Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szilva01 válasza Flashback (#550) üzenetére


szilva01
őstag

Nekem 2 ragtapaszos összefogóval (alul-felül) összefogva egy tokban van. Így nem rozsdásodik az éle és nem ütődik össze az alja sem ha mozgatom. A botokat csak úgy lerakom mellé, azokra bevallom nem vigyázok annyira.

(#552) zolynet


zolynet
addikt

Lécek leadva éleztetni, waxolni, csütörtökön megyek értük. (3,3k)
Szombaton korai indulás, irány Ausztria,1hét! :DD
Zillertal Arena, Mayrhofen a főbb csapásirány.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#553) Flashback válasza zolynet (#552) üzenetére


Flashback
addikt

Ha Gerlitzenre jössz fussunk össze :) Vasárnap indulunk!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#554) zolynet válasza Flashback (#553) üzenetére


zolynet
addikt

Úgy alakult hogy csak utas vagyok, nem sofőr, illetve 8an megyünk, tehát hetüknek kéne alkalmazkodni, így ne haragudj de most kihagyjuk a talit. Illetve azt a részt nem is érintjük, nem esik útba.A2->A9->A10 pályán megyünk ha jól tudom. Jó síelést!

Life is too short to stay stock!

(#555) Flashback válasza zolynet (#554) üzenetére


Flashback
addikt

Persze csak megemlítettem! Jó csúszást! ;)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#556) csababarca


csababarca
őstag

Mostanában volt valaki Eplényben vagy Mátraszentistvánon síelni? Milyenek a viszonyok,illetve hova érdemesebb menni?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#557) zolynet válasza csababarca (#556) üzenetére


zolynet
addikt

Hétvégén mentek volna a kollégámék, de meggondolták magukat és inkább Donovaly-ba mennek, buszos megoldás. Pedig én is kíváncsi lettem volna.

Life is too short to stay stock!

(#558) Doom válasza zolynet (#552) üzenetére


Doom
aktív tag

Ha nem gond, írd majd meg légyszi, hogy hol csinálják ennyiért, és hogy megfelelően dolgoznak-e. Én csak 5 rugóért tudok helyet :(
Köszi.

(#559) zolynet válasza Doom (#558) üzenetére


zolynet
addikt

11. kerület Eszék utca, Atlanta síszaküzlet

Az első napunk hibátlanul sikerült, verőfényes napsütés, kiváló hó, remek pályák, Zillertal Arena :)

Life is too short to stay stock!

(#560) Flow


Flow
senior tag

Sziasztok!
Kicsit away voltam a topictól, de a mostani élményeimet megosztanám! Az utóbbi időben 3 síterepet látogattam meg.

1. Engelberg: idei első besíelésem, ráadásul a délutánt sífutással töltöttük. Sokat nem tudok róla mondani, nekem átlagosnak tűnt, de még bőven akad pálya, amin nem voltam.
2. Jungfrau (Grindelwald-Kleine Scheidegg): Kiválóan megmunkált pályák, elég sok széles szakasz is van, így kevésbé buckásodik. Iszonyú jó kilátás, Eiger északi falára gyakorlatilag rálátsz egész nap. Szombaton voltunk, leghosszabb várakozási idő felvonónál:10 perc, de átlagban 2 volt.
3. Sörenberg : Kellemes, lankásabb pályák, elég sok "off-piste" lehetőség, kezdőknek/középhaladóknak, vagy csak aki egy lazább napot szeretne.Várakozási idők vasárnap: kb 0 perc. Lehet, hogy csak a rossz idő miatt voltak kevesen (egész nap esett a hó). Snowboardosoknak kevésbé ajánlott, ugyanis a néhány kabinos és ülős felvonót leszámítva az összes csákányos.

Svájci pályák összességében szerintem konzervatívabb "színezetűek", mintha kicsit felül lennének becsülve.

