Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110051) basel00


basel00
tag

Hi mindenkinek

Tudnátok abban segíteni hogy a számítógépet " lan kábellel" hogyan tudnám összekötni, beüzemelni?

köszönöm

(#110052) tomp


tomp
félisten

Gondoltam felrakom AndroidTV-re a VodafoneTV appot de még apk-ból se lehet telepíteni. :DDD

(#110053) cof válasza basel00 (#110051) üzenetére


cof
veterán

A számítógépet mivel?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110054) embe


embe
nagyúr

Most éppen mi a feltétele a webes vodafone tévé oldalra való belépésnek? Mert nem enged belépni, még mindig ezt írja ki: "Nem sikerült az azonosítás. Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó. (WA103)"

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110055) cof válasza embe (#110054) üzenetére


cof
veterán

Profilodba engedélyezted? Elvileg ugyanazzal az azonosítóval tudsz belépni mint az ügyfélkapura.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110056) bzolika10 válasza NoOne1976 (#110050) üzenetére


bzolika10
aktív tag

És kell valami hivatalos irat, amivel a költözést bizonyítom?

(#110057) basel00 válasza cof (#110053) üzenetére


basel00
tag

a számítógépet meg a routert, hogy ne wifin jöjjön hanem lan kábelen.
Mert összedugtam meg érzékeli is dee nem tudja azonosítani

(#110058) kabelmania27 válasza basel00 (#110057) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Routered wan portját kösd össze a modemmel, routered lan portját a gépeddel, routeren a wan kapcsolatnál dinamikus-t kell kiválasztani, modemet pedig állítsd át modem üzemmódba 192.168.100.1 címen tudsz belépni a modem oldalára. Milyen modem van nálad?

[ Szerkesztve ]

(#110059) cof válasza basel00 (#110057) üzenetére


cof
veterán

Mire gondolsz router alatt? A Vodafone-tól kapott eszközre? Mert az nem router. Oda bedugod amit a szolgáltató adott eszközt a LAN1 portba meg a gépedbe és mindenféle varázslat nélkül mennie kellene.

Ha routered van akkor inkább router topik.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110060) basel00 válasza kabelmania27 (#110058) üzenetére


basel00
tag

ez a EMTA 3.0 1GB NO Fix wifi nem tudom mond e valamit :)

(#110061) cof válasza basel00 (#110060) üzenetére


cof
veterán

Akkor tedd azt ahogy írtam, WiFi-t meg tiltsd le a gépeden a hálózatoknál, hogy ne kavarjon be. Ha rendben van a LAN driver akkor mennie kell simán.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110062) Csabex válasza basel00 (#110060) üzenetére


Csabex
őstag

Ez csak modem. Simán összedugod ahogyan CoF írta fentebb.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#110063) basel00 válasza cof (#110061) üzenetére


basel00
tag

köszönöm tényleg jó lett

(#110064) Piftuka válasza kabelmania27 (#110045) üzenetére


Piftuka
veterán

Én köszönöm, hogy segíteni igyekszel! :K

(És igen, a legutóbbi két szervizes kiszámolta, és azt mondta, hogy így gyakorlatilag egyenlő erősségű jelet kap mind a 4 eszköz.)

Viszont most akkor mi a konklúzió, kérlek? :)

"Aquila non captat muscas."

(#110065) Toth_Jani válasza tomp (#110052) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én is próbáltam pár napja, úgy csinálja mintha telepítené és a végén kiírja nincs telepítve.
Igy marad a "média átjátszása eszközre" de úgyis csak a visszanézőt használom igy igazából nem is kell távirányitó.
Viszont tetszik hogy ezen már minden felvehető (amit engednek), akkor is ha egy időben 10 műsor kezdődik.
(Jó tudom úgyis felveszik, csak kapunk egy jelölést hogy igényt tartunk rá.)

[ Szerkesztve ]

(#110066) vodupc


vodupc
friss újonc

Küzdöttem egy keveset a vodkafone helpdeskkel. Eredmény nulla.
Hátha van köztetek valaki, aki érdemi magyarázatot tud adni: két régi HD-s boxunk van. Az egyik működik, a másik csak részben. A közszolgálati csatornákon és a voda saját reklámszemetén kívül minden csatornán az jelenik meg, hogy nincs jogunk hozzá, mert nincs a csomagunkban.
A helpdesk szerint a box fizikailag hibás.
Elképzelhető, hogy igazuk van?

