Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Lmh válasza Flow (#600) üzenetére


Lmh
őstag

Megnéztem a videót, hát ez egy iszonyatosan nagy WOOOOW :Y :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#602) Lmh válasza Lmh (#601) üzenetére


Lmh
őstag

Néhol picit máshogy vágtam volna. Baromi feelinges, de néhol mintha hamar elkapták volna a képet, túl sűrűre vágták a jeleneteket. Pl nekem a kedvenc részeim, amikor viszonylag közel van a kamera és lehet hallani ahogy puffog a havon a léc és baromi jó hangja van. Ez főleg az erdős-óriás szűzhavas részeknél van. Ezek lehetnének kicsit több hanggal, illetve itt sokszor hamar elkapták a képet, úgy vártam, ahogy elzúg a kamera mellett a csávó ehelyett katt, vágás :-( A történet nekem tök semmi volt, meg azok a miniinterjúk is teljesen semmitmondóan közhelyesek. Amúgy fantasztikus videó, top 3-ban van nálam "ever seen amazing youtube videos" listámon (bár nem tudom melyik a másik kettő, de nem szeretek elhamarkodottan kijelenteni semmit), köszi érte :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#603) Flow válasza Lmh (#602) üzenetére


Flow
senior tag

A story alatt azt értettem, hogy legalább van valami. A síelős videóknak ez nem jellemzőjük. :)

Egy-két ilyen érzésem nekem is volt, de lehet, hogy ott már éppen "megbotlott", nem volt szép az íve... vagy egyszerűen ennyi fért bele. :))

Amúgy ő az a srác, aki a "One of those days"-t készítette (és a második részt is!).

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#604) varsam válasza Lmh (#601) üzenetére


varsam
őstag

Nem tudom láttátok e már, ha nem, akkor érdemes megnézni. Igaz nem síelés hanem snowboard, de szerintem fantasztikusan jól sikerült film, gyönyörű képi világgal és zenékkel, nem mellesleg profi srácokkal: The Art of Flight

(#605) Lmh válasza varsam (#604) üzenetére


Lmh
őstag

Jaja láttam, jó kis klip, de sajnos snowboard és .....végülis ennyi elég nekem xD
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#606) lorcsi


lorcsi
veterán

(#607) kemkriszt98


kemkriszt98
aktív tag

Sziasztok, ajánlanátok valami jó síterepet Ausztriában?
Tavaly voltunk karácsony és szilveszter között Stuhlecken és azt leszámítva, hogy alig volt hó tetszett a hely... Az idén is kb ebben a periódusban mennénk csak hosszabb időre (azt még nem döntöttük el, hogy vegyük be a szilvesztert is vagy csak utána induljunk..) de a változatosság kedvéért szeretnénk más terepeket is megnézni... A felvonók és szállások ára miatt valami Stuhleckhez hasonló kaliberű hely kellene (Esetleg valamivel nagyobb de semmiképp se kisebb :DD ).

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#608) zolynet válasza kemkriszt98 (#607) üzenetére


zolynet
addikt

Tavaly karácsony és szilveszter között 1napra átmentünk Prabichl-re, hóbiztosabbnak mutatta mint Hebalm-ot. Idén Heblam a cél, 1nap ugyan, majd 3-4napra akarunk valahova, lehet Turracher Höhe lesz. ~4-500km-t mennék többet nem, főleg 4nap miatt.
Hebalm azért is jó választás lehet, mert este ki van világítva, azaz 21ig is mehet a csúszkálás! :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#609) thEndeR


thEndeR
tag

Sziasztok.

Honnan erdemes hasznalt leceket venni? Par oldalt neztem, de ezer eves leceket talaltam csak. Bakancsot ujonnan szeretnek venni.

Ez lenne az elso silecem, mire kell figyelni? Sielni mar sieltem egy parszor. 177 cm vagyok ezert 162-166 cm kozott keresgettem, ez a meret jo lehet?

