Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72601) crue válasza erahurka (#72600) üzenetére


crue
őstag

Fagyival a kézben elhiszem hogy nem jó, de a puskába rakva egészen más. Azt stabilan tudod fogni két kézzel és még a válladnak is támaszthatod. Így nagyon pontosan és gyorsan lehet vele célozni.

(#72602) james001


james001
veterán

Hát a márciusi PS Plus most PS3-ra se lesz erős :( Super Stardust HD és The Last Guy a két cím. Előbbit már szarrá játszottam még anno nagyon régen,utóbbit meg mondjuk nem ismerem de yt videók alapján nem egy nagy eresztés :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72603) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Sziasztok

Killzone 1et lehet bugazni valahonnan? Apron kerestem de nem találtam. Mar csak ez hiányzik es teljes a nagy gepes széria :)

(#72604) A`rpi válasza Mrgyergyo (#72603) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Trilógiában lehet megvenni, vagy külön a store-ból.

(#72605) Mrgyergyo válasza A`rpi (#72604) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Köszi, akkor trilogia lesz :)

(#72606) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Nehezen tudom megszokni az FPS-ben a konzolt... Ezért úgy gondoltam, hogy beszerzek egyFragFX-et a PS3-omhoz. Szerintetek van értelme? Valamint hol lehet ilyet kapni, mert kb sehol nem találok :(

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#72607) A`rpi válasza toth_janika (#72606) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ebay, tele van vele.

Én ezt a kialakítást nem javasolnám, inkább keress olyat, amire lehet külön kötni egeret és klaviatúrát. Élményben az igazi PC-s élményt nem közelíti meg, de egy kis mankót ad azok számára akik lusták megtanulni joystickkal való játékot.

Alternatív megoldás lehet Eagle Eye.

[ Szerkesztve ]

(#72608) Sirandrish válasza A`rpi (#72607) üzenetére


Sirandrish
legenda

EZ nem csak lustaság kérdése.
10+év PC-s FPS-ezéssel a hátam mögött nekem is fura hogy olyan lassan lehet szétnézni, vagy hátra fordulni. Lehet akármennyire profi az illető analógon akkor is sokkal lassabb lesz.

Szerencsére offline nekem elég ez a sebesség is amit kapok, online meg nem igen játszom, szóval nekem okés így, de totál megértem azokat akiknek esetleg "kevés" az analóg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72609) Wlac válasza Sirandrish (#72608) üzenetére


Wlac
Ármester

Évekig játszottam én is PC-n, de nem érzem, hogy hátrányban lennék a kontrollerrel. Igen, nézelődni valóban lassabb, de alapból a játékok is lassabbak, és többet számít a taktikai érzék, mint a precíz forgolódás. Gondolok ezalatt arra, hogy bármennyire is pörgős egy CoD, azért meg sem közelíti egy UT vagy Quake III játékmenetét.

“The wha-"

(#72610) Elims


Elims
veterán

Van esetleg vkinek Huawei router-e?Hg8245 a pontos típus,a telekom adja.
A már korábban írt barátom problémája nem oldódott meg Az anyukája meg egyre többet baszogatja.
A wifi kapcsolódás nem megy. :-/
Ha mindent custom-mel állít be akkor sem pedig már beírta a subnet mask-ot,ip címet,elsődleges- másodlagos dns-t,stb-t,de a végén failed-et ír. :-/
Mi lehet a gond?
Most az upnp-ot engedélyeztettem vele a router menüben,ugyanaz. Bár ez nem hiszem,hogy befolyásolna vmit,nekem nem elérhetőt ír erre és mégis tudok gond nélkül kapcsolódni a ps3-mal wifi-hez.Biztos tudnám én is engedélyeztetni a speedport router-em menüjében,de nem foglalkozom vele,működik és ez a lényeg.
Mit kellene még beállítani?Teljesen tanácstalan vagyok.
Ha a ps3 menüjében a leírás szerint csinálja,easy beállítással akkor meg a pppoe nevet/jelszót kér.
Bármilyen tippet megköszönök! :-)

(#72611) A`rpi válasza Sirandrish (#72608) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igazság szerint én nem ítélem el a dolgot, sőt.
Magam is használom, és már több alkalommal regéltem is róla.

