Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120744) kezo0 válasza cocka (#120739) üzenetére


kezo0
addikt

Elég sok mindent rögzítek, egyszerre több csatornáról is, és ugyanarról a csatornáról több mindent is (ahogy a konkrét Prime-os példa is ezt bizonyítja, hiszen ez rögtön két sorozat, ugyanarról a csatornáról). Szóval igazi heavy user vagyok ebből a szempontból.

Sanya: kb. mindent rögzítek, ami érdekel – egyrészt azért, mert pont nem vagyok otthon, vagy otthon vagyok, de épp alszom, amikor a tévé adja, másrészt azért, mert ha rá is érek valamit „élőben” megnézni, akkor is inkább rögzítem, és később/csúsztatva nézem meg, hogy a reklámokat átugorva időt spóroljak. Szóval igen, nagyon is különböznek a tartalomfogyasztó szokásaink, és hidd el, nem vagy különb ember, mert szerinted semmit sem érdemes rögzíteni. Én sem azért rögzítek, hogy aztán évekig megőrizzem a felvett műsorokat… Csak egy példa: minden nap megnézem a Tour de France aktuális napi szakaszának közvetítését. Az adás általában olyan déli 12-13h-kor kezdődik, én meg legkorábban 16h-tól tudom nézni, de akarom látni az elejét is. Elkezdem hát ekkor nézni az elejéről, a reklámblokkokat átugorva. Pl. erre jó a rögzítés. Szívesen. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.