Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40801) whatnot válasza D.Orion (#40739) üzenetére


whatnot
őstag

Pedig szerintem semmi különleges nincs benne. Armorja közepes, ágyúja egy jobb rof-os kv-3/kv-1s. Nekem a nagyobbik ágyú még nincs meg, addig a 100mm-est használom, mert kicsit drágának tartom a 122es lőszerét.
Tier7-en szerintem ami érdekes, az a T29 és a TigerP. TD-knél egyik sem rossz (csak drága a lőszer...). Mediumoknál a Panther nem elég mozgékony és kicsi az alphája, T-43 valamivel használhatóbb, de még mindig nem elég jó, T20 pedig egy f*s, legalábbis ahányszor eddig találkoztam vele.

(#40802) Mcray válasza whatnot (#40801) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem találkoztál még a haverommal: Private_Miros(NUKER)-sal

Ha vele találkozol és T20-szal van akkor neked annyi :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40803) Antonius1978 válasza D.Orion (#40739) üzenetére


Antonius1978
addikt

En akkor jol tettem hogy beruhaztam a Tigrisre es az IS-re amikor felaron voltak ? :U

A tegnap megvettem a jobb tornyot az IS-re, mostmar mindket tankon a jobb lovegre gyujtok, 17 illetve 16,5 ezer TP kell az IS es a Tigris eseteben.

Amugy az IS egy nagy KV-13-om :)

(#40804) whatnot válasza Paul119 (#40763) üzenetére


whatnot
őstag

Akkor a TD tank-e? Mert pl. a Sturm III hivatalosan rohamlöveg, ami szintén az spg kategória.
Én úgy látom, hogy ami lánctalpakon mozog, az kerülhet be a játékba.

(#40805) whatnot válasza Napfénysüti (#40790) üzenetére


whatnot
őstag

Ha szeretnél átmenni a medium vonalra is, akkor kv-1s.
Az azonban kevésbé heavy, de nem is medium, hanem a kettő között. Mint két szék közé a pad alá, egyik szerepnek sem felel meg: gyenge a páncélja és nem fordul elég gyorsan. Viszont könnyen kigyullad.
Az ágyúja ugyanaz.

(#40806) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Van már vmi hír, hogy ki-e lesz javítva a feketedési hiba a WoT-ban, és ha igen, akkor mikor? :))

(#40807) marked one94 válasza forras2 (#40806) üzenetére


marked one94
őstag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#40808) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. április 4. 17:16:09
Vehicle: M3 Lee
Experience received: 2 174
(x2 for the first victory each day)
Credits received: 23 787
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Ki mondta, hogy a Lee használhatatlan?:B Több is lehetett volna, de az agytrösztök nekiálltak foglalni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40809) Mcray válasza CactuS (#40808) üzenetére


Mcray
senior tag

Gratula! Látom a credit buff jót tett neki :)

Mindenki szidja pedig én imádtam. Azon a véleményen voltam, hogy ha ezzel a fostalicskával megtanulok játszani, akkor bármivel tudok majd.

A Stug ezt sokszorossan igazolta később :)

Hiányzik a Lee, de jelenleg az M4E3E8 adja meg ugyanazt az örömet. Az én kis papírsárkányom :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40810) Orlin


Orlin
addikt

BT2-höz hasoló gyors tank melyik nemzetnél van?BT7-re érdemes váltani?
Szeretnék az amerikai ágon kivül egy ilyen tankot is majd...

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#40811) CptMisi


CptMisi
őstag

Vicces... Állok egyhelyben, beáll mögém egy t34, és belém lő egyet... Mondom, bocs vagy valami? Semmi válasz. Kíváncsi voltam, mit csinál, ha őt lövik meg, kipróbáltam, erre meglőtt újra, csak lepattant. :)) Végül kilőtt, mert azt hitte, hogy megint meglőttem. :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#40812) Bobyjack válasza Orlin (#40810) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Orosz ágon T50 és T50-2. Elég komoly ellenfelekkel rakja őket össze a rendszer, de gyors rohangászós játékra kiválóak. T50-2-nek 72km/h a végsebessége, amit könnyűsége miatt síkon hoz is. Továbbá jól tud kanyarogni is.

