Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Dluinet válasza korcsillio (#8050) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mindig (második oldal) volt rajta, mert nélküle nem lehet eladni az autót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8052) korcsillio válasza Dluinet (#8051) üzenetére


korcsillio
őstag

Mindegy,hagyjuk a témát az én bajom.Eddig soha nem írtam rá és eladtam-vettem pár autót és nem volt gond ezért lepődtem meg.Részemről befejeztem a téma boncolgatását. :R

(#8053) Dluinet válasza korcsillio (#8052) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az nem old meg semmit ha csak baszogatunk, legfeljebb rosszul érzed magad miatta

mindenki tévedhet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8054) Lauda válasza Dluinet (#8053) üzenetére


Lauda
félisten

Sok segitseget nem kapott itt....

(#8055) Dluinet válasza Lauda (#8054) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de baszogatást az igen, hogy milyen hülye volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8056) korcsillio válasza Dluinet (#8055) üzenetére


korcsillio
őstag

Legközelebb biztos körültekintőbb leszek,de ez már így alakult sajnos és valahogy meg kell oldabom...Ha tudnám hol lakik a pali már rég lezárt téma lenne,de nem is ismernek olyat a környéken :(

(#8057) BioNiCMaN válasza Lauda (#8048) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Értem én, hogy gőzgép...

Tehát becsattog az adásvételivel a rendőrségre, ahol kifejti, hogy elbaxta, mert elfelejtett leadni az adásvételit idejében az okmányirodában, illetve elmondja, hogy az okmányirodában már járt, csak elhajtották, mert nincs az adásvételin feltüntetve a törzskönyv száma...

Mit fognak kezdeni ezzel a temérdek információval a rendőrségen? Csak kérdezem.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8058) Lauda válasza BioNiCMaN (#8057) üzenetére


Lauda
félisten

Inkabb adj neki tanacsot a masik szavainak az elemzese helyett. Idejott, kerdezett, konkretan a basztatason kivul nem sok mindent kapott, talan en es meg valaki irt neki. Ezt elvezitek vagy mi?

(#8059) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem. Lehet, hogy nem jó helyre írom... :B
Asszonyság kapott ma egy feljelentést gyorshajtás miatt. 7napon belül meg kell jelennie a rendőrségen. Javítsatok ki, ha tévedek, de nem csekket kellett volna kapnia? 11.hó 7-én 15:23 kor gyorshajtás és semmi több info. Nem kellene másnak is lennie benne? Mennyivel ment és lépte túl a megengedett sebességet és hasonlók?
Köszi előre is a segítséget.

(#8060) Dluinet válasza stevewonder (#8059) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt kérdezd meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8061) Dluinet válasza Dluinet (#8060) üzenetére


Dluinet
nagyúr

összetévesztettem a helyi topikkal :B

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8062) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a kiss ernő féle csodakarrier kicsúsodása most lesz a kékfényben.
kíváncsi vagyok.
azért szépen egymásra találtak kocsis istvánnal... :D

***

de szépen titkolóznak...

****

kocsis állítólag részben fizetett.
még a feljelentés előtt.
akkor nem kéne őt is meggyanúsítani?
mert belement a "hivatali üzérkedéssel való visszaélés"-be. mint megvesztegetésre felbujtó.
szerintem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8063) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Boldog Karácsonyt minden fórumozónak és külön akik dolgoznak!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#8064) mityku


mityku
aktív tag

Tisztelt Rendőr Hölgyek/Urak! :)