Januarban a cel Les 2 Alpes, szoval nem akarok tobb szazezret elszorni a lecre, max 40 korul gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#610) bandus válasza thEndeR (#609) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ha ennyit szánnál rá, akkor inkább bérelj. ebből kijön 2-3-4 bérlés, amikor is tuti jó lécet kapsz, pár szezont futottat, és nem rontja el a síelés élményét egy esetlegesen rosszul kiválasztott, használt léc.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#611) thEndeR válasza bandus (#610) üzenetére


thEndeR
tag

Az a baj a berlessel, hogy Francia mellett meg sokszor szeretnenk menni sielni iden, majdnem minden heten. Matraszentistvan es Donovaly eleg kozel van hozzank, neha Chopokot is megneznenk. Emelett mennenk meg Stuhleck be is egy-egy napokra.

[ Szerkesztve ]

(#612) zolynet válasza thEndeR (#609) üzenetére


zolynet
addikt

180cm vagyok, és 162-164cm-is léc kell nekem. (curving)
A 177cm-hez 158-160 kell inkább, bár nem vagyok szakértő. Menj be egy üzletbe és érdeklődj az eladóktól, megmondják hogy mi kell neked. ;)

Chopokról írhatnál, tavaly nagyon nézegettem. Illetve még Donovaly-t is és Szentistvánt is, úgyhogy azokról is jöhet beszámoló. ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#613) thEndeR


thEndeR
tag

Chopokon es Donovalyba meg nem voltam. Remelem minnel hamarabb fog esni mar nagyon varom. Tavaly serulesek miatt nem tudtunk elmenni..

Matraszentistvan szerintem bemelegitesnek jo, hoagyuzzak ezert eleg hamar beindul a szezon. A berlet es a kaja ara sem veszes szerintem. A palyak rovidek, de tenyleg jo elmenni egy kicsit csuszkalni.

Amint eljutunk valamelyik szlovsk palyara irok rola. :)

(#614) kemkriszt98 válasza zolynet (#608) üzenetére


kemkriszt98
aktív tag

Kösz a választ. Prebichl azon kevés helyek eggyike ahol már többször voltam :DD a másikkal az a baj, hogy akkora pályák itt Erdélyben is vannak, kár elmenni olyan messzire... esetleg Katschbergel van valakinek tapasztalata? Föleg az érdekelne, hogy az itt látható összes terep benne van e az árban. Jártuk már meg, hogy nem volt és jobb felkészülni

"Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyü és szép termeted?" -William Blake-

(#615) zolynet válasza kemkriszt98 (#614) üzenetére


zolynet
addikt

Már tavaly is inkább Hebalm-ra mentem volna, mert közelebb van Keszthelytől. (akkor épp onnan indultunk), de idén érdemes figyelni a híreket, mert úgy tűnik hogy a hebalmi lift üzemeltető csődbe ment:
cikk
De sajnálom. :( Keszthelyről 3óra alatt ideérek.
+30perccel tovább már Klippitztörl, ott sem voltam még, lehet ez lesz a csapás irány.

Keszthely -> Szombathely -> Grác -> Prabichl útvonalon van egy 2x8eurós alagút díj, azt kihagynám.

Még egy bajom lesz, jövőre inkább 2x3-4napot szeretnék menni mint 1x1hetet,
az meg főműsoridőben nehezen kivitelezhető, főleg 2főre.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#616) akos3 válasza zolynet (#612) üzenetére


akos3
addikt

én 175 vagyok és 160-as lécem. De persze síleési stílustól függ, hogy ki milyet és milyen hosszút vesz.