(#40813) _seth_ válasza Bobyjack (#40812) üzenetére


_seth_
veterán

És egy jó T50-2 tulaj igazán nagy tankokkal is el tud bánni ha az ellenfelének nincs támogatása, egyszerűen annyira gyors, hogy képtelenség becélozni... T34-essel jártam már úgy, hogy a kis T50-2-es leszedett :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#40814) Dobi 562 válasza CptMisi (#40811) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én az előbb párduccal voltam, 1 perce sem megy a meccs, sebződök, valaki rám lőtt hátulról. Oké, mondom, biztos valami hiper gyors francia szupertank már meg is került, megyek tovább, csapódnak be körülöttem a találatok, de csak egy M3 Lee jön mögöttem, a saját csapatomból. Megállok, még egyet belém lő, kérdezem cseten: "?", válasz: "LOL XD".

Oké, hazajön az ember munkából, leül fáradtan a gép elé, hogy kikapcsolódjon 1-2 órára, de az ilyen kis retardáltak képesek elvenni a kedvem a játéktól. Azzal már sikerült megbarátkoznom, hogy este 6 után rengeteg a taktikai zseni, de hogy készakarva elqurjuk mások játékát... Ezt nem leszek képes megérteni sohasem.

(#40815) Bobyjack válasza _seth_ (#40813) üzenetére


Bobyjack
senior tag

:K

Nem olyan nagy dolog, de 1200HP-ról már én is szedtem ki vele T95-öt. Ha mögé kerülsz nincs esélye... :DDD

(#40816) _seth_ válasza Bobyjack (#40815) üzenetére


_seth_
veterán

Gyorsabban mozog mint a torony+tank együtt, nem is kicsivel, és bár nem okoz egy-egy lövése nagy kárt de pl ha ellövi a láncot onnan kezdve akár hátra is lehet dőlni, gyorsan tölt és csak lő, lő... :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#40817) forras2 válasza marked one94 (#40807) üzenetére


forras2
őstag

sajnos nálam egyik megoldás sem oldotta meg a hibát :(
Sőt, most még ki is dobál a game, amint betölt a garázsba.

(#40818) Bobyjack válasza _seth_ (#40816) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jaja, az enyém 2,41 alatt tölt. Halálos.

(#40819) fsb1000 válasza Dobi 562 (#40814) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Biztos nem úgy játszottál ahogy neki tetszett. Vannak itt is ilyen hozzáállású userek.
Tegnap két csatám is volt ahol Team killerek örjöngtek.
Egyikben 3 TK-volt, nem is voltak szakaszbam, nem is veszekedtek, csak kilötték egymást... bukta. Egyik se lett kék, szóval valami helyi idiotizmus lehetett.

A másik csatában bejön szakaszba 2 db T100. Egyk kilövi a másikat a 2. percben. Egyből kék lett. Erre mondom nyirjuk ki a Team Killert. Válasz... ne mert a csapatnak ártunk.
Fél pályát megkerülöm, és Ferdivel kilöttem. Előre szóltam, hogy ez lesz, de anyáznak.

Az a fura hogy a KÉK Team killerek kilövése miatt nekem kell szarul érezni magam, mindig az itteni viták is eszembe jutnak.... de tartom magam ahhoz, hogy TK-zóval (ha bekékül, tehát visszaeső) nem maradok egy csapatban.
Szögezzük le: KÉK-ek kilövését nem tiltja és nem bünteti a játék, mielött a flém újra indulna mit szabad és mit nem.

(#40820) Garold válasza Dobi 562 (#40814) üzenetére


Garold
senior tag

Pár napja úgy gondoltam megyek 1 pár kört az IS-el, elindultam a pályán jobbra, mentem "full" sebességgel (már amit az alap motor tud), hátulól bejém jött egy E-100. Mellettem lett volna még 2 tanknyi hely, de nem kikerült hanem belém lött (maradt kemény 2% életem). Beírtam hogy mégis miért, visszaírta hogy legközelebb takarodjak az útjából. Természetesen elgurult a gyógyszer, röviden leírtam a véleményem: "**** you" - természetesen csillagozva, erre az okos klántársa kilőtt. A végén kaptam kemény 20 (!!!) pénz kárpótlást amiért csapattárs lőtt ki.

Természetesen jelentettem őket, de nagyon elment a kedvem a játéktól...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#40821) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

"The game server will be under maintenance on April 5th from 7:00 until 8:00 CEST (5:00-6:00 GMT). After this quick hour we'll be back at your full disposal."

Ilyen gyorsan jönne is a T110 nerf? Gyorsan mennem kell még párat a temetés előtt :DDD

(#40822) Dobi 562 válasza fsb1000 (#40819) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap lőttem ki először kék játékost, mert direktben elkezdett lőni. Egyébként előferdül ez a kékülés, velem is megesett már WOT-os pályafutásom elején. Sokan nem veszik figyelembe, hogy a másik csapattársnak teljesen jó a rálátása és tudja lőni az enemy-t, simán beállnak a másik elé, gondolom nekik az a fontos minél több kilőtt tank legyen a statjukban és így sikerült 3 csapattársat kilőni 2 napon belül, kékültem is pár órára. Mindig bocsánatot kértem egyből, bár nem éreztem magam hibásnak, ha én oda tudok figyelni hogy nem megyek át a csapattárs fegyvercsöve előtt (főleg ha az már lövi a célpontját), akkor ők is oda tudtak volna.

