Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Dec. 27 és Jan. 02 között voltunk a Lungau régióban (Grosseck/Speiereck, Katschberg/Aineck, Fanningberg).
27-28-án még viszonylag jó volt a hóhelyzet. 30-ától annyian voltak, hogy parkolóhelyet alig lehetett találni az amúgy hatalmas parkolókban.
A havat 11-re kb. mindenhol széttúrták, és volt, hogy 20 percig kellett sorban állni a felvonóknál.
Megfogadtuk, hogy a karácsonyi szünetben többet nem megyünk.
Január első hete talán jobb lesz, de Ausztriában 6-ig tart a szünet, így a webkamerákat nézve tegnap még mindig sok ember volt a pályákon.
Hazafelé beugrottunk Stuhleck-re is, hogy megnézzük a leendő szállásunkat (február), meg a pályát. Elég sok síelő volt 2-án: [kép]
Illetve ebben a régióban már a hó is eltűnt a környező hegyekről. Elég lehangoló volt Lungau után.
Átnézünk Obertauernbe is - mivel közel volt -, de az már abszolút nem a mi világunk. Ott is hatalmas tömeg volt 31-én.
Pár kép:

(#1052) gerii


gerii
addikt

Sziasztok!
Donovalyba mennénk egy napra busszal, csak az kérdés, hogy valahol át lehet öltözni, illetve csomagmegőrző van ott valahol?

(#1053) bandus válasza gerii (#1052) üzenetére


bandus
veterán

ez milyen busz? én öltözőt nem gondolnám, hogy lenne, nagyobb síterepeken sem láttam sosem. nem tudsz átöltözni a buszban, meg otthagyni a hátizsákod?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1054) gerii válasza bandus (#1053) üzenetére


gerii
addikt

Flixbus, nem tudom rajta hagyni sajnos.

(#1055) szebe


szebe
őstag

Eplény:
-A7 felső szakasza (2-es számú csákányossal a pálya mellett), A1, Q2 oké
-A7 alja erősen kezdő/tanulópálya, ha a kék parkolóba engednek csak be, akkor jó levezetés
-A6-nak semmi értelme, főleg hogy a tiltás ellenére tele van szánkós kisgyerekesekkel
-A4 holnap nyit, meg mintha ment volna egy(?) hóágyú az A5 fele is, ezekkel a pályákkal már "értelme" is lesz (de az A5 helyett az A3 kéne)

A beülősök ülőlapjai értékelhetetlenek, érdemes vinni valami párnát, polifoam maradékot, amit csúszás közben zsebre tudsz vágni, mert az arra hajlamosaknak kinézhet egy felfázás.

Ennek ellenére kisebb csoda, amit ki tudnak hozni a helyből.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1056) bandus válasza butch3r (#1044) üzenetére


bandus
veterán

koszi a tippet! vegul naluk voltam es eljottem egy salomon s/pro 100-as cipovel es egy head sibottal. Alig varom hogy elesben is kiprobaljam :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1057) butch3r válasza bandus (#1056) üzenetére


butch3r
senior tag

remélem beválnak, én mióta saját cuccal nyomom sokkal jobban élvezem. kevésbé töri a lábamat mint kölcsönzői cipő (=egyáltalán nem :D)
modnjuk én csak 75-öst vettem, de az én szintemen még elég ez a flex

(#1058) daninet


daninet
veterán

csak beraknám ide, hogy az arénában a sportsdirect-ben fle áron mennek a lécek. Van nekik volkl, atomic, Fischer, Head 20-80e-ig újonnan.
Monjuk speciel én annyival megszívtam, hogy rossz dobozt adtak a kötésekkel, holnap vissza kell mennem.
De a Fischer F18 2019 modellje 80ért ajándék. Haladó sízőknek pöpec kis léc.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1059) akos3 válasza szebe (#1055) üzenetére


akos3
addikt

Jó lenne ha tartana még a most közelgő felmelegedés előtt egy kicsit a pálya, mert mi vasárnapra tervezünk egy látogatást...

