Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) hackeeeee válasza bobalazs (#23850) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van.

Ki is lehet kapcsolni, csak nemtom hirtelen megmondani, hogy hol.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23852) bobalazs válasza hackeeeee (#23851) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem az időzitett feladatokba (scheduler)? :D
Mert akkor is a véleményem ugyanaz - Ez baromság. -.-
WinSATnak teljesen fölösleges futnia, ugyanis semmi haszna.

[ Szerkesztve ]

(#23853) hackeeeee válasza bobalazs (#23852) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valahol ott van. Nem tom pontosan hol. De ki lehet lőni, hogy ne csinálja.

Véleményem szubjektív...

(#23854) Fire/SOUL/CD válasza bobalazs (#23852) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, "valahol ott"... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#23855) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#23854) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó na, kösz. :)

Véleményem szubjektív...

(#23856) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

thx csomó mindent kikapcsoltam :d

(#23857) WonderCSabo válasza bobalazs (#23856) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért ne vidd túlzásba, a servicek azért nem véletlenül futnak. :U

(#23858) Sub-ZeRo válasza bobalazs (#23852) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom, nekem még ilyet nem csinált a rendszer,. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23859) bobalazs válasza WonderCSabo (#23857) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Plug n play pl sokszor futott, 50% cput zabálva fél napig, mire észrevettem.
Az is fölösleges volt, ki is kapcsoltam, így nem kell letiltanom a folyamatokba...
Biztos van olyan ami kell, amit nem értettem azt hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#23860) WonderCSabo válasza bobalazs (#23859) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Oks.

(#23861) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

A következő problémám lenne, gondolom már sokan hallottatok róla : A windows 7 állandóan kifagy...

A jelenség a következő : Amint nem csinálok semmit a géppel, és eltelik 5-10 perc, a kép kifagy, az egér, billentyűzet használatára semmi változás, az óra meg éppen ott áll meg, amikor kifagyott a gép...egyébként a gép megy tovább, minden venti pörög stb., de csak hard resettel tudom újra használni a rendszert...végig googleztam a fél világot, de mindenki mást mond hogy mi ennek az oka...van erre valami általános megoldás? (Nem ilyesmire gondolok, hogy : "igen, használj vistat, linuxot, xp-t"... :)).

Vistan, XP-n sosem fagyott így a gép...sőt sehogy sem fagyott!

Számítógép specifikációk az aláírásomban, rendszer : Windows 7 ultimate x64.

Köszönöm mindnekinek előre is a segítséget! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#23862) WonderCSabo válasza kNG (#23861) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A rendszernapló mit mond, miért fagyott ki? Nem hiszem, hogy a fagyás szoftveres hiba lenne, én vmelyik hardveredre gyanakodnék.

(#23863) Sub-ZeRo válasza kNG (#23861) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tuning van, vedd vissza.A ramokat meg teszteld le. Vagy az energiagazdélkodásban nézz szét. Meg a biosban is, vagy tedd alalpra.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23864) kNG válasza Sub-ZeRo (#23863) üzenetére


kNG
senior tag

#23862 és 23863 :

Biztos hogy nem hardveres gond, mert játékok alatt sosem fagyok, memtest, prime95 rengetegszer lefutott hiba nélkül. IBT is! Az energiagazdálkodásban annyit módosítottam azóta, hogy átálítottam magas teljesítményfelvételre, a balanced-ról! Most a legújabb updateket is feltettem, egyelőre kivárok hogy mi a helyzet, és szólok hogy milyen eredmény született! A rendszernaplót pill és nézem!

Köszi mindkettőtöknek! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#23865) Killing


Killing
addikt

A windows 7 lemezkezelőjében lehet partícionálni? Én nem találtam sehol ilyen lehetőséget.
Van egyáltalán mód arra hogy külső program nélkül, a windows 7 gyári cuccaival partícionáljak?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23866) kNG válasza kNG (#23864) üzenetére


kNG
senior tag

Rendszernaplóban 3 kritikus esemény jelent meg :

Kernel-Power 41 - (63)

"The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly."

