Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) ldave válasza james001 (#72749) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen újraírták benne a boss harcokat is, az alapjátékban leginkább csak erőszakkal lehetett legyőzni őket, a DC kiadásban pedig egyéb megoldások is lehetnek. Ami azért jó, mert maga az alapmechanika sokkal inkább a lopakodás és a hackelés felé viszi a játékost.

A Slime draws near! Command?

(#72752) fausto


fausto
addikt

Komolyan, mi az anyja baja van megint ennek az átok Store-nak?! :W
Sima kártyás vásárlás, valós adatokkal, valós kártyával, van fedezet meg minden, mi kéne még? ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#72753) Sirandrish válasza fausto (#72752) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyanez nálam is január óta. Csak PSen tudok vásárolni, weboldalon nem.
A PS4 topikban cache takarítást javasoltak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72754) fausto válasza Sirandrish (#72753) üzenetére


fausto
addikt

Ezt a bénaságot... :((( Nem véletlen nem használom PS3-on a Store-t, fájdalmasan rossz.
Mind1, végül is megoldódott, hozzárendeltem a PayPal fiókomat, amihez ugyan ez a kártya volt megadva, így sikerült megvenni. Meg kell küzdeni azért, hogy a Sony-nál tudjam költeni a pénzem! :)
Köszi a választ!

(#72755) erahurka válasza fausto (#72754) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy rendelted hozzá a PayPal fiókod? Nálam weben hibát dob, PS3-ról meg nem fogadja el a jelszót.... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
UK accountom van.

Más: az lehet, hogy a kontroller tölt, de nem villognak a LED-ek? Mindenhova bedugtam már, de egyszerűen nem jelez vissza.

[ Szerkesztve ]

(#72756) fausto válasza erahurka (#72755) üzenetére


fausto
addikt

UK account-on nekem sem sikerült, ez magyar profil volt

(#72757) erahurka válasza fausto (#72756) üzenetére


erahurka
félisten

Érthető végül is, az országhatárokon 10 méter magas vasbeton kerítés van, se ki se be, repülők sem léteznek, meg külföldi munkavállalók. Könyörgöm, lépjen már át a Sony a 21. századba! :W

(#72758) dilipok válasza erahurka (#72757) üzenetére


dilipok
veterán

nem csak a sonynal vannak a regiok elkulonitve... :U Nincs ezzel semmi baj. Amugy magyar kartyaval mar lehet vasarolni uk accountra.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72759) fausto válasza dilipok (#72758) üzenetére


fausto
addikt

De az elég nagy baj, hogy a Sony-nál nem lehet régiót váltani. A XXI. században annyira elképzelhetetlen, hogy valaki másik országba költözik?
Amúgy ahogy a fenti példa mutatja, magyar kártyával még magyar profilon sem lehet vásárolni :D
De amúgy szerintem a UK profilon magyar kártya inkább hiba lehet, mint opció. Nekem is hozzá van rendelve, tudok is vásárolni, de a múltkor próbáltam valakinek megcsinálni és neki az istennek nem fogadta el. Pedig úgyan úgy mezei Mastercard volt neki is, mint nekem.

(#72760) Sirandrish válasza fausto (#72759) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem VISA van és amikor épp engedi, akkor gond nélkül vásárlok UK profilra is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72761) fausto válasza Sirandrish (#72760) üzenetére


fausto
addikt

Írtam, hogy nálam is megy :) De másik kártyát, másik UK profilhoz nem sikerült beállítani.

(#72762) Wlac válasza dilipok (#72758) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem mindig fogadja el a magyar kártyát.

“The wha-"

(#72763) erahurka válasza fausto (#72759) üzenetére


erahurka
félisten

Kártyával én is tudok, de PayPal-lel mennyivel egyszerűbb lett volna.
Nem értem azt sem amúgy, hogy ha egyszer-egyszer vásárolok, miért kell hozzárendelni a profilomhoz a kártyát/PayPal accountot?

(#72764) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Bocsi hogy ide írok,de talán itt hamarabb kapok választ,jobban pörög.

Na szóval boltban megvásároltam a GTA V lemezt,beraktam a PS3-ba,elkezdte fel telepíteni a játék egy részét ami sikeresen is befejeződött.
Játék indul,szint textúrák eltűnnek pl. utak a kocsi alól,komoly szinten akadozik,néha huzamosabb ideig is megáll a játék aztán megy tovább....

Mi lehet a probléma?
Esetleg nem bírja a gép a játékot,akkor meg minek adták ki rá? :U

:R

(#72765) crue válasza TechN7ne (#72764) üzenetére


crue
őstag

Lehet, hogy túlmelegszik a géped vagy valami más egyedi probléma, mert normál esetben bírja a gép és nem csinál ilyeneket a GTA V.

(#72766) fausto válasza TechN7ne (#72764) üzenetére


fausto
addikt

Én arra gyanakszom, hogy kezd elfáradni az olvasó

(#72767) TechN7ne válasza fausto (#72766) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor semmikep sem gyari lemez problema?

