Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1071) Freddy76 válasza vans? (#1069) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a baj, hogy bizonyos kor felett nem úszod meg az oktatót. Haverok, család tanítgathatnak, de ha ők nem profi síelők, és nem tudják, hogyan kell, oktatni, akkor ez semmit nem fog érni. Én 20+ éve síelek, tesitanár tanítgatott, majd ügyesebb haverok. Ment minden pálya, de amolyan igazi szántóvető módra, összevissza lábakkal. De fekete, mélyhó, bucka, minden jöhetett... Aztán tavaly barátokkal "béreltünk" oktatót négy napra a gyerekek mellé (az ausztriai magyar oktató került annyiba négy napra, mint az osztrák egyre...). A gyerekek persze hamarabb elfáradtak, de az oktató ahelyett, hogy lelépett volna, noszogatott, hogy menjen valamelyik felnőtt. Kb. 5-6 órát síeltem vele, de teljesen új szintre emelte a síelésemet. Sokkal jobban élvezem, jobban uralom a léceket.

Nagy kérdés, hogy hol laksz... Budapesten van több műanyag pálya, itt vehetsz magánórákat. Egy óra 3-5e forint körül van, de ezalatt sokat tanulsz. Soknak tűnik, de hidd el, nem drága. A drága az, hogy kifizeted a bérletet Murauban, és még nem is élvezed...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.