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#23867) bobalazs válasza Killing (#23865) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Igen lehet. Lecsökkented a lemez méretét (shrink) és a felszabadult területből tudsz partíciót csinálni.

(#23868) Fényhozó


Fényhozó
tag

Sziasztok!

Az oprendszerem Windows 7 Home Premium 64bit. A problémám a következő:
Néhány Játék indításánál azt az üzenetet kapom, hogy

"A program futtatásához rendszergazda jogkörrel kell rendelkezned."

A szokásos módon, (Jobb klikk + Futtatás rendszergazdaként, már próbáltam, nem megy úgysem.)

Valami ötlet esetleg?

Előre is köszönöm.

:R

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23869) pukkancska válasza Fényhozó (#23868) üzenetére


pukkancska
tag

Esetleg nem lehet hogy nem támogatja a 64 bites környezetet?

(#23870) WonderCSabo válasza Fényhozó (#23868) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kompatibilitási mód?

(#23871) Fényhozó válasza pukkancska (#23869) üzenetére


Fényhozó
tag

Gondolod? :F Remélem nem ez a gond... Mert az reinstallt jelentene akkor.

Egy tippnek mindenesetre megteszi, kösz.

Ha minden kötél szakad, felteszek egy 32-es Ultimate verziót.

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23872) Fényhozó válasza WonderCSabo (#23870) üzenetére


Fényhozó
tag

:) Segíts ki kérlek...

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23873) WonderCSabo válasza Fényhozó (#23872) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Okés. Jobbgomb az exére. Tulajdonságok -> kompatibilitás fül -> Futtatás kompatibilitás üzenmódban, és kiválasztasz egyet a legfördülőben, majd alkalmaz. Addig választasz ki újabbat a legördülőben, amíg (remélhetőleg) nem megy a progi.

pukkancska: 1 mp. :P

[ Szerkesztve ]

(#23874) pukkancska válasza Fényhozó (#23872) üzenetére


pukkancska
tag

Jobb klikk a fájl .exe-jén vagy a Kompatibilitási problémák megoldására kattintasz (itt megpróbálja a legjobb módot megkeresni) vagy tulajdonságok és a kompatibilitás fülre kattintasz, majd kiválasztod aneked legmegfelelőbbet.

(#23875) Fényhozó válasza WonderCSabo (#23873) üzenetére


Fényhozó
tag

Lehet hogy csak én vagyok hülye, de "Kompattibilitás fület nem találok az istennek sem a jobb klikk+tulajdonságok után.

Ami van:

- Általános
- Parancsikon
- Biztonság
- Részletek
- Előző verziók

Ezek a választható fülek vannak.

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23876) WonderCSabo válasza Fényhozó (#23875) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld ki a paint.exével. Ha ott van, akkor vmiért a játékkal van gebasz/ le van tiltva.

(#23877) Fényhozó válasza WonderCSabo (#23876) üzenetére


Fényhozó
tag

Időközben megtaláltam ám a kompattibilitási izét, de ott sem leltem megoldást a problémámra.
Nem szeretek én szarakodni ilyesmikkel, asszem holnap első dolgom lesz feltenni egy 32 bites verziót. Vagy XP-t majd meglátom.

Köszönöm a segítséget.

