Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) ldave válasza VooĐoo (#72299) üzenetére


ldave
félisten

Én egész sokáig elvittem PS3-on, mielőtt meghalt volna a HDD-m a mentésekkel, volt pár akadozó rész, de összeségében teljesen játszható PS3-on a DA:O. Lehet majd újrakezdem most hogy adták PS+ban, de biztos, hogy ezúttal majd easy fokozaton, mert volt pár nagyon szenvedős rész benne, amihez nem hiszem, hogy kedvem lenne újra.

A Slime draws near! Command?

(#72302) gery2123 válasza gery2123 (#72300) üzenetére


gery2123
őstag

Ja és ha jól olvastam, a Cod - ra nem kell külön online pass használt játék esetén?

-- PSN_ID: GerY2123

(#72303) ldave válasza gery2123 (#72302) üzenetére


ldave
félisten

Nem kell, se CoD-hoz, se BF-hez (ingyen letölthető).

A Slime draws near! Command?

(#72304) A`rpi válasza gery2123 (#72300) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem BO2-vel ott is inkább a zombival.

(#72305) Ruzcak válasza gery2123 (#72302) üzenetére


Ruzcak
tag

Season Pass csak a szakaszonkénti dlcket tartalmazza .(új mapok,új fegyók,exitinction zombies folytatás ilyesmi.)
Ugye 4 dlc.
Bármit megtudsz venni egyenként is .

Én BO2-vel kezdtem de bejött egy bug ami miatt játszhatatlan volt de már kijavították.
Most ghostsozok.
Igazából teljesen más a 2 játék egyik treyarch másik infinity ward.

Talán a BO2 jobb a black opsos mechanika miatt ,de a ghostsban több lehetőséged van taktikázni.
A bo2 darálósabb.

Igazából mind2 jó, a BO2-t 3-4-5 e ft körl tudod beszerezni használtan , a ghostot 2-3 e

[ Szerkesztve ]

(#72306) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,

halt meg már valakinek a hdd a gépben? Nálunk elkezdtek befagyni a játékok, aztán a rendszer visszaállításba kezdett, ami mindig befagyott, újraindított, és kezdte elölről. Így kapott recoveryben törlést, de az se segített. Gondolom az adta meg magát. Nem?

(#72307) A`rpi válasza hakydakillah (#72306) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Cserélj HDD-t és kiderül.

Ha kicsit jobban is érdekel a történet, akkor tedd be számítógépbe a hibásnak hitt HDD-t, és HD sentinellel ellenőrizd.

HDD csere esetén rendszerszoftver telepítéshez szükséges lépések: [link]

(#72308) Elims válasza hakydakillah (#72306) üzenetére


Elims
veterán

Használt volt benne?
Ezért nem tennék ps-be "akármilyen laptop hdd-t".Sok mentés,letöltött játékok,rengeteg zene/film.Megéri egyszer kiadni a pénzt egy jó,megbízható winchester-re.

(#72309) hakydakillah válasza A`rpi (#72307) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi, akkor lesek helyette. Nincs nagy igény, egy 125-250GB-os bőven elég lesz helyette. Ahogy nézem csere nagyon egyszerű. Egyedül a hdd típusokkal nem vagyok képben. PS3-nál mindegy, hogy esata, sata, sata II, Sata III-at veszek?

Elims - eredeti hdd van benne a kezdetek óta. Gyerek játszik csak vele, mentések már vesztek, szóval csak hdd csere lenne. Esetleg tudsz ajánlani egy 125-250GB-os jóóóféle :D hdd-t?

[ Szerkesztve ]

(#72310) A`rpi válasza hakydakillah (#72309) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

SATA 1-2-3 lehet a csatolófelület. Méretben 2,5" legyen. Bővebb írást itt találsz.

Használt HDD-t is tehetsz bele nyugodtan, de nyilván az új lenne a legtutibb.

(#72311) Elims válasza hakydakillah (#72309) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos annyira nem értek hozzá,én a winchester topikban kérdeztem meg és ott a WD750BPKT-t ajánlották bele.
Először nagyon soknak tartottam a 750gb-ot,de idővel rájöttem,hogy jó ha van benne ennyi.Persze mások 1tb-ot is kihasználnak.
Ha veszel bele szerintem jó az a wd winchester.Kisebbről sajnos nem tudok írni.