Mszentistván pont olyan mint ahogy leírták. Bemelegítésnek, 'sielési vágy levezetésnek' végülis jó. Kellemes hangulat, a 4-es pálya már elég hosszú. De valószínűleg inkább Eplénybe mennék (bár ott még nem voltam)
Donovaly már azért egy magasabb kategória, néhány napra kiválló, persze függ a sítudástól. Én 4 napot voltam ott, azért a kékpályák már kicsit kicsinek tűntek, de összességében nagyon jókat lehet carvingolni. Sajnos sok a csákányos és a tányéros felvonó.
Chopok osztrák szinvonál. sajnos osztrák árakkal is. Ez már tényelg egy pályarendszer szuper felvonókkal, hosszú pályákkal. Csak is ajánlani tudom! Ide még én is viszafogok menni mindenképp, mert sajnos csak 1,5 napot voltam eddig....

thEndeR
40ezerért azért ki lehet fogni használtan jókat, sztem mindenképp vegyél még akkor is ha jobbat tudnál bérelni, mert sokkla többet ér, h bármikor elviheted, mintsem h épp a legújabb léc legyen a lábadon....

(#617) akos3 válasza zolynet (#608) üzenetére


akos3
addikt

Szia (és kemkriszt98)!

Tudnál kicsitt írni Prabichl-ről? Milyen a hely? nélzegettem tavaly, hogy egész jónak tűni és olcsóbb mint Stuhleck. csak olvastam negatív kritikákat is..(pl: polster classic 2 üléses nevetségesen lassú, kevés azon az oldalon a pálya...)

Hebalm nem nagyon kicsi? Akkor már lehet jobb váalsztás a jóval olcsóbb Donovaly, nem?

Én 2 éve akartam Stuhleckbe menni (még nem voltam) csak pont az indulás előtt jött egy felmelegedés és írtak h szinte elolvadt az össezs hó és le van fújva a buli..:/ Azóta nem sikerült eljutnom.

[ Szerkesztve ]

(#618) zolynet válasza akos3 (#617) üzenetére


zolynet
addikt

Itt írtam Prabichl-ről: katt

Hebalmon nem jártam, csak ismerős. Nem nagy, de mint írtam valószínűleg idén ki sem nyit.

Stuhleck-ről annyit tudok amennyit a kollégám mondott el, 4napra mentek tavaly. (2014 február vége)
Ahhoz képest kevesen voltak, több emberre számított. Legzsúfoltabb nap szerda volt.
40€ a napijegy, a 4napos 144€ volt.
Inkább buckásodott mint jegesedett.
Nem rossz alternatíva, a közelségét és a lifteket kell kifizetni a jegyárban,
de figyelni kell mert tényleg, mert jön egy lágy fuvallat és az összes hó elolvad.

Life is too short to stay stock!

(#619) thEndeR


thEndeR
tag

Kicsit gondolkoztam és úgy döntöttem, hogy többet rászánok a felszerelés megvásárlására. Néztem egy olcsóbb fajta, de legalább új lécet és bakancsot. Szerintetek kezdésnek jó lenne? Léc
Bakancs

Még az érdekelne, hogy kabátot és nadrágot hol érdemes venni? Eddig csak a store13 oldalán találtam olyat ami tetszene és árban is megfelelő lenne. A ruhára nem szánnék többet 50-60 ezernél, viszont ahogy nézegettem csak egy jobb fajta kabát kerül ennyibe. :D Nem szeretnék decathlon minőséget se, de azért spydert se.

(#620) zolynet válasza thEndeR (#619) üzenetére


zolynet
addikt

Nadrágot a dechatlonban vettem, kabátot a premier outletben, a columbia boltban, vannak ott nagyon durva leárazások, 150k kabát 75k (columbia). Na nem azt vettem, hanem egy leértékelt fundango kabátot ~40-45k körül.
Lécet nem tudom jó-e, nem vagyok szaki, sem a bakancsot. Ez ügyben nem tudok segíteni.

Life is too short to stay stock!

(#621) thEndeR válasza zolynet (#620) üzenetére


thEndeR
tag

Az a baj hogy nadragot nem talalok 30 ezer alatt igy a kabatra is max 30 at szannek. Ha olcsobban lenne nadrag akkor tobbet szannek a kabatra.

