- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Brain turbó: Intel Xeon CPU asztali alaplapban
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- bambano: Bambanő háza tája
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
brickm
#24118
üzenetére
Ott a live rendszer, nem? Magán a lemezen is gondolom vannak partíciók, ahová lehet tölteni. Viszont egyszerűbb lenne gyorsan feldobni az Ubuntut, akkor lesz GRUB és utána jó esetben bebootol a másik is. Aztán később majd lehet játszadozni a helyreállítással, ha esetleg előbbit eltávolítod. De amúgy ez esetben pont a másik megoldás egyszerűbb, amit linkeltem. Annál csak EasyBCD-ből kell eltávolítani az indítóbejegyzést, meg max. a partíciót törölni.
Továbbá ott van egy rakás live Linux rendszer. Azokat elindítva azért több dolog lecsekkolható, kipróbálható és el lehet dönteni, hogy tetszik / nem tetszik stb. Először ezt kéne letisztázni, aztán utána nekiállni a kiválasztottat élesben telepíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kolink PCIe 5.0 x16 Riser kábel 90 -os hajlított csatlakozóval (300 mm)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen1 munkaállomás - i7 10875H 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T1000 4GB W
- Szuper áron eladó Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 /Ryzen 7 PRO 4750U/16GB/512 SSD/FHD/IPS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