(#1060) szebe válasza akos3 (#1059) üzenetére


szebe
őstag

Vasárnapig meg merem kockáztatni, hogy meg se érzik a pályák a meleget, éjszakánként még "bőven" fagy, hóágyúznak. Maximum a táj lesz kevésbé télies.

Én jövő héten tervezek menni (vagy Eplény, vagy MSZI, de a távolság miatt előbbi jobb lenne...), az már egy fokkal érdekesebb lesz...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1061) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Bármi ötlet, hogy a környező országokba, hova lehetne menni síelni? A kedvenc szlovéniai síterepemen nincs elég hó... Állnak a felvonók. Ne legyen drága és legyen sok hosszú kék pálya.

(#1062) daninet válasza kenguru99 (#1061) üzenetére


daninet
veterán

mennyi időre mennétek hányan? mikor?
Gondolom osztrákokat kiszórtad a dologból az árak miatt. Amiket próbáltam:
Chopok Jasná szlovákoknál esetleg Donovaly ha kezdők vagytok.
Krajnska Gora szlovénoknál
Kicsit messzebb: Piancavallo olaszoknál. Itt ahogy nézem teljes üzem van, és a sípályáról látszik a tenger is 😎

Megemlítem azért, hogy "jó áron" lehet még Franciáknál is síelni, Puy Saint Vincent, Alpe d'Huez. Az út sok, de nem lehet összehasonlítani egy közeli sítereppel a változatosságot és a minőséget. Ha keresel sítúrákat és nem magad szervezed nagyon jó árakat lehet kifogni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1063) szebe válasza kenguru99 (#1061) üzenetére


szebe
őstag

Egynaposra a jelenlegi viszonyok mellett én maradnék belföldön.
Ha kicsit javulna a hóhelyzet, akkor Chopok (a beszámolók szerint leginkább ide kéne utánpótlás), Niederalpl, Semmering, de ezeken nagy tud lenni a tömeg.

"Hosszúhétvégére" mehet Obertauern, Schladming.

Egész hetesre pedig daninet által említett Franciaország. Alpe d'Huez, Les 2 Alpes, 3 völgy, Tignes-Val d'Isere, Paradiski, maximálisan megéri kockásra ülni értük a szebbik feled.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1064) gerii válasza kenguru99 (#1061) üzenetére


gerii
addikt

Donovaly tiszta jég, és 2 kék pálya van csak, szóval síelni nem a legjobb

(#1065) zolynet válasza daninet (#1062) üzenetére


zolynet
addikt

Hossszú hétvége: Koralpe, Lachtal, Bad Kleinkirchheim, Flachau, Schladming

Hetes: Zillertal, Dolomitok, Flachau, Obertauern, Schladming ... Franciaország, ha bírod az 1200+km-es utazást

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#1066) akos3


akos3
addikt

Na én jól elintéztem az idei szezont...meg magam...
Vasárnap a 3. körben Eplényben sikerült olyan szerencsétlenül (le)esnem, hogy térdcsont törés és porc felszín betörés. 6 hét gipsz...
Úgy tűnik idén sem ismerem meg Hochkart... :U

(#1067) butch3r válasza akos3 (#1066) üzenetére


butch3r
senior tag

uhh, jobbulást.
sí vagy board?

(#1068) bandus válasza akos3 (#1066) üzenetére


bandus
veterán

oh basszus, jobbulást, gyors felépülést kívánok :(

én pont holnap megyek, de akkor nm fájdítom majd képekkel a szíved.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1069) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

tudnatok esetleg siiskolat ajanlani? elsosorban Ausztria erdekelne. A hatter annyi, hogy a felesegem es csaladja evtizedek ota sielnek, en sok mas sportban otthon vagyok, de sosem sieltem korabban. Ket eve Kreischbergen voltunk, a csalad probalt tanitani, de keves sikerrel, rossz elmeny volt, nincs teriszonyom, de a magassag + sebesseg kombo nem volt jo, feltem. A terdem is fajt a sok hoekezestol.

