tömörít magába :)
Az eredményt láthatod. Anyagi függetlenséget amúgy úgy értettem, hogy a szakszervezeti vezetők a rendőrség alkalmazottai. Úgy elég nehéz ugrálni. Nézd meg, mi lett Árok Kornéllal, Szima Judittal.
Az én véleményem mindig is az volt (és ezt többször hangoztattam a szakszervezeti vezetőknek), hogy ennyi pénzből simán futná egy komplett ügyvédi irodára vagy országos hírű ügyvédekre, akik kacagva taposnák ki az érdekeinket. Valamiért nem arattam osztatlan sikert az ötletemmel.

Az átlag állampolgár támogatását soha nem fogjuk elérni. Mindig van valami a rendőrséggel kapcsolatban, amit be lehet dobni a közmédiába, amin lehet csámcsogni, ami miatt le lehet húzni a céget.
Kérlek, írd le, szerinted hogyan lehetne elérni ezt a támogatást. Komolyan kíváncsi vagyok

(#7289) BÁ Nutrition válasza káen (#7288) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pár szakszervezeti vezetőt ki is tiltottak a parlamentből mert biztonsági kockázatot jelentettek...
röhej ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#7290) Reno7 válasza káen (#7288) üzenetére


Reno7
senior tag

Az első fele: Az eredményt láthatod. Anyagi függetlenséget amúgy úgy értettem, hogy a szakszervezeti vezetők a rendőrség alkalmazottai. Úgy elég nehéz ugrálni. Nézd meg, mi lett Árok Kornéllal, Szima Judittal.

Nyilván ebben az esetben főállású szakszervezeti vezető lenne a megoldás (ami drága), Árok Kornél politikus lett Kónyával együtt és a Bajnai nem tudom milyen pártjával karöltve akarnak bejutni a parlamentbe, Szima Judit meg mintha sikkasztott volna nem?
Egyébként havi 900 Ft 5000 embertől elég szép összeg, mire megy az el?

Kérlek, írd le, szerinted hogyan lehetne elérni ezt a támogatást.

Kezdetnek nem lenne rossz mondjuk a rendőrség alapvető problémáit megismertetni ez emberekkel, mivel a közmédiából az jön le hogy nincs túl sok gondja a rendőrségnek a létszámhiányt leszámítva (az én olvasatomban, meg néhány embert hallva persze). Vagy azt hogy a gazdasági minisztériumból mondják meg hogy jövő évben mennyi bevétele lesz a rendőrségnek, amit mondjuk kvótázással próbálnak megoldani, és nem azért táborozik az út mentén mert nincs jobb dolga a rendőrnek. Első körben azt kéne bemutatni a publikumnak hogy miért olyan gyenguska a rendőrség amilyen. Én valami ilyesmire gondolok, nyilván ehhez minimum egy jól összeszedett médiakampány kéne a szakszervezetek részéről.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#7291) Debilon válasza Reno7 (#7290) üzenetére


Debilon
addikt

a második feléhez:

ezzel nem is lenne baj, de nincs ember aki ezt nagy médiában az arcát/nevét adva hozzá le merné írni/nyilatkozni merné, talán emlékszel mi lett azzal a főtiszttel aki le merte írni, hogy jóformán semmi nincs (budi papír/irodaeszközök/stb.)

addig, amíg a kormányzat és azon keresztül a felső vezetés (leíratlanul) de úgymond kvótákat szab meg, hogy x évben mennyi összeget kell behozni (bírság/közig/feljelentések/egyebek), mert úgy tervezik a rendőrség költségvetését addig az állampolgárnak mondhatsz bárki bármit, mert csak azt látja, hogy megint megküldte a rendőr mert nem volt bekötve/telefonált/nem használt világítást/lejárt 2 napja a műszaki

ami siker lehetne (nagyobb elfogások, és ehhez hasonló dolgok) azok meg valahol a sarokban apró betűsen jelennek meg, vagy nem a rendőrség neve alatt megy, hanem a TEK csinálta/hajtotta végre/ügyesek voltak

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#7292) káen válasza Reno7 (#7290) üzenetére


káen
tag

Mikor Ároknak kezdett kinyílni a szája, felajánlották, hogy menjen dolgozni valami a lakhelyéhez nem igazán közeli helyre...vagy szereljen le. Az utóbbit választotta és elment politikusnak (mondjuk rá nem vonatkozik ez az öt éves várakozási idő?). Szima Juditot meg egyszerűen bevádolták mindennel, amivel csak lehet, de tudomásom szerint nem marasztalták el.
Itt aki szembe hugyozik a széllel, elég gyorsan ki lehet csinálni. Bárkit.