(#72768) dilipok válasza TechN7ne (#72767) üzenetére


dilipok
veterán

az sem kizart, de szerinted ezt igy honnan tudjuk? ;] ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72769) fausto válasza TechN7ne (#72767) üzenetére


fausto
addikt

Ha használt a lemez, akkor talán az is lehet. Egyébként mikor és milyen típusú gép?

(#72770) erahurka


erahurka
félisten

Úgy tűnik megadta magát a kontrollerem, nem tudom tölteni :(
Mennyire szerelhető szerintetek? Illetve van olcsó alternatíva? Xbox360 kontroller nem működik PS3-mal ugye? :R :R :R

(#72771) Tdizsolt válasza erahurka (#72770) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Teljes mértékben szerelhető,illetve akkut is lehet cserélni benne/venni hozzá. :K
Szvsz a box kontroller már presztizsből sem megy vele....

TechN7ne:

A lemez is lehet hibás,nekem például elkezdte a telepítést,de minden alkalommal egy adott ponton állt meg...Kipróbáltuk több gépen is,a hiba azoknál is fennállt.

Viszont egy másik eredeti lemezzel feltelepítettem a játékot,(az itteni kollégák ötlete,és segítsége után! :R :R )és az én "hibás" lemezemmel játszok vele azóta is gond és akadás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#72772) MasterMark válasza erahurka (#72770) üzenetére


MasterMark
titán

Xbox360 kontroller nem működik PS3-mal ugye?

Ahhhahha! :C

Switch Tax

(#72773) oriic válasza MasterMark (#72772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is megoldható, csak egy Chronusmax kell hozzá. :D

Live-Die-Respawn

(#72774) Sirandrish válasza erahurka (#72770) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha menne akkor sz*rul járna a Sony controller piaca szerintem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72775) supercow


supercow
őstag

Sziasztok, gép- és játékbeszámítás hol megy a legjobb áron? Lassan váltunk, az egyik gépet eladnám lemezes játékokkal.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#72776) erahurka


erahurka
félisten

Hát ez nagyon furcsa! Találtam egy USB portot, amire reagál a kontroller. Viszont max. kettőt villan, és vége. De a laptop mindvégig úgy érzékeli, hogy csatlakoztatva van (az eszközök közt ott van a PS3 gamepad). Egész éjjel nem töltött semmit. Ugyanígy kettőt villan akkor is, ha a gép csatlakozójából kihúzom és bedugom. Tehát nem az van, hogy a kontroller csatlakozója bedugáskor úgy mozdul el, hogy néhány másodpercre érintkezzen. WTF?

Amúgy arra is kíváncsi lennék, hogy érte el a Sony, hogy ilyen okkult dolog legyen tölteni ezt a szerencsétlen kontrollert :DDD

(#72772) MasterMark: Szoktam gépen is játszani, de azzal szenvedés összehozni a DS3-at, jó lett volna ha PS-sel megy az x360 gamepad. Ilyen cukormázas rózaszín álom volt, de inkább rákérdeztem, hátha.

(#72774) Sirandrish: Sokan szeretik a DS3-at is, de nekem az Xbox 360-as kontroller áll jobban kézre. A DS4 már jobban sikerült állítólag.

(#72777) Sirandrish válasza erahurka (#72776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én szeretem a DS3at és a DS4et is (bár azzal vitatkoznék hogy jobban sikerült-e) de az X360 controllernek nincs párja szerintem. Mondom ezt úgy hogy az Xboxot magát nem komálom. És elvileg az XO talán még kényelmesebb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72778) erahurka


erahurka
félisten

Szétszedtem a kontrollert de nem tudom összerakni... Azok a kurva ravaszok olyan instabilan rögzülnek, egyszerűen nem hiszem el hogy ebből napi 1000 darabot legyártanak egy üzemben.... Valakinek valami tippje? :W :W :W :W :W

(#72779) gery2123 válasza erahurka (#72778) üzenetére


gery2123
őstag

Össze lehet azt rakni, csak türelem kell hozzá. Utána már megy csukott szemmel is. A YouTube -on van egy rakat videó, amin bemutatják, hogy hogyan szedjük szét és rakjuk össze. Én is onnan néztem anno :)

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#72780) perge666 válasza erahurka (#72778) üzenetére


perge666
veterán

Ha ráérzel utána már nincs gond vele,a PS2-es ravasz sokkal sz*patósabb

(#72781) erahurka


erahurka
félisten

Siker! Még néhány felesleges alkatrészt is kiszedtem (nem tudom honnan valóak, de két műanyagpecek letört). A ravaszok nagyon szopósak, meg vagy háromszor rátettem a panelt meg a gombokat, mondom tesztelek egyet, erre random össze-vissza nyomatja a gombokat. Csak akkor működik jól, ha minden feszül és patent.