Bónusz: miután az utóbbi 6-7 évet egy ismerős levetett kb 15 éves lecével toltam végig, úgy éreztem, eljött a pillanat felszerelésre is berhuzáni. Tavalyelőtt már újítottam egy 90-es bakancsot, ez szerintem érdemes volt meglépni, mert sokszor a fesztergő cipőm miatt "ment el a léc". Kicsit nyom, de ez hozzá tartozik nálam az élményhez. :D
És a fő attrakció annak, aki eddig elolvasta: :D Szóval az új léc... Engelbergen még ismerkedtünk egymással, de utána hamarosan egymásra találtunk. Kiválóan viselkedik művelt pályán, de ma bebizonyította, hogy friss havas terepen van igazán elemében. Alig pattog el, nagyon jó a kanyarképessége, reszponzív, hihetetlenül élveztem a csúszást vele. A szűzhótól mindig tartottam, hiszen az eddigi lecem alig volt piskóta, és nagyon vékony volt - a régi műhelyek terméke. De a mai 60-80 centis szűzhó eddig ismeretlen szórakozási lehetőséget nyitott meg előttem. Az új léc kicsit nehéz, de kis odafigyeléssel kellemesen irányítható maradt a mély részeken is. Nagyon király volt!!!! :DD
Nem mondanám atomgyorsnak, de úgy gondolom a tempó még bőven növelhető, sokkal-sokkal bátrabb vagyok vele.

Elan amphibio 12 176 cm (én 184 vagyok, és kb 82-84kg)

Bocsi , tldr, de ezt most ki szerettem volna írni magamból! :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#561) Doom válasza Flow (#560) üzenetére


Doom
aktív tag

Grat a léchez. Szabad tudni, mennyibe fájt?
A honlap alapján mondjuk nem éppen szűzhóra való :)

zolynet: Köszi. És megfelelően megcsinálták?

(#562) Flow válasza Doom (#561) üzenetére


Flow
senior tag

Nem atomszéles a talpa, és nem is papírhajlékonyságú, de azért elég jól elboldogultam vele a mély részeken is! Sőt, mentünk le művelt (+30 centi friss hó kissé buckásítva), és műveletlen feketén is (gyakorlatilag szűzhó volt).

Kezd elszállni a félelmem, hogy túl hosszú lesz...

150e volt kötéssel.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#563) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Lécet+kötést tervezek venni. Kérdésem, hogy hol lehet nagy választékből a legjobb áron kapni. Decathlon? Vagy a nagy, kimondottan síboltok is jó árakkal dolgoznak? (Budapesti vagyok)
Az a helyzet, hogy fogalmam sincs a cílécek áráról. Világ életemben a nővérem lécével síeltem, ami valami egyszerű léc volt, mindig szüleim intéztek mindent. Most önnálósodtam és vennék magamnak egy jó lécet.
Haladó vagyok, kicsi korom óta síelek. Nem megyek le a pályáról, nem freestyle-ozok...Szépen szoros, párhuzamos lécekkel, sok fordulóval sízem normális tempóban.
Mi az az ár nagyon körülbelül ami alatt már gyanúsan olcsó és ami felett már parasztvakításnak érzitek, illetve az évente 1-2 hetet sielő hobbisportolónak kb megfelelő.
Vannak-e kerülendő márkák?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#564) zolynet válasza Doom (#561) üzenetére


zolynet
addikt

hibátlan, úgy harap, szeli a havat ... egy bajom van, valószínűleg kinőttem a lécet (fischer s200), nagyon beszitál az léc eleje, ha kicsit jobban eleresztem, kvázi puha nagyon
mondjuk ez így elég erős kijelentés hogy kinőttem hisz tavaly 5napot, idén 4napot síeltem, összesen életemben ... bár itt azt mondják hogy ahhoz képest hogy ennyit síeltem őstehetség vagyok hogy így küldöm, persze bőven van még hova fejlődnöm, de ha megyek síelni több napra akkor szerintem valami keményebb lécet veszek, illetve olyat amivel fejlődhetek

ma már elég buckásak és jegesek is voltak a pályák, jöhetne egy kis friss hó ide a Zillertal aránába

Life is too short to stay stock!

(#565) Csabroncka válasza csababarca (#556) üzenetére


Csabroncka
addikt

Eplényen sokat segített a mostani időjárás. Végre a haladó, technikás pályák is alakulnak!