Lenne felétek néhány kérdésem közúti ellenőrzéssel kapcsolatban.
Magamról annyit mondanék/írnék, hogy lassan 10 éve Ladázom és ezzel kapcsolatban merült fel némi kérdés.
A következőről lenne szó:
Jó néhány Ladás csoport van a facebook közösségi oldalon és napi szinten olvasgatom őket, próbálunk (akik már azért nem ma kezdték a "ladázást") segíteni a fiatalabbaknak pl szerelési tanácsokban stb..
Felmerült, hogy mit szabad, mit nem (átalakítások terén) és ugye mint általában "mindenki jobban tud mindent" dolog jön elő számos alkalommal.
Kérdésem, hogy közúti ellenőrzéskor, ha következő szabálytalanságot/szabálytalanságokat ( pl típus idegen kormány, szélesítés, tőcsavar, sport ülés, sötétített ablak, lökhárító(k) hiánya, forgatott felni [ezt a felnit, még a hőskor rally versenyein használták - minden esetben házilag módosítottak rajta, soha egyetlen gyártó nem árusította] [a trükkös "zsugormotort" nem is említem - mikor papíron 1300 cm3, a motor valójában meg 1500 cm3 - hála a különféle dugattyúk /zsebeléseknek, síkolásnak hála] vesz észre az intézkedő rendőr hölgy /úr, akkor forgalmi elvétel lehetséges vagy akár rendszámot is levehetik?
Mert ahogy látom/látjuk a 18-24 éves korosztály előszeretettel, próbálkozna ezekkel illetve akarnak közúti forgalomban közlekedni. Úgy gondolom nem ez lenne az illő, ki lehet mindent próbálni, de mindennek meg van a maga helye (pl egy zárt versenypályán). De mikor ezt említjük, még nekik áll feljebb, hogy mit akarunk mi stb....(azt elvárni egyébként, hogy esetleg utána olvasnának az adott témában a megfelelő szakfórumokon, az meg maga az ősbűn! :D ).
Nem elég egyébként, hogy meglátásunk szerint a rendőr hölgyek/urak közúti ellenőrzéskor előszeretettel :D intik le a zsigulis/ladás embereket (ami szerintem nem is rossz, mert néha olyan bontó-szökevényeket lehet látni, hogy magam is kivenném és ott helyben felgyújtanám), de akkor még ők azok, akik nyilvános topicban/fórumon biztatják egymást, hogy akkor "na akkor este Debrecen, körförgó Auchan, jöttök??"....szóval no comment kategória! :((
Én azt gondolom, ha ellenőrzést is kap az ember:
1. illik normálisan viselkedni, beszélni az illető közeggel (legyen az hölgy vagy úr)
2. ha tudja, hogy van probléma a vassal, akkor nem kezd el kamuzni, megmagyarázni, okoskodni

Szóval csak forgalmi elvétel vagy esetleg pluszba rendszám levétel is játszhat?
Válaszokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel: mityku

[ Szerkesztve ]

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#8065) Vertigo18 válasza mityku (#8064) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jájj, de érdekes, és szeretett dolog ilyen kulturált levelecskét olvasni.... Köszönet érte! :R

A válasz pedig: nem! :N

A rendszámot akkor veszik le, ha azt meghamisították, vagy a járművet a forgalomból végleg kivonták. Ha a járművet engedély nélkül átalakították, akkor ott a forgalmi engedély bukik. Ebben az a jó, hogy mi a forgalmit 3 napon belül elküldjük az Önkormányzatra, ahol megvan az a jogkör, hogy bizonyos feltételek "nem teljesülése" esetén emiatt kivonja a gépkocsit a forgalomból... És akkor most lehet visszaolvasni, hogy "mikor is veszik el a rendszámtáblát?"! Tehát a következő közúti ellenőrzéskor bizony már előfordulhat, ha valakinek az önkormányzat kivonta a gépkocsiját a forgalomból, és b@cik rá, akkor ugrik a rendszám IS!

Remélem segíthettem, és remélem olvashatunk itt majd még hasonlóan kulturáltan feltett kérdéseket is! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8066) mityku válasza Vertigo18 (#8065) üzenetére


mityku
aktív tag

Üdv!

Köszönöm a gyors - korrekt választ!
Akkor rendszám dolog így már tiszta!
Illetve ha bukik a forgalmi, akkor kötelezően mennie kell ugyebár egy műszaki vizsgára (ami gyanítom szigorúbb, mint egy "normál vizsga") -- ha én nem viszem el vizsgára, akkor ez a "bizonyos feltételek nem teljesülése" dolog? --> ekkor kerül le a rendszám, vagy ez más?
Másik dolog: úgy tanítottak, hogy legyen akár írott, akár szóbeli, ha valakivel beszélünk, adjuk már meg neki a tiszteletet.
Elvileg ezt mindenkinek megtanítják / meg kellene tanítani, de hát...ki mit hoz otthonról! :D

mityku

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#8067) Vertigo18 válasza mityku (#8066) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az "adjuk meg a tiszteletet" dolgot inkább nem vesézném most ki... Inkább azt mondom, "amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten is"...