Közben lejött a gombok jelét átadó "csatlakozó" is, azzal is szoptam kicsit. A végére belejöttem miután kicsit lenyugodtam. Mondjuk a töltési problémát nem sikerült megoldani. Érdekes volt szétszedni amúgy, érdekes volt látni hogy oldottak meg pár dolgot. Arra pl. nem számítottam, hogy az akksi egy sima mobilos jellegű téglalap, és az is tök ötletes, hogy a jobb oldali gombok eltérően vannak kialakítva, így nem kerülhet mondjuk X a négyzet helyére.

Kis tesztelés után ez a problémám: rádugom a gépre, direkt figyelem PS-en, mit ír a kontroller. Néhány másodpercre felugrik hogy tölt, aztán eldobja. Mi lehet szerintetek? Akksi, érintkezés, USB csatlakozó? Ránézésre minten atomstabilnak tűnt (kivéve azt a két pecket ami letört :DDD ). Volt már valakinek hasonló problémája? Ami még érdekes, hogy a laptop mindvégig érzékeli a kontrollert, mert ha lehúzom, eltűnik az eszközök közül.

[ Szerkesztve ]

(#72782) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Lehet, hogy volt már, de US Store-on márc. 21-ig Naughty Dog Games Sale van:

UC 4,5$
UC2 GOTY 4,5$
UC3 GOTY 6$
TLOU 10$

Ennyiért szerintem ezek kihagyhatatlanok. :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#72783) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok! Barátom váltott Ps4 re, nekem ps3-om van, és az lenne a kérdésem hogy az ő DS4 ével lehet e játszani ps3-on (coopoznánk, és nekem csak 1 kontrollerem van) ? Mert olvastam már itt hogy elvileg lehet csatlakoztatni, de azért megkérdezem :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#72784) Sirandrish válasza pulyka jocó (#72783) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen lehet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72785) pulyka jocó válasza Sirandrish (#72784) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszönöm! :R

(#72786) RangerFox


RangerFox
veterán

Tudnátok mondani olyan játékokat amit lehet offline co-opban, split screenben vagy valami hasonló módon játszani két kontrollerrel, és szórakoztató haverokkal? Fifa, Diablon kívül

(#72787) Sirandrish válasza RangerFox (#72786) üzenetére


Sirandrish
legenda

Portal 2, LEGO cuccok, LPB 1-3ig..
Például

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72788) vico84 válasza RangerFox (#72786) üzenetére


vico84
csendes tag

Ha jól rémlik a bulletstorm is.

(#72789) james001 válasza RangerFox (#72786) üzenetére


james001
veterán

Borderlands.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72790) Robi86 válasza RangerFox (#72786) üzenetére


Robi86
senior tag

Raymenek is.

(#72791) Sirandrish válasza Robi86 (#72790) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az valamelyik haver halálával járhat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72792) erahurka


erahurka
félisten

Tegnap az 576-ban találtam egy Afro Samurai nevű játékot, ráadásul Samuel L. Jackson és Ron Perlman hangjával, nem tudtam ott hagyni :D

Eddig tetszik, bár csak a harmadánál járok.

(#72793) oriic válasza erahurka (#72792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#72794) Robi86 válasza Sirandrish (#72791) üzenetére


Robi86
senior tag

Néha elég idegtépő de jó az :D

(#72795) Sirandrish válasza Robi86 (#72794) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem az Origins és a Legends is Platina de az asszony olyan közel pofonhoz még sose volt mint mikor azzal játszottunk :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72796) Wlac válasza RangerFox (#72786) üzenetére


Wlac
Ármester

Splinter Cell: Blacklist - főleg akkor különösen vicces, ha az egyikőtök oda van a lopakodós játékokért, a másik pedig egy gépágyúval rohanna legszívesebben végig a pályán. Soha nem röhögtem még annyit, mint amikor mi így voltunk.

“The wha-"

(#72797) Robi86 válasza Sirandrish (#72795) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem a Legends van csak, de én eddig sosem jutottam el:D
ha olyan pálya volt hogy pl.időre kellett menni, mert üldözött valami, akkor a huszadik próba után a lehetőségekhez képest higgadtan a tudtára adtam, hogy najó, ezt most inkább egyedül csinálom, majd a következő pályán szenvedhetünk együtt :DDD

LBP ebből a szempontból egy fokkal nyugisabb, de az inkább asszonnyal jatszós. Haverokkal marhulósnak túl cukcsi...

[ Szerkesztve ]

(#72798) vico84 válasza Robi86 (#72797) üzenetére


vico84
csendes tag

A legendset egyedül toltam végig ps vitán, az originset gyerekkel ps3-on. Mindkettőben voltak idegtépő részek.
Másik gyerek sokat játszott ps vitán a Legendsel, hát jó sok büntit kapott amiért kiborult a játékon :D
7éves lányról van szó. Egy idő után nagyon jól tolta. :D

(#72799) erahurka válasza oriic (#72793) üzenetére


erahurka
félisten

Már megnéztem. Van valami film is, azt is "kikölcsönzöm" majd. :D

[ Szerkesztve ]

(#72800) RangerFox


RangerFox
veterán

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.