Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-17 01:11:28

LOGOUT.hu

Egyre több bankkártya méretű, egy kártyás számítógép kapható a piacokon, tipikusan nem Intel platformon. A topic ezen számítógépek hardveréről, linuxos operációs rendszeréről, szól. A kis gépek zöme otthoni hardverfejlesztésre, barkácsolásra is alkalmas, így ehhez kapcsolódó elektronikai kérdések is témába vágnak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

megírtam a tapasztalataim az narancspc-kel kapcsolatban :) [link]

rosszabbra számítottam :D

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1302) tvamos válasza st3v3np3t3r (#1301) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vicces cikk. :)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1303) st3v3np3t3r válasza tvamos (#1302) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

[link]

fejtsd ki légyszi :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1304) tvamos válasza st3v3np3t3r (#1303) üzenetére


tvamos
nagyúr

Remélem, hogy írsz arról milyen a kis géppel a böngészés, mivel próbáltad, ilyesmi.
Érdekelt volna több az armbianról is.
Ehelyett belebonyolodtál a matekba.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1305) st3v3np3t3r válasza tvamos (#1304) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

lesz majd a rendszer is írásom, de úgy nehéz tesztelnem hogy a 3éves kislányom reggeltől estig mesét néz :DDD remélem megérted....

a váltás elsősorban a spórolásra épült, azért is írtam le hogy miért is váltottam asztali PC-ről ilyen rendszerre...mivel nem keresem degeszre magam :D és 1 fizuból élünk 3-an(a feleségem még GYES-en van), így muszáj volt alternatívát találnom hogy az albérletnek kevesebb legyen a rezsije...nem mind1 hogy mennyi a villanyszámla...

de annyit tudok mondani előszóban az Armbian rendszerről hogy Ubuntu 16.04 LTS XFCE arm-re optimailzált változata,alapból Firefox böngésző van rajta, és lényegesen gyorsabb rajta a netezés mint a régi muzeális gépemen

ha lesz egy kis időm, külön írni fogok az Armbian rendszerről egy kis külön beszámolót...de egy pár szót amúgy is írtam,csak nem litániát :DDD de mint írtam, pozitívum az Armbian rendszerbe hogy frissíthető, nem úgy az OrangePi oldalán lévő rendszerek, amik közel 1-2 éves kiadások....

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1306) tvamos válasza st3v3np3t3r (#1305) üzenetére


tvamos
nagyúr

Persze, megértem. Nem fontos annyira.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1307) tszabi


tszabi
tag

Sziasztok !

Médialejátszónak + fileszervernek (98%-ban) + torrentezésre (2%) szeretnék venni egy kis fogyasztású "pc"-t.
Előny, ha esetleg android is futtatható rajta, a linux verziók mellett (multibootosként). De nem létfontosságú.
A 905+le kombón, és a Raspberry Pi-n kívűl mi lehet még alkalmas erre a célra?
Pine A64-en gondolkodom, az használható ilyen célra?
10e-től többet nem szánnék a dologra.

(#1308) st3v3np3t3r válasza tszabi (#1307) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

orange pi...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1309) azbest válasza tszabi (#1307) üzenetére


azbest
félisten

Médialejátszónak az amlogic és a pi a legjobb. 10 ezerből nem jutsz messzire. (40 ezerig vannak egyéb alternatívák)
Fájl szernvernek, torrentezésre bármelyik jó lehet, amire van valamennyire stabil linux.

[ Szerkesztve ]

(#1310) st3v3np3t3r válasza azbest (#1309) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

orange pi pc 7500 szettben ali-n...10ezer alatt van :) pár rendszer van rá, guglizassal talán rá lehet lelni egy media center rendszerre... lubuntu mate 14-ben van hardveres gyorsítás...csak nem frissíthető...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1311) azbest válasza st3v3np3t3r (#1310) üzenetére


azbest
félisten

az hogy mozog valami a képernyőn picit messze van attól, hogy mondjuk 4k felbontásban, a film képfrissítési sebességével kadenciahelyesen, hd audioval képes stabilan lejátszani szinte bármit. Egy olcsó s905(x) box libreelec-kel képes erre.

Az orange pi pc még rendes videojátszásra sem képes. Az ilyen-olyan talán részben működő megoldások elég messze vannak a bizonyítottan működőtől :)
Ha nincs pénz erre, akkor az orange pi -nél még egy pi zero w is jobb választás filmezésre (fullhd, h264, nem hd audioval).