Ha elveszem a forgalmit, mert átalakítottad a kocsidat, akkor elküldöm az Önkormányzatra. Innentől nem biztosak az információim, mivel nem ott dolgozok, de...

Az Önkormányzat berendeli a gépkocsit "KPM-vizsgára" (fogalmam sincs mennyivel szigorúbb ez...), amire ha nem viszed el, akkor automatikusan kivonja a forgalomból a gépkocsit. Nah, ha én ILYENKOR elkaplak, ha ki van vonva a forgalomból, akkor Te szegényebb leszel egy rendszámmal... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8068) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Tisztelt Rendőr fórumtársak!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy sógorom mit tudna tenni, hogy ne kelljen kifizetnie egy hibásan kiküldött gyorshajtási büntetést? Úgy járt, hogy a trafi háta mögül megengedett sebességgel érkezett, és pont akkor haladt el a trafi előtt, amikor az egy vele szemben érkező gyorshajtót fotózott éppen le. Csak éppen egymás mellett haladtak el, ezért nem az érkező gyorshajtónak az első rendszámtábláját, hanem a sógor hátsóját fotózták le. Értelemszerű ugyebár, hogy mivel hátsó rendszámtábla van a kápen, ezért a lefotózott autó nem arról érkezett, amerre a trafi nézett, hacsak nem feltételezzük, hogy 90-nel tolatott...
Ja és sógor Debrecen mellett lakik, és a csekk a fotóval Sopronból jött. Lehet helyben reklamálni?
Előre is köszi a választ, és Kellemes, eseménytelen ünnepeket kívánok!

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8069) Calogero válasza elfelejtette (#8068) üzenetére


Calogero
addikt

Erre én is kíváncsi vagyok hogy ilyenkor mi a szitu.
Én úgy tudom hogy már előröl és hátulról is mérnek így mindegy hogy első vagy hátsó rendszám látszik a fotón.

[ Szerkesztve ]

(#8070) Debilon válasza elfelejtette (#8068) üzenetére


Debilon
addikt

a trafinak mindegy, hogy merre néz... közeledő/elhaladót is mér csak a kezelőn múlik, hogy melyik irányra állítja (ha nem fix telepítésű a készülék)

szerintem szombathelyről kapta a levelet (Vas megyei RFK)

fellebbezze meg, 5000 ft illetékbélyeg fejében, a levélben minden le van írva, hogy mit kell tennie ha nem ért egyet bármivel (ha elfogadják a fellebbezést akkor visszakapja a pénzt)
a kezelőnek elvileg a rendszámot is kéne írnia az adott felvételhez, és hogy közeledő vagy távolodó volt a gépjármű

itt mindent megtaláltok: Közig bírságos tájékoztató oldal, gondolom itt nézte meg a felvételt is

véleményem szerint olyan nem nagyon szokott előfordulni, hogy egy járművön rajta a célkereszt, és nem annak a sebességét írja ki (én is szoktam mérni), plusz a felvételen rajta kell lennie egy nyíllal jelölve, hogy elhaladt a műszer mellett, vagy közeledett a műszer felé az adott gépjármű, ezeket érdemes megnézni a felvételen mielőtt fellebbeztek

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8071) elfelejtette válasza Debilon (#8070) üzenetére


elfelejtette
veterán

Itt a kép. Ebből mit tudsz kinézni?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8072) Lauda válasza elfelejtette (#8068) üzenetére


Lauda
félisten

Itt annyi tortent, hogy a sogorodat bemertek. Ezt a mellette levot mertek ti talaltatok ki?