Iden elmentem veluk (Tauplitz, nagyon jo hely, sok ho, palyak is jok voltak), turaztam, soforkodtem, mellette dolgoztam, nem sieltem. Igy sem volt az igazi, mindenkepp szeretnem legyozni a felelmet es megtanulni viszonylag normalisan sielni (vagy snowboard, az meg jobban tetszene, de szerintem meg nehezebb lenne).

Vagy meg iden, de ami sokkal valoszinubb, hogy jovo ilyenkor mennenk ujra, addigra kene olyan palyatipp, ami tapasztaltaknak sem unalmas, viszont sok kezdo palya is van, ahol tudnek tanulni, es jo siiskola. Nyelv mindegy, beszelek angolul es nemetul. Nassfeld-et neztem pl., igaz joval messzebb van, mint Tauplitz, a palyaberlet ugyanannyi, mint itt volt, gondolom a szallas dragabb.

Fontos lenne egy turelmes es jo oktato, es jo palyak, tobbfele lift, hogy azt is megtanuljam.

koszi minden segitseget es jobbulast a kolleganak!

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#1070) szebe válasza akos3 (#1066) üzenetére


szebe
őstag

Jobbulást!
Szabad érdeklődni hogy történt?

Holnap megyünk Eplénybe, úgy tűnik ez a hét még vállalható lesz, aztán jön a meleg...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1071) Freddy76 válasza vans? (#1069) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a baj, hogy bizonyos kor felett nem úszod meg az oktatót. Haverok, család tanítgathatnak, de ha ők nem profi síelők, és nem tudják, hogyan kell, oktatni, akkor ez semmit nem fog érni. Én 20+ éve síelek, tesitanár tanítgatott, majd ügyesebb haverok. Ment minden pálya, de amolyan igazi szántóvető módra, összevissza lábakkal. De fekete, mélyhó, bucka, minden jöhetett... Aztán tavaly barátokkal "béreltünk" oktatót négy napra a gyerekek mellé (az ausztriai magyar oktató került annyiba négy napra, mint az osztrák egyre...). A gyerekek persze hamarabb elfáradtak, de az oktató ahelyett, hogy lelépett volna, noszogatott, hogy menjen valamelyik felnőtt. Kb. 5-6 órát síeltem vele, de teljesen új szintre emelte a síelésemet. Sokkal jobban élvezem, jobban uralom a léceket.

Nagy kérdés, hogy hol laksz... Budapesten van több műanyag pálya, itt vehetsz magánórákat. Egy óra 3-5e forint körül van, de ezalatt sokat tanulsz. Soknak tűnik, de hidd el, nem drága. A drága az, hogy kifizeted a bérletet Murauban, és még nem is élvezed...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1072) Freddy76 válasza akos3 (#1066) üzenetére


Freddy76
addikt

Jobbulást, ez elég vacakul hangzik...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1073) bandus válasza vans? (#1069) üzenetére


bandus
veterán

nezz ra tumbasz gerire facebookon vagy ag ozone skiingre, roluk jokat hallottam. utobbaik taboraba szerintem elmegyek en is jovore.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1074) bandus válasza bandus (#1073) üzenetére


bandus
veterán

egyebkent barmely nagyobb palyarendszer tokeletes erre, nassfeld, schladming, obertauern, vagy olaszorszagban is van szamos ilyen hely.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1075) vans?


vans?
őstag

koszi a valaszt! igen, szerintem is az volt a baj, hogy ok tudnak sielni, de ez nem jelenti azt, hogy tanitani is.

30 korul vagyok egyebkent, meg most kell elkezdeni, 5 ev mulva nehezebb lenne :)

mosonmagyarovari vagyok, itt nincs ilyesmi, max. Gyorben van egy nagyon lankas muanyag palya, de inkabb gyerekeknek...

meg tudod mondani, ki volt a magyar oktatod?

