Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40201) echterion


echterion
nagyúr

Mai első menetem:

Győzelem!
Csata: Fjords 2012. április 1. 11:01:08
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 3 360 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 538

Mondom én, hogy jó lett ez a Tigris. :))

**********

(#40202) Arpee78 válasza emre (#40195) üzenetére


Arpee78
senior tag

Fel magyarázott itt a brother in arms-al összefüggésben. Tehát minden tank nerfet kapott volna a 7.2-vel? (Ami a legénység skill-el kapcsolatos, így pl a célzás.)

(#40203) emre válasza Gyuri27 (#40196) üzenetére


emre
veterán

Hát nem azért, de van vele közel 800 csatám, és egész eddig nem tűnt föl.
KV-val nem mentem az elmúlt két hónapban mivel volt prémiumom, de ahogy a dolgok állnak ismét elő kell vennem.

(#40198) Drenadar
Köszi, de épp most a kredit miatt sírok kicsit.

(#40202) Arpee78
Átnézem, köszi! :R

Nem értem, SZU85 első skill 100%, második: 78%
Ennyit nem kellene romlania szerintem, mintha kezdő 75%-os legénységgel mennék.
Egyébként a SZU85-el folytatott 800 csata ellenére ebben a legénységben "csak" 574 meccs van. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40204) vhw válasza Arpee78 (#40202) üzenetére


vhw
addikt

"...Real tanks parameters left without change."

Nem kapott nerfet semmi, amiről nem szerepel a patch leírásban külön, hogy módosultak az értékei (értsd; pár francia tank például)

Eddig az elméleti maximális adatokat jelenítette meg a játék a tankokról (mindenki 100% + venti + fogyócikkek + parancsnok bonusza) Most ez változott, immár olyan adatok szerepelnek, amelyekre egy sima 100%os képzettségű legénységgel képes a tank.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40205) Gyuri27 válasza emre (#40203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet, hogy azért nem tünt fel. Jó voltál vele és hoztad a szintet, meg ugye premnél nem tünik fel (talán a kredit miatt).
Nekem mióta megvan rá a 107 egy istenverése. Lehet 100%-s legénységgel jobb lesz (most 95), de nem hiszem. A kv még venti nélkül is jobb. :U
Mindegy, mert kifarmolom a su100-t és eladom. A su100-t meg majd megveszem. Ha megveszem. Ugyanis az ára picit túlzó szerintem. A jövedelmét vissza vették. Több xp a fejlesztés.
Azt gondolom a wg megölte a t5-6-7 játékot. Annak is szenvedés akinek van. Akinek nincs meg bele fog dögleni. Xp-k ált nőttek ott, tankok drágultak, jövedelmezőséget vissza vették. Lásd t29. Remek tankból sikerült egy félig kakit csinálni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40206) emre válasza emre (#40203) üzenetére


emre
veterán

Ráadásul a JP-n még csak az első skill-t húzzák, és nem érzem hátrányát a dolognak, az IS4-en meg hasonlóan állnak a képességekkel mint a SZU85-ön. (A második jobban áll 20%-al.) Ráadásul a ferdin az új 75%-os legénységnek nem érzem hátrányát a pontosság terén. Sőt mintha ugyanez a löveg lenne pontatlanabb a JT-n fejlesztett legénység mellett. :U Nem értem.

(#40205) Gyuri27
A SZU100-at én eladtam, majd szeretném valamikor visszavenni, de csak akkor ha akciós lesz. Nekem nem tetszett annyira hogy megtartsam. De az teljes orosz TD vonalhoz kelleni fog. A 85-el viszont inkább farmoltam a prem nélküli időszakban, szóval nem hiszem hogy ezzel lenne a baj.

(#40207) fsb1000
Hát én lövök mindenre ami mozog. :DDD
Néha bejön, néha nem, ilyenkor alacsonyabb az átlag sebzésem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40207) fsb1000 válasza emre (#40166) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Messze alatta van a full sebzés, de kevesebb lövést is adok le T30-al.
Az átlag dmg is lacsonyabb nálam, még mindig nagyon soknak tartom az 50%-nyi lepattanót.
A különbség abból is lehet hogy bénán játszok a T30-al.
Továbbra is az a taktikai probléma, ha támadok vele, akkor hamar halok, ha védek, akkor szinte biztos nyer a csapat és alig látok tankot...