A facebookra került fel kép a 4-es és 3-as pálya alakulásáról, itt azért jó 1,5 méter kemény havat ki kell szórni a letörésekre, hogy hosszabb távon síelhetőek legyenek.

HÉTVÉGÉN FELEJTŐS A TÖMEG MIATT!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#566) zolynet


zolynet
addikt

No akkor egy kis zillertal-arena-i beszámoló.
Wald im Pinzgau-ban szálltunk meg onnan indultunk minden nap ~15percnyire levő Filzstein parkolóba.
Onnan egy napos síeléssel fel lehet jutni Königsleitenspitze (2315m) és visszajutni a kiindulási pontra, természetesen hüttézéssel együtt. :K A csúcsról az 52-52b-52c-55-ös útvonalon jöttünk le, hát sohat többet, ugyanis eszméletlen buckás volt, és már a porhót is letolták a snowboard-osok. (nem csak ők de azért ők erősebben dózerolják a pályákat, voltak szép számmal) Volt hogy az egyik nap mégegyszer arra felé járton, inkább a kabionos felé vettem az irányt és szépen lejöttem vele, pedig én aztán úgy vagyok vele hogy menjünk inkább még egyet ne üljünk le. Azon a hegyen az 51-es pálya nagyon kellemes volt bár a vége szintén kicsit lejegesedett, ott kicsit koncentráltabban kellett. A hegy másik oldalán lévő pályák (39,40) egyáltalán nem tetszettek, itt egy csúszás és mentünk vissza, mindenki egyetértett.
Az örömsíelés kedden volt, ahol csak a Hochkrimml-t síeltük, gyönyörű napsütéses időben. Az összes pálya kiváló volt: 77,78,79,80, 82 ... nagyon széles pályák voltak és tulajdonképpen kevesen ehhez képest. Később videót is felteszek csak még a vágási fázis van.
A hét második felében Gerlos-tól indultunk neki. 1napot ugyan kihagytunk, pihenőnap, de pénteken ott is bejártunk szinte mindent változó időjárási viszonyok mellett. Itt nagyon sokan voltak, a kék pályák miatt, kvázi síelhetetlen annyian, rengeteg gyerek, tanuló, lassú ember. Szerencsére itt csak 1x csúsztunk és tovább is mentünk A csúcs felé. Isskogel-től Übergangsjoch-ig nagyon sokat kellett ülni, és ezen a szakaszon régi beülösök vannak, olyanok melyeken bubit sem lehet lehajtani, így elég vacogós volt a csúcsra érni, 2502méter. :K A hegy másik oldala teljesen más volt, napsütés és jóval enyhébb szél. A piros 19-est síeltük be, vissza a csúcsra, hüttézés és indulás vissza. Ide kellett volna még egy nap hogy a többi pirosat is megismerjük.
Elég komoly ára van a síbérletnek, de ha azt vesszük hogy ~140km lehet besíelni és 49felvonó van akkor azt mondom reális.

Utolsó nap sikerült kipróbálnom egy Atomic VF73 lécet.
159cm, 118-73-103, 13.5m radiussal, hát a fischer vc200-hoz képest ég és föld. Kicsit se rázott be nagyobb sebességnél és úgy ment át a buckán mint egy tank, kettészelte! :D
Azt hiszem majd beújítok egy lécet, eddig a Metron szériát nézegettem (9,10,11) azokat ~25-35k körül meg lehet kaparintani. Ha van ötlet h mit nézzek ilyen kategóriában akkor jöhetnek az ötletek.
Ezt lehet lemegyek megnézni: metron 11 ti

Képek:

2
3
4
5

Life is too short to stay stock!

(#567) Flow


Flow
senior tag

Helló!

Ha már így pörög a topic az utóbbi évekhez képest, engedjétek meg, hogy megosszam a videót a múlt hétvégéről link. :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#568) ati012


ati012
senior tag

(#569) zolynet válasza ati012 (#568) üzenetére


zolynet
addikt

szerintem ezek a lécek eladhatatlanok, kutyának nem kell, régi, öreg lécek
ma már inkább vesznek 20-30ezerért egy carving lécet, oszt jó az, de ilyen ősrégit már nem is látni a pályákon

Life is too short to stay stock!

