Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87801) flexxx válasza tomp (#87798) üzenetére


flexxx
tag

Megvan a lehetőséged rá > Nincs meg a lehetőséged rá

Marha egyszerű az egyenlet.

(#87802) anglergab válasza anglergab (#87797) üzenetére


anglergab
addikt

Telefonnál is ez volt, hogy először kellett külön, dedikált csatorna/vonal. Most pedig már az internetkapcsolat is elviszi, lett hozzá megfelelő sebessége, késleltetése, megbízhatósága.

(#87803) tomp válasza Toth_Jani (#87799) üzenetére


tomp
félisten

Na igen a TV-s rögzítés veszélyes műfaj. :DDD

(#87804) gduck válasza tomp (#87803) üzenetére


gduck
addikt

Amúgy a legtutibb a saját DVB-C box! Ott csak közvetlenül lemented az eredeti streamet ;) Igaz utána kódolhatod még a mérete miatt :D

(#87805) vlevi válasza gduck (#87804) üzenetére


vlevi
nagyúr

A tv sem csinál mást, az sem tömöríti át a streamet. Nincs annak olyan brutal magas bitrataja.
Pl. AMC HD adóról 2 óra 12Giga, Filmmania, ami csak ad, onnan 2 óra felvétel 4Giga.

(#87806) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Szerintem most likvidálták a VTV boxom valamilyen frissítéssel. Nem lehet alaphelyzetbe állítani, hiába adom meg a pin kódot, kikapcsolni sem lehet még úgy sem ha fél percig kihúzom a tápot és nem kap ip-t vagy legalábbis ip gondja van meg konfigurációs problémája.. Másnál is van ilyen vagy hívjam majd a supportot?

(#87807) soundsonic válasza soundsonic (#87806) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Bejelentettem a hibát, és már másoknál is előfordult. Valószínűleg központi a hiba.

(#87808) gduck válasza vlevi (#87805) üzenetére


gduck
addikt

Viszont cserébe a kódolt adókról felvett anyagot nem tudod PC-re másolni/szerkeszteni és más eszközön lejátszani, archiválni stb. Legalábbis mások ezt írták.

[ Szerkesztve ]

(#87809) bopeti98 válasza lszlogal (#87795) üzenetére


bopeti98
őstag

Akkor lenne jó hosszútávon a Vodafone TV, hogy multicast alapon menne, hasonlóan mint a Telekom IPTV.

(#87811) Gubu0101 válasza #72445440 (#87810) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is úgy kezdte,várd ki a végét :DD :DD :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#87812) rii


rii
nagyúr

sziasztok

vodafonnal volt régebben ilyen HomeNet

most is lehet ilyen 220-ról működő netet rendelni naluk?
nem talalom.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#87813) sziszi-fuszi válasza rii (#87812) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ez a topik, nem az a topik! Ez a VOLT UPC kábeles szolgáltatások topikja. Neked át kellene menni a Vodafone mobil topikba.

Mi alá kell írás?

(#87814) rii válasza sziszi-fuszi (#87813) üzenetére


rii
nagyúr

a 220V -ról való üzemelés miatt gondoltam h ez a jót topik.
amúgy nemtom milyen UPC-t írsz ... a topik címe vodafone otthoni szolgaltatasok.

Fórumok
Hálózat, szolgáltatók
Vodafone otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)

ja mar latom ... az összefoglaló tetején upc van

bug van a szisztemben

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#87815) Intruder2k5 válasza rii (#87812) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Vagy még inkább a Mobil flották topik amit keresel, ott szerintem találsz korlátlan adatforgalmat tartalmazó ajánlatot is hasonló összegért.

(#87814) rii
Kérdés persze, hogy konkrétan 4G/LTE netet szeretnél otthonra, vagy jó a kábeles net is?

[ Szerkesztve ]

(#87816) rii válasza Intruder2k5 (#87815) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#87817) tomp válasza soundsonic (#87806) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes hiba!
Nálam gond nélkül megy a box.

(#87819) anglergab válasza vlevi (#87805) üzenetére


anglergab
addikt

Az óránként 2-4 GB is sok, aztán ennyi lehet az átlag.

(#87820) cof válasza vlevi (#87805) üzenetére


cof
veterán

Az kicsit sok.

Én most vettem fel NatgeoHD-ról 2 óra anyagot, még nem vágtam meg, reklámmal 7.5 GB, 2 óra 6 perc időtartam.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87821) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

10 hó hűségem van, de úgy néz ki hogy költözni fogok és az új címen nem szolgáltat a UPC.