Most is nagy dilemmában vagyok, mert kellene valami PS4-hez. A régi sasszemem nem jó sajnos az új konzolhoz, így nézelődtem már, de ~100 dolláros árat sajnálok kifizetni egy félhivatalos cuccért.

Legszívesebben hivatalos alkalmazásért fizetnék amit a Sony ad ki, remélem lesz belőle valami... Mondjuk ahhoz dukálna valami jobb gép is, persze közel sem gémer gép, de nem hinném hogy a kis subnotim szeretné, az ő kis Intel VGA-jával. De majd kiderül.

Még egyelőre tudok várni. SW-BF pl baromi jól el van találva, ahhoz a játékhoz kiváló a joy is, viszont most próbálgatom Killzone SF-et,
(köszi a játékot Tegla80 :R ) no ott jó lenne valami egeres megoldás. :B

[ Szerkesztve ]

(#72612) Sirandrish válasza Wlac (#72609) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nem érzed mert nem merik ráengedni a PC-seket a konzolosokra. CS GO-ban egyszer volt róla szó. Nah az tuti hogy nem lenne ilyen sikeres a játék ha megcsinálják végül.
Mint mondottam engem nem zavar a controlleres játék, mert leginkább offline játszom :N

A`rpi Én is kipróbálnám, mert nem is teljesen értem hogy milyen lehet. Lassabban mozog mint egy PC-n vagy hogy? Gondolom azért nem olyan, vagy más oka van?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72613) eeXaa


eeXaa
addikt

..vajon az lehetséges hogy NFS shift2 nél masszív frém droppok vannak... nállam ugyanis elég szaggatós...

(#72614) Tegla80 válasza Elims (#72610) üzenetére


Tegla80
addikt

"A wifi kapcsolódás nem megy. :-/.....a vegen failed-et ir"
Mutass egy kepet legyszi,h meddig jut el a ps a tesztel.(csak psn nincs vagy IP-t sem kap mar....jo lenne latni hol bukik el a teszt)

"Ha a ps3 menüjében a leírás szerint csinálja,easy beállítással akkor meg a pppoe nevet/jelszót kér." probalta beirni?ezt elvileg tudnia kell mert rajta van a szerzodesen sztem.

Vagy esetleg ki kellene iktatni a wifit a t-s csodan ,arra rarakni egy masik routert probanak.De ehez azert erteni kell picit jobban a dologhoz es igy tavgyogyitasban nehez lenne kivitelezni.
Nincs senki a kornyeken aki ert a router-hez es elmenne hozza atnezni a dolgokat esetleg?

Sony® & PlayStation®

(#72615) Wlac válasza Sirandrish (#72612) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem állítom, hogy nem könnyebb egérrel célozni, mert egyértelműen, hanem azt mondom, hogy konzolon elég megtanulni a kontrolleres irányítást. Egyrészt (szinte) mindenki azzal tolja, másrészt a játékok sem olyan pörgősek. Nyilván, hogyha összeengednék a két tábort, akkor a PC-sek letarolnák a pályát, de amíg konzolon a "lassabb" online játékok dominálnak (Battlefield 4, CoD széria), addig bőven elég a kontroller.

A konzol előnye az, hogy a kontrollert fogva bármilyen jóga pózban lehet vidáman játszani, míg az egér-billentyűzet már limitálja az embert. Én ezért nem is foglalkoznék ilyen perifériákkal, már csak azért sem, mert nem lesz teljesen olyan, mintha PC-n tolnám (célzásrásegítés). Akkor már inkább összeraknék egy PC-t a játékra - a PS3 grafikája már elég kapott, azzal bármilyen pár tízezer forintos PC felveszi a versenyt.

“The wha-"

(#72616) A`rpi válasza Sirandrish (#72612) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lassabb is, van egy kis imput lag, és az átlós egér mozgásokat nem tudja olyan jól lekövetni.

(#72617) Sirandrish válasza Wlac (#72615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mondjuk szívesen kipróbálnám, de csak akkor ha normálisan működne. Mármint hibátlanul.

A`rpi Hát az nem valami faja akkor. Bár alternatívának jó lehet :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72618) nokia párti válasza Dinasti (#72595) üzenetére


nokia párti
őstag

Másodikat ki ne hagyd, a sorozat legjobb darabja, multiban mindenképp.

