Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

120k-t vásárolt spyder síkabát kézi programmal, centrifuga nélkül mosva. Ennyit erről a szutyok márkáról. Az összes zsebnél elengedte a ragasztás,mert nem kell varrni,az már 5 ftal többe kerül a cégnek. Hú bazdmeg.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1102) Freddy76 válasza FIREBLADE78 (#1101) üzenetére


Freddy76
addikt

A Spyder sok minden, de nem szutyok. Ellenben tény, hogy a legjobban hamisított márka. Ha "rendes" boltban vetted, vidd vissza, ki fogják cserélni. Ha a neten, vagy használtan vetted, akkor sanszos, hogy nem eredeti.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1103) FIREBLADE78 válasza Freddy76 (#1102) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

K2-ben vettem már lassan 3 éve. Nem hinném,hogy "garanciás".

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1104) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok, a hazai palyak kozul a kekestetoire erdemes a kovetkezo hetvegen kiugrani egy napra?
Miskolcon vagyok, a kozeli bankuton kiprobaltam a snowboardozast, egész sikeresen zártam a napot, a felvonókkal megküzdöttem azért, de a természetes hó már szombat végére elfogyott pár pályán, a mátrában viszont hóágyúznak.

Everybody lies.

(#1105) akos3 válasza Pttypang (#1104) üzenetére


akos3
addikt

Szia!
Kékestetőn nem nagyon hóágyúznak, ettől még lehet elég hó, bár most jön a felmelegedés...
Inkább Mátraszentistvánt ajánlom, az biztosabb hó szempontjából, meg azért jobb is.

(#1106) Csabroncka válasza Pttypang (#1104) üzenetére


Csabroncka
addikt

Hétvégém voltam a gyerekekkel szánkózni Bánkúton, sajnos az összes olyan pálya aminek nem ágyúzott az alapja, egyszerűen szétmegy a meleg miatt. Mivel még nem voltam soha Bánkúton ezért nagy élmény volt, igaz nem vittem lécet, de bejártam a pályák tetejét. Én mindenkinek azt szoktam javasolni, hogy MSZI vagy Eplény-t kell itthon kipróbálni, a többi csak amolyan hobby csúszásra jó, kövezős léccel. Amennyiben őszinte leszek hozzád, akkor azt mondom a terepi adottságok miatt, párszor érdemes elmenni Eplénybe. (De) mivel azért megkérik az árát, mi akkor szoktunk 3-4 hétköznapra lemenni, ha beáll egy 2-3 hetes Anticiklonos éjjel - nappali mínusz, ilyenkor nagyon, nagyon jó. Itthon sajnos rövidek a pályák, de pl Eplényben 2, 3x hosszabb egy pálya mint Bánkúton. A 4-es pl rendes ratrakolást és kifagyást követően szerintem megállja a helyét Európai viszonylatban ,csak-hát kéne még 2 kliométert hordani a hegyre.
Itthon (1000 m alatt) most túl meleg van egyszerűen :(

"in medias res"

(#1107) butch3r válasza Csabroncka (#1106) üzenetére


butch3r
senior tag

és akkor ne felejtsük el azt a brutális tömeget ami idén van.
1-1 jobb napot ki lehet fogni, de mázli is kell hozzá, hogy aznap ne legyenek sokan.

én pár hete voltam mátrában, szerdán.
30perc csúszás, 1 óra felvonó, ~4óra egyéb (leginkább sorban állás, fél órát "ebédeltem")
aznap eplényben a kocsi sor volt 4-5km akik arra vártak h leparkolhassanak.

én keveset próbálkozom de a fenti tapasztalatok több fb csoport posztból szűröm le.

(#1108) Pttypang válasza Csabroncka (#1106) üzenetére


Pttypang
veterán

Bankutra is koran indultunk, hogy legyen parkolohely.
Matraszentistvant/Satoraljaujhelyet fogjuk megnezni a hetvegen igy, ha marad egyaltalan ho, a holnapi napra is eleg meleget mondanak a legtobb helyre.

#1105 akos3 Matrahazaval kevertem :)

Everybody lies.