(#72312) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#72313) hakydakillah válasza A`rpi (#72310) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Koszonok a valaszokat. Egyedul a csatolofelulet nem volt vilagos, azt a leirasban se talaltam. Hasznalttol kicsit tartok, nehogy ugyanugy jarjak, de azert korbelesek.

(#72314) renji00 válasza oriic (#72312) üzenetére


renji00
aktív tag

Kiadhatnák a Complete Sagaval együtt Vita-ra. :K

(#72315) james001


james001
veterán

Most nézem csak,hogy átléptem az 5000 trófeát :C Gombócból is sok ez :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72316) erahurka válasza oriic (#72312) üzenetére


erahurka
félisten

Közben hivatalosan is megerősítették. Jön szinte minden platformra (PS3-ra is), és lesznek benne olyan részek, melyek az EP VI és az EP VII közt játszódnak.

(#72315) james001: Nekem kb. 1050 darab van. Mennyit játszottál hogy 5000-et szereztél? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72317) Sirandrish válasza erahurka (#72316) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát úgy az elmúlt 8 évben olyan napi 12-14 órát :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72318) negyedes


negyedes
addikt

trofeakat csak a ps-en lehet megnezni vagy van netes felulet is?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#72319) Sirandrish válasza negyedes (#72318) üzenetére


Sirandrish
legenda

Netes felületen is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72320) james001 válasza erahurka (#72316) üzenetére


james001
veterán

Sokat,de nem olyan sokat mint amit Andris ír :P
5 éve lett meg az első trófeám csak,pedig azt hittem előbb :D 200 játékot ír itt hogy annyival játszottam: [link] De persze van amit nem számol bele,mármint aminek nincs trófealistája,pl. Orange Box,Ridge Racer 7,DMC4,stb. Plusz ugye Vitán is sokat játszottam,de az külön profilon van. :D
Régen több szabadidőm volt,most már kevesebb. Ha ugyanúgy nyomathatnám mint régen,akkor már a csillagos ég lenne a szám :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72321) negyedes válasza james001 (#72320) üzenetére


negyedes
addikt

asszony pont tegnap kommentalta hogy kicsit sokat tolom a bordelands 2-ot. :U mondtam neki hogy meg tanulsz a vizsgaidra nincs mit csinaljak, jott a kontra is: olvass konyvet. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#72322) Sirandrish válasza negyedes (#72321) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt egyébként sosem értettem. Az mivel jobb? Ha nincs elég fény a szobába, még a szemedet is jobban rontod vele szinte, szóval komolyan.
De esküszöm ha rengeteget olvasnál akkor meg azt mondaná hogy miért nem játszol inkább egy kicsit :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72323) Elims válasza james001 (#72315) üzenetére


Elims
veterán

Jampi vagy Nagyon! :-))
Gratulàlok!!!!! :-)

Nekem is gubanc van a jàtékbòl otthon.Ha meg még a head-set-et is előveszem,vége mindennek.. :-)))

(#72324) Sirandrish válasza Elims (#72323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek szerint nem szelidült meg az asszony :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72325) erahurka válasza james001 (#72320) üzenetére


erahurka
félisten

Az én profilom kicsit szerényebb: erahurka

Mondjuk utoljára tavaly játszottam a gépen, amikor felb@sztam magam az inFamous 2 jeges ellenségén. Azóta csak áll, hónapokig még a konnektorból is ki volt húzva. Hétvégén DVD-t néztem rajta, csak azért dugtam vissza. :DDD

(#72326) Elims válasza Sirandrish (#72324) üzenetére


Elims
veterán

Egy szemernyit sem vàltozott. :-)
Nem olyan mint a te bnőd.. :-)

Megejtek egy nagyon gyenge pròbàlkozàst..Pàr nappal ezelőtt eszembe jutott-->
Ha lenne kedve vkinek egy kis uncharted 2 coop-hoz,írjon!Jò lenne kicsit menni vele.