Az T110 viszont nagyon jól megy, nekem fekszik a kis ROF-os t10.
Simán átütöm vele előről Maus-t, E100-at, kissé beforgatva is, IS7-et szemből szinte mindig.
T30-al miért nem? Ugyanoda lövök....
----

(#40167) Rém: Valószínüleg sokan lebutított, twékelt graffal játszanak.
Nekem tetszik az új dizájn, de a régi is megfelelt, meg a legrégebbi is. A játszhatóség többet számítana....

[ Szerkesztve ]

(#40208) vhw válasza fsb1000 (#40207) üzenetére


vhw
addikt

Mert az USA-nak nem lehet BL10-e, azért... :U
Patch előtt is hulladék tank volt a T30, most még inkább az.

(miért érzem azt, hogy hetek kérdése és sz*rrá nerfelik a T110et?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40209) D.Orion


D.Orion
veterán

Most mi van? :F Patch óta egyetlen egyszer sem hallottam eddig, hogy critical hit, de ez a Penetration + Hit rengetegszer van 0dmg kíséretében. Ez le lett cserélve vagy mi van? :F Másnak is van csatánként 3-4 ilyen 0dmg-s találata?

(#40210) Gyuri27 válasza D.Orion (#40209) üzenetére


Gyuri27
félisten

Német tankoknál. Ruszkikkal el se találom. Az amcsi meg pattog.
Úgy látszik a ph wot közösségén virus söpör végig. Hiszen senki nem tudja használni a jól bevált dolgait.
Azt gondolom sok mindenbe belenyúltak a patchel. Ráadásul ezek még csak nem is publikusak. Csak Nézel mint rozi a moziba.

Amd - Radeon - Ryzen

(#40211) D.Orion válasza Gyuri27 (#40210) üzenetére


D.Orion
veterán

Patch óta teljesen felesleges bármely tank lánctalpát lőni, mert az az esetek 99%-ban 0dmg-s hit-et eredményez. És ha nem a futó görgőt lövöd, akkor még le sem esik tőle.

T34-ben ülve nagyon sűrűn szentségelek. A mostani csatámban 8 lövést adtam le, 8 találattal, de 0dmg sebzéssel. A tankok láncát szerintem senki ne lőjje, mert oda valamiért nem oszt sebzést. Mondjuk az előbb IS-t lőttem szemből vezetőnyíláson és az is 0mdg-s Penetration volt...

(#40212) L-e-f-i-e válasza D.Orion (#40209) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van, és ez valószínűleg egy bug, más logikus magyarázat arra nincs, ha azt mondja a hang hogy sikeres találat de valójában mégse...

=^-^=

(#40213) vadani


vadani
tag

Sziasztok!
Nekem olyan gondom van, leginkább tanácsot város a dolgokkal kapcsolatban, hogy E50-el megyek és lehetetlen fenntartani önmagában. Pedig van hogy 6 killes menetem van, ott hoz 40k-t egyébként meg ha vesztes és rossz sorsolásba kerülök, ebből van több 15k-t. De a lőszer alapból annyira húzós hogy az vicc. 105mm-s ágyúja van, a sebzéssel problémám nincs persze. Úgy hogy mit tegyek rá vagy mit vegyek még hozzá, várom a tanácsokat, mert ez iszonyú frusztráló hogy játszom 10 menetet sima pantherrel gyűjtök egy kis pénzt és akkor jó ha 3-4 menetem van e50-el, azt újra sima panther. Előre is kösz.

janissary

(#40214) vhw válasza D.Orion (#40209) üzenetére


vhw
addikt

Már biztos mindenkinek az idegeire mentek a "critical hit" bemondások, így elegánsan átcserélték a már sokkal kellemesebben csengő "we've hit them hard" vagy "they're hit"-re, ami ezelőtt rögtön elégedettséggel öntötte el a játékost, most csak akkor veszi észre mi van, mikor rápillant a HP csíkra.

vadani: ez eddig is így volt kitalálva, high tierrel vagy igen jól játszol és még szerencséd is van, vagy buksz és farmolni kell. (maximum befizethetsz premium accountra, az enyhíti a minuszokat...)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40215) vbbb válasza balintka (#40172) üzenetére


vbbb
őstag

Tökéletesen jó a Löwe is, nem azon az 1000krediten fog múlni szerintem. Élvezetes vele játszani, ez sem utolsó. Az MM meg kifejezetten kedvez neki.
Feldobtam a loggert, remélem így majd látom kb. mennyit hoz csatánként. Majd beszélünk róla legalább 30játék után megint. :DDD

(#40216) fsb1000 válasza vadani (#40213) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem ez egy nagyon rossz rendencia része.
Afelé szorítják játékosokat, hogy vegyenek goldot és abból prém acc-ot egyebeket.