(#1109) akos3 válasza Pttypang (#1108) üzenetére


akos3
addikt

Mátraházán nincs sípálya, szerintem Mátraszentistvánra gondolsz

(#1110) Csabroncka válasza butch3r (#1107) üzenetére


Csabroncka
addikt

+1, a tömeg miatt idén nem is terveztem :(

"in medias res"

(#1111) Pttypang válasza akos3 (#1109) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, matrahazat keverem matraszentistvannal, azt irtam :)

Everybody lies.

(#1112) Pttypang


Pttypang
veterán

Szombaton a sielest probaltam inkabb Bankuton, sokkal jobban tetszett, mint a snowboard. A jo minusz par fokos ido miatt a ho is jo volt.
Nem volt tul nagy tomeg se, mert durvabb minuszokat mondtak elorejelzesben.

Everybody lies.

(#1113) Freddy76 válasza Pttypang (#1112) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, igen. A síelés az urak sportja :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1114) dannyl


dannyl
addikt

Kicsit kihalt ez a csoport :D
Próbálta már valaki ezt a skienergie dolgot? [link]

(#1115) butch3r válasza dannyl (#1114) üzenetére


butch3r
senior tag

én, csak a pesti skienergi-be.
már nem tudom pontosan hányszor, tavaly júliustól idén júniusig jártam heti szinten kisebb szünetekkel olyan harmincvalahány alkalommal voltam (nem írom, hogy órán, mert 1 alkalom 1.5 óra). nyáron egyéb elfoglaltságok miatt szüneteltettem de most november közepétől újra megyek (mennék már most, csak orrsövény műtét miatt nem lehet)
erős jóindulattal középhaladó síelő vagyok, de nagyon sok berögzött rossz mozdulattal, hibás technikával stb.
nagyon messze vagyok attól a szinttől amit szeretnék de én nagyon sokat fejlődtem. és amikor nem tudok síelni menni akkor a semminél jobb :)

anno első 10 alkalommal barátnőm is volt velem, ő 0 sítudással. 8 alkalom után kitzsteinhorn-on júliusban lecsúszott kispályán úgy, hogy közben engem kamerázott. (hó ekével szépen követett, lassított, gyorsított kanyarodott. majd felvonózott. izgult de nem félt annyira mint más kezdő)

nem hátrány ha ide jársz akkor ha van lehetőséged el tudsz menni az oktatókkal hóra is, mert akkor szépen tudnak építeni a teremben tanultakra hogy tovább fejlődj (de 21-22es szezonra szerintem már van kiírva vagy 10 tábor, de tuti lesznek még több is és nem csak külföld, tavaly is voltunk párszor Visegrádon, Mátrába)

csak ajánlani tudom. ha van kérdésed, ne kimélj.

[ Szerkesztve ]

(#1116) dannyl válasza butch3r (#1115) üzenetére


dannyl
addikt

Na, akkor ideje kipróbálni :) Köszi az infókat.

(#1117) bandus válasza dannyl (#1116) üzenetére


bandus
veterán

en csak havon sieltem veluk, az nekem nem jott be, inkabb volt egyutt sieles, mint oktatas. azert a penzert, amit elkernek vannak sokkal jobb magyar oktatok, ausztriai technikai taborokkal. de erdemes kiprobalni ezt is, hatha a szonyegen hasznosak amit mondanak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1118) butch3r válasza bandus (#1117) üzenetére


butch3r
senior tag

érdekes, én szöges ellentétét éreztem. nap végi videó elemzés meg külön hasznos volt számomra (belül úgy éreztem hú de rádőlök hegyre, mondták hogy annyira azért nem de azért látni, hogy milyen messze volt a valóság attól amit éreztem sokat segített)
főleg vs ahhoz képest amiket láttam it-ott pályákon már, mikor libasorban mennek az oktató után 20an. nem tudom elképzelni hogy kap mindenki jó visszajelzést amiből tanulnak...

de mindenkinek mások az igényei szerintem, kinek ez az oktatás kinek az jó.