Ez talán valamennyire használhatóvá teszi az orange pi változatokat is, openelec build [link]

[ Szerkesztve ]

(#1312) st3v3np3t3r válasza azbest (#1311) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hivatalosan az allwinner h3 képes hardveres 4K lejátszásra, csak nem tudom melyik rendszerrel...amúgy meg felesleges a 4K lejátszás FullHD-s vagy HD Ready-s kijelzőn...sőt, itthon felesleges a 4K-s tv-t megvenni, mert mire itthon megjelenik az első 4K-s csatorna addigra elavult lesz világszinten a 4K :DDD

a pi zero még butább mint egy pi pc vagy pi plus2(e)...

orange pi-kre media center [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1313) azbest válasza st3v3np3t3r (#1312) üzenetére


azbest
félisten

a különbség köztünk, hogy téged a papíron lévő adatok varázsolnak el, engem meg az, ha valami működik. Ezért hiszed azt, hogy a pi zero butább, mint az oragnge. És valóban, levélnehezéknek túl kicsit a zero, ellenben az orange már néhányat meg tud tartani a súlyával ;]

(#1314) azbest válasza st3v3np3t3r (#1312) üzenetére


azbest
félisten

nézd meg orange pi pc-vel a [link] openelec-et. Csináltam egy gyors próbát vele, a ph tesztvideo csokor egészen meggyőzően ment. Egy két codec-et nem szeret (vc1) meg néhány nagyon extrém videónál akadt, vagy nem adott képet. De az átlagos ripes szinten lévő videókat lehet simán viszi. Az élő tévé adást bekötve rá a tvhedend szerveremről, abba belefagyott. Lehet, hogy van hozzá update is, azt nem próbáltam. De sima hálózati videojátszáshoz jó lehet. A youtube addont sem próbáltam most.

Itt kezdődik egy média játszó. Ha stabilan megy tartósan, akkor egész használható. Ha időnként lefagy vagy más idegesítő hiba kiderül, akkor kevésbé. Egy raspberry pi-vel alap, hogy megy a friss libreelec is, ott nem kell ilyen problémától tartani. Itt ez egy lelkes ember munkájának gyümölcse, hogy egyáltalán van rá.

[ Szerkesztve ]

(#1315) st3v3np3t3r válasza azbest (#1314) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akinek media center kell...nekem nem kell az okostv-hez okosító, felesleges...annak jó ez akinek régi tv-je van,nincs rá már frissítés és a h264es videókat nem játsza le, vagy régi crt tv-je van amihez mediabox kell...

ha a történetet nézzük, a raspi jóval előbb volt mint a banpi vagy az orpi...ezért ezek fejlődésben még hátrább járnak...mondhatni újak a piacon...a raspi-k meg elég régiek már...

első modellek megjelenése
raspi 2012
banpi 2014
orpi 2015
ha az éveket nézed, 2-3évvel előrébb jár a raspi a többihez képest...

ha meg azt figyelembe vesszük, akkor talán a BeagleBoard(2008) volt az első mikropc a piacon

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1316) tvamos válasza st3v3np3t3r (#1315) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy jobban jár egy Raspberry Pi 3-mal. Több referencia, jobb support.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1317) st3v3np3t3r válasza tvamos (#1316) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csak mindenki pénzből él...amúgy meg az orange pi-k raspi2/3 kompatibilisek :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1318) azbest válasza st3v3np3t3r (#1317) üzenetére


azbest
félisten

"orange pi-k raspi2/3 kompatibilisek"

majdnem... pontosabban semmi közük hozzá, azon kívül, hogy van egy hasonló kinézetű tüskesor rajtuk.
Azon kívül teljesen más a boot folyamat, más a gpu és az audio megoldás, i2c.... A gpio sem teljesen úgy működik, csak nagyjából. Teljesen más kernel és driverek vannak rá.

Annyi a közös pont, hogy mini pc-szerűségek és mindkettő ért armv7 utasításkészletet.

Az, hogy ugyanolyan néven vannak rájuk rendszerek nem azt jelenti, hogy ugyanazok a rendszerek futnak. Például az orange pi -re való raspbian úgy készül, hogy kb kibelezik az eredeti raspbiant és kicserélik a kernelt meg a gpio python libet és még pár dolgot megmókolnak. Nem csereszabatos a rendszer a két gyártó közt. Szóval a userspace egy része közös. De minden hardverspecifikus dolog más. Egyik sem tud elindulni, működni a másik számára készült rendszerrel.