Hogy mire megy el? Irodákat bérelnek, fizetik az ott keletkező közüzemi számlákat, ügyvédeknek is fizetnek azért, segélyeket adnak a tagoknak..ennyit tudok, nyilván van több tétel is.

---

A második bekezdéshez:

igazad van, egy normálisan működő, független szakszervezettel talán meg lehetne ezt tenni. Itt meg kb. annyi lenne, hogy egy magas beosztásban lévő vezető felveszi a telefont, tárcsázza a szakszervezeti vezetőt és bemondja: "Na de Zolikám, ezt nem kéne...". A válasz: "Parancs, értettem!".
Persze ehhez kellene még egy normális média is, ami nem cenzúráz, nem téved el stb.

Nehéz dolog, az biztos.

(#7294) philoxenia válasza káen (#7292) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyértelmű és betartható törvények kellenének, világos végrehajtási rendeletekkel, most a magyar törvények és betartásuk kb. annyira sem konzekvens, mint a Kádár rendszerben volt, még akkor is világosabbak voltak a határok és nem változtak négyévenként.... :O
Most ez az állampolgári hozzáállás:Nagyon helyes, ráadásul ha tényleg átlagsebesség-mérés lesz, akkor a blokkolós rohadékok sem ússzák meg.
A fene a belüket, olyat tesznek, amilyet neked nem áll módodban. Ennyire frusztráló nézni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7295) káen válasza philoxenia (#7294) üzenetére


káen
tag

Így van :)

(#7296) philoxenia válasza káen (#7295) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a baj, hogy a mi országunk a kivétel erősíti a szabályt országa, holott a kivétel valójában gyengíti a szabályt. A mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek, sajnos itt valóság. Nyilván nyugatabbra is valamelyest, de ott nem sz ják le, ott le tud mondani egy politikus, ott egy tévés műsorvezető egyszer bukik le, ha rokkant helyen parkol, nálunk lassan az a hír, ha nem....
Az átlagpolgár, meg nyilván úgy gondolkodik, hogy amit nem tilos azt szabad, amit nem vesznek észre, azt nem tilos. Tehát ha meg tudom úszni, jól jártam. :(
Konkrétan a Rendőrséggel most az is gond kicsit, hogy a máshol az állomány alapját, törzsét adó 40-es 50-es korosztály rég nyugdíjban, a fiataloknak meg kisebb az élettapasztalatuk, ami bizony sokszor jól jönne....
Aki már átélt egy bizonyos szituációt, másképp tud újra belekerülve reagálni, mint aki ezt csak iskolában tanulta. Másképp nézek ötvenéves fejjel egy hasonló korú rendőrre, mint arra, aki a fiammal egykorú, ő is másképp szólít meg... ragozhatnánk.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7297) Vertigo18 válasza philoxenia (#7296) üzenetére


Vertigo18
addikt

Itt, ha egy politikus hibázik, azt megvédjük a tömegtől! ;] 2006! :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7298) Reno7 válasza Debilon (#7291) üzenetére


Reno7
senior tag

talán emlékszel mi lett azzal a főtiszttel aki le merte írni

Gondolom sokan kiálltak mellette...Mint fentebb is írtam, erre egy ex-rendőr kellene, nem aktív.

ami siker lehetne (nagyobb elfogások, és ehhez hasonló dolgok) azok meg valahol a sarokban apró betűsen jelennek meg

Szerintem ez nem teljesen igaz, azért a regionális lapoknál, de még az indexen is elég sok címlapos hír volt abból hogy drog termelőt/csempészt/uzsorást fogtak, de erre ugyanúgy vonatkozik az "...addig az állampolgárnak mondhatsz bárki bármit, mert csak azt látja, hogy megint megküldte a rendőr mert nem volt bekötve/telefonált/nem használt világítást/lejárt 2 napja a műszaki."

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#7299) Lauda válasza Reno7 (#7282) üzenetére


Lauda
félisten

A jelenlegi kormany azzal tesztelte, hogy mit tehet meg es mit nem, hogy elvette a rendoroktol a nyugdijkedvezmenyt. Mivel akkor nem tortent semmi, ezert meg is kapta a valaszt, hogy barmit. Ha egy ilyen hordereju lepesnel nem alltak ki magukert a rendorok, akkor soha nem is fognak.

(#7300) Vertigo18 válasza Lauda (#7299) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mit kellett volna csinálni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.