(#72619) RangerFox


RangerFox
veterán

Az LBP3 március harmadikáig akciós, akit érdekel. Én tuti megveszem. :)

(#72620) Sirandrish válasza RangerFox (#72619) üzenetére


Sirandrish
legenda

3K-ért én is..csak PS4-re mert PS3ra már megvan :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72621) perge666 válasza RangerFox (#72619) üzenetére


perge666
veterán

PS4-re is 3000ft??
Mert pont most akarom megvenni lemezesen 4500ft-ért postával együtt,de lehet akkor digitális vásárlás lesz!

(#72622) Sirandrish válasza perge666 (#72621) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egész pontosan 3090 jó magyar forint :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72623) perge666 válasza Sirandrish (#72622) üzenetére


perge666
veterán

Pont láttam a PS4 topikba is. :)
Szerintem veszek egy 6K-s feltöltőt és bezsákolom,a maradékból meg nézek valamit.

(#72624) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Érdeklődnék, hogy van-e Digi netes Ps3-as felhasználó itt?
A mai naptól nem tudok még chat-elni sem a Ps3-on, mert állandóan megszakad a kapcsolat a szerverrel, ha éppen megy is nem tud csatlakozni hozzám más, és én sem tudok máshoz csatlakozni.
Eddig minden rendben ment, több, mint 1 évig szinte hibátlanul üzemel a netes játék és chat, de most egyáltalán nem megy.
Kipróbáltam a router kihagyásával egyből a ps-be dugva a net kábelt, új kapcsolatot sikerült is beállítani, de NAT Type 1-es a kapcsolat ami a szolgáltatótól jön, ami nem támogat valami adattöredékes opciót és ez állítólag gond lehet.
Ha a Digi változtatott valamit akkor őket kellene piszkálnom, de előbb nem ártana erről megbizonyosodnom... :)
Valakinek valami tapasztalata/ötlete?
Nem vagyok valami nagy guru hálózat témakörben...

(#72625) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Assassin's creed 2 platina pipa... :D

(#72626) Elims válasza Tegla80 (#72614) üzenetére


Elims
veterán

Màr az elején megbukik a dolog,mert a ps4 ip címét írta be.Utàna kàbelre dugva sem engedi kapcsolòdni.Holnap meglesz a pppoe felh.név/jelszò akkor azzal mennie kell.
Egyébként van egy màsik router is,egy asus,de abban meg nincs telefoncsatlakozò. :-/
Sajnos ezzel a router-rel kell megoldani.
Holnap kiderül.

Köszönöm!! :-)

Szerk.:

Pulyka Jocò: Gratulàlok!!! :-) Pedig ùgy hallottam,hogy nem egy könnyű "mozdulat"...

[ Szerkesztve ]

(#72627) pulyka jocó válasza Elims (#72626) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi! :R
Háát nem könnyű az biztos, inkább időigényes. Amikor a 20 Glyphet kellett megfejteni, akkor ,,csalva" lenéztem az összes megfejtést a netről, a tollanál ugyan ez volt. Amikor a 100 tollat kellett összeszedni akkor az összes helyszínt vagy kétszer végig kellett járnom, mire rájöttem hogy a DNA ba írja azt a területet, ahol kimaradt valamelyik :D :Y
Meg nagy AC-s vagyok, szeretem a sorozatot, egy végigjátszás után nem sok trófea maradt feloldatlanul, gondoltam megcsinálom a platinát. A végén az utolsó 2 Glyph fejtörést okozott, de megoldottam... :)

[ Szerkesztve ]

(#72628) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

hova regizzek ha multizni akarok? olyan hülyén van leírva az összefoglalóba :F :B

(#72629) pulyka jocó válasza BUZZLGHTYR (#72628) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia!
Csinálni kell egy PSN accountot és akkor azzal tudsz multizni.
[link]
Ez ps vitán mutatja be, de szerintem mindenhol ugyan az

[ Szerkesztve ]

(#72630) Tegla80 válasza BUZZLGHTYR (#72628) üzenetére


Tegla80
addikt

igy

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#72631) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

mit leszenvedek 1 regisztrációval istenem :DDD xd

(#72632) Elims válasza pulyka jocó (#72627) üzenetére


Elims
veterán

Kb. mennyi idődbe telt platinàzni?