Mivel (#1307) tszabi lejátszónak is szeretné használni, így alapból kiesik egy csomó ilyen szempontból kiforratlan másolat. A képernyő nélküli, csak a procira és hálózati csatlakozásra való igénnyel sokkal többféle megoldás lehet. De amint szóba kerül a médiajátszás, vagy bele is dugna valami más hardvert, akkor rengeteget számít az támogatás, ami egy több millió fontos projekt mögött van (raspi). Némi befejtetéssel bárki gyártathat kínában minipécéket, a kihívás az, hogy szoftveresen is használható legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1319) st3v3np3t3r válasza azbest (#1318) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem mondtam 100%os a kompatibilitás...azt is tudom hogy a raspbian csak portolt változat...én nem fejleszteni vettem orpi-t...aki mélyebben hasonló téren akar hobbit kiépíteni, annak mindenképp raspi...kiforrottabb...van múltja...az többi csak követi...itthon ahogy néztem, eléggé vagyonokért adják...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1320) st3v3np3t3r válasza azbest (#1318) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

most néztem, uk rs webstore...
raspi3b+ház durván 39font(1font kb.360) azaz 14ezer forint, majdnem ugyan ez pi3b orange pi pc-be 7500...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1321) tszabi


tszabi
tag

Köszönöm az infókat, jó kis vita kerekedett belőle :)
Ami nem lényeges: 4K videók, és gigabites LAN.
Ami szükséges lenne: Bluetooth kapcsolat, és HD Ready felbontást is tudjon (nem tervezek TV-t cserélni).

A Pine64-et azért kérdeztem, mert hardverapro-n van eladó 10e körül.

(#1322) suste válasza tszabi (#1321) üzenetére


suste
veterán

elég érthetően leírták már, hogy ha nem akarsz szívást a videózással, akkor leginkább az Rpi vonal a jó
ha nem kell tuti videó, akkor jöhet szóba a többi, és válogathatsz a pénztárcádnak és igényeidnek megfelelően

(#1323) tvamos válasza tszabi (#1321) üzenetére


tvamos
nagyúr

Van ott pi is 10 körül. Egyszerűbbnek tűnik nekem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1324) dannju


dannju
tag

Orange Pi M1-em van .A problémám az lenne hogy eddig 4 dolog ment rajta Plex szerver , samba , deluge torrent , Hdd ről bootjon . Már 4. Napja szenvedek vele ugyan azt a debian 1504 fel teszem de a plexet nem tudom vagy valami libc6 erorral nem teszi fel vagy ismeretlen csomag hely . Akkor próbáltam másikat pl ubuntu 16.04 lte ott meg a hdd bootolás nem megy át irtam mindent de nem bootolbe hddről ,boot.scr mindent át írtam de az a érdekes fstab se mountolja fel. Szóval valaki tudna nekem adni valami img fájlt ami tuti jó? Plexet fel lehessen tenni , bootlonon is Hdd ről. A (bootolást uEnv.txt át írtam csodálatosan ment ). Most ubuntu jessien jön le ( nekem elég egy ssh hozzá nem kell desktopos verzio legyen SŐT !!

Ezelőtt eddig jó volt !!!

(#1325) azbest válasza dannju (#1324) üzenetére


azbest
félisten

Orange Pi M1? Nem inkább Banana Pi M1?

"libc6 erorral nem teszi fel vagy ismeretlen csomag hely "
na most melyik?
sudo ap-get update
ha nem friss a csomaglista és nem találja.

(#1326) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#1327) tvamos válasza Ciccuka (#1326) üzenetére


tvamos
nagyúr

Annyi ilyet bejelentettek már... Szkeptikus vagyok a supporttal kapcsolatbam. Meg Rockchip, ha jól látom...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1328) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Érdeklődnék itt is, mert a málna topicban kissé harc lett a kérdésből.
Rpi2 modellB (az 1-ről letettem) torrentet olyan 70-80 megával li lehet hajtani?
Csupán torrent és DLNA szervernek használnám. A cél a fenti sebesség mellett 3D filmek dlna megosztása. Utánaolvastam elvben elég a 100mbit lan, de ugye elmélet és gyakorlat.....
Ha igen, akkor milyen rendszerrel?
Ha nem akkor Bpi marad Openwrt-vel..