(#1119) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Síléc választás előtt állok, tud nekem valaki segíteni privát üzenetben? Köszi :R :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#1120) bandus válasza DrDobos (#1119) üzenetére


bandus
veterán

Tudunk, igyekszunk de tedd fel itt a kerdesed, hogy mas is tanulhasson esetleg belole ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1121) DrDobos


DrDobos
őstag

Kozben megoldodott :) regi tonkrement Fischer RC4 Superrace SC lecem utodjat kerestem :) vegul egy Fischer RC4 RacePro mellett döntöttem, meg sanszos volt esetleg a Fischer The Curv Pro is, de vegul RacePro lett :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#1122) bandus válasza DrDobos (#1121) üzenetére


bandus
veterán

Na ebben nem tudtam volna segiteni, en kifejezetten nem szeretem a fiacher leceit :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1123) DrDobos válasza bandus (#1122) üzenetére


DrDobos
őstag

Izlesek es pofonok :)

Nem mertem bevallalni a tip rockert. Lehet semmit sem szamit, es eszre se vettem volna, de annyira tetszett ez a full camber lecem, hogy mentem egy Head Supershade magnummal es nem tetszett. Lehet hogy a tip rocker miatt?!

Samsung Galaxy A55 5G

(#1124) Fred23


Fred23
nagyúr

(#1125) bandus


bandus
veterán

imádom ezt a videót :K nem nagyon pörög a topik sajnos. ki volt már síelni a szezonban?

nekem volt eddig 2-2 nap turracher, grebenzen, 1 nap obertauern és rászoktam, hogy szombaton nagyon korai keléssel kimegyek semmeringre, akarok még pár ilyen menetet tolni, bp-ről egészen vállalható a 3 óra táv. hosszabb március elején lesz még, akkor szintén 4 nap turracher+obertauern kombót tervezünk. aztán ha nagyon jó lesz az idő lehet még áprilisban is befigyel valami.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1126) butch3r válasza bandus (#1125) üzenetére


butch3r
senior tag

aha januárban volt 4 nap kaprun, illetve tegnap jöttem haza bad kleinkircheimről.
mind a 2x4 nap álom volt, tökéletes idő (1-1 nap hóesés cserébe másnap még jobb hóviszonyok pályán)
brutálisan kevés ember, 0 sorban állással (hétvégén a völgy felvonóknál volt 5-10 perc, amúgy a pályán hétvégén is 0)
januárban még b*sztatták az embert a maszkért kaprunban, de most bad kleinkircheimben már leszarták teljesen. kabinosban még felvettük míg beszálltunk, de többin meg se próbáltuk és nem szóltak érte.

aki tud menni annak ez egy remek szezon. sípályáknak kevésbé

(#1127) perempe


perempe
addikt

[Kobayashi nyerte a síugrást]
remélem, hogy nem teljesen off.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1128) perempe válasza perempe (#1127) üzenetére


perempe
addikt

[link] élő közvetítés (M4)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1129) kzs válasza bandus (#1125) üzenetére


kzs
tag

4-5 napot voltam már, és holnap megyek a hétvégére (most elöször) Adelboden-Lenk-re... már várom.

(#1130) bandus válasza kzs (#1129) üzenetére


bandus
veterán

:R

elég komoly kis pályának tűnik, jöhetnek majd a képek.

nekem március elejéig várni kell még, akkor a már említett obertauern+turracher lesz a menü. talán tudodk még szorítani egy szabadnapot februárban egy egynapos semmeringi kiruccanásra. csak el kell vinnem javíttatni a lécem, mert valami nagyon szép darabot hasított ki a talpából :/

aztán megyünk még zakopanéba is a hosszú hétvégén, de ott valószínűleg nem lesz síelés. aztán meg vége is a szezonnak :Y . ha jók lesznek a viszonyok akkor lehet pár nap ausztria még menni fog, egy kitzsteinhor például, majd meglátjuk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1131) butch3r válasza bandus (#1130) üzenetére


butch3r
senior tag

pünkösdi kitzsteinhorn nekem is tervben, tavaly álom jó volt még júni elején.
1000 méter szintet lehetett síelni, remek hóviszonyokkal.