Mindenesetre tanultam belőle, azóta jobban odafigyelek, néha sajnos így is összejön a csapattárs sebzés.

(#40820) Garold: Sajnos vannak ilyen userek is, nagy tank=nagy ego. Kiváló jellemű emberek lehetnek a való életben is.

(#40823) Paul119


Paul119
addikt

ritkám vannak ilyen jó fej ellenfelek m4a3e2 : holy fucking shit im still alive( miután meg lőtte őt egy is4 maradt kb 20 élete ) én meg egyből szét lőttem ahogy be írta, csórit annyira sajnáltam :DDD,de írta is hogy ilyen időzítése nem lehet senkinek :DD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40824) CptMisi válasza Paul119 (#40823) üzenetére


CptMisi
őstag

Múltkor BL10-zel pattantam egy e2 oldaláról. Nevetett, amikor mondtam neki, hogy mi pattant le róla. :)) Aztán a második már nem pattant. :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#40825) pimpi00


pimpi00
csendes tag

sziasztok.
valami gyors szótárat tudnátok nekem írni,hogy mint jelent az -arty,-kempelés +ehez hasonlók

(#40826) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#40822) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Velem azt játszotta meg egy PzII/IV, hogy robogtam le lejtőn, ő meg rohant utánam, negáltam hirtelen fedezékben, az a szerencsétlen meg belém rohant... Emiatt, (Addigra ~95HP-m volt) mindketten megpusztultunk, ami meglepett de nagyon.. Ellenben legalább jó helyen, mert onnantól kezdve ott senki se ide se oda nem tudott menni...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40827) D.Orion válasza Antonius1978 (#40803) üzenetére


D.Orion
veterán

Jól tetted szerintem. IS-re ami alap az a töltés gyorsító és a vizes lőszerrekesz. Sajnos utobbi esetében az a helyzet, hogy ha valaki szándékosan lövi ezt el, akkor valszeg ki is tud lőni, mert annyira jól ismeri a tankot. Inkább a véletlen mákoskatonák ellen jó a WAR.

IS-el most a kis 122mm-es van fent ami a KV-3ról jött, ide nagyon kell a töltés gyorsító, mert pl a Tiger 88-al itt nagyobb ellenfél, mintha cska a 100mm lövegem lenne, sajnos lassan tölt úgye. Viszont ma délelőtt Himmel-en felküzdöttem magam a hegyre T44+Type59 kiséretében. Fent míg a T110-es tankunk lekötötte az ellen T110+M103 párosát, addig mi hátuk mögé menve kilőttük a kis tankokat(bár ezt inkább a T44 intézte a gyorsasága miatt) és a végén az M103 mögé állva egy csodálatos 450hp+gyújtást jelentő találatot attam neki, aztán a T44 ki is végezte. T110-be bár bele se tudtam lőni, mert olyna hamar bedarálták utána.

(#40828) Orlin válasza pimpi00 (#40825) üzenetére


Orlin
addikt

Jó lenne tàmogatom én sen nagyon vàgom pâr szó jelentését :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#40829) whatnot válasza CptMisi (#40824) üzenetére


whatnot
őstag

Most pattintottam egy amx12t-vel egy Löwét.
Reakcióm chatben: "lol".

(#40830) zalman90


zalman90
őstag

nincs prémium

 
Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. április 4. 20:34:16
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 3 530 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 60 682
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály

17 lőszert vittem magammal , 5 maradt :D a többi mint talált

jah 13.000 ment el lőszerre :B

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#40831) emre válasza Napfénysüti (#40723) üzenetére


emre
veterán

Ahogy Ígértem, egy S-51 replay
Azt hogy mennyire fontos az időzítés, és hogy mennyit ideig tölt ez a vacak nem adja vissza.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40832) D.Orion válasza whatnot (#40829) üzenetére


D.Orion
veterán

Ennél már csak az a szebb mikor egy harmadik tankról lepattanó lövedék sebez meg. :DDD Volt ilyenben részem és bizony, akkor ott kínomban nevettem egy bazi jót rajta, azt hittem, hogy ilyen komoly fizika csak a RO-ban(másik tankos játék) van.