Egy bizonyos szint után ez a folyamat a prémes vagy hard-goldos játékosoknak is rossz, mert csökkeni fog a játékosok száma.
(bár épp tegnap láttam 79.000 csúcsszámot, lehet ma meg lesz a 80.000 gamer)

(#40217) CactuS válasza vhw (#40208) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt minek? Van rajta egy háztömbnyi parancsnoki kupola, amit a térkép másik feléről át lehet lőni. Elég az.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40218) vadani válasza fsb1000 (#40216) üzenetére


vadani
tag

Tehát nem csak nálam fellépő probléma. Mik a jó farmtankok úgy egyébként? Mert hát kénytelen vagyok valahonnan jobb eredményességgel kredtitet szerezzek. Panther azért jó mert már volt olyan event, ohgy valamilyen világháborús csata miatt hogy dupla kreditet szerzett. Jah igen, fizetni meg nem akarok, csak játszani és gyanítom sokan vagyunk evvel így.

janissary

(#40219) erikke17


erikke17
őstag

Ez a ruszki tech tree is Április elsejei bolondság? :D Meg az a Katyusha meg Panzerwerfer is? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#40220) bozont válasza vhw (#40214) üzenetére


bozont
veterán

De legalább a csilingelést megtarthatták volna, mert most nem tiszta hogy a penetration+0dmg az a critical hitet jelenti, vagy szimpla bug.

Na, de ez is megvan végre:
Victory!
Battle: Province 2012. április 1. 12:15:46
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 427
Credits received: 52 241
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall
:C

Azt nézem, hogy prémiummal elég jó farmtank lenne ez az IS4, általában 30k a javítás+töltények (ha alig marad életem vagy meghalok) és átlagosan egy nyert meccseken bejön 30-40k credit. Ha jól tudom premiummal +50% a bevétel, tehát 15-30k nyereség megmaradna, ha kevés találatot kapok akkor még több is. És még játszani is élvezet vele. :D
Persze egy prem tank még mindig jobb farmolásra.

(#40221) jimmy74 válasza Gyuri27 (#40205) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát nekem a su-100 csak ráfizetés amióta a 122-es rajta van.Nagyot csalódtam benne.6 lövés 7000-be kerül,csak a megkeresett pénzemet viszi folyamatosan amit a su76-tal kerestem (ez hozott a legtöbbet)

WoT:jimmbo

(#40222) Plasticbomb válasza Murder3 (#40176) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Durva ez a Ratte, de a csaj se rossz...:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40223) Gyuri27 válasza vadani (#40218) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kv, su85b, pzIV.

jimmy74: már az is-re se raktam fel a 122-s gunt. Használd a 100-t. Igaz kisebb dmg. De dupla annyit lő. A mostani pattanós, elveszös időben szerintem ez a jobb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#40224) Murder3


Murder3
addikt

különben meg a halftrackeket sőt még az armored carokat is simán belehetne rakni..

(#40225) jimmy74 válasza Gyuri27 (#40223) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát már gondolkoztam tegnap is de hát olyan jó 40%-os dögöt lenullázni 1 lövésből :D .Hát most a pzIV-et kellene futtatnom csak még alap hátha több pénzt hoz.

WoT:jimmbo

(#40226) Plokijuma válasza D.Orion (#40134) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Hogy mennyire igaz, hogy kukker sokat számít Province pályán...
Kukkerral a Type59 tankocskám Scout / Felderítő medált kapott, pedig végig a bázison campeltem, egész meccsen kb 50m mozogtam, az indulási pozíciómhoz legközelebbi fedezékhez.

Picit kicsinek érzem ezt a Province pályát. Gyakorlatilag a spotterek/kukkerek eldöntik a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#40227) madstunt válasza Murder3 (#40224) üzenetére


madstunt
addikt

T1be igen és akkor legalább ott is lenne változatosság :)

(#40228) jimmy74 válasza Plokijuma (#40226) üzenetére


jimmy74
őstag

Mire gondolsz periszkop a tankon vagy képesség?

WoT:jimmbo

(#40229) Murder3 válasza Plokijuma (#40226) üzenetére


Murder3
addikt

nem csak kicsi szar is mint a swamp...de hát mit várunk a wg-től...

(#40230) Murder3 válasza madstunt (#40227) üzenetére


Murder3
addikt

nem cska t1-en lennéenk jók

(#40231) Plokijuma válasza jimmy74 (#40228) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Periszkóp a tankon.

(#40232) jimmy74


jimmy74
őstag

PzIV-essel kinek van volt milyen a gép?