A lecet es a bakancsot elotte megnezem termeszetesen. Azt nem tudom, hogy fogom hazahozni mert egy C corsam van. :DDD

(#622) bandus válasza thEndeR (#619) üzenetére


bandus
veterán

erről a bakancsról semmi infót nem látni, azon kívül hogyan néz ki. ruházatra ajánlom a heavy tools boltokat, olcsók és nekem nagyon bejött a minőségük, pedig nem jellemző rám, hogy bármelyik sporthoz alsóbb kategóriás ruházatot vennék, de ezekkel nagyon elégedett vagyok :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#623) zolynet válasza bandus (#622) üzenetére


zolynet
addikt

HT-t én is szeretem, 4-5polom és 5-6 teniszingem biztos van, nomeg 2-3pulcsi, jó árérték arányú márka.
Ott is láttam jó síkabátot, csak már nem volt a méretemben.

Life is too short to stay stock!

(#624) thEndeR


thEndeR
tag

Október első hetében felmegyek pestre, akkor megnézek több boltot és ha találok jó cuccokat akkor bevásárolok. Egyébként megnéztem a decathlonos nadrágot az még tetszik is. Felfogom próbálni. :)

(#625) zolynet


zolynet
addikt

Szeptemberi tél Ausztriában. :)

Life is too short to stay stock!

(#626) thEndeR


thEndeR
tag

Kinéztem, a decathlonban egy Atomic Nomad Tune lécet, mivel csak Székesfehérváron van készleten, ezért fel akartam hívni őket, hogy esetleg át lehet-e szállíttatni a Dunakeszin lévő áruházba. Három napig hívogattam az ügyfélszolgálatot, szóval inkább írtam facebookon ahol csak annyit mondtak, hogy hívjam fel a fehérvári üzletet. Beszéltem velük, most várom a hívásukat, hogy áttudják e vinni vagy hogy van-e Dunakeszin is.

Erről lenne szó:
[link]

(#627) akos3 válasza zolynet (#618) üzenetére


akos3
addikt

nah ahogy olvaslak, te sem vagy elragadtatva tőle... :( Pedig azt hittem megtaláltam a nyerő alternatívát, de akkor lehet még se ide jönnék..

Stuhleckről mindenki azt mondja h jó (ha van hó). és itt jön be a bibi mert mint mondtam januárban én is 0 hó miatt lettem lemondva :S

(#628) zolynet válasza akos3 (#627) üzenetére


zolynet
addikt

Jó volt az, csak mehetett volna a másik hegyen is a felvonó. Az időjárás miatt nem ment, elég cudar időt fogtunk ki. Párom f2 után már nem is csúszott, szét fagytunk....a szél nem kegyelmezett.

Life is too short to stay stock!

(#629) thEndeR


thEndeR
tag

Megvettem eletem elso sajat sicipojet az outletben, remelem jon dontottem.

Emellett vettem meg egy Heavy Tools sikabatot is, eleg jo aron.

(#630) bandus válasza thEndeR (#629) üzenetére


bandus
veterán

Grat a cuccokhoz, sok balesetmentes csuszast kivanok veluk!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#631) thEndeR válasza bandus (#630) üzenetére


thEndeR
tag

Koszi, most mar csak lecet kene keresnem. Azt viszont meg nem talaltam megfelelo arban.

(#632) thEndeR


thEndeR
tag

Valaki síléc kérdésben tudna segíteni? Sajnos Pestre most nem tudok felmenni lécet nézni, meg a kocsiba se férne be, szóval megkockáztatnám a netes rendelést. Néztem egy Blizzard és egy Atomic sít, ezek tetszettek, viszont nem tudom, hogy az Atomic megérné-e a ~25k-s pluszt vagy sem.