Ilyen esetben kötbért kell fizetnem?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#87822) LouiS22 válasza Motion_Blur (#87821) üzenetére


LouiS22
veterán

Az utódra nem tudod átíratni az előfizetést?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87823) vlevi válasza cof (#87820) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mivel vetted fel?
Ha a TV-n elindítom a felvételt, akkor egy óra műsorra, 10.8GB-t ír ki a Natgeo HD-ról, mint várható adatmennyiség.
A korábbi számokat pedig a már korábban felvett anyagokról írtam, 1-1 ilyen felvétel annyi helyet foglal a HDD-n.

(#87824) cof válasza vlevi (#87823) üzenetére


cof
veterán

TVHeadend-el, ez az eredeti 1:1 stream, konvertálás nélkül, nem tudom, hogy neked mit csinál vele a TV.

A fájlkiterjesztés .ts, és nem csak ott tudom lejátszani ahol felvettem, hanem bárhol.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87825) ztsoft válasza cof (#87824) üzenetére


ztsoft
őstag

Ha ez így elterjed, hogy (simán, kódolás nélkül) lehet felvételt készíteni, akkor hamar vége lesz a kódolatlan időszaknak. :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#87826) cof válasza ztsoft (#87825) üzenetére


cof
veterán

Kíváncsi leszek, hogy meddig marad ez a felállás, mert márciusban még április 30-ról volt szó.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87827) pjen válasza ztsoft (#87825) üzenetére


pjen
félisten

Kénytelenek leszünk megint a DIGI ről felvenni.

(#87828) ztsoft válasza cof (#87826) üzenetére


ztsoft
őstag

Arra én is.

(#87827) pjen

Már akinek van. Én is örülnék neki, de felénk nem jönnek.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#87829) Ledi


Ledi
aktív tag

Lassan benyújtom a kártérítési igényt a Vodanak a Prémium miatt. :DD

Fizessék ki a Comfort és a Prémium közötti különbözetet. Nem sajnálom a Comfort előfizetőktől az ingyenes időszakot csak mi is kapjunk valamit.

[ Szerkesztve ]

(#87830) pjen válasza Ledi (#87829) üzenetére


pjen
félisten

+1 :)

(#87831) bbsofficial válasza Ledi (#87829) üzenetére


bbsofficial
tag

Nekik még mindig ingyen jár a Prémium?...

(#87832) cof válasza Ledi (#87829) üzenetére


cof
veterán

Én meg a HD-k miatt, pl. Discovery HD ami csak VTV-n van kábelen nincs. :DD

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87833) LouiS22 válasza cof (#87832) üzenetére


LouiS22
veterán

Meg az Ozone is, meg az Epic Drama is. ők sem HD-k kábelen.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87834) #75501312 válasza cof (#87832) üzenetére


#75501312
törölt tag

Juj, ez az én köröm, dobjuk mellé az HBO-t is meg a DD-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87835) anglergab válasza pjen (#87827) üzenetére


anglergab
addikt

Azt hittem, a tartalomszolgáltatók kérése miatt kódolt. De a Diginél is vannak ugyanazok a csatornák és ott nem kódolt. Azaz a UPC döntése lehetett a kódolás.
Hacsak nem a tartalomszolgáltatók kifejezetten a UPC esetében kértek kódolást.

(#87836) pjen válasza anglergab (#87835) üzenetére


pjen
félisten

Ezt én se értettem soha.

(#87837) tomp válasza cof (#87832) üzenetére


tomp
félisten

A VTV is kábelen jön! Koax kábelen mivel neten jön. Illetve UTP kábelen. ;]

Soul Gem
Tegnap újra bejelentettem hibaként a hiányzó DD-t mivel ugye jött hétfőn frissítés és továbbra sincs. Megkérdeztem tőlük, hogy a hónapban mikor fog jönni az ígért frissítés illetve a javításig további kompenzációra tartok igényt. :D

Amúgy április végén írtam az HBO2-3 HD miatt is. Arra még nem válaszoltak.

(#87838) cof válasza anglergab (#87835) üzenetére


cof
veterán

Csak azért mert nyerészkedni akartak, a kártyákon és BOX-okon. Maga a technológia nem indokolja a kódolást. Digi is csak a prémiumhoz követeli meg a kártyát, de ez érthető is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87839) LouiS22 válasza anglergab (#87835) üzenetére


LouiS22
veterán

Ennek nagyon egyszerű a magyarázata. A tartalomszolgáltató (egyszerűség kedvéért tévécsatorna) évente két alkalommal bármelyik szolgáltatónál bizonyos időszakra kérhet "open window"-t, ez azt jelenti, hogy akkor bármelyik előfizető számára hozzáférhető a portéka. Vélhetően az SPI áprilisban a UPC-vel OW-zott.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#87840) #75501312 válasza tomp (#87837) üzenetére