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#23878) WonderCSabo válasza Fényhozó (#23877) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs mit. Egyébkét mely játékok ezek? Sokszor a legújabb patch is megoldja, ha annyira nem ősrégiek. De szvsz még a StarCraft is megy Win7 x64-en, amit 12 éves játék, és semmi peccs nélkül. :K

(#23879) Sub-ZeRo válasza kNG (#23866) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én akkor kapok ilyen üzenetet (mint az elmúlt pár napban is) hogy a viharok miatt az áram ingadozik és rohadt érzékeny rá a gép, majd kikapcsol. Utána jönnek az ilyen bejegyzések... Bár nálam nem fagy....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23880) kNG válasza Sub-ZeRo (#23879) üzenetére


kNG
senior tag

Igen, itt előfordult párszor hogy az egész házban lekapcsolt pár másodpercre az áram, majd vissza...a gépnek egyébként ettől sosem lett baja! Most mióta az energiagazdálkodási lehetőségekben a "magas" áramellátást választottam (tehát minden alkatrészt ellát annyi árammal amennyi annak kell), azóta [lekopogom] nem fagyott le! :D

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#23881) Sub-ZeRo válasza kNG (#23880) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az energiagazdálkodáson belül hol van olyan opció :F Nem találom... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23882) BenJoe80 válasza hackeeeee (#23831) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Na, megy most már minden szépen... sikeresen elindítottam a gépet és feltelepítettem a Windows 7-et. Szóval így áttekintve az egész bonyodalmat - lehet, hogy hülyeséget mondok - de az, hogy a felerőltettem a az alaplap telepítő CD-jéről az alaplapi hangkártya driver-ét bekavart valamiért, de olyan mértékben, hogy a gép lefagyott, el sem indult és még a BIOS beállításomat is átállította - igaz csak részlegesen.

Válaszolva kérdésedre igen, a Seagate 200GB-os SATA merevlemezre volt mindig is szánva az OS (egészen pontosan azon a merevlemezen csináltam egy 30GB-os partíciót és arra lett telepítve). Aztán ebben a kavarodásban valahogy, valamiért ez OS merevlemez nem az első merevlemez lett a BIOS-ban. Mondjuk ilyet még csak nem is hallottam, hogy létezhet, hogy BIOS egy driver miatt módosulhat.

Az még mindig egy rejtély, hogy miért írja ki a Primary IDE Master-hez, hogy [Not Detected], a Primary IDE Slave-hez miért rendeli a WD 250GB-os IDE merevlemezt és a valódi OS partíciót - a Seagate 200GB-os SATA vinyót - pedig miért a Third IDE Master-hez rendeli??? Eleve:

- miért IDE-ként kezeli az összes SATA meghajtót, optikai meghajtót (ugyebár mindegyikhez azt írja ki, hogy IDE)?
- miért nincs Primary Master (elvileg mindig ez az OS meghajtó)?
- a valódi OS meghajtó miért Third IDE Master és miért nem Primary?
- eleve miért van az IDE-s meghajtó előbb mint a SATA-sak (nem fordítva kéne lennie)?

Szóval ez nekem ez így elég zagyva, bár mióta az eszemet tudom, ez ennél a gépnél így működött... :F

A BIOS-ban, az IDE Configuration\Configure SATA As-nél van három mód:

- Standard IDE (jelenleg ez van beállítva - ez is volt mindig)
- AHCI
- RAID mode

Továbbá az Onboard IDE Operate Mode-nál [Enchanced Mode] van beállítva és lejjebb az Enchanced Mode Support On-nál pedig megin három választható variáció:

- S-ATA+P-ATA
- SATA mode (ez van kijelölve)
- P-ATA

Ezek így okay vagy valamit mást kéne beállítani? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#23883) zoo8800 válasza kNG (#23866) üzenetére


zoo8800
veterán

a merevlemez gyanús nekem.

rip and tear, until it is done

(#23884) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#23882) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem azért nem elsődleges a satád, mert van ide vinyód. Ez csak szerintem. Mondjuk nekem a AHCI-ben vannak a vinnyók és nincs már pata vinyóm, csak sata. Pata csak meghajtóra van szánva, vagyis dvd író(k)ra.
Hogy vannak a pata vinyóid? Master, slave? Hogy vannak belőve? A satát akkor azért rakja 3. patának, mert Ide módban vagy. Ha ahci-ben lennél, szerintem akkor lenne elsődleges a vinyó a satad.