@bandus: koszi neked is a tippeket! talan Nassfeld idealis lenne.

hábm bábm

(#1076) akos3


akos3
addikt

Köszönöm a jókivánságokat Nektek :)

Az eset a 3. menetnél történt, még be se tudtam síelni a teljes "pályarendszert"....
Az A6 közepénél (ahol jobbra tőlem az ugratók vannak) át akartam csúszni az A1 végére, hogy ne a "szerpentines" részen kelljen lejönnöm az A6-ról. Az ötlet nem tűnt rossznak, csak a nagy köd miatt nem láttam, hogy azon a részen már kb. 1,5-es szintkülönbésg van az amugy párhuzamosan futó pályák között. Mivel nem volt kihúzva semmi jelölő, én szépen arra vettem az irányt és hirtelen, felkészületlenül leestem azon a "szakadékon". Persze egyből el is estem, magam alá fordult a léc és éreztem, hogy ennyi volt.... :( :( :U :U :O :O

(#1077) szebe válasza akos3 (#1076) üzenetére


szebe
őstag

Az A6 szerintem totál értelmetlen, az alja pl a büfék mellett van, ahol már mindenki bakancsban mászkál. Ott kéne annyira megereszteni, hogy átérj a 4 üléses aljához...
De a besíelhető hosszban jól néz ki...

Ma voltunk ott 3-an, a meleg ellenére még tartanak a pályák, de az A1 alját szépen összetúrták.
Az A4 még mindig nagyon fasza, de sajnos a mellette futó (3-as?) csákányos nem ment, így az esetleges lecsúszás után lehetett 2-300 métert kepeszteni a 4 ülésesig...
Ugyanígy nem ment az A7 felső része melletti csákányos, pedig a pálya nagyon jó volt...
Viszont hogy pozitívum is legyen, hétvégén lesz valami buli, így folyamatosan hordták ratrakkal a cuccot a "csúcsra", az utána hagyott nyomban pedig nagyon jó íveket lehetett húzni :K

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1078) Freddy76 válasza vans? (#1075) üzenetére


Freddy76
addikt

Passz... Megkerestük a sielok.hu-n azt a síiskolát, aki a Groseck-Speiereck környékén vállal oktatást, és tőlük kértünk oktatót. A neve Miklós, 50-60 körüli figura. Nagyon jó arc, nagyon jó oktató.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1079) goldnarmz válasza vans? (#1069) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Osztrákoknál közelebb Stuhleck-en őket tudom ajánlani:
https://sielok.hu/sioktatas/siiskola/adrenalin/ - Szabó Péter
http://www.adrenalinsiiskola.hu/

Ha messzebbre is elmerészkednél, akkor Fanningberg közelében őket:
https://sielok.hu/sioktatas/sioktato/schmuck-adam/ - Schmuck Ádám
http://www.slidesc.hu/

Ők folyamatosan járják a környező hegyeket, minden nap másik hegyre mennek:
Fanningberg, Grosseck, Speiereck, Aineck, Katschberg
Nagyon jó a csapat!

Feleségem 1 éve kezdte a síelést. Visegrádon műanyagpályán indult, aztán elmentünk Lackenhofba, ahol sírva fakadt a kék pálya tetején, hogy ő itt nem mer lemenni.
Ott kezdtük el az oktatózást, illetve voltunk még tavaly márciusban Donovalyban, de az igazi fejlődést most Fanningbergben érte el, ahol 5 napot volt oktatáson. Nem hittem a szememnek, de ennyi idő alatt eljutott oda, hogy már a piroson is magabiztosan lemegy.
Nem mondom, hogy anyagilag nem megterhelő az ilyesmi, de mindenképpen megéri! :K

[ Szerkesztve ]