(#570) Flow válasza ati012 (#568) üzenetére


Flow
senior tag

Nulla kb... ?! Élezni kellene őket, vaxolni, az mondjuk alaból minimum 100e+, kötés sincs rajtuk, elavult, még kezdőknek sem való lecek.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#571) lorcsi válasza Flow (#567) üzenetére


lorcsi
veterán

piszok jó lett ez a videó :))
nagyon meghozta a kedvem :D
elvileg 21-től mi is megyünk egy hétre..vatta új kezdőként..ha ennyire jól nem is..de remélem a végére már szépen le fogunk csúszni :)

(#572) akos3


akos3
addikt

Sziasztok.
Sajnos eltörött a kötése hőn szeretett, ám de kissé régi atomic beta v7.20 lécemen. Úgy gondolom, h nem éri meg külön vennirá kötést, hasznltan nézegettem ennél némileg job léceket már, de nem a profi kategóriát érthetően.
Egy fischer rx6-ost néztem, fs10-es kötéssel. Adatai alapján megflelne az én középhaladó tudásomnak, csak utána néztem és az egyetlen hibája,h 2004/2005-ös modell, ami elég réginek hangzik. Habár az eladó állítja, h 2009-ben vette és max 2x használta.
Mi a véleményetek róla: [link]

(#573) Flashback válasza akos3 (#572) üzenetére


Flashback
addikt

[link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#574) akos3 válasza Flashback (#573) üzenetére


akos3
addikt

ha csak ne te vagy a bolttulajdonos nem értem miért linkelted most ezt be..

(#575) Flashback válasza akos3 (#574) üzenetére


Flashback
addikt

Nem én vagyok :) Én tőlük vettem lécet+kötést nagyon korrekt áron dolgoznak amennyiért használt lécet akarsz venni annyiért van új is. Csak egy ötlet!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#576) akos3 válasza Flashback (#575) üzenetére


akos3
addikt

mutass már 20e környékén ilyen tudású lécet mint az rx6 ;)

(#577) Flashback válasza akos3 (#576) üzenetére


Flashback
addikt

Hát 20e környékén nem kapsz. Bár nem vagyok profi, de használt lécet venni... ráadásul ilyen kondíciókkal. Érdemes megkockáztatni?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#578) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Viszonylag sürgősen kéne lécet vennem. Én használtra gondoltam, de ahol voltam eddig boltban/kölcsönzőben, ott csak szezon után adnak el használtat, addig kölcsönöztetik, máshol pedig nem volt használt.
Első kérdésem gyors tipp Budapesti síüzletre ahol van jó használt/új kínálat szakértő eladókkal?

2. [egyik boltban ez a léc] volt kb, 37 ropiért újonnan. Erről mi a véleményetek? Elég jó, haladó síző vagyok, sok kanyar, párhuzamosan végig összetett láb, közepes-haladós tempó.
hopp még befértem szerkesztési időbe, ez egy jobb link hozzá: [link]

3. Decathlonba megyek ki holnap sícuccokat venni. Síszemüveg, pulcsi, aláöltözék, símaszk...sílécet nem akartam ott venni, mert nem igazán bízom az ottani eladókban. Erről tapasztalat? Illetve a kínálat milyen? Árak...?
3+1. Giro síszemüveg az decathlon saját márka, igaz? Erről vélemény? (Giro Focus vagy Signal szemüveget tervezek venni.)

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#579) Csabroncka válasza Lmh (#578) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szia, én náluk voltam, 2 éve vettünk komplett felszerelést párommal. Korrektek, és a lécek/kötések is szervizeltek.

"in medias res"

(#580) akos3 válasza Flashback (#577) üzenetére


akos3
addikt

Hát 20e környékén nem kapsz

Akkor miről beszélgetünk? ha új lécet akarnék/tudnék venni akkor én is tudok böngészni az egyes boltok kínálatában.
Az én kérdésem kifejezetten erre a lécre irányult, mert adatai és fotó alapján kinézete szerint elég jó ár a 20 rugó. Elfogadtam volna azt a választ, hogy nem érdemes megvenni, ha valaki értelemesen megindokolja, elmagyarázza, mert jobban ért hozzá, vagy netán ismeri a tipust. Ehelyett te belinkeltél egy oldalt ahol új léceket lehet venni 60 ezertől. Köszi....