(#1132) bandus válasza butch3r (#1131) üzenetére


bandus
veterán

:K mi szintén május utolsó napjaiban voltunk. tökéletes hóviszonyok, nem volt meleg, és üres pályák voltak. fura volt hét közben síelni, szombaton meg már az adriában fürdeni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1133) butch3r válasza bandus (#1132) üzenetére


butch3r
senior tag

Delelott si, delutan bicikli a zell-i to korul. Tokeletes volt :D

(#1134) akos3


akos3
addikt

Január 1-4 között voltunk egy hirtelen ötlettől vezérelve Roglán! De nagyon jól tettük, hogy elmentünk, 0 sorban állás, szuper pályák!

Március 15-ei hosszú hétvégén 4 napra meg Lachtal lesz idén. :K

(#1135) perempe válasza perempe (#1128) üzenetére


perempe
addikt

Síugrás - férfi nagysánc élő közvetítés (M4)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1136) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!
marc 15-ei
hosszuhetvegen megyunk Lachtalba.
Tud valaki infot adni, hogy a tobb napos siberlet automatikusan jo Murauba is, vagy kell valami kiegészitot venni azokon a napokon amikor átnèznènk Murauba?
Sőt, az is lehet h rögtön első nap mennénk Murauba, amikor még meg se vettük a Lachtali berletet. Szoval lehet Murauban vennénk meg a tobb naposat ami igy forditott helyzetet idéz(het) elő…

(#1137) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Voltunk a Hinterstoderen ma. Tudom ajánlani. Én átminősíteném a pályákat. A piros pályák a buckáikkal sokkal jobban megviselnek, mint a feketék. Sikerült kétszer eltaknyolni, mindkétszer a megállásnál volt valami bucka vagy lejtő, aztán egy nagyon picit tovább vitt a lendület, amikor úgy gondoltam, hogy már megálltam, és gyök kettővel átestem a lécemen. Kimondottan vicces volt így 15 év kihagyással, hogy pont így taknyoltam el, nem csúszás közben, pedig sokszor rezgett a léc. Apropó a bérelt léc több durva eséstől mentett meg. Rossignol a márkája, nem ismertem eddig, de nagyon bejött. Ha veszek sajátot, akkor ilyen lesz, csak 10 centivel rövidebb. Na és persze a név kötelez: [link] :K

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1138) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Ja igazából ami miatt ide akartam írni, hogy a síbakancsom nyomja a lábszáramat boka felett és a vádlimat, és a nap végére már piros az egész, és rohadtul fáj. Igazából már az elején sem tudok lazán menni síbakancsban, mert már az is fáj. A lecsúszásnál csak annyit látok, hogy jár egy kicsit a léc, mintha nem lenne elég szorosan a bakancs, de jobban már nem tudom meghúzni, mert úgy kibírhatatlan. Eddig ahány bakancsom volt (valahol 4-8db között, ha a bérelteket is beleveszem), mindegyikkel ugyanez a gondom volt. Azt hittem többé-kevésbé ez a normális, de tegnap kiderült, hogy nem az. Alapból vastag a bokám, lábszáram, talán ehhez kapcsolódik. Bármi ötlet, hogy ez pontosan mitől lehet vagy hogyan orvosolható?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1139) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Közben leszedtem az óráról is az adatokat. [link] [link] Egész jól jöttünk, olyan 75km/h a max, 172 max pulzussal. Érzésre ez stimmelt is, ha a bringás hasonló sebességű gurulásokra hagyatkozom. Egy másik oldal szerint 75km/h volt a legtöbbször az Infernon, és ebéd előttre bemért egyszer 91-et is. Nyilván ezeket a végére, amikor már elengedtem. Maga a szlalom olyan 40+/-10km/h volt. Elég sokszor megálltunk főleg útvonal választás miatt a végére már sokszor fáradtság miatt is. Jobb lett volna egyben letolni. Na ennyit a statisztikáról. Szerintem nagyon sokat fejlődött a technológia, egyik régi lécemmel sem tudtam volna ugyanezt megcsinálni, és legalább egy tucat hatalmas borulásom lett volna, itt meg a léc annyira jó volt, hogy minden helyzetet menteni tudtam vele. <3

Buliban hasznos! =]