(#1329) st3v3np3t3r válasza kovbandi82 (#1328) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

elméletben működhet...egy 3D film streamelése kb.20-40mbitet igényel hálózaton hogy folyamatos legyen...ha nincs nagy neted és a 100ból tudtsz nélkülözni max.40mbitet a torrentek mellett,és raksz hűtést a rp2b procijára akkor lehet hogy megoldható

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1330) tvamos válasza kovbandi82 (#1328) üzenetére


tvamos
nagyúr

Egy arva 2-es usb-re egy hubon keresztul lenne rakotve a hdd, meg az ethernet, nem hiszem hogy vinne a 80-at stabilan, de nem mertem meg sosem. Szerintem olyan kene, amin nativ sata port van, meg inkabb nativ ethernet. Talan ugy elvinne...
Ha en ilyet akarnek, akkor olyan mini PC-t vennek, amin gigabites port van, meg nativ sata

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1331) kovbandi82 válasza tvamos (#1330) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Elvben meg is alkudtam egy Banana PI-re, ha minden igaz, a gigabites port miatt. Ha megse jon ossze akkor marad az Rpi2, ha nem jó megy a gyerekeknek medialejatszonak.

(#1332) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Szerintetek eladható itthon az Odroid XU4-em? Gondolkodok rajta, hogy itthoni szervernek inkább valami x86-ost veszek helyette, ami erősebb, meg bővíthető a memóriája...

Buliban hasznos! =]

(#1333) suste válasza kovbandi82 (#1331) üzenetére


suste
veterán

Nekem is van Bpi M1-em. Bőven tudja amit szeretnél, openwrt -vel is egyszerűen megoldható. Sajnos a Transmission 6-7mb/s -nél megáll, pedig a vas tudna többet is. De talán elég ez is. A gigabit miatt meg hasít a hálózat az Rpi-hez képest....

(#1334) kovbandi82 válasza suste (#1333) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Le is rendeztem a dolgot, jövő héten jön, megy rá a CC és a repairok tőled. Wdr4300-at vált le.

(#1335) kovbandi82 válasza suste (#1333) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Olyan kérdésem lenne, hogy hűtőborda azonnal kell rá, ha a Te Owrt-et rakom rá? Mert jelenleg csak a ház+sbc van úton, de akkor gyorsban rendelek bordákat is itthonról, de ha ráér pár hetet, akkor a kicsi sárgáktól....

(#1336) doberman válasza kovbandi82 (#1335) üzenetére


doberman
senior tag

én is banánpi m1 -et használok -igaz openmediavault-al - de hűtőborda az nincs rajta. 7/24-ben eddig gond nélkül. ha van borda az jó, ha nincs az sem baj... rendelj a kici kínaitól egy marék rizsért küld neked, oszt majd ráteszed..

8lnu

(#1337) kovbandi82 válasza doberman (#1336) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Thnx, akkor úgy lesz.
Másik. Van ugye rajta 2 usb, 1 sata és egy otg port.
Nos a 2 buszon van? És az otg az külön, az hová van kötve. Gondolom usb otg fájlátvitelre...

(#1338) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Megnyitottam az orange pi-s topicot...Minden ami Orange Pi névvel... Így már van mind 3 gyümilapnak saját topikja :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1339) suste válasza kovbandi82 (#1335) üzenetére


suste
veterán

Nekem csak a is kerámia lap van hozzá, ami benne volt a csomagban [link]

(#1340) doberman válasza kovbandi82 (#1337) üzenetére


doberman
senior tag

bevallom őszintén ezt micro usb otg csatlakozót nem is néztem.. tavaly nyáron levittem a műhelyembe, azóta csak ssh-n "beszélgetünk"... :DD
ilyen házikót kapott, egybe építve egy laptop hdd-vel:



(most jut eszembe, valamit faragni kellett hozzá mert a doboz eredetileg nem az M1-hez készült..)

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#1341) suste válasza doberman (#1340) üzenetére


suste
veterán

ez jópofa!
régebben én is ilyesmit kerestem, de nem találtam:(
így maradt a hozzá kapott dobozban ([link]) és mellé vettem egy kis "házat" ([link]) a HDD-nek, ami pont ugyan akkora hossz/magasság mint a bpi-doboz, csak össze kellene erősíteni őket....