Blizzard

Atomic

(#633) zolynet válasza thEndeR (#632) üzenetére


zolynet
addikt

Sielok.hu -n nincs olyan topik/fórum, ahol tudnak ilyen kérdésben segíteni?
Én ebben nem vagyok szaki, én ha találok 1-1 lécet akkor sógornak mutatom h szerinte az milyen.
Tegnap találtam egy dobermann-t 55ezerért, lehet arra rámegyek. Nem írt még vissza a szakértőm.

Life is too short to stay stock!

(#634) thEndeR válasza zolynet (#633) üzenetére


thEndeR
tag

Van, de nagyon kihalt. 😕

(#635) szilva01 válasza thEndeR (#634) üzenetére


szilva01
őstag

Sajnos MO.-n így van ez a síelős dolgokkal... :DDD

(#636) lorcsi válasza thEndeR (#632) üzenetére


lorcsi
veterán

melyik városban keresel felszerelést ?

(#637) thEndeR válasza lorcsi (#636) üzenetére


thEndeR
tag

Balassagyarmati vagyok, itt viszont nincs olyan sportbolt ahol lehetne sílécet kapni. Budapest kb. 70-80 km, viszont a közeljövőben nem igazán tudok felmenni és a kocsiba sem férne be a léc.

szilva: Igen-igen, kicsit visszaolvasgattam a topicban, ez sem nagyon szokott pörögni, remélem idén máshogy lesz. :D Én sokat fogok írogatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#638) thEndeR


thEndeR
tag

Szerintetek a két léc közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?

[link]
[link]
[link]
[link]

A bal oldali jobban tetszik, viszont abból csak 165-ös van, aminek láthatóan karcos az alja és félek, hogy már nagy is lenne a 177 centimhez. A Redster-t 163 centiméteresben venném meg, csak azt nem tudta lefotózni mert egy másik boltban van.

Nomad S: 63.900 ft
Redster: 66.900 ft

Ami még tetszik az ez, viszont a bakancsomon van egy két piros rész és szeretem ha egyben van a szett. :D Viszont a kabátom és a gatyám is kék. Új lécek közül nem találtam semmi olyat ami jó lenne méretben és maximum 70k lenne. :(

(#639) thEndeR


thEndeR
tag

Látom nem sokakat érdekel a dilemmám. :DDD

Melyik ausztriai síterepet ajánljátok ami nincs messzebb 500 kilométernél? Eddig Stuhleck-et néztem, de az annyira nem fogott meg. Leginkább Hintertux érdekelne, de egy napra nem érdemes oda kimenni, szerintem legalább is. Schladming-ra kerestem rá, esetleg azt még bevállalnánk.

Mit ajánlanátok még? :R

Egyébként már kiválasztottam fixre a lécet amit veszek, ha minden jól megy november elején már megtudom venni és ki is tudom próbálni. :)

(#640) zsinnyegtet válasza thEndeR (#639) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv!

Én ma leltem rá erre a fórumra. Azt kell, hogy mondjam...végre. :C
Hátha tudok segíteni döntést hozni.
Nekem az örök kedvencem Nassfeld marad mivel itt tanultam meg "igazán" sielni. Irdatlan mennyiségű illetve hosszúságú pályarendszer. Karbantartásból csillagos ötös már persze ha van hó. Idén januárban sajnos nem volt túl jó a helyzet. A felső pályákon ködszerű hóömlés lentebb pedig zuhogó eső.
Hochkar...ha csak egy hétvégére szeretnél menni akkor ő a favorit.
Schladming...SZERINTEM...egy túlfuttatott tömegnyomor. 1x voltunk azóta se és ez így is marad.
Az idei cél St. Michael am Lungau...remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket. :K

Ezek persze csak az én saját véleményeim. Az egész nap is kevés lenne felsorolni a lehetőségeket.
:R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#641) akos3 válasza zsinnyegtet (#640) üzenetére


akos3
addikt

Nassfeld valóban nagyon jó, de csak szép időben, mert ha nagyon ködös akkor el is tévedhet az ember :D

Hochkaron még nem voltam, de jó lenne egyszer elmenni, jókat hallottam róla.