(#1140) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Holnap lesz nemzeti csúszás Eplényben 10-kor kezdődik. [link] Az idő elvileg jó lesz: [link] [link] Én fontolgatom, hogy odaugrok pár órára vagy egész napra, ha helyrejön a lábam holnapig. A hó gondolom már nem valami jó ebben az időben, kásás lehet, bár a síaréna szerint még rendben van. [link]

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1141) kenguru99 válasza inf3rno (#1140) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Voltam pár napja, hogy az elvonási tüneteim enyhítsem. Dél körül értem oda. Akkor már nagyon ramaty volt a pálya + nagyon erős szembeszél volt. Komolyan mondom, alig bírtam lecsúszni...

(#1142) inf3rno válasza kenguru99 (#1141) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Akkor csak odaugrok megnézni ezt a nemzeti csúszást, aztán ha nagyon ramaty a pálya, akkor inkább visszajövök. Nekem elég közel van, csak 30km.

Buliban hasznos! =]

(#1143) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Voltam Eplényben, csak a piros pálya üzemelt, azon is csoda, hogy össze tudták hozni ilyen minőségben a havat. Gondolom este ágyúznak, nappal meg imádkoznak...

Összességében én élveztem ezt az eplényit is, bár egy idő után már unalmassá vált, úgyhogy azt csináltam, hogy beálltam valaki mögé, és próbáltam utánozni a stílusát. Így egész jó volt, talán tanultam is valamit. Mentem itt is gyorsakat, de ahogy néztem strava segment-eket inkább középmezőny teteje lehetek, az élbolyt nem igazán közelítem meg. Ahhoz üres pálya kéne és normális hó meg kétszer akkora hely a végét kicsúszni.

Volt azért negatívum is, sikerült ütköznöm egy kezdővel. Szélről próbáltam kerülni, mert arra számítottam, hogy nem megy ki egészen a széléig, de tévedtem. Kicsit kifordult a jobb térdem, talán húzódott is, de valszeg nincs szalag szakadás vagy ilyesmi. A csajszi olyan, mint a terminátor, meg sem érezte, lazán ment tovább. Utána még síeltem néhány órát, minimális fájdalommal, inkább csak most estére indult be. Meglátjuk holnap milyen lesz. Remélem megúszom ennyivel, és tudok tovább készülni a maratonra.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1144) butch3r válasza inf3rno (#1138) üzenetére


butch3r
senior tag

Volt mar olyan cipod amit a labadra formaztak? Azzal azert ezeknek a problemaknak meg kene szunnie (foleg ha amugy jo meretu a cipo)

Ez alatt mire gondolsz, ezt nem ertem:

A lecsúszásnál csak annyit látok, hogy jár egy kicsit a léc, mintha nem lenne elég szorosan a bakancs, de jobban már nem tudom meghúzni, mert úgy kibírhatatlan.

(#1145) inf3rno válasza butch3r (#1144) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elvileg a mostani is olyan, legalábbis azzal reklámozták, gyakorlatilag meg géles. Megyek ma vissza a kölcsönzőbe, aztán megkérdem őket, hogy mi a véleményük. A tegnapi most már látható nyomot hagyott, ami egy nap alatt se múlt el teljesen:

Akkor lett volna érdemes lefotózni, amikor kibújtam a bakancsból, egy vörös hosszanti csík volt az egész.

Kaptam olyan tippet, hogy a Lidlben van sízokni, amin a sípcsont környékén van extra bélés. Valamit talán az is használ, de úgy érzem, hogy nem fekszik fel rendesen a bakancs a lábamra, és hogy itt formai gondok vannak.

Hát ugye sokan full párhuzamosan tudják tartani a két lécet szorosan egymás mellett, nekem meg járnak egy kicsit jobbra-balra, mintha forognának a lábaim. Arra gondoltam, hogy a bakancs túl lazán tart, és amiatt van, mert érzésre a lábaim nem járnak ennyire. Sebesség függő is, nagyobb sebességnél jobban előjön, úgyhogy úgy nem is tudok úgy menni, hogy közel van a két léc egymáshoz, mert attól tartok, hogy összeakadnak.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1146) butch3r válasza inf3rno (#1145) üzenetére


butch3r
senior tag

Az oke, hogy azzal reklamoztak de akkor nem lett radformazva? (Egy jo oras procedura) Mondjuk kolcsonzott bakkancsot ritkan szoktak.