(#1080) vans? válasza goldnarmz (#1079) üzenetére


vans?
őstag

koszonom szepen, meg a biztato peldat is :R Freddy neked is, jovore tudok így mar valasztani

hábm bábm

(#1081) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali! Hol erdemes, fokent hasznalt, de jo allapotu silecet venni kozephalado/haladonak?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1082) bandus válasza DrDobos (#1081) üzenetére


bandus
veterán

én a különböző fb. csoportokat ajánlanám, illetve a mostani akciókat, újonan is viszonylag jó áron juthasz síléchez a hervisben, intersportban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1083) akos3 válasza DrDobos (#1081) üzenetére


akos3
addikt

Én most már lehet megvárnám a szezon végét.
Sok helyen elég jó áron árulják az 2 max 3 szezonos kölcsönző léceket.
Nem tudom mennyi a keret rá, de az is lehet h ahogy bandus is írta, lesz nagyobb áruházakban kedvező ár.

(#1084) DrDobos válasza akos3 (#1083) üzenetére


DrDobos
őstag

Enis erre gondoltam, illetve tudtommal sok kölcsönzős bolt szezon vegen hozza el a nagyobb sikomplexumokbol a leceket, rende rakjak oket es tel elejen megy az arusitas :) úgyhogy erre is gondoltam, hogy majd akkor.

Felek amugy egy kicsit az uj lectol, ugyerzem valogatos vagyok. Ez a Fischer lecem volt.. Nem tudom hogy hogyan, de estem vele egyet, es a bal lec kulso elenek a kantnija a bakancs alatt konkretan kiszakadt, mintha kalapaccsal vertem volna szet. (Kerdes hogy az esestol adta meg magat valahogy, vagy mar kozvetlen elotte tortent valami.) Ugyhogy muszaj ujat neznem. Tetszett ez a lec, probaltam mar par hasonló regebbi lecet, de azok nem valtak be, viszont ez a Fischer nagyon tetszett. Az utódjanak is valami hasonlót szeretnek. Tetszett, hogy nem volt annyira puha lec, es ha dinamikus kanyarokat akartam venni, siman ment. Ugyanakkor ha szerettem volna a nagyobb lejtőket széltől-szélig kihúzni, ott is tökéletes tars volt, eppugy mint a fekete palyakon. Talan lehetne minimalisan kemenyebb es nagyobb radiuszu lec. Na de ez meg a jovo zeneje :D persze minden tanácsot meghallgatok az utod kapcsan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1085) bandus


bandus
veterán

nem nagyon pörög a topik sajnos ebben a szezonban :/ a héten indulunk nassfeldre, elvileg tökéletes időnk lesz. a napokban leesik az előrejelzés szerint egy méter hó, utána pedig napsütés, minusz fokok, nagyon jó pályákra számítok :K béreltem egy dynastar speed zone 16 lécet, ami elég profinak tűnik, meg látjuk mit sikerül kihozni belőle a lejtőkön :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1086) DrDobos válasza bandus (#1085) üzenetére


DrDobos
őstag

Jó síelést! Honnan béreltél?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1087) bandus válasza DrDobos (#1086) üzenetére


bandus
veterán

https://sportiger.hu/

tőlük :K friss bolt, tavaly nyitottak, de nagyon szimpatikus a hozzáállásuk, és nagyon jó léceket és cipőket forgalmaznak. ruházat és felszerelés terén számomra ismeretlenek a márkáik és nem is szavaznék nekik bizalmat, de a többiben nagyon jó a kínálat :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1088) DrDobos válasza bandus (#1087) üzenetére