(#8073) elfelejtette válasza Lauda (#8072) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ezt miből látod, hogy őt mérték be? Mondjuk konkrétan egy olyan szakaszon készült a kép, ahol szemből érkezve van rá esély, hogy elérd a 90-et, amerről sógor jött, pont előtte 200m-re van egy éles kanyar, ahol belső íven érkezve le kell lassítani 40-re, és a mellékútra, ahol a trafi állt, átlag az érkező autók harmada lefordul, tehát esélytelen kigyorsítani, sógor se ment ott még soha 60-nál többet...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8074) Debilon válasza elfelejtette (#8071) üzenetére


Debilon
addikt

ebből annyit, hogy 89-el ment egy 60-as szakaszon, ahol 79-től készülnek felvételek
meg az is látszik, hogy a menetirány szerint rossz oldalon megy, na most itt vagy előz/kikerül valamit/valakit, vagy ez egy egy sávos út amin halad

de amúgy amit írsz az is érdekes.. a sógorod elhaladt a trafi mellett és azért az Ő rendszáma van a képen, mert kitakarta a szembe jövőét, ez azért kérdéses, mert ha sógorod benne volt a képben,akkor hogyan mérte be a szembe jövőt? ha meg már elhaladtak egymás mellett akkor meg a kezelő úgyis leköveti a mért járművet így nem lehet rajta az elhaladó rendszáma
vagy az a másik kocsi aminek a vége belelóg az lett volna a gyorshajtó akinek a felvételén szerepel?

amúgy, 11.30.-án készült a felvétel, miért csak most jut eszébe vakarózni, hogy nem ő volt?
15 napja lett volna/van rá a kézhezvételétől számítva, gondolom ez is benne volt a levélben amit kapott,
nem tudom mikor kapta meg a levelet

tudom, hogy ezzel nem leszek népszerű, de menjen a kasszához és fizesse be
vagy fellebbezze meg ha belefér az időbe

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8075) Lauda válasza elfelejtette (#8073) üzenetére


Lauda
félisten

A felvetelen a bemert autonak kene lenni. Ez az altalad felvazolt tortenet nem ugy szuletett veletlen, hogy megnezve a felvetelt, a szakmai tarsasag osszeult es azon morfondirozott, hogy lehetne ezt meguszni? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8076) elfelejtette válasza Debilon (#8074) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem tudom, hol látod, hogy rossz oldalon megy, simán látszik, hogy az út jobb oldalán megy.
Amit írsz, azt szimplán csak kötekedésnek érzem.
Egyébként sógor is azt mondta, hogy inkább befizeti, jogállamban úgyis a kisembernek csak ahhoz van joga, hogy befogja a száját, és fizessen...
Lauda: Ha nagyon ráérnél, azt mondanám, hogy keresd fel autóval az ominózus helyszínt, és próbálj ott 90-nel menni.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8077) Lauda válasza elfelejtette (#8076) üzenetére


Lauda
félisten

Hol van ez pontosan, koordinata esetleg?

(#8078) elfelejtette válasza Lauda (#8077) üzenetére


elfelejtette
veterán

Debrecen felől érkezve a 471-es úton a sámsonkerti leágazásnál.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8079) Lauda válasza elfelejtette (#8078) üzenetére


Lauda
félisten

:R Azon a szakaszon lazan lehet menni 100-al barmelyik iranybol. Mas kerdes, hogy ott trafizni megint szintiszta lovegyujtes, semmi mas, de ez mondjuk nem meglepo.

De ha ugy erzi, nem o volt, akkor nezze meg a felvetelt, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8080) Debilon válasza elfelejtette (#8076) üzenetére


Debilon
addikt

ok, érezd kötekedésnek... nem érdekel

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8081) Lauda válasza Debilon (#8080) üzenetére


Lauda
félisten

Segitseget ker, aztan meg ez a vege. Na szepen nezunk ki.

(#8082) szab.tam válasza Debilon (#8074) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak nem te voltál? :U

***

(#8081) Lauda
kb. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8083) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az azért kemény, hogy idejön valaki "kérdezni", de csak egyféle választ fogad el "válaszként"...

Akkor minek a kérdés?

Engem is seggel mértek be a Balcsinál és mit tettem? Befogtam a számat és fizettem... Nem kezdtem el gondolkodni, hogy vajon hogyan mérhette be a hátsó rendszámtáblámat.

