Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39301) Morden24 válasza Sub-ZeRo (#39300) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem mondtam, hogy ne használja, hanem megnyugtattam, hogy még ha nem is megy, akkor is vannak jobb és újabb alternatívák, természetesen ingyen.
Nyilván meg fogja próbálni futtatni, aztán max. nem megy, amin kurvára nem csodálkoznék. A kommentem lényege az volt, hogy még csak sajnálni sem kell, mert könnyen helyettesíthető.

Sectumsempra - For Enemies

(#39302) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Irtatok hogy az OS nem tud valtoztatni a BIOS beallitasokon. Ha az OS-ben atallitom a rendszerorat mas idopontra akkor az a BIOS-ban is valtozni fog. Az IRQ megszakitasokat regebben lehetett allitani hogy a BIOS vagy az OS kezelje, lehet van lap amiben ma is ott van ez az opcio, az enyemben mar nincs ilyen. Ezzel nem azt mondom hogy mindent at allithat az OS, csupan azt hogy kepes felulbiralni a BIOS beallitasokat. En ugy tudom hogy a BIOS-ra inditaskor van a legnagyobb szukseg, utanna atveszi az iranyitast az OS es felulbiralhatja a BIOS beallitasokat, pl az USB eseten is.

[ Szerkesztve ]

(#39303) makro


makro
aktív tag

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni az adott problema megoldasara:
Adott egy HDD amin a kovetkezo particiok vannak:
-Win7 rejtett particioja (100MB, elsodleges)
-Win7 rendszerparticio (400GB elsodleges)
-egy particio amirol az eredeti win7-et lehet telepiteni ( elsodleges)
-egy HP tools nevu particio (elsodleges)

Ez egy HP laptop, es szeretnem megosztani a 400GB-os particiot.

Esetleg ha dinamikusra allitom a particionalast, akkor tudok uj particiot letrehozni.
(400GB -> 100GB, a felszabadult teruleten pedig letrehozom)
Viszont olyan uzenetet is kaptam h nem biztos h bootolhato lesz a particio. A gep uj, es nem szeretnem, ha nem tudnam ezekutan elinditani.

(#39304) Steelmanus válasza makro (#39303) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ha nem vagy jartas a particiok letrehozasaban es azok kezeleseben akkor bizony eleg rizikos muveletre vallakozol. Nyisd meg a Szamitogep rajta jobb klatty Kezeles parancsot.
Ekkor latnod kell az osszes particiot. Valaszd ki a 400 Gb-os particiot es valaszd a Kotet zsugoritasa parancsot, DE ne hajtd vegre azt amit mutat csak informacio celjabol kell.
Pl.: az enyem:

Mivel foglaltak lettek az Elsodleges particiok, szamuk 4 lehet, igy mar csak Logikai particiot keszithetsz. Tehat elso korben zsugoritani kellene a 400Gb-os particiot. Utanna rendszer ujra inditas hogy lassa az OS a valtozast, majd a zsugoritast kovetoen letrejott ures particiot mint Logikai particiokent kell letrehozni.
Nagyon Fontos! Ilyen muveleteknel keznel kell lennie olyan kulso - mivel laptop ezert USB-rol futtathato - lemez particionalo programnak, arra az esetre ha valami nem jol sikerul.
En szemely szerint azt ajanlom hogy a legjobb lenne ha elvinned egy szervizbe ott hamar megcsinalnak, es meg talan fizetni sem kellene erte semmit.

[ Szerkesztve ]

(#39305) ThorsHUN válasza Gorneck (#39230) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Koszonom a segitseget!
A megoldast vegul a "hangszoro kitoltes" bepipalasa hozta, ami a felugro menu szerint: "a hangszoro kitoltes virtualis kornyezetet hoz letre sztereo jelforrasok lejatszasahoz surround rendszereken"

(#39306) T_Stark válasza Morden24 (#39299) üzenetére


T_Stark
őstag

Azért annyira ne írd le azt a Pentium Dual Core-t, a P6*** széria tulajdonképpen egy HT nélküli i3, ebben az árban nem rossz proci az.

