- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Megint 3 hónap Disney+ akciósan :)
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- sellerbuyer: Te tudod, mi mennyit fogyaszt az otthonodban?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
Ha jól emlékszem, a 0.95.0 körüli kerneleknél szálltam be a linuxozásba, akkor még csak slackware volt elérhető, debiannak híre-hamva se volt még. Az volt a harmadik unix verzióm, előtte Interactive meg Sco unixom volt kb. 1991-től, dos is volt kicsit, de windowst soha nem használtam szinte semennyire se. Melóban meg 4.7-es meg 5.4-es vms volt, később (1993 nyarán) lett 2.2-es solarisom. 1995-ben kerültem olyan munkahelyre, ahol még a régebbi, sunos 4-es szerverek voltak, az meg teljesen bsd jellegű rendszer.
A wikipedia szerint az 1.0-s slack 1993. július 16-án jelent meg, akkor már nekem régen slackwarem volt, de nem sokkal később átálltam debianra. Debianból rex-em biztosan volt, 1996. decemberi megjelenéssel, de mintha lett volna előtte buzz-om is, de ebben nem vagyok biztos.
Hát innen
Új hozzászólás Aktív témák
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- AliExpress tapasztalatok
- Linux kezdőknek
- Garmin Forerunner 165 - alapozó edzés
- PlayStation 5
- OLED TV topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Renault, Dacia topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Nem lesz Xiaomi 16
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB ZALMAN M4 Cooler Master 650W
- Acer Aspire Vero - AV15 - 15.6"FHD IPS - i5-1235U - 16GB - 512GB - Win11 - 2+ év garancia
- LG 27GN800P - 27" IPS - 2560x1440 - 144 hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 10
- Bomba ár! HP Zbook 14u G5 - i7-8GEN I 16-32GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest