Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40551) fsb1000 válasza emre (#40526) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony, nagyon jó lett az IS3. (korábban is legjobb t8-nak tartottam)
Században is lehet vele aratni, mert sokan visznek T34-et, hogy keressenek vele.
Nade veszítenek...... IS3-al szemben.

Én úgy tapasztalom, hogy nött a mozgékonysága, de még az átlagsebzése is (lehet ez a pontossággal van összefüggésben). Pattogni régen is pattogott róla sok minden.

(#40552) Balesz1899 válasza Djuree (#40457) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Van Zavvin? Akármikor nézem, sosincs nekik raktáron :F
Még mindig a PzKpfw 38H 735(f) jár hozzá?

(#40553) Djuree válasza Balesz1899 (#40552) üzenetére


Djuree
félisten

nem is volt mikor rendeltem, 1 hónap volt mire megkaptam. az van hozzá igen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40554) fsb1000 válasza D.Orion (#40549) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pont ezt írtam tegnap egy másik Bat.Chat-osról.
Biztos nem ez volt, mert annak a győzelmi aránya magasabb volt.
Úgy látszik ez egy terjedőben lévő Bat.Chat stilus. Elég szomorúságos, de mindenki úgy játszik, ahogy neki jól eseik....

(#40555) emre


emre
veterán

Nerf T34 topik ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40556) Sanya válasza D.Orion (#40549) üzenetére


Sanya
nagyúr

[link]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#40557) -vitya- válasza emre (#40555) üzenetére


-vitya-
őstag

hát ez király, jól leoltják (szerencsére)... persze, aki önmagából csinál marhát, ne csodálkozzon ha karámba zárják, aztán jöhet a bika hátulról...

-=Витя=-

(#40558) CactuS válasza emre (#40555) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legjobb komment egyből az elején: "Dude, 1st of april was yesterday... " :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40559) Paul119 válasza CactuS (#40558) üzenetére


Paul119
addikt

én is azt néztem :DDD

Tüzi.. ja a barom t44 meg az m26 sem tudott mit kezdeni velem szemből lövöldöztek he val már mérgükben.. azt hittem le borulok a székről :DDD ,aztán jött a csúnya T34 és megölt :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40560) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kezdem szretni a T34-et ma szinte csak nyerek vele. Max IS3-ak közzé rak be és ha nem egyedűl vagyok akkor simán lehet aprítani a népet.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40561) Paul119 válasza jozefgucci1 (#40560) üzenetére


Paul119
addikt

typeal szeretem a t34 et , olyan jó puha most is két t34 es hozott a konyhára 80k pénzt :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40562) jozefgucci1 válasza Paul119 (#40561) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen de typ-al berak Tier10-be legtöbbször és ott elég nehéz érvényesülni persze lehet nem mondom. Viszont a nagy ágyú szakít rendesen a T34-en.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40563) whatnot válasza Paul119 (#40548) üzenetére


whatnot
őstag

Nézem, hogy én ilyen statok mellett miért nem kapok ennyi xp-t meg lóvét.
Ja hogy nekem nem premium tankom van...

(#40564) whatnot válasza fsb1000 (#40551) üzenetére


whatnot
őstag

Hát azért... KT-val két IS3-mal néztem szembe egyedül, az egyiket ki tudtam lőni, mielőtt a másik megölt volna, pedig csak az alapágyú volt rajta, ami a sima Tigrisről van.

(#40565) Paul119 válasza whatnot (#40563) üzenetére


Paul119
addikt

szökő évente 1x ha van ilyen hogy tier8 as csatába dob be , leginkább tier 10 es csatába dobál, ott is össze lehet kaparászni vele 50*60kt csak meg kell keresni azokat akiket tudsz is sebezni , lövve t34,valami papír td,ha meg én vagyok a legkisebb akkor scoutholok egy nagyot aztán lesz ami lesz :D

whatnot: 88assal jobban lehet pénzt keresni mint a 105össel az tuti jagpantheren én is a 88ast használtam

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40566) Fandango


Fandango
veterán

Defeat
Battle: Himmelsdorf Tuesday, April 03, 2012 11:36:18
Vehicle: M18 Hellcat
Experience received: 961
Credits received: 34,536
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

7 kill, 16/16 hit

Es a nyomorekok igy is kepesek elveszteni, mert keptelen barmelyik barom megszakitani a bazisfoglalast :W :W :O

(#40567) vhw válasza jozefgucci1 (#40560) üzenetére


vhw
addikt

Én már nagyon kezdem utálni, 26 csata után 35%-os win ratem van vele (pedig átlag dmg ~1500 csatánként) Félelmetesen tehetetlen tank... közelharcban olyan tehetetlen mint egy 8as TD...
Ugyanaz a stílus mint a T30 (volt-van? patch óta bele nem ültem) Lassú töltés, lassú célzás, és még olykor ez is lepattan... és még a dmg is jóval kevesebb)
Nekem sehogysem fekszik ez az összetétel.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40568) Murder3 válasza emre (#40537) üzenetére


Murder3
addikt

ezt eddig nem ismertem, engem is érdekelne

(#40569) Paul119 válasza emre (#40537) üzenetére


Paul119
addikt

kicsit battlefiled 1942 filingje van

-vitya-: jó de te mint tudjuk mazohista vagy :D (úgy mint én panther+88mmeres löveg :D )

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40570) -vitya- válasza vhw (#40567) üzenetére


-vitya-
őstag

30 csata, 63% győzelem :P és nagyon szeretem ;-)

-=Витя=-

(#40571) whatnot válasza Paul119 (#40565) üzenetére


whatnot
őstag

Nem annyira pénzkeresetről szólt, hanem azt állította, hogy az IS-3 a legjobb tier8. Erre reagáltam én. A Ferdinandot már nem is említem.

vhw: T30 tier9 TD lett.

[ Szerkesztve ]

(#40572) KaLeun válasza CactuS (#40558) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez tényleg ütős volt.. :))

Cila

(#40573) -vitya- válasza whatnot (#40571) üzenetére


-vitya-
őstag

tudja ő, hidd el ;-) csak nem mer beleülni :D , hogy ki is próbálja...

-=Витя=-

(#40574) virkir válasza vhw (#40567) üzenetére


virkir
veterán

Nem a tank tehetetlen hanem valamit nagyon elb@sztak a játékban, én konkrétan elfelejtettem hogyan kell tankkal menni.

04.01.
Victory ratio:37.50%
Battles:8

04.02.
Victory ratio:54.84%
Battles:31
itt már érdemes a tankonként is nézni mert csak az arty tartotta szinten
GW Panther:17/70.59%
Bat Chatillon 25 t:5/40%
T-34-85:5/20%
IS-4:2/0%
SU-152:1/100%
E-75:1/100%

Most mentem egy kört E-75-el 50%-os találati aránnyal. wtf?
Az meg, hogy mi a ráknak pakolják be a pályákat számomra rejtély amikor egy nap 30 körből jó ha 5 különfélére rak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40575) Napfénysüti

KV még az elején tényleg nem nagy szám. Főleg az fura hogy valami eszméletlenül tetű lassú. :D
Lánctalp + torony már fejlesztve. Szép apránként csinálom majd a többit is. Egyébként ezeknek a plusz cuccoknak (periszkóp stb.) brutál ára van. Ezeket át lehet majd tenni később másik tankra?

Més que un club!

(#40576) fsb1000 válasza Napfénysüti (#40575) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ELég gyorsan haladsz, hamár KV.
A felszerelések csak aranyarért leszedhetők (10 GOLD), kivéve az álcaháló, meg tán még valami. Töltésgyorsítót érdemes tenni hevy t5-től szerintem... behozza az árát. Meg esetleg ventillátort ha van rá pénz. De lehet fordított is a sorrend.