[ Szerkesztve ]

(#39307) Lenry válasza T_Stark (#39306) üzenetére


Lenry
félisten

storno

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39308) Gorneck válasza ThorsHUN (#39305) üzenetére


Gorneck
titán

Elég fura, hogy az kellett, de a lényeg, hogy jó lett...

Gorneck#1239

(#39309) David89


David89
tag

üdv!

win7 ultimate 64bites verziót használok, i7 920as processzorral. A firefox (3.6) sok esetben nem hajlandó elindulni, hanem indítás után látszólag nem csinál semmit. A feladat kezelőben megjelenik a folyamatok közt, a 24es szálon és 9 mb memóriát lefoglalva, annyiszor, amennyiszer megpróbáltam elindítani. Csak akkor javul meg, ha itt leállítom folyamatként, és újraindítom a firefoxot, ha minden jól megy akkor a 34es szálra kerül és legalább 30 mb foglal le.

ezek voltak a megfigyeléseim, elég idegesítő már, az újratelepítés sem segített rajta.

válaszokért előre is köszi

D.

(#39310) Sub-ZeRo válasza David89 (#39309) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tört rendszered van? Ha nem, akkor firefoxot cserélj egy újabbra. Vagy vedd meg a win7-et.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39311) Steelmanus válasza David89 (#39309) üzenetére


Steelmanus
addikt

A Firefox topikban olvasd el az elso oldalt hatha talalsz megoldast a problemara foleg a Diagnosztia reszt. Es nyugodtan kerdezhetsz is szivesen segitenek. A W7 topikban inkabb az IE-preferaljak.

(#39310) Sub-ZeRo Mi koze van a tort rendszerhez a Foxnak? 1.hsz.?

[ Szerkesztve ]

(#39312) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#39310) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39313) geprombolo


geprombolo
senior tag

Újabb kérdés: Az XP-ben le lehetett tiltani a rendszer alapértelmezett cd-író alkalmazását. A 7-esben ezt hol tehetem meg? XP alatt azzal szoktam kezdeni, hogy az író tulajdonságainál kiveszem a pipát a lemezírás mellől, aztán meg belekotrok a rendszer lelki világába és letiltom a "cd-égető com" (vagymiaszösz) alaklmazást, mert azt mondták az okosok (és tapasztaltam is), hogy összeakadhat a Neroval, vagy bármi mással. Errefel a 7-esben egyiket se találom. HELPPP! :F

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#39314) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#39312) üzenetére


Steelmanus
addikt

Az jo :)

Most neztem az 1.hsz.-t es abban is a magyarnyelv integralasat, ott is ezt a linket amit ha olvas az ember es koveti a linkekket akkor hamar ide jut.
Meg jo hogy ez is szerepel az 1.hsz.ben. :W

(#39313) geprombolo Ha mar eltavolitottad a Programok es Szolgaltatasoknak akkor nem is fogod latni a szervizek kozott, mint ahogy ha pl eltavolitod a Medi Centert akkor azt sem.

[ Szerkesztve ]

(#39315) Воланд válasza Steelmanus (#39314) üzenetére


Воланд
titán

Na, nagy nehezen megtaláltam az általad is említett linket, de nem létszükség ahhoz, hogy meg lehessen csinálni a nyelvi integrációt, mivel van más forrás a cikkben, vagy beírja a megfelelő kulcsszavakat a google-ba és kész.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39316) Steelmanus válasza Воланд (#39315) üzenetére


Steelmanus
addikt

Termeszetesen igazad van, csak egy kicsit furcsaltam hogy egy topik nyitooldalan ilyet is lehet talalni.