Nekem is hagy sipcsontomon kis nyomott de 0 fajdalom, kellemetlenseg. De ram lett sutve a cipo (elotte rusztom, bokamat mivel ott van 1 1 er ugy nyomta h nem tudtam 20 30percnel tovabb bekotve lenni) azota tokeletes.

Alapbol nem jo ha annyira meg kell huzni bakkancsot hogy luktet a labad vagy ha "ket kezzel" kell a csattot benyomni.

Az hogy jarnak a lecek, de leirasod alapjan talan az jobban jellemzi, hogy szitalnak a leceid, gondolom foleg lecek eleje es minel nagyobb sebesseggel mesz annal inkabb.
Lelkes amator vagyok, regrol nagyon berogzul rossz mozdulattal amit immar majd 2 eve heti rendszeressegu oktatassal es gyakorlassal probalok orvosolni (havon es teremsì-vel) szoval a velemenyem nem 100% de szerintem itt a szitalasnal nem a bakkancs a gond hanem hogy nem vagy elegge elol a lecen (nagyon leegyszerusitve a sulypontod nincs elegge elol).

Bakkancsban ha a sarkad nem tudod (1-2mm max) felemelni (amikor pl a lec hatuljat akarod felhuzni ha akkor nem mozdul a sarkad) akkor jo a meret. (Aztan jon az hogy bakkancs szelessege labadhoz kepest milyen + szemelyre szabas)

(#1147) inf3rno válasza butch3r (#1146) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez nem kölcsönzött, az van ráírva, hogy custom thermo gel vagy mi, de azt mondta a kölcsönzős fazon, hogy ne melegítsük fel, mert tök felesleges, és ez egy sima géles bakancs. Igazából amikor volt melegítve, akkor is ugyanez a gondom volt vele. Mintha alul szorosan tartana itt a sípcsont környékén, ahol piros volt, felette meg teljesen elállna a lábamtól. Úgyhogy szerintem nem jó szögben áll az elülső része. Elvileg amit néztem -2 és +2 közötti állítható micsodát az pont erre való, de csak imbuszkulccsal állítható. Kipróbálom majd. Ha azzal se lesz jó, akkor marad az új bakancs.

Ez igaz, hogy hátul van a súlypont, azt nem tudom, hogy túl hátul e, de ha gyorsan akarok menni főleg ilyen Eplény szintű pályákon, akkor majdhogynem a seggem éri a földet... Ami még kiderült azóta Eplényről, hogy már évek óta nincs fekete pálya. Így viszont jövőre nem sokat fogok oda járni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1148) butch3r válasza inf3rno (#1147) üzenetére


butch3r
senior tag

Szerintem az akkor nem ugy melegitheto. Amire en gondolok ott magat a muanyag hejjat lehet melegiteni es ezaltal formazni. Milyen bakkancsod van?

Azzal az egesz fenti (bokatol felfele) levo resz doleset allitod. Szerintem nem fog segiteni de egy probat meger.

Attol hogy a segged eri a foldet meg lehetsz hatul.

(#1149) inf3rno válasza butch3r (#1148) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja úgy értettem, hogy úgy alapból csak hátul lehet lenni, ha szinte már guggolsz közben. Majd jövőre megfigyelem mások hogyan csinálják.

A bakancs Nordica Smartech 12, már van 10 éves, ha nem több. Itt is van a micsodája, amit állítanék: [link]

Ja a bérelt léc, amit dicsértem az konkrétan ez innen: [link] Rossignol REACT R2/XPRESS 10.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1150) butch3r válasza inf3rno (#1149) üzenetére


butch3r
senior tag

Labra formazasnal akkor masra gondoltunk, szerintem a tied meg nem tudja azt (max a lab hoje miatt vmennyire formalodik a beles de nem a hej)
En erre gondoltam formazasnal:
[link]

Ebbol a videobol lehet atjon mire gondolok elol leves alatt

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.