[ Szerkesztve ]

(#581) csababarca válasza Lmh (#578) üzenetére


csababarca
őstag

decathlonban most is vannak leárazva lécek, elég jó Salomon, Elan, Head lécek is. legalábbis két hete még voltak.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#582) lorcsi válasza lorcsi (#571) üzenetére


lorcsi
veterán

Asszem ez nem jött össze:(
Nem az én sportom
Vagy a helyzet nem ugy adta...nem tudom :((
De igy 31 eves fejjel mar iszonyat nehéz megtanulni...
Foleg mikor latom magam mellett a 13-15 éveseket:(
Nem egy a tanulási sebesség, viszont az itt töltött idő es a kedv véges..no meg a $....

(#584) Lmh válasza csababarca (#581) üzenetére


Lmh
őstag

Atomic Smoke Ti lett belőle. Tetszik. Alig várom, hogy kipróbáljam. Remélem nem okoz csalódást :))

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#585) zolynet válasza lorcsi (#582) üzenetére


zolynet
addikt

Szerintem csak nem éreztél rá, lehet nem a te sportod.
Én tavaly kezdtem (33) és 2óra múlva már elhagytam az ék alakban lecsúszást.
Mondjuk biztos sokat segített hogy előtte ~20évig jégkoriztam. :) A megállással sosem volt baj.
Azért ne add fel, adj még egy esélyt neki, ha úgy adja ki a lépés. :U

Life is too short to stay stock!

(#586) Flow válasza lorcsi (#582) üzenetére


Flow
senior tag

Az én feleségem volt hasonló szituban. Ő nagyon meg akart tanulni snowboardozni, de sajnos gyerekkorában a mozgáskultúra fejlesztése nem volt a szülei prioritási listáján. 30-hoz közeledve az x-edik szezonon van túl, ugyan néha kicsi letörik a lekesedés, de már egész jól megy neki. Tök büszke vagyok rá, hogy a nehézségek ellenére kitartott, pedig az első alkalommal majdnem elrebedt a csuklója, és úgy összeverte magát, hogy alig ismertem rá.

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenáron rá kell feszülni, ha nem érzed a vibe-ot, akkor tényleg nem kell erőltetni, szóval ha abbahagyod, az is rendben van. :B Azért már az is értékelendő, hogy megpróbáltad, de remélem nem ment el teljesen a kedved!

Nekem a most hétvégére tervezett 3 napos síelést kellett kihagynom, mert a combtövem nagyon fájt... :( Azt hittem, hogy sérvem van, de aztán már múlik... Remélem hétvégén tudok zúzni, mert eddig csak 2,5 napot tudtam síelni az új lecemmel... :W

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#587) csababarca válasza Lmh (#584) üzenetére


csababarca
őstag

Decathlon?
Mennyi volt?
Ma voltam bent én is,egy Atomic léc volt 60ért,meg jópár még 30-40ért. (Soroksár)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#588) Lmh válasza csababarca (#587) üzenetére


Lmh
őstag

Jaja, Decathlon. 90ropi volt. Ez volt az utolsó atomic léc Budakeszin. Ne is írd, ha máshol olcsóbb, nem akarom magam idegesíteni. Kellett, megtetszett, megvettem. :P Pedig nagy árgépes vagyok, de most kivételesen tudatosan nem keresek rá neten ;)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#589) csababarca válasza Lmh (#588) üzenetére


csababarca
őstag

Nem az az Atomic típus volt annyiért,amennyiért Te vetted :)

ne árgépezz,de jól jártál . :K

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#590) Lmh válasza csababarca (#589) üzenetére


Lmh
őstag

;) :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#591) lorcsi válasza zolynet (#585) üzenetére


lorcsi
veterán

igen, fent már én is éreztem, hogy egy kevés jégkoris múlt nem lenne rossz..nem pedig 0..