(#39317) Воланд válasza Steelmanus (#39316) üzenetére


Воланд
titán

Nézd, azért nem fogom kivenni azt a leírást, mert egy harmadik oldalon egyetlen-egy link hiányzik. Ráadásul a cikk végén ott vannak a direkt linkek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39318) makro válasza Steelmanus (#39304) üzenetére


makro
aktív tag

Koszonom szepen a segitseget,
egy live linuxal sikerult megoldanom a problemat.
Ugyanazt csinaltam amit leirtal :)

(#39319) geprombolo válasza Steelmanus (#39314) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi. Kezd tetszeni a rendszer, amennyiben tényleg ilyen egyszerűen mennek a dolgok. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#39320) geprombolo válasza Steelmanus (#39314) üzenetére


geprombolo
senior tag

A cd-írás letiltása nem sikerült. De legalább nincs többé Mediaplayer, meg a többi! :C Tényleg törlődtek! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#39321) Steelmanus válasza makro (#39318) üzenetére


Steelmanus
addikt

Orulok hogy sikerult, a live linux eszembe sem jutott, pedig nekem is megvan :K

(#39320) geprombolo A mediaplayer hianyat eszrefogod venni ha egy olyan weblapot nezel amin SilverLight-os video van es esetleg megszeretned nezni, mert kifogja irni a film helyen egy szurke ablakban hogy a film megtekintesehez legalabb WMP 11 -kell.
Vagyis lottek a SilverLight-os filmek nezegetesehez. A CD iras funkcio pedig akkor fog megszunni ha telepitesz egy masik iroprogramot es alapertelmezette teszed. Vagy ha olyan OS-ed van amiben van Group Policy vagyis gpedit.msc, akkor abban tiltani lehet a futasat.

(#39322) Steelmanus válasza geprombolo (#39320) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ha nagyon nem akarod a CD irast es van Group Policy.

Igy eltunik a Explorer-bol a CD iras funkcio.

[ Szerkesztve ]

(#39323) Sub-ZeRo válasza geprombolo (#39313) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én még ilyenről nem hallottam, hogy össze akadna. Pedig nero 7 van fent és nincs kikapcsolva a gyári cd-dvd író funkció.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39324) dim dim


dim dim
tag

Üdv Fórum!

Win7 Ultimate x64 telepítési hiba!
Ki tud hozzászólni?
Adott egy wireless mouse + egér combo (Logitech) mely hibátlanul működik. Most már.
De telepítéskor a Starting Windows képernyő után minden alkalommal megfagyott a telepítő, ha be volt dugva a bill + egér!
Nem jöttem rá mi lehet a gond! Újraírtam a telepítő DVD-t, szereztem más build-ot. Ugyanaz. Próbaképp rákötöttem egy sima bill + egeret. És ment minden hiba nélkül.
Majd telepítés után vissza a wireless. És megy hibátlanul.
Ehhez szóljon hozzá vki!
A bill + egér combo driver-free, nem ad a gyártó külön drivert, magától felismeri a win, és kész.

Köszönöm

(#39325) uszilard


uszilard
tag

Üdv.

Most kezdtem el használni a Win7-et. Rögtön egy számomra nagyon nagy problémába ütköztem. A win2003 server sb. megosztásait egyszerűen lehetetlen elérni. Hiába írom be a jó jelszót, nem enged be. Van erre valami megoldás? Mert ha nincs akkor megint telepíthetek.

Köszi

(#39326) uszilard válasza uszilard (#39325) üzenetére


uszilard
tag

Nem is sb. hanem enterp. edition.

Szil

(#39327) Sub-ZeRo válasza dim dim (#39324) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Telepítés előtt húzzd ki és dugj be egy másik egér + bill kombót. Mást nem tudok mondani.

(#39326) uszilard:[link]
Itt a beállításokat nézzd meg.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39328) J.J. András válasza hackeeeee (#39263) üzenetére


J.J. András
őstag

szervusz Hackee,

1. ezt a DANIEL_K-s drivert tettem fel a Creative forum alapján, a köcsög Creative meg gyári drivert nem ad ki SB Live!-oz Win7 alá....
mi az az újabb driver, amit lejjebb írtál ? :)

2. Köszi, akkor még van 2 alkalmam....

3. köszi ! :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#39329) koshmar


koshmar
őstag

Szerintetek azt hogy lehetne megoldani, hogy a megnyitott fül a gyorsindító ikonok alá kerüljön?

