Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79) Allien


Allien
veterán

He he, megnéztem a honlapon, és rájöttem, hogy az a szám nekem is megvan! Azért nem emlékeztem rá, mert alapból ezt írták:
''Ezek a fejhalgatók természetesen zenehallgatásra is kiválóak, és ez szintén fontos szempont volt a kiválasztásukban: java részük olyan gyártótól származik, amely a PC-s világban nem tevékenykedik, de a hifisták körében jól ismert.''
Engem meg speciel csak az 5.1-s fejhallgatók érdekeltek, ezek közül pedig ebben a tesztben CSAK az Ozaki fent nevezett termékét piszkálgatták. A másik szempontjuk, hogy 20E HUF alatt legyen a nettó ára. Tesztelt modellek:
Koss UR-20 (-müanyag párna, +élettre szóló gari, összegzés 71%)
Koss R/80 (-műbőr párna, +könnyen cserélhető zsinór összegzés 75%)
Sennheiser HD 212Pro (-kisebb kosárméret, +DJ-zéshez is össz 85%)
Sennheiser HD 202 (-nem aranyozott jack dugó, + nagyméretü párna, össz 83%)
Maxell HP-2000 (-viszonylag kemény lenyomómechanizmus, +nagy puha kosár össz 76%)
Sony MDR-CD480 (-szövettel borított zsinór, +kosarak párnázása követi a fül formáját össz 79%)
Ozaki Home Theatre (-fejbúbpárna kicsit nyomhatja a fejet, +5.1-s össz 77%)
Panasonic RP-HT225 (- erőssen nyomhatja a fejet, +DJ-k előnyben össz 70%)
AKG K-66 (-túl kényelmes, és megfeledkezhetünk, hogy a fejünkön van, +kényelmes össz 78%)
AKG K-44 (nem aranyozott a jack dugó, +kényelmes össz 77%)
Legjobb viselet: AKG K-44 (24/25)
Legjobb hangminőség: Sennheiser HD 212Pro (36/40)
Legjobb áthallás: Koss UR-20 (9/10)
Legszebb design: Sennheiser HD 212Pro (5/5)
Legtöbb extra: Ozaki Home Theatre (10/10)
ár (ár/teljesítmény): Panasonic RP-HT225(3800+áfa), illetve Ozaki Home Theatre (5360+áfa)
Mellékessen, az áthallás alatt ezt értették: ''Itt azt mértük, mennyire hallatszanak be, illetve ki a hangok.'')

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.