(#586) Flow
utolsó nap még felmentünk a párommal és egy másik oktatóval a hegyre...másabb sebességgel csinálta..én is segítettem a páromnak (legalább az egyikőnknek jöjjön meg a kedve)
viszonylag sikeres lett így már...de a vége egy rossz hátra borulás és térd facsarodás lett...:(
benne van a pakliban, már szépen gyógyul neki
szal' valamenynire megmaradt a kedv

a tanárokkal beszélgetve kiderült, hogy a mi csoportunk volt a leggyorsabban tanuló..teli 14-15 évesekkel
nekünk meg pont ez a sebesség nem kedvezett :(

amíg fent segítettem nézegettem a deszkásokat is..lehet átnyergelek
sokkal könnyebbnek tűnik
egy csaj tolta a csapatban...nagyon laza, de ő sem kezdőként

sőt a legtöbben már legalább a második alkalommal voltak síleni

megmondom őszintén baromi fárasztó volt mikor már első nap az újdonsághoz képest elég sokat cipeltük a felszerelést és mentünk a cipőben...
miközben a szállásunknál is lehetett volna topogni, érezni milyen ha lécen vagyunk..stb..
bazi nagy lépésekben haladtunk

ha úgy hozza a sors még rápróbálunk majd, mert mindkettőnknek tetszik az a laza csúszás

[ Szerkesztve ]

(#592) Flow válasza lorcsi (#591) üzenetére


Flow
senior tag

A síelés szerintem tipikusan az a dolog, ami az elején sok verejtékkel, és szenvedéssel jár, ami azért rossz, mert az embernek hamar elmehet a kedve tőle. Nem biztos, hogy a ti sportotok, azt is el kell fogadni, de ha majd kicsit kiheveritek a traumát, lehet, hogy egy esélyt érdemes lenne neki adni... Vagy akár a boardnak!

Arra azért vigyázz, hogy a legtöbb dolog könnyednek tűnik, amit gyakorlott ember csinál. A board sem lesz gyerekjáték, de ki tudja, lehet, hogy az sokkal jobban fog tetszeni! :)

Amúgy hétvégén voltunk egy napot síelni Laax-ban, és nagyon durván jók voltak a pályák. A gleccsernél volt egy piros, ami a top 3-ba került nálam simán. Mondjuk rohadt drága volt... :(

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#593) Manitou


Manitou
addikt

semmering zauberg vs semmering stuhleck közül melyikre érdemesebb menni?

Stuhleck lesz a célpont, de lehet a másikat is megnéznénk

[ Szerkesztve ]

(#594) akos3 válasza Manitou (#593) üzenetére


akos3
addikt

voltatok már? melyikben végül?

(#595) Manitou válasza akos3 (#594) üzenetére


Manitou
addikt

Igen, voltunk. Végül Stuhleck-re mentünk péntektől vasárnapig.

(#596) zolynet válasza Manitou (#595) üzenetére


zolynet
addikt

Ennyire rossz volt, hogy semmit sem írsz róla? :F
Én pl innám az összes beszámoló szavait, ha van egy kis időt röviden kifejthetnéd milyen volt.

Life is too short to stay stock!

(#597) akos3 válasza Manitou (#595) üzenetére


akos3
addikt

Stuhleckkal én is szemezek jó ideje, tavaly sajnos hóhiány miatt nem jött össze, idén meg Chopok lett belőle. De nagyon jó pályának tűnik, kiváncsi vok én is a véleményedre.

(#598) Manitou válasza zolynet (#596) üzenetére


Manitou
addikt

Szerkesztettem a hozzászólást, írtam egy rövidebb mesét, erre a végén lejárt a 15 perces módosítási idő... mondom :W elveszett amit írtam, nem volt kedvem /időm újra leírni.

Majd tolok pár képet meg írok bővebben ha lesz időm.

(#599) lorcsi


lorcsi
veterán

(#600) Flow


Flow
senior tag

A legjobb síelős film, amit eddig láttam (jó, nem láttam túl sokat... :D): utube

Van story, zene kiváló, látvány szédítő ,motiváló! :K

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.