Egyébként szerintem a felvételen minden tökéletesen látható, minden adat rajta van, teljesen egyértelmű... csak nekik nem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8084) Debilon válasza szab.tam (#8082) üzenetére


Debilon
addikt

Lauda: hát ja.. mindig megfogadom, hogy ilyenbe nem folyok bele, de nem bírom ki néha
úgysincs jó válasz, csak ha meg tudod mondani, hogy konkrétan mit kell csinálni hogy megúszhassák

nem, nem én voltam :) én az országban másfelé dolgozom

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8085) szab.tam válasza Debilon (#8084) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8086) Lauda


Lauda
félisten

[link] :DDD

Ilyenkor hogy tortenik a megpucolt aldozatok azonositasa? ;]

(#8087) szab.tam válasza Lauda (#8086) üzenetére


szab.tam
nagyúr

vidéken ez megy. vagy baromi gyorsan megfőzik, és megeszik, vagy elássák az erdőben 2-3 napra.
csak arra kell vigyázniuk, hogy a kerékpárnyom megszakadjon egy darabon.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8088) BioNiCMaN válasza Lauda (#8086) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Csak tippelni tudok: ujjlenyomat, vagy fül, esetleg homlok. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8089) Lauda válasza BioNiCMaN (#8088) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD a neni tikoljaban es a fazekban levo dns minta osszehasonlitasa. :DDD

(#8090) BÁ Nutrition válasza Lauda (#8086) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

L. Csaba :DDD
nekem L. Ráfáel lett volna a tippem pedig, de biztos olyan nem volt, vagy már pihen valahol wellnessen :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8091) killer1203


killer1203
senior tag

Üdv

Egyik haverom telefonbetyárkodott és felhivta az egyik ismerősének a barátnőjét hogy vele szeretne beszélni stb.. Egy másik srác nevébe beszélt persze akinek kiadta magad őt meg ismerik, azóta hivogatják telefonon felveszi de nem szól bele és aztmondják hogy fel akarják jelenteni :DDD :DDD A szám levan tiltva a tudakozóról és egyéb ilyen helyekről szóval nem adhatják ki csak úgy az előfizető adatait, Szerintetek lehet ebből bármilyen dolog is ? :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#8092) Debilon válasza killer1203 (#8091) üzenetére


Debilon
addikt

mindegy, nem ide

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8093) Lauda válasza killer1203 (#8091) üzenetére


Lauda
félisten

Persze. A masik srac jol pofanvagja a haverodat, minel elobb remelem.

[ Szerkesztve ]

(#8094) killer1203 válasza Lauda (#8093) üzenetére


killer1203
senior tag

Más egyéb ? :DDD Fel akarja jelenteni, de szerintem ha ilyennel bemegy csak kiröhögik nem ? Egyébként azóta meg őt hivogatják szóval még aztse mondhatják hogy haverom zaklatta őt mert ő csak egyszer hivta, sőt nem is őt hanem a barátnőjét, azóta meg valami gondolom a pasija hivogatja haveromat :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#8095) szab.tam válasza killer1203 (#8094) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem rajtad kívül senki nem érti pontosan a tényállást, amit leírtál... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8096) killer1203 válasza szab.tam (#8095) üzenetére


killer1203
senior tag

Az van hogy haverom felhivott egy csajt hogy keresi a pasiját de a haverom a csaj pasijának az egyik barátjának a nevét mondta de ez ennyibe is maradt, kb 10 perc elteltével meg felhivta a csaj pasija hogy mit szórakozik stb meg hogy feljelent hogy más nevével mutatkozott be :DDD Na már azóta kb 30x hivta haveromat a csajnak a testvére akit egyáltalán felse hivtunk és azzal fenyegetőzik hogy feljelent. De nem az a csaj akar feljelenteni akit felhivom hanem egy olyan akivel egyáltalán nem is beszélt és azóta hivogatja :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#8097) BioNiCMaN válasza killer1203 (#8096) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Gratulálok a sok ráérő idiótának. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8098) Lauda válasza killer1203 (#8096) üzenetére


Lauda
félisten

Fussatok ossze egy kozos kettyintesre, de ugy hogy mindenki mindenkivel es meg is oldva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8099) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
egyedi elszigetelt eset, hasonlóról nem hallott soha senki :N
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8100) szab.tam válasza BÁ Nutrition (#8099) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szép. :(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.