(#110068) tomp válasza Toth_Jani (#110065) üzenetére


tomp
félisten

Sikerült telepíteni Android TV-re de:
"A Vodafone TV csak biztonságos eszközön használható. (MG007)" üzenet fogad az app indulásakor. :DDD

(#110069) vodupc válasza #72445440 (#110067) üzenetére


vodupc
friss újonc

A kártyaadatokat a diagnosztika látja.
(Beállítások, Diagnosztika, 3. oldal)
Viszont azt többször is említettem nekik, hogy hetekig áramtalanítva volt a box, de erre kb egy vállrándítás volt a válasz, amennyire értettem: "az nem számít ".
Ha jól értelek, számít... (hű de meglepne, ha kiderülne, hogy pontosan az történt, amit írtál és az inaktivitás miatt lekapcsolták)

Viszont a Műszaki teszt nem megy. Elindul, aztán a videotár tesztnél megáll.

Most ott tartunk, hogy talán sikerül rávenni a zasszonyt, hogy váltsunk szolgáltatót.

[ Szerkesztve ]

(#110071) woodworm válasza Csabex (#110062) üzenetére


woodworm
veterán

Nem, nem csak modem. Abban nincs wifi és nem route-ol.

(#110072) vodupc válasza #72445440 (#110070) üzenetére


vodupc
friss újonc

Én azóta temetem, hogy megszűnt upc lenni.
Egyszerűen gyalázatos amit művelnek.
Csak "egyesek" ragaszkodnak hozzájuk, mert ki tudja, másik szolgáltató mit produkál.
Ha rajtam múlt volna, már a upc-t is kivágtam volna egyébként. De úgy tűnik, ezzel a "fejlesztéssel" végre eljutunk oda, hogy megszabaduljak tőlük.

(#110073) impmammuth válasza tomp (#110068) üzenetére


impmammuth
csendes tag

Nálam ugyanez: 2 androidos dobozon (x96) + BlueStacks-en is próbáltam de MG007 hibával nem indul. :(( Ha van megoldás érdekelne!

(#110074) embe válasza cof (#110055) üzenetére


embe
nagyúr

Nem találtam engedélyezési menüpontot.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110075) gduck válasza vodupc (#110069) üzenetére


gduck
addikt

"Viszont azt többször is említettem nekik, hogy hetekig áramtalanítva volt a box, de erre kb egy vállrándítás volt a válasz, amennyire értettem: "az nem számít "."

TIPP: ilyeneket nem szabad nekik mondani! :D Csak azt kell mondani, nem mennek a kódolt adók. Olyankor tuti küldenek a kártyára frissítést ;)

(#110076) cocka válasza vodupc (#110069) üzenetére


cocka
veterán

Viszont a Műszaki teszt nem megy. Elindul, aztán a videotár tesztnél megáll.

Az kb. senkinél nem megy. Csak a százalékos karika megy végig, aztán amikor a tesztvideó indulna, akkor vagy kikapcsol vagy újraindul vagy videóindulás helyett kérem várjon van és visszalép a menübe vagy befagy és UPC gombbal kell kilépni.

(#110077) cocka válasza impmammuth (#110073) üzenetére


cocka
veterán

Nálam Android OS-en MV1803 van feszt. És nem is kell Magiskkal bohóckodni (mondjuk vki használati útmutatót is mellékelhetne hozzá, mert még sosem sikerült vele semmit sem kezdenem.. nagyon szépek a leírások, csak nekem qrvára nem az jelenik meg, amiről a leírások szólnak LOL), mivel van a rootra on-off opció fejlesztői beállításokban. A root kikapcsolása ugyanúgy MV1803-at eredményez.

(#110078) cof válasza embe (#110074) üzenetére


cof
veterán

Itt le van íva pontosan, még link is van a pdf-ben. [link]

Ha nem látod akkor még kicsi türelem, mert elvileg 08.31-től lesz elérhető hivatalosan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110080) cocka válasza #72445440 (#110079) üzenetére


cocka
veterán

Érdekes az RTLMosttal semmi gondja. Tudtommal ahhoz is Widevine kell.

Ami most a Horizon Go-val kapcsolatban vicc: Műsorújságban mutatja a már lement műsor mellett a lejátszható ikont, de ha rámegyek a konkrét műsorra lejátszógomb helyett csak megtekintés TV-n van. LOL

(#110082) vodupc válasza gduck (#110075) üzenetére


vodupc
friss újonc

Frissítettek, frissítettünk már mindent. Állítólag.

Az is szép, hogy a gyári beállítások után még teljes menü jön be a menu gombra, pár óra elteltével már csak Beállítások van benne, semmi több.
A Da Vinci csatorna is eltűnik a többi nemreklám, nemközszolgálatival együtt, de ha a 14-est kérem, azért bejön és látom a műsort, a többin marad a jogosultság hiánya.