WoT:jimmbo

(#40233) madstunt


madstunt
addikt

ha mar PZIV
melyik valtozat tornya volt a jatekban talalhato nagyobbik torony? kutattam, meg az ospreyes pz4 konyvet is atbujtam de nem esett le

(#40234) D.Orion válasza madstunt (#40233) üzenetére


D.Orion
veterán

Mivan? :DDD PzIV maxra fejlesztve nagyon jó tank. A PzKpfw-IV-Schmalturm ha jól tudom fantázia torony, a valóságban nem létezett.

(#40235) jimmy74


jimmy74
őstag

A SU-152-re mennyibe kerül a 152-es löveg darab ára?Ez a td nincs meg de lehet hogy nem is lesz amilyen húzos a 122-es ára is. :D

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#40236) emre válasza jimmy74 (#40235) üzenetére


emre
veterán

itt minden ott van, 725 és 810
Ha megtanulsz azzal lőni a löveggel akkor elég kellemes eszköz lesz.

Más
Végre volt egy jó köröm a JT-vel, 6136 sebzés a kisebbik löveggel :D

Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. április 1. 13:05:34
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 3 039 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 48 426
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály, Elit lövész

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40237) Fel válasza madstunt (#40233) üzenetére


Fel
addikt

Itt írnak róla egy keveset: [link] Egészen a szöveg vége felé.

(#40238) KaLeun válasza forras2 (#40199) üzenetére


KaLeun
senior tag

Bammeg, erről hadoválok már a harmadik napja, olvass vissza!

Cila

(#40239) fsb1000 válasza CactuS (#40217) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a kupolával van a gond, hanem hogy T100-nek nagyon jó az átütő képessége, és másodpercenkénti sebzéskiosztása is magas.

(#40240) madstunt


madstunt
addikt

LOL ilyeneket írogat a játék mintha hivatalos üzenet lenne, hogy "The Ratte is watching you...' :DDD

Fel kösz erre gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#40241) Blom


Blom
aktív tag

nekem nem megy a játék, nektek sem?
a launcher frissítése ezt írja és nem megy tovább.
újra indítom a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#40242) madstunt válasza Blom (#40241) üzenetére


madstunt
addikt

nekem jo, eleb toltam egy kort

(#40243) Murder3 válasza emre (#40236) üzenetére


Murder3
addikt

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. április 1. 13:28:22
Jármű: Jagdpanther
Szerzett tapasztalat: 3 582 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 29 968
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Mesterlövész

nekem 24-ből talán 22 talált és t30,t34,m103,kv-1s,kv-3,amx 50b ezeket sebeztem

(#40244) forras2 válasza jimmy74 (#40232) üzenetére


forras2
őstag

PzIV-el sok különbséget nem vettem észre, csak annyit, hogy mindenről pattanik, még a Hetzer valagáról is :DDD
Jahm, meg mintha a torony forgási sebessége nőtt volna valamelyest :U

(#40245) Dobi 562 válasza Blom (#40241) üzenetére


Dobi 562
addikt

WorldOfTanks.exe-vel indítsd, akkor nem "zavar be" a launcher. Egyébként nálam is előjött az a hiba.

(#40246) Drenadar válasza CptMisi (#40200) üzenetére


Drenadar
veterán

artymódban lehet csak annyit látott, hogy eltűnt a bogyó a levegőben... vagyis hogy nem ért oda...

(#40247) emre válasza Murder3 (#40243) üzenetére


emre
veterán

Neked jóval több kreditet kellett volna kapnod.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40248) Murder3 válasza emre (#40247) üzenetére


Murder3
addikt

+azt még ki is felejtettem h 5-öt öltem 1 híján lettem volna top gun:D

(#40249) Blom válasza Dobi 562 (#40245) üzenetére


Blom
aktív tag

koszi a tippet, már újra raktam a játékot is és mégsem megy.
igazad volt köszönöm szépen, már megy.

[ Szerkesztve ]

(#40250) CactuS válasza fsb1000 (#40239) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint a T110? M103al 1-2x összefutottam vele. Nem okozott különösebb gondot, hogy csiki-csukizzak vele. Egy E100tól vagy fransziáknál a batchattől/T10es vackuktól még mindig sokkal jobban félek, mint ettől, azon jóval nagyobb burst-öt letolnak.

Mai legjobb eddig:

Victory!
Battle: Karelia 2012. április 1. 13:45:36
Vehicle: T34
Experience received: 1 677
Credits received: 110 758
Battle Achievements: Top Gun

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.