Sony: Biztos,hogy a leíràssal nem stimmel vmi?
Sikerült?

(#72633) BUZZLGHTYR válasza Elims (#72632) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

sikerült, csak a ps nem volt frissítve és ezért szenvedtem vele :D
egyébként mivel játszanak sokan?

(#72634) fausto


fausto
addikt

December vége óta csak a Skyrim pörög a gépemben, de most egy kicsit kiidegelt… a Stormcloack küldetés sorozatot csináltam, az utolsó küldetésnél vagyok. Már azzal szívtam egy sort, hogy az első feladat, el kellett mennem a táborba és jelentkeznem kellett egy küldetésre. Na, a párbeszédnél a „Report in” opció nem jelent meg, így nem tudtam elkezdeni. Sokadik próbálkozásra végre sikerült elindítani, meg is indultam Solitude-ba az ostromhoz, bementem a kastélyba. Itt valami animációnak kellett volna lennie, mert a karakterem elrakta a fegyvert és megállt, de nem lehet mozdulni. Semmire nem reagál.
Az utolsó mentésem viszont ott volt, mielőtt még elindítottam volna az egészet és megint csak azzal szenvedek, hogy „be tudjak jelentkezni” a csatára, de most már a „Report in” opciót sem tudom előhozni….

(#72635) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Van egy rakat játékom, de a legtöbb ismert FPS, amikből már alapból elegem van (apropó van játék beárazós topic?), plusz szeretnék olyasmiket beszerezni, ami ügyeségi, vagy merőben más tipus és/vagy lehet vele ketten játszani, lásd Little Big Planet.

Tudtok ötleteket adni?

(#72636) RangerFox válasza czanga (#72635) üzenetére


RangerFox
veterán

Puppeteer, Rayman Legends

[ Szerkesztve ]

(#72637) erahurka válasza czanga (#72635) üzenetére


erahurka
félisten

Lego játékok nem jönnek be? Van belőlük egy rakás. Meg készült egy nagyon király Simpsons játék még a generáció elején, azt is érdemes beszerezni, szerintem már csak használtan fogod megtalálni.

[ Szerkesztve ]

(#72638) A`rpi válasza czanga (#72635) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(apropó van játék beárazós topic?)

Fórumok » Lokál » KONZOL beárazás

Továbbá, jobb felül is megtalálod a hivatkozást, "Téma tudnivalók" rovatban.

[ Szerkesztve ]

(#72639) czanga válasza A`rpi (#72638) üzenetére


czanga
őstag

Elnézést. :( Shame on me.

(#72640) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

spannal akarok játszani black ops-ot, de nemtud belépni, mindig incorrect a pw, ftw? új accal is :D

(#72641) dilipok válasza BUZZLGHTYR (#72640) üzenetére


dilipok
veterán

milyen pw? az activision account? (az kell hozza?)

amugy meg ftw? nem inkabb wtf?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72642) BUZZLGHTYR válasza dilipok (#72641) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

psn re nem tud belépni

(#72643) dilipok válasza BUZZLGHTYR (#72642) üzenetére


dilipok
veterán

user errort szimatolok ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72644) BUZZLGHTYR válasza dilipok (#72643) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

és az mi lesz? azt sem értjük h lépett ki :D

(#72645) dilipok válasza BUZZLGHTYR (#72644) üzenetére


dilipok
veterán

password reset? Ha mar mas nem megy...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72646) BUZZLGHTYR válasza dilipok (#72645) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

vagy 4-5x megváltoztatta.. na m1 majd hnap hátha jó lesz!

(#72647) pulyka jocó válasza Elims (#72632) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Először a sztorit vittem végig, közbe azért 1-2 tollat összeszedtem, de maga a sztori olyan 15-20 óra volt. Erre rájött még 5-6 óra, ami a maradék tollak, ill. glyphek keresése volt.

(#72648) torik


torik
senior tag

Hi! Egy csoda folytán sikerült beszereznem PS3-ra a Dark Souls: PtD edition-t. Ahogy olvasgattam utána a dolgoknak felmerült bennem egy kérdés: kell gold membership hogy tudjak online játszani vele?

All that and a bag of chips

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.