Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38482) BloodRay


BloodRay
veterán

Továbbra is van bőven okos artys/játékos...
Tegnap swamp-en megkaptam a frankót. :D E50-el voltam, kiszedtem 2 T34-est, de közben a nyomorult csapatom 2 arty-n és egy type-on kívül mind elhullt. Engem jól megszórt egy arty és egy ferdinand miközben a 8-9-es heavykkel(egy Tiger 2 és egy E75 volt még a T34-ek mellett), így maradt kerek 4HP-m és a gunner-emet is kilőtték(nem tudtam már gyógyítani, mert a driver-t már kellett egyszer). Gondoltam az öngyilkosság előtt visszamegyek a bázisra, hogy egy kis sebzést legalább még be tudjak vinni mielőtt kinyírnak(mindkét oldalon jött az ellen, kb még 7 tankjuk volt, köztük két E75...). Persze amint átértem a hídon a bázisunk fele máris elkezdték osztani az arty-k(7-es volt mindkettő ha jól emlékszem 0 killel eddig...), hogy mekkora noob vagyok, miért nem megyek spottolni nekik... :DDD
És persze ezt folytatták a csata végéig, jött is a rizsa, hogy majd jól feltöltik valami fórumra a replay-t, hogy a bázison campelek(4HP-val a csata utolsó 4 percében)... :U
Vesztettük a csatát, én kaptam 600Xp-t így is. Kíváncsi lennék ők mennyit...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.