Kíváncsi leszek, a kiérkező szerelő vajon megint úgy fog távozni, mint pár éve? Akkor is adminisztratív gond miatt küldtek szerelőt, aki csak annyit tudott segíteni, hogy valódi supportost hívott fel, mert ő legalább felfogta azt, amit a 1221 nem. Egyszerűen nem tudom megérteni. Mintha direkt olyanokat ültetnének oda, akik vagy teljes mértékben képtelenek a bejelentések értelmezésére vagy szándékosan játsszák a hülyét. És ez minden eddig megismert netes és tévés szolgáltatóra igaz, nem csak a upcvodafone-ra.

(#110083) Adams84 válasza vodupc (#110082) üzenetére


Adams84
tag

A box-ból érdemes kivenni a kártyát, megtörölgetni, majd határozott mozdulattal visszatenni. (Ha már ezt is próbáltad, sorry.)

(#110084) pjen válasza cocka (#110080) üzenetére


pjen
félisten

Nálam megy minden, most néztem.

(#110085) vargalex válasza #72445440 (#110079) üzenetére


vargalex
félisten

Biztos nem a nyitott bootloader a gondja. Nálam gond nélkül megy Redmi Note 7-en PixelExperience ROM-al, márpedig ahhoz és annak felrakásához nyitott bootloader kell.
Inkább arról lehet szó, hogy a root kikapcsolása igazából a binárisokat ott hagyja, csak nem tölti be. A Telekom alkalmazás is ellenőriz file szinten is. Sőt, van ami pl. a Magisk manager meglétét, ezért is van benne az az evezés funkció.

Alex

(#110086) embe válasza cof (#110078) üzenetére


embe
nagyúr

Nem látom az igénylési lehetőséget, de a szolgáltatásim között felajánlja a jelszó csere lehetőségét. Ennek ellenére nem működik, a korábban írt hibát dobja.
Akkor várok.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110087) gduck válasza vargalex (#110085) üzenetére


gduck
addikt

Nálam Magisk frissítés kellett a legújabbra, hogy működjön!

(#110088) mad823 válasza embe (#110086) üzenetére


mad823
őstag

A szolgáltatások/tv/extrák alatt találod.

[ Szerkesztve ]

(#110089) vargalex válasza gduck (#110087) üzenetére


vargalex
félisten

Erről most nem tudok nyilatkozni, mert jelenleg nincs root-om.

Alex

(#110090) embe válasza mad823 (#110088) üzenetére


embe
nagyúr


Köszi! Így már működik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110091) Tartarus


Tartarus
csendes tag

Sziasztok!
Vodafone TV (HU) app-ot honnan lehetne megszerezni apk formában? :F Huawei tabletemre szeretném telepíteni amin ugye nincs gms (play store)..
HUAWEI Phone / Tablet Clone alkalmazás se tudja átvinni telefonomról.

(#110092) Toth_Jani válasza Tartarus (#110091) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Postaláda.

(#110094) embe válasza #72445440 (#110093) üzenetére


embe
nagyúr

Jegyezve. Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110095) embe válasza #72445440 (#110093) üzenetére


embe
nagyúr

Zidoo Z9S-re feltettem, de helyadatok engedélyezését kéri, annak ellenére hogy engedélyeztem. :F

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110096) SpiRiTofDooM


SpiRiTofDooM
újonc

Sziasztok, ha veszek CI+ kártya modult akkor menni fog a tv vagy csak a saját moduljukat fogadják el? A 80 éves nagymama örül hogy a lapos tevét be tudja kapcsolni, a héten megszűnt az analóg nem tudom mi a legegyszerűbb? Köszönöm ha segítetek

[ Szerkesztve ]

(#110097) sziszi-fuszi válasza SpiRiTofDooM (#110096) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

A szolgáltató adja a CI+ modult kártyával. A kettő párosítva van náluk. S miért vennéd te? Az első kártya - modullal együtt - előfizetés esetén díjmentes.

Mi alá kell írás?

(#110098) cocka válasza SpiRiTofDooM (#110096) üzenetére


cocka
veterán

Random akármilyen modul nem fog menni, csak amit ők adnak. Mert (tudtommal) van benne egy smartkártya, ami össze van párosítva a modullal. Szóval más modulban nem működne a smart kártya. Illetve úgy is meg lehet fordítani a kérdést, hogy általad vásárolt CI+ modulhoz vajon adnának-e kompatibilis smartkártyát. Nyilván nem. Hogy technikailag is kivitelezhetetlen lenne-e ez, abban azért nem vagyok annyira biztos.

[ Szerkesztve ]

(#110099) Tartarus válasza #72445440 (#110093) üzenetére


Tartarus
csendes tag

Neked is köszi! :R
Közben Toth_Jani is írt :B
Vodafone TV (HU) 2.0.3 APK Remélem egyik forrásból származóba se került be vmi plusz ártalmas kód..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.