- ezért kezeli az összes satát ide-ként.
- akkor lenne, ha az első ide meghajtó, master vinyójára raknád, vagy sata0 vezérlőre
(értsd úgy, hogy ha 2 ide dugód van, akkor van 1-es vagy 2-es, vagy 0-1-es. Ha a legkisebb számra rakod és azon belül masterre kötöd, akkor lehet elsődleges.
-ezekért nem elsődleges
-mert a sata szerintem agreszívabb, mint a sata.. (máshogy nem tudom elmagyarázni)

Biosban meg állítsd majd át, AHCI és Sata + Pata módra. Nézzd meg hogy mit csinál úgy. De előtte olvasd el a lapodhoz kapot könyvet, abban minden le van írva, hogy hogy kell jól bekötni a dolgokat...
Nekem pl sata0-án van a rendszer, egy 80-as vinyón. Elsődleges is...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23885) BenJoe80 válasza Sub-ZeRo (#23884) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Egyetlen egy IDE merevlemezem van - egy WD 250GB - amit "slave" módra "jumper"-eltem. Ez csatlakozik az alaplap IDE csatlakozójára és ez csak adattárolásra kéne.

Ezenkívül van egy Seagate 200GB SATA és egy WD 1TB SATA2 merevlemezem, plusz egy DVD-ROM és egy DVD-RAM, szintén SATA-s mind a kettő. Tehát van négy SATA és egy IDE csatlakozóm az alaplapra.

Szóval azt mondod, hogy állítsam át a "BOIS\IDE Configuratuion\Configure SATA As"-t [ACHI]-re, és akkor a SATA-s vinyók lesznek az elsődlegesek (mondjuk ez lenne mindenképp az egészségesebb)?

Az OS merevlemez (partíció) mindenképpen az alaplap 1-es SATA csatijára van csatlakoztatva (0-ás nincs). Azt az alaplap kézikönyve alapján úgy csatlakoztattam; a kézikönyv szerint a SATA1-2 Master, Boot disk és a SATA3-4 Slave, Data disk.

Aha... a "BIOS\IDE Configuration\Onboard IDE Operate Mode\Enchanced Mode Support On" alatt be lehet állítani [S-ATA+P-ATA]-ra.

Viszont:

a "BIOS\IDE Configuration\Onboard IDE Operate Mode"-nál is három lehetőség van:

- Disabled
- Compatible Mode
- Enchanced Mode (jelenleg ez van aktiválva)

Amúgy köszönöm a válaszokat - kipróbálom amit mondtál, aztán majd jelentek!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#23886) BenJoe80 válasza Sub-ZeRo (#23884) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Aha... ha a "BIOS\IDE Configuration\Configure SATA As"-t [AHCI]-re állítom akkor változik a felállás a következőképpen:

ALPE and ASP - [Disabled]
Stagger Spinup Support - [Disabled]
AHCI Port 3 Interlock Switch - [Disabled]

(mind a három esetben csak két variáció van: Disabled/Enabled)

Tehát a "BIOS\IDE Configuration\Onboard IDE Operate Mode\Enchanced Mode Support On"-t be sem tudom állítani [S-ATA+P-ATA] módra.

Akkor most mi legyen?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#23887) BenJoe80 válasza Sub-ZeRo (#23884) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Pillanat...!!! Kipróbáltam és a "BIOS\IDE Configuration\Onboard IDE Operate Mode\Enchanced Mode Support On"-t átállítottam [S-ATA+P-ATA]-ra. Újraindítás után így néz ki a felállás:

- Primary IDE Master - [Seagate 200GB SATA]
- Primary IDE Slave - [WD 1TB SATA]
- Secondary IDE Master - [DVD-ROM SATA]
- Secondary IDE Slave - [DVD-RAM SATA]
- Third IDE Master - [Not Detected]
- Third IDE Slave - [WD 250GB IDE]

Ez lenne akkor az optimális beállítás?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#23888) BenJoe80 válasza BenJoe80 (#23887) üzenetére


BenJoe80
senior tag

:C :C :C SIKERÜLT!!!! :C :C :C Sub-Zero, hackeeeee és Laccoss nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet! :R :R :R :DD

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#23889) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Üdv urak!