(#40577) D.Orion válasza Napfénysüti (#40575) üzenetére


D.Orion
veterán

KV max motorral is lassú lesz, de már nem irdatlanul, csak nagyon. :DDD Azokból a cuccokból egyedül az álcahálót lehet ingyen levenni, a többit csak 10aranyért tudod.

(#40578) -vitya- válasza virkir (#40574) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem az IS-4 pattogott mindenről tegnap. Sosem volt még olyan talán ezzel a tankkal, hogy túlélem a csatát, több mint 10 lövésem talál, ÉS a végén csak 980 HP sebzés lett csak kiosztva...

(na jó, az ellenfél IS7-e benyelt az oldalába 3db 0HP lövést (critical nélkül - we hit them hard szöveggel :D - ez nem pattogás, csak szimplán genyóság)

wtf??

igen szomorú voltam. A T34 sokkal kevésbé pattog ugyanazokról a dolgokról, mint az IS-4, az S70-el... Ezt viszont rohadtul nem értem...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#40579) Balesz1899 válasza Napfénysüti (#40575) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

KV-ra NE tedd fel az új tornyot addig, amig nincs meg a 152-es vagy a 107-es ágyú!
Lassabban forog, mint egy döglött ló, cserében nem fogsz sebezni. A gyorsabb alap toronnyal még valami esélyed van követni a többit, de a csirkeóllal semmi. Azt kizárólag a két nagy ágyú valamelyikével ajánlott használni.

(#40580) vhw válasza virkir (#40574) üzenetére


vhw
addikt

Nekem csak a T34-el vannak ilyen problémáim, a többi tankkal "normálisan" megy a játék.

vitya: mondom, ha nem lennék klánban, ahol a fagyasztósdi miatt talán még kelleni fog másodlagos/sokadlagos high tier tank, úgy kivágnám a garázsból, hogy csak úgy füstölne.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40581) Napfénysüti válasza Balesz1899 (#40579) üzenetére

Pont ezen agyaltam én is. Egyedül annyi előnye van hogy nagyobb a hp-m. De amúgy otromba nagy ez a torony. :D

Més que un club!

(#40582) Djuree válasza Napfénysüti (#40581) üzenetére


Djuree
félisten

buditorony for president :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40583) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hali. Külső festést hova kell pontosan másolni?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#40584) -vitya- válasza Djuree (#40582) üzenetére


-vitya-
őstag

milyen jó is az, mikor a top KV-nak van buditornya, az alap 76mm-es ágyúval ;-)

-=Витя=-

(#40585) zalman90


zalman90
őstag

Ha már KV ról van szó

Győzelem!
Csata: Province 2012. április 3. 12:28:38
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 3 362 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 45 330
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály, Top Gun

(nincs premium)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#40586) -vitya- válasza GrooveHero (#40583) üzenetére


-vitya-
őstag

let me google that for you

mivel melóban vagyok, ennyi

-=Витя=-

(#40587) whatnot válasza D.Orion (#40577) üzenetére


whatnot
őstag

Pontosítsunk: 3 dolgot lehet ingyen leszedni:
1. camo net (háló)
2. binoculars (periszkóp)
3. toolbox (szerszámos láda)

(#40588) Napfénysüti válasza -vitya- (#40584) üzenetére

Egy kört mentem ma így. :DD

fsb1000: jaja mondjuk mivel nekem új a játék és tetszik egész sokat játszok. Asszem 7 napja kezdtem és kb 400 csatám van eddig.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#40589) -vitya- válasza Napfénysüti (#40588) üzenetére


-vitya-
őstag

na ezt nagyon el kellett volna csendben hallgatni, talán nem veszük észre ;-)

-=Витя=-

(#40590) Napfénysüti válasza -vitya- (#40589) üzenetére

Nekem elnézhetitek még rettentő új vagyok. Itt hozzám képest mindenki olyan rutinos vén róka mint ide Lacháza. :D
Amúgy csak próba volt, magamtól is rájöttem hogy stock ágyúval totál fölös a buditorony. ;]

Més que un club!