(#72327) Adam_Shepard válasza Elims (#72326) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én meg lógok egy Red Deaddel még neked :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#72328) Bogyi007 válasza Elims (#72326) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Megejtek egy nagyon gyenge pròbàlkozàst..Pàr nappal ezelőtt eszembe jutott-->"

Mármint a párod? :C Mert akkor nem csoda ha durcás. :DDD :DDD

Nekem akkor hozzátok képest királyság van. Még játékot is szokott venni a konzolhoz, sőt van olyan játék, aminél jelezte hogy ő is kér kiegészítőt hozzá, mivel szeretné azt játszani (Disney Infinity 2.0 és az Aladdin és Jázmin hercegnő páros szett)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#72329) Elims válasza Adam_Shepard (#72327) üzenetére


Elims
veterán

Vagy én neked... :-) De azt vhogy halogatom.

Bogyi: Ott van a nyíl! :-)))) Még azt is idézted. :-))
Ilyen szempontbòl màzlista vagy.Nàlam ez kizàrt.Teljesen kizàrt.Aztàn ki tudja meddig.....

Ha uncharted 2-re senki,esetleg 3? :-)

(#72330) negyedes válasza Bogyi007 (#72328) üzenetére


negyedes
addikt

Nalunk is asszony ragaszkodot a raymanhez. A borderlandsot is ketten kezdtuk de abba maradt a vizsgai miatt

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#72331) crue


crue
őstag

Én meg éppen válok, úgyhogy most már nem ugat bele, hogy mikor játszok és mennyit.

(#72332) Elims válasza crue (#72331) üzenetére


Elims
veterán

Crue?

A grid autosport mennyire hasonlít a grid 2-re?Most ugye megadta a plus és kíváncsi lennék rá.Bár időm nem lesz vele mostanában játszani,de vmikor biztos elindítom.

(#72333) RangerFox válasza Elims (#72332) üzenetére


RangerFox
veterán

Hasonlít rá, de van benne belső nézet, ami miatt már önmagában megéri kipróbálni. Amúgy nekem jobban tetszett mint a 2, igaz, pcn játszottam vele.

(#72334) Sirandrish válasza Elims (#72326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Enyém mostanában olyan ha megtetszik neki valami, hogy nem hagy békén. Állandóan játszana és ha kétszer is nemet mondok akkor meg megsertodik :D

UC2 PS4en? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72335) Sirandrish válasza crue (#72331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az sz*r...úgy látom azért van még düh benned

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72336) Elims válasza Sirandrish (#72334) üzenetére


Elims
veterán

Hihetetlen!! :-))))
Nàlam azért van egy pici "generàciòs különbség" is....

Te vagy a topikgazda/jòmunkàsember/meg mit tudom én még mi,van 2m332e527 hsz-od és még benyomsz ide kettőt egymàs utàn??Ne szivass,nyomom mkinek,hogy szerkessze azt a ...vert hsz-t ha 5percen belül van.. :-//

Dehogy ps4-en,ps3-on.Nagyon jò volt a coop mòkànk 2-ben.Simàn jàtszanàm bàrmikor!! :-)
Ha megvan még neked,Gyerünk!!!

[ Szerkesztve ]

(#72337) james001 válasza Elims (#72332) üzenetére


james001
veterán

Egy idő után lehet unalmas lesz a Grid Autosport,de viszont ha beszippant sokáig el lehet lenni vele,mert tartalomban nem szegény. Ja és baromi nehéz,én a legkönnyebb fokozaton toltam végig,és még akkor is néha izzadtam egy-két helyen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72338) Sirandrish válasza Elims (#72336) üzenetére


Sirandrish
legenda

Telefonról nem bírok bele szerkeszteni ...néha örülök ha meg tudom úgy írni ahogy akarom. Egyébként egyik rang sem tévedhetetlent jelent :N plusz azért kétlem hogy ez ekkora tragédia lenne.
Ráadásul errol a szerkesztes vagy külön hsz buliról épp nagy társalgás megy a prémiumos topikban szóval szókj hozzá mert lehet hamarosan ez lesz a szabály :D