(#1342) kovbandi82 válasza suste (#1341) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

A vinyó nem melegíti fel a Bpit? En is gondolkoztam, hogy lenne jó összeépíteni, de félek, a vinyó átadja a meleget

(#1343) suste válasza kovbandi82 (#1342) üzenetére


suste
veterán

hát ha nem raksz valami hőszigetelő anyagot közéjük, akkor biztos melegítik egymást
ki kell próbálni, hogy simán egymásra teszed őket, és beüzemeled a Bpi-temp és a HDD-temp statisztikákat, aztán meglátod milyen eredményt kapsz (persze kipróbálhatod nem egymásra téve is, hogy legyen viszonyítási alapod)
(nálam most ez a kis házacska a dlink routerre kötött 2. HDD-t takarja :) )

[ Szerkesztve ]

(#1344) doberman válasza suste (#1341) üzenetére


doberman
senior tag

Nézd csak... ha jól emlékszem az RCA csatinak kellett arrébb fúrni a lyukat.

8lnu

(#1345) suste válasza doberman (#1344) üzenetére


suste
veterán

köszi! elmentettem, de egyelőre a dlink-860 miatt nincsen szükségem a Bpi-re....
az RCA-val biztos mókolni kell, hiszen az újabbakon már kis jack van és máshol
de a hűtést nem tudom tervezték-e, vagy csak meglukaztották a dobozok tetejét?
én inkább oldalt és több helyen fúrtam volna meg a HDD-nél...de aztán lehet nincsen igazam :)

(#1346) dzz


dzz
aktív tag

Sziasztok!
Létezik AndroidTV valamelyik arm boardra? Esetleg virtuálisgépre? Szeretném kipróbálni, miben másabb egy hétköznapi androidnál.

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#1347) azbest válasza dzz (#1346) üzenetére


azbest
félisten

a legolcsóbb, hivatalos android tv rendszerű a mi box nemzetközi változat, az eustocknál magyar garanciával és áfás számlával 25 ezer forint.

Előfordulnak olyan android box-ok, amire van tévés változat. Péládul a mini m8s2 kapcsán láttam [link]. A drágább, mibox árszintjén pedig valamelyik wetek -re is van.

De a nem hivatalos androidtv rendszereknél vannak funkciók, amelyek nem működnek. Chromecast mód csak a hivatalos eszközökkel megy. Az előfizetős szolgáltatások kezelése is lehet csak hivatalos rendszeren megy.

szerk:
az android studio fejlesztőeszköz mellé települő szimulátorban van TV-re is lehetőség. 5.1, 6.0, 7.0 és 7.1.1 is van benne.

Pécén, ha win-en vagy akkor virtualizációt támogató proci és haxm telepítése gyorsítja (sdk managerrel letölthető és külön telepíthető). Linuxon amd procival is megy, ha virtualizációt támogat és kvm pakkok telepítve vannak.

Nem tűnik valami gyorsnak.

[ Szerkesztve ]

(#1348) dzz válasza azbest (#1347) üzenetére


dzz
aktív tag

Linuxom van i5 vagy i7-el (laptop/asztali) és nvidia grafikával. Az sdk-m 2.2-es, lehet ezért nem találtam benne :) Mindjárt frissítem. Arra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e egy Bravia-ra beruháznom vagy inkább egy külső boxra sima androiddal. Egyenlőre a rendszer képességeit szeretném megnézni...

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#1349) azbest válasza dzz (#1348) üzenetére


azbest
félisten

itt van pár instrukció a kvm telepítéséről, hogy a proci emuláció felgyorsuljon [link]

A szimulátor nem feltétlen ad pontos képet arról, hogy mit tud. Se play store, se cast mód és még döcögős is.

Lehet inkább valami bevásárlóközpontban kéne megnyomkodnod.

[ Szerkesztve ]

(#1350) dzz válasza azbest (#1349) üzenetére


dzz
aktív tag

Nyomkodtam már, tetszene is :) Csak az ára... Jobban szeretem, ha nincs még egy extra áramfogyasztó, ezért szeretném ha egyegységet alkotna. A mostani 4K, 3D és Smart, de a smart elég gyatra :) Netflix és Youtube ami megy, a többi felejtős és nem jöttem rá, hogy lehetne-e hozzáadni még valamit, gondolom nem :( Esetleg androidon tudnék még pár dolgot telepíteni.
Az emuval arra szeretnék választ kapni, mennyire lehet az androidot tv-n hatékonyan használni. Egyébként lehet bármi más is amin Kodi fut vagy teljes linux, csak az android játék választékával meglenne a lányom öröme is :)
...

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.