Viszont amit most néztem az a szlovéniai Krvavec. Jókat írnak róla, megfizethető és meg is közelíthető. Bár kétséges az idei síelésem egyelőre, de midnenképpen el akaarok nézni ide a jövőben. Esetleg volt már valaki ott?

(#642) bandus válasza akos3 (#641) üzenetére


bandus
veterán

En eddig csak hochkaron sieltem, es imadom :) igaz nincsenek nagy igenyeim, elvagyok egyelore a gyakorlatokkal, nem szaguldozom. De tenyleg kozel van, jo minosegu es nem is draga.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#643) akos3 válasza bandus (#642) üzenetére


akos3
addikt

mondjuk a nem is drága az azért elég relatív. Mert igaz h gerlitzen, Stuhleck drágábbak, de Chopok ugyanennyi, és hozza ezt a színvonalat bőven. és azért kétszer akkora mint Hochkar. ÉS az is közel van nagyon. Csak kevésbé hóbiztos...:/

(#644) zolynet válasza akos3 (#641) üzenetére


zolynet
addikt

Nem voltam még ott, de abban az irányban épp egy hete, azaz Bp-Bled vonalon.
Szlovén matrica 5250huf, sokallom, főleg az osztrák matricához képest.
Tornyiszentmiklóstól ~80-90km-es autóút szakasz van, ergo ott csak 110km/h, nehéz 120al menni (kicsit mindig rátartok), mert egy lélek sincs, kihalt az útszakasz mint az M6-os. (1 rendőrt nem láttam a szlovák utakon, bezzek az m7-en csokorba voltak a mérőegységek)
Ezzel együtt Bp-ről 4,5óra alatt tényleg ott lehet lenni. Tetszik a magasság, így valszeg hóbiztos a hely.

Life is too short to stay stock!

(#645) thEndeR


thEndeR
tag

Szemuveget hol erdemes venni? Maximum 15k-t szannek a dologra elso korben erre gondoltam: http://rokonsport.hu/teli-termekeink/siszemuveg-1/siszemuveg/bolle-carve-black-blue-fade-sunrise-21107.html

Bocsi a linkert telefonrol vagyok.

(#646) zolynet válasza thEndeR (#645) üzenetére


zolynet
addikt

Én ott vettem (10k) tavaly, a páromnak (7k) is, mindkettő bollé márka.
Jó, nem párásodik! :K

Life is too short to stay stock!

(#647) thEndeR válasza zolynet (#646) üzenetére


thEndeR
tag

Ahogy így gyorsan szétnéztem ennél olcsóbban nem is találtam szemüveget ami tetszene is. Már szinte minden megvan, a sílécet kivéve. :DDD

(#648) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Sielők.hu

"Hétvégén hidegfront éri el Ausztriát, a hegyekben 10-15 fokkal hidegebb lesz, 2000 méteren szombat kora délután -4 fokkal, a gleccsereken még hidegebb várható.
A hideg mellett havazás is jön két részletben, szombaton, majd vasárnap. Az óvatos becslések szerint a gleccsereken 10-15 cm, helyenként akár 20 cm hó is eshet. A friss hó mellett hideg lesz, így hosszú idő után üzembe állhatnak a hóágyúk."
Végre kezdődik. :C

A rock and roll az nem egy tánc...

(#649) thEndeR válasza zsinnyegtet (#648) üzenetére


thEndeR
tag

Én Szlovákiába várom a havazást. Elsőre nem akarok Ausztriába menni síelni, meg sajnos most nem is lenne rá pénzem. :(((

Egyébként megrendeltem a Bollé síszemüveget ami tegnap meg is jött, nagyon fasza. :D

(#650) zolynet


zolynet
addikt

Sípálya a lakóház tetején ... az duuuuurva, de azért 10-15mp-es csúszás elég hurka.

Life is too short to stay stock!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.