(#40591) Blom válasza Napfénysüti (#40588) üzenetére


Blom
aktív tag

az igen napi 57 csata, te is kocka vagy az tuti.
nekem napi 42.

[ Szerkesztve ]

(#40592) Napfénysüti válasza Blom (#40591) üzenetére

Na de engem elég sokszor kilőnek és addig másikba fogok. :D
Sajnos most épp sérült épp ma voltam dokinál. Nem sportolhatok egy darabig így meg legalább lefoglalom magam és nem sajnálkozom. Amúgy ha tehetném sokkal szívesebben mennék focizni az nagyon hiányzik (élek-halok érte és hála égnek sokkal jobban megy mint a WoT :D ). De most csak azért sóvárgok hogy ne műtsék a térdem. :(

Més que un club!

(#40593) zalman90


zalman90
őstag

aztakurv@

beléptem játékba letettem tálcára , el felejtettem hogy játszok , mikor vissza lépek látom 2v7 van

5 öt sikerült kilőnöm mielött megöltek :( (kv3)

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#40594) Arpee78


Arpee78
senior tag

Nekem tetszik az új T34, érdekes módon jobb a dmg/battle arányom vele mint az eredetivel, pedig még mindig bénázok néha. Ez a kedvezőbb MM miatt lehet. Chatben írta valaki: "ultra OP tier8 prémiumnak", lehet igaza volt?

A Type-ot megeszi reggelire, akár közelharcban is. Nagyon kell szednie a lánctalpát annak a Type-nak ha túl akarja élni a T34-el való találkozást. A Type-nál jóval több dmg osztható ki vele, így jobb kredit termelő is lehet nála.(?)

KV-5 nem egyenrangú(kis túlzással) és szerintem a Löwe is gyengébb valamivel.

(#40595) Blom válasza Napfénysüti (#40592) üzenetére


Blom
aktív tag

nagyon sajnálom, hogy sérült vagy, remélem hamar felépülsz és rúghatod a lasztit újra.
sok sikert a focihoz. :K

(#40596) Djuree válasza Napfénysüti (#40592) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is szarakodik a "tírgyem", most nézegetek valami izület/porcerősítő cuccokat. sajna nehéz vagyok mint egy E-100 ( :DDD ), és nem nagyon bírja a sportjaim a térdem :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40597) Napfénysüti válasza Blom (#40595) üzenetére

Köszi! Azon vagyok most hogy ne terheljem a térdem és minél hamarabb felépüljek. 14 éves korom óta focizok igazoltan (most elszek 28) és rettentően hiányzik, még sose volt ennyi kihagyásom. November 12-én egy győri kupán volt egy szerencsétlen esésem és ez okozta a bajom. Pedig tavaly volt hogy görög nyaralást nyertem egy tornán mint legjobb kapus. Most meg egy rehab vagyok csak. :(

Egyelőre marad a WoT ez legalább kicsit elviselhetőbbé teszi számomra az unalmas órákat.

Més que un club!

(#40598) psycroptic


psycroptic
őstag

Mentem pár csatát az is-7-el és gúvadt a szemem, mikor 49 km/h-val hasítottam az avart. Nagyon fürge gép. Szerintem az is-4 páncélozottabb, jobban pattintja magáról a skúlót, mint a hetes sztálin, de érzetre jobban szeretek játszani a 7-essel, mint a 4-essel.

PSNID: Tomy83PS

(#40599) emre válasza psycroptic (#40598) üzenetére


emre
veterán

Nékem van egy olyan érzésem, hogy a ruszkik, a két nagy heavy-vel már kicsit a következő peccsre készülnek, hogy a teszt időszak rövidebb legyen. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40600) Blom válasza Napfénysüti (#40597) üzenetére


Blom
aktív tag

ne aggódj megjavul a térded és mehetsz focizni hamarosan.
még fiatal vagy hamar gyógyulnak a sérülések.
jó volna ha nekem csak a térdem fájna, de 48 évesen már sok minden fáj.,
és focizni sem tudok már, szóval csak fel a fejjel. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.