Valakinél már láttam, és megtetszett az a kialakítás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39330) VGYke


VGYke
addikt

Lehet hogy a következő problémám nem win7 kérdés, de azért itt próbálkozom először :R
Találtam a Gigabyte UD7 alaplapomhoz egy jó kis játékot, CloudOc a neve. Lényeg: elindítva ad egy IP-t, erre az IP-re bárhonnan a világból belépve (jelszót megadva) látható/változtatható az alaplap BIOS beállítás, hőfokok, venti fordulat, kikapcsolható, vagy szunnyadni küldhető a gép, stb.stb.
Csak nem tudom beüzemelni. Ad IP-t, kikapcsolt Eset tűzfalnál sem tudok másik internet böngészőből belépni erre az IP-re. Szóval tűzfal hiba kilőve. Marad a win7, vagy a router beállítás. Szerintetek melyiknél és hogyan próbálkozzam először?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#39331) F34R válasza koshmar (#39329) üzenetére


F34R
nagyúr

Van egy olyan mód valahol keresd meg hogy tálca zárolása , általában jobb klikk és ott megtalálod ilyenkor kiad egy csuszka szerű részt amit már mozgathatsz és az ikonok alá húzhatsz

(#39332) koshmar válasza F34R (#39331) üzenetére


koshmar
őstag

Köszi! :R

Mindjárt be is lövöm, csak most még az új IE9-et tesztelgetem.
Valami elképesztően nagyot fejlődött.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39333) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Megmondom őszintén nem találtam jobb fórumot, így ide írok.

Ha egy Intel lap+proci+ram-ot lecserélek AMD-re, akkor újra kell e tenni a Windows-t?

Szóval, ha kicserélem a procit ramot és a lapot annak van valami köze Windowsnak?

(#39334) Sub-ZeRo válasza Vasinger! (#39333) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A lapnak van köze. Ha tettél fel chipset drivert töröld le. Ha nem, akkor cseréld ki és imádkozz, hogy ne zuhanyjon meg a windows. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39335) polonic válasza Vasinger! (#39333) üzenetére


polonic
félisten

Nem biztos. A műtét előtt minden régi drivert és egyéb dolgokat, amik valami komponenshez tartoznak, távolíts el.

(#39336) Gaben1


Gaben1
tag

hali .a laptopomon win7 home premium 64 bit van viszont német nyelvű mivel kint vettem a gépet. dobtam rá magyarosítást,és egyből elkezdett sirni a win hogy nem eredeti (holott az)
csak nyilván a magyarosítás miatt csinálta, letöröltem a legutóbbi frissítést ami miatt csinálta a "sírást" így most nem figyelmeztet állandóan viszont ki van kapcsolva a frissités nehogy megint leszedje azt a frissitést. kérdésem az lenne hogy oldjam meg hogy a frissités be legyen kapcsolva,de azt ne szedje le ami érzékeli a nyelvi változást? a microsoft nál annyit tudtak mondani hogy vegyek magyar wint hozzá...... ez miatt nem veszek még egyet sejthetitek :) remélem van megoldás, előre is köszi :)

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#39337) Sub-ZeRo válasza Gaben1 (#39336) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A magyar nyelvel van baj? Akkot rejtsd el és kész, nem fog lejönni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39338) Gaben1


Gaben1
tag

még annyit, hogy akivel beszéltem a microsoftnál azt mondta hogy win7 home premiumhoz nem létezik külön magyarositás.... mondom neki de hiszen azt használom és működik ! kb 2 perc a telepités.... csak nézett az arc :D microsoft szakértelem.... :)

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#39339) Gaben1 válasza Sub-ZeRo (#39337) üzenetére


Gaben1
tag

hogy rejtsem el? ahhoz tudnom kell amiket letölt frissitéseket hogy melyik vonatkozik a nyelv érzékelésére.. :( ha leszedi és telepitem mindet akkor megint elkezdi az egész folyamatot

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#39340) polonic válasza Gaben1 (#39339) üzenetére


polonic
félisten

Jól gondolta, magyarosítás nincs a hp-hez, egyszerűen nem létezik az a fűszerkombó, amitől magyaros lenne egy szoftver.

(#39341) Gaben1 válasza polonic (#39340) üzenetére


Gaben1
tag

igen azt tudom hogy nem hivatalos az a magyaritás ami rajta van de németül akkorse fogom használni :) ezért akarom valahogy elkerülni azt az egy frissitést ami ezt érzékeli :)

[ Szerkesztve ]

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#39342) polonic válasza Gaben1 (#39341) üzenetére


polonic
félisten

Ha tudod, melyik az a frissítés, akkor jobb klikk rá és frissítés elrejtése.