#75501312
törölt tag

HBO-ra mit írtál nekik? Olyan boldog lennék az eredeti minőségtől. Vissza is váltanék a Voda boxra természetesen hűséghosszabbítással. :DDD

(#87841) polyn


polyn
csendes tag

Sziasztok!
Elképzelhető, hogy volt már hasonlóról szó, de a keresővel nem találtam választ a kérdésemre:
Augusztusban járna le a hűségem (premium tv, 500net, telefon s), de már most felhívott a Vodas kolléga, hogy hosszabbítsak. Természetesen minimálisan emelnek is az áron, de most először semmit sem dobnak hozzá. Minden évben valami kis pluszt kaptam a hosszabbítás mellé. Eleinte gyorsabb netet, aztán nagyobb tv csomagot..
Plusz az is fura, hogy ilyen korán felhívtak a hosszabbítással kapcsolatban. Én persze belementem, tudván, hogy van 2 hét elállási jogom.
Érdemes lehet elállni és később hosszabbítani? Vagy valami pluszt még esetleg belepasszírozni (HBO, vagy bármi mást)? Hűség nélkül meg szinte biztos, hogy megugrik a havidíj ára?

(#87842) tomp válasza #75501312 (#87840) üzenetére


tomp
félisten

Érdeklődtem, hogy milyen módon nézhetjük az HBO2-3 HD-t ha már az oldalon is úgy hírdetik, hogy HBO, HBO2, HBO3 melyek akár HD-ban is.
Illetve kérdeztem, hogy milyen akadálya van annak, hogy ha már HD-ben kapják akkor lebutítják SD-re. VTV-n korlátlan kapacitás van. Amúgy is több olyan csatorna van ami DVB-C-n SD miközben VTV-n HD...

(#87843) cof válasza polyn (#87841) üzenetére


cof
veterán

Érdemes lehet elállni és később hosszabbítani? Azonnal.

Téged egy olyan ügynök hívott aki szép jutalékot kap érted, ha sikerül egy ügyfélből hűséghosszabbítást kiharcolnia.

A metódus az, hogy te hívod majd őket amikor lejárt a hűséged, hogy szeretnéd lemondani az előfizetést, ilyenkor szoktak ajánlani jobb árakkal ügyfélmegtartó csomagot. Az ár attól függ, hogy milyen a konkurencia a környéken, és, hogy most mennyit fizetsz tételenként.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#87844) polyn válasza cof (#87843) üzenetére


polyn
csendes tag

Rendben. Köszönöm szépen tanácsodat

(#87845) #75501312 válasza tomp (#87842) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, akkor neked hátha válaszolnak. Nekem nem írtak 2 hete. Bár nem tudom az emailes kommunikációra mennyi idejük van.

Igen, csak az ismeretterjesztő csatornáknál 5 HD csatornakülönbség van.

[ Szerkesztve ]

(#87846) Floyd80 válasza polyn (#87841) üzenetére


Floyd80
addikt

Nézd meg, hogy mennyi most a címeden az új előfizetnek járó ajánlat. Én megkaptam azt végül.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#87847) FunPro válasza Floyd80 (#87846) üzenetére


FunPro
senior tag

Na mi most ezért hagyjuk ott őket.

Már az a tény is felháborító, hogy így kell trükközni egy 20 éves előfizetéssel.

Belépve 5000-el több...
Viszont látásra! :((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#87848) tomp válasza #75501312 (#87845) üzenetére


tomp
félisten

30napjuk van a válaszadásra. Fognak válaszolni de majd a 30. napon.
Ha sablont írnak, akkor vissza fogok rá írni.

(#87849) kabelmania27 válasza FunPro (#87847) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

My Vodafone oldalon nem találsz ügyfélmegtartó havidíjat, 1221-es számon lemondás menüpontban kérj ajánlatot.

[ Szerkesztve ]

(#87850) Floyd80 válasza FunPro (#87847) üzenetére


Floyd80
addikt

Senkitől sem irigylem, de tényelg felháborító, hogy valaki fele annyiért mint én fizettem még HBO-t is kapott és mikor ajánlottak hosszabbítást kicsivel drágábban csak vmi Filmboxot meg Cinepakot rakott hozzá a sales csaj, de azt is úgy, mintha a csomag rész lenne. Fogyasztóvédelem azért itt tehetne pár dolgot, mert óriási egyenlőtlenségek vannak, még utcákban is.

Azért próbáld meg felhívni őket, én visszamondtam az ajánlatatot, megkérdeztem, hogy ha belépek a címemre, akkor ennyit ad ki, nem lehetne ennyi, aztán elfogadták, de nekem ez is csak 2000/hó mínusz, meg most három hónapig akciós.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.