Egy eredeti Windows 7 home premium 64 bites OEM szoftverrel rendelkezem.

Most egy MSI P55-GD65-ös lappal rendelkezem, ehhez van beregisztrálva a win is, viszont lehet hogy lapot cserélnék, és ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim:

- Lapcserénél mennyi esélyem lesz hogy elfogadja a friss lapot a windows?
- Ha csak lapot cserélek, de ahhoz friss win-t nem húzok fel, tehát a jelenlegi regisztrált rendszert próbálnám használni a friss lappal az mennyire megoldható?
- Ha mégsem használható, akkor mit lehetne tenni, próbáljak telefonálni hogy garanciális csere történt?

Aktiváló okosságokat nem szívesen használnék, ennyi erővel warezról is lehúzhattam volna a win-t tehát ez számomra nem megfelelő.

https://vertigostore.eu

(#23890) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#23888) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szívesen. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23891) blümbli válasza WonderCSabo (#23846) üzenetére


blümbli
csendes tag

milyen az a rendszer visszaállítás?

(#23892) WonderCSabo válasza blümbli (#23891) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Keress rá a rendszer szóra a start menüben, ott ki fogja dobni. Kiválasztasz egy pontot és elindítod. Egy olyan pontot válassz ki, ami még az elcseszés előtt van.

(#23893) Ger_man


Ger_man
senior tag

Sziasztok,

nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek, játékhoz melyik a jobb választás, a 32bit vagy a 64bit?
Ma már sok játék kihasználja a 64bitet, mert én csak a Crysisról tudok...

A másik lényeges pont, hogy most 4gb ramom van, de 32alatt csak 3.25öt használhatok ki.

(#23894) polonic válasza Ger_man (#23893) üzenetére


polonic
félisten

64 bit.
Játékokhoz meg tökmindegy. Kevés játékkal van gond, jellemzően nagyon régiekkel.

(#23895) Joey89


Joey89
tag

Sziasztok

Pár napja a gépem játék, internet, vagy úgy hogy nem csinálok rajta semmit időközönként összeomlik, egy pillanatra elmegy a kép, aztán kék képernyő rajta valami kiírás aztán újra indul magától.

Windows 7 Ultimate 64 bitet használok, januárba lett felrakva, mostanában elő jött, hogy újra kell aktíválni, de egyik loaderrel sem sikerült, viszont ezzel igen: RemoveWAT

Lehet hogy ez okozza a problémát? (mondjuk a legelső kék képernyőt azelőtt produkálta a gép)

ezt írja ki az újra indítás után:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: d1
BCP1: 0000000000000000
BCP2: 0000000000000002
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFF880029194F2
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Valakinek valami ötlet?

(#23896) WonderCSabo válasza Joey89 (#23895) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vedd meg az eredetit! A warez tiltott a fórumon. Alapelvek.

(#23897) bobalazs válasza Joey89 (#23895) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet. De lehet hogy nem.

Ez meg a másik. Ne warez népszerűsiteni itten.

[ Szerkesztve ]

(#23898) blümbli válasza WonderCSabo (#23892) üzenetére


blümbli
csendes tag

oké megvan de ez is valami.exe, nekem igazság szerint az kéne hogy hogyan tudok elindítani egy .exe fájlt, mihez társítsam???

(#23899) bobalazs válasza blümbli (#23898) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld ki hogy hozzáadod a registryhez ezt, majd restart.

[ Szerkesztve ]

(#23900) WonderCSabo válasza blümbli (#23898) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy .exe fájlt nem kell semmihez sem társítani, mert az egy futtatható állomány.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.