(#39343) Gaben1 válasza polonic (#39342) üzenetére


Gaben1
tag

azt sajna nemtudom
úgy kiderülhet hogy bekapcsolom a frissitést és amit először leszed? mert csak dátum alapján különbözteti meg őket

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#39344) VGYke


VGYke
addikt

Szóval erőlködnék egy kicsit ezzel a kérdésemmel is, meg ami még talán ebbe a kategóriába (hálózat) tartozhat, a következővel:
Állítólag a win7 képes megosztani a hálózaton a média fájlokat. Van egy Samu TV-m, belső média lejátszóval, szintén routerre kötve. Persze hogy most nem látja a win7-es médiát. De hogyan induljak el, hogy lássa, lejátsza?
(Elnézést, a hálózati megosztásban nagyon kezdő vagyok)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#39345) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan probléma,hogy felmászott a gépre egy trójai annak ellenére,hogy van aktív eset a laposon és működik is rendesen. Viszont mióta felmászott rá lassú a gép és minden indításkor azt írja ki,hogy indítsam újra a gépet és újraindításkor törli a kártékony fájlokat. Nos vagy hatszor megtörtént az újraindítás és mindig ezt írja ki. Sőt még azt is feldobta,hogy a memória fertőzött plusz egy mgloadA8.dll-t nem talál. Ha lefuttatom a teljes ellenőrzést eset-ben nem talál semmit.
Mit kéne tenni, mi lehet a megoldás?
Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat előre is!!

(#39346) polonic válasza Gaben1 (#39343) üzenetére


polonic
félisten

Egyesével telepítsd fel kézzel őket és amelyik után visít, az lesz. Ez hosszú folyamat lesz, de ez van. Vagy hátha tudja valaki a frissítés számát és beírja.

(#39345) hm_guesswho

Van vírusirtós topik is. MBAM és egyéb online scannerek bevetése javallott. És legfőképp a felhasználói szokások megváltoztatása.

[ Szerkesztve ]

(#39347) Core2duo6600 válasza VGYke (#39344) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Meg kéne nézni, hogy ez a progi melyik portot figyeli, ezt engedni a win tüzfalában, majd a routerben a port átírányítást megcsinálni, az adott gépre.

No de kérdem én ennek mi értelme ?
Amikor a logmein - el be is tudsz a gépbe lépni, és matatni benne, nem akadály neki a tüzfal sem.

(#39345) hm_guesswho

1. Nézz szét a neten, valszeg vannak, olyan antivirusok amik cd ről bootolva dolgoznak.

2. Tegyél fel egy normális antivirust, Norton, Kaspesky, Microsoft Security Essential (Ha legális a win, akkor free)

3. Próbálkozhatsz a MBAM, SAP, AVERT

4. Ha ezek nem vezetnek eredményre, telepítsed újra a rendszert, és használd körültekintően

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#39348) hm_guesswho válasza polonic (#39346) üzenetére


hm_guesswho
tag

Köszi,átnézek oda akkor. Csak gondoltam ez a dll-s mizéria a win7-et érinti.

(#39349) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem win 7-el kapcsolatban, h miért hozogat létre automatikusan mappákat, pl ilyen névvel: ab83a1accd849caf897684 és ebből legalább 5 is van és ezekbe csak rendszergazdai engedéllyel léphetek be és ezekben van egy MRT kiterjesztésű exe file amire ha rákattintok akkor azt írja ki h nincs hozzá jogosultságom, pedig én vagyok a rendszergazda, és a mappát meg tudtam nyitni, pedig azon is rendszergazdai jogosultság kellet. Ez másnál is van egyáltalán normális?

Matthew 24:42

(#39350) hm_guesswho válasza Core2duo6600 (#39347) üzenetére


hm_guesswho
tag

Köszi!
Megnézem ezeket. Egyébként asszony gépéről van szó:) Én azért kicsit jobban megnézem merre tévedek. Remélem menni fog minden flottul!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.