Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39579) Djuree


Djuree
félisten

na IS-3-al már 36% a győzelmi mutatóm :DD tudom szar ez is, de lent volt ez 25%-on is :DDD már kezdek belejönni, tegnap volt több 4-5 killes meccsem is.
és végre láttam egy lövvést aki tud játszani, 8 killje lett, ügyesen nyomta :C
55 ezer xp az IS-3-on, megy a napi 10k xp, kéne húznom a stugot is, de nagyon nem megy vele, a szar ágyúval legalábbis. sztem még mindig 0 killem van vele :W valszeg án vagyok a csöcs, nem a stílusom ez a bokorban kempelés, de a jagdtiger meg kell, akkor is ha nem is használom, beleszerelmesedtem :DD
tegnapi MM fail: ellen oldalán 2db t95, jagdtiger, meg object 704(?) TD, ez 4db t9 TD, nálunk egy sem volt, már az elején mondták hogy esélytelen. mondom azért próbáljuk meg. mondtam a taktikát de megint rám sem basztak. mondom defense all. erre elkezdtek támadni, persze hogy a TD-k kilőtték még a szemüket is. én az IS-3-al meg egy tigerII fogtuk a végén a 2db t95-öt, jól bujkáltunk előlük, 4x lőttem meg, egy sem vitte át, pedig hasát lőttem....jagdtigert majdnem kiszedtük.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.