(#40833) csaabz


csaabz
őstag

7.3 patch

:K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#40834) emre válasza csaabz (#40833) üzenetére


emre
veterán

Akkor jól éreztem hogy közel van :K

Na akkor még egy hónap prémium, és meglesz az IS7 is. :U

mod:
Mi van, mindenki azt a replay-t nézi? :DDD
hmm, már nyócan leszedték, pedig nem nagy durranás, de nem is volt rossz kör.
Szeretném ha ilyen lenne az átlag ezzel a vassal.

Na ha ilyen sikerem van felteszek még egy csihipuhit ebből a tegnap előtti szakaszos mókából. IS4 Malinovka,

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40835) Napfénysüti válasza emre (#40831) üzenetére

Kipróbáltam, érdekes játékmód. Mondjuk nekem kicsit unalmasnak tűnik. :B

KV-ra melyik löveget érdemes fejleszteni?

Més que un club!

(#40836) emre válasza Napfénysüti (#40835) üzenetére


emre
veterán

Kicsit úgy vagyok vele mint Virkir.
Ma is nagyon elegem lett, egy értelmes csatám nem volt, ilyenkor elmegyek artyzni. Sokat mentem KV-val pénz gyűjtés céljából, és kifejlesztettem ezt is meg a KV1S-t is.
Néha egész szórakoztató tud lenni, de nem játszok vele én sem túl sokat.

KV-ra a 107-es a végső cél, de van aki szereti a 152est is.
Én annyira nem komálom, jobb szeretek pontos lövésekkel operálni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40837) csaabz válasza Napfénysüti (#40835) üzenetére


csaabz
őstag

107-es mindenképp. Brutális lesz vele....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#40838) Gyuri27 válasza emre (#40834) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minek? Az is4 nem lesz elég? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#40839) Fel


Fel
addikt

Oyeah.. A top tankunk a legutóbbi csatámban:

Az IS-3-mal 343 meccs alatt biztosan nem jött össze a BL-9.. :U

(#40840) emre válasza Gyuri27 (#40838) üzenetére


emre
veterán

Elég, de már csak 40k xp kell hozzá akkor legyen meg ez is.

(#40839) Fel

szép :DDD :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40841) Timyyy válasza Fel (#40839) üzenetére


Timyyy
őstag

Hát végigleltároztam a káromkodás listámat :DDD nagy facepalm-ek közepette...

(#40842) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

M4 Sherman után melyik lesz majd a jobb választás: E2 vagy E8?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40843) Paul119 válasza CactuS (#40842) üzenetére


Paul119
addikt

e2őm nem volt csak e8 de azt nagyon szerettem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40844) marked one94 válasza CactuS (#40842) üzenetére


marked one94
őstag

Mindkettő jó csak attól függ mit akarsz, mozgékonyságot vagy páncélt :)

You'll Never Walk Alone

(#40845) CptMisi


CptMisi
őstag

Egyedül maradtamT34gyel 5 tank ellen, 2t kilőttem, maradt egy 16%os T34, egy 100%os T20, meg egy VK3601H, amit lesebeztem 8%ra. Nekem 96 HP... Erre a nulla killes Tiger2 beírja, hogy time, mikor a vk elkezdte foglalni a bázist, és nem mentem ki rá... Végül kimentem, hogy ne sírjon, meg is öltek... :N 5percig nem mertek rámjönni 3an. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#40846) CactuS válasza marked one94 (#40844) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát mediumokkal még igazából "szűz" vagyok :DDD Orosz ágon T-43 kifejlesztéséig jutottam, de nem állítanám, hogy kiemelkedőt alkottam (Max kill: 7, Max XP: 1 839) Sokszor bebambulok és akkor gyorsan kiszedtek, viszont szeretnék megtanulni végre medium tankkal játszani. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40847) marked one94


marked one94
őstag

De utálom ezeket a GW patnhereket:

Ma már ez a 3. ami megszopatott. Inkább 2db t7es arty mint ez.

CactuS: Amcsi med tankoknál nincs jobb ;)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#40848) Paul119 válasza marked one94 (#40847) üzenetére


Paul119
addikt

hát azért megnézem egy m46 mikor ver el egy t54et,vagy egy e50 et.. hmm várj soha :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40849) marked one94 válasza Paul119 (#40848) üzenetére


marked one94
őstag

Ha én vezetem Pattont akkor bármikor ;) :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#40850) Paul119 válasza marked one94 (#40849) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD kérek valakitől egy t54 est vagy e50 est ;) bár e50 est még nem nagyon próbáltam t54 meg gondolom hasonló mint a type 59

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.