PS4EN nincs meg az UC? PS3 meg mindig kölcsön van

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72339) james001 válasza Sirandrish (#72338) üzenetére


james001
veterán

PS4-es UC-ban nincs multi. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72340) Sirandrish válasza james001 (#72339) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztan mi a franciskàért nincsen? :)
Nah de így már ertem miért akar Elims 3on játszani :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72341) A`rpi válasza Sirandrish (#72338) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Azért ha OFFot írsz, azt össze lehet nyugodtan szerkeszteni telefonon is.
Pláne ha csak pár szavas a mondandód, elvégre szakmai topikban vagyunk. :K

(#72342) RangerFox válasza Elims (#72329) üzenetére


RangerFox
veterán

Szia! UC2-3 co-opban szívesen benne vagyok

(#72343) james001 válasza Sirandrish (#72340) üzenetére


james001
veterán

Lusták voltak gondolom a multis cuccokat is átrakni a PS4-es verzióba,meg lehet új szervereket is kellett volna kreálni,stb. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72344) A`rpi válasza james001 (#72343) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szomorú az hogy szerver oldalról minimális a játék igénye, lévén UC2, UC3 is p2p, sőt sajnos UC4 is az lesz. :(

Iszonyú mennyiségű tartalmat heréltek ezzel így ki a második,
és a harmadik részből, kár...
Nem kérdés újra elő fogom venni, de ezért a húzásért azért picit morci vagyok.

(#72345) Sirandrish válasza james001 (#72343) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kapják be, Pedig nagy móka :K

A`rpi Kb hazaérek mire összeszerkesztem telefonnal...számomra rendkívül körülményes, szóval ez így sikerült :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72346) A`rpi válasza Sirandrish (#72345) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Prémmel belefér, 15 + 15 percig tudod szerkeszteni. ;)

(#72347) ldave


ldave
félisten

Grid 2-vel egész jól elszórakoztam, de az az Autosport így egy óra után eddig nem igazán jön be. Tudom, sokan nem szeretik a GT, de ott nekem nagyon bejött, hogy elég jól tanított a játék, itt meg egyből mély víz.

A Slime draws near! Command?

(#72348) james001 válasza A`rpi (#72344) üzenetére


james001
veterán

UC2 azért nem az volt,3 dlc jött ki hozzá össz-vissz.
UC3 már más kérdés,az a sok felesleges kalap meg tánc meg ilyenek tényleg eléggé kiherélték a multit... De akkora nagy szükség nem volt rájuk,egyedül a bónusz pályákat meg a Shade Survival-t vettem meg hozzá még anno,amiknek legalább volt lényegük.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72349) A`rpi válasza james001 (#72348) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem az itemekre gondolok, mert azok engem nem érdekeltek. Önmagában a multi és a Co-Op maga a tartalom, ami azért jó pár órát elszórakoztatja az embert, ha csak kitrofizza is, szemben mostani játékokét 10 órával számolva és már platina is...

(#72350) Elims válasza RangerFox (#72333) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!
Kereslek coop ügyben.
((A Nokia pàrti/James-es coop-ot is jò lenne egyszer összehozni.Két "Ikon". :-) ))

James: Neked is!Kívàncsi leszek rà..
Szerintem a te autòvezetési képességeidet (jàtékban) màr nagyvonalakban megbeszéltük... :-)))

SirAndrish: Szòval még nem cserélted le a "telefonod"... :-)))
Na akkor lesz majd kemény flood..jò lesz tényleg..
Nekem mindegy,hogy szakmai vagy sem.
Cserélj telefont!Üzenetben adok tippet,hogy milyenre. ;-)))

Bizony,sajnos a ps4-es uncharted-ben nincs online lehetőség. :-// Nagyon sajnàlom.
Szerezd vissza a géped.

Árpi: Így van,nagyon sokàig el lehet lenni ezek online részével.
"...szemben mostani játékokét 10 órával számolva és már platina is..."

Ilyenkor azért illeszd hozzà azt a kicsiny szòcskàt,"nekünk". :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.