DrDobos
őstag

:R :R :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#1089) bandus


bandus
veterán

és ha már boltok, a store13-ba érdemes benézni, nagyon jó, 50%-os salomon ruházati akciójuk van, én úgy döntöttem, hogy ideje lecserélni a 8 éves heavy tools dzsekimet és megleptem magam egy új kabáttal 113k -> 57k. ha vásárolnátok most, mentek még síelni nézzetek szét ott is :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1090) goccer


goccer
aktív tag

Sziasztok, a szezonban eléggé leamortizálódott a felszerelésünk, első sorban sícipőket kéne cserélni. A gondom az hogy nem igazán tudom, hogy hol lenne érdemes körülnézni. Decathlon, Intersport és hasonló áruházak kinálata eléggé vicc kategória adott szegmenesben jó ha egy modell elérhető általában. Pesti szakboltok talán egy fokkal jobbak, de azokat meg eléggé túlárazottnak érzem. Nem tudom van-e valami tippetek, arra is gondoltam hogy Pandorfba kiugrani szezon végén körbenézni. Nézett már valaki ott sí cuccot esetleg?

(#1091) DrDobos válasza goccer (#1090) üzenetére


DrDobos
őstag

En az enyemet a Torma Sportban vettem, azt hiszem.

Samsung Galaxy A55 5G

(#1092) DrDobos


DrDobos
őstag

Katschbergen volt mar valaki? Kreischbergbe jarunk evek ota, maximalis az elegedettseg, de szivesen valtanank. (Nemrég Schladmingba voltunk, nem tetszett) :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#1093) goccer válasza DrDobos (#1092) üzenetére


goccer
aktív tag

Tavaly voltunk, nem rossz de semmi extra. Ami pozitív, hogy vannak jó hosszú lendületes pályák, viszont az össz km kicsit csalóka. Viszonylag soknak tűnik, de van egy csomó párhuzamos tökugyanolyan pálya egymás mellett. Azért egy 4-5 napot így is el lehet ott tölteni bőven.

(#1094) DrDobos válasza goccer (#1093) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi :R akkor azert gondolom Kreischberget nem elozi meg :N

Samsung Galaxy A55 5G

(#1095) Freddy76 válasza DrDobos (#1094) üzenetére


Freddy76
addikt

De :K . Nagyobb nála, és tényleg van pár ütős pálya, az A1 pl. Emellett ha Katschbergre mentek, érdemes átruccanni Grosseck-Speiereck terepre, ott van pár km-re, és az is elég jó.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1096) goldnarmz válasza Freddy76 (#1095) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

... illetve szintén a közelben Fanningberg. Oké, hogy jórészt kék, de kellemesen hosszú, élvezetes pályák. :K

(#1097) akos3 válasza goccer (#1090) üzenetére


akos3
addikt

Használtat nem akarsz? sok ehylen tavasszal kiárusítják a pár éves kölcsönzős cuccokat. Elég jó áron vannak és 2-3 év alatt le se tud amortizálódni annyira egy cipő h ne érje meg szvsz.

Amúgy pörgetném én a topicot, de törött lábbal elég nehéz... :B :U

(#1098) goccer válasza akos3 (#1097) üzenetére


goccer
aktív tag

A lécemet használtan vettem, az tök megérte szerintem, de cipőből jobban örülnék egy újnak. Pont most számolgattam, hogy mióta lehet meg a mostani cipőm, de több mint 15 szezon benne van az biztos. Szóval nálam jól, jobban bírják a cipők mint a lécek, úgyhogy akkor legyen már null km-es, ha veszek. Lehet megnézzük a fent említett Tormát, elég nagy kínálatuk van úgy látom, hátha lesz valami jó áron :)

Nem nagyon figyeltem egyébként korábban, de ősszel, szezon elején nem szoktak akcióban lenni a "tavalyi modellek"? Vagy érdemes inkább a tavaszi kiárusításkor lecsapni?

(#1099) DrDobos válasza goccer (#1098) üzenetére


DrDobos
őstag

Emlitsd meg a nevemet es a cimemet mint otletado, hatha kuldenek postan valami kedvezmenyt ;] vagy emailt adjak? ;] ;] ;]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1100) goccer válasza DrDobos (#1099) üzenetére


goccer
aktív tag

meglesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.