Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) MasterMark válasza Xirtam (#41949) üzenetére


MasterMark
titán

Exkluzívak miatt szerintem mindenképpen. :U

Switch Tax

(#41952) dilipok válasza MasterMark (#41951) üzenetére


dilipok
veterán

bizony. Szerintem nyugodtan ruhazz be egyre. Csak az exkluzivakkal elleszel a kovetkezo generaciog :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41953) Mister_X válasza Xirtam (#41949) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hogyne, receptre fel is írom neked ezeket:

- PlayStation 3 Slim 320GB vagy PlayStation 3 Super Slim 500GB
- Killzone 3
- God of War: Ascension
- Gran Turismo 5
- 3 vagy 12 havi Plus előfizetés
A fentiekkel is el leszel egy darabig, pláne multiban. Recept nélkül kapható és ajánlom a God of War 3 vagy inkább Saga Collection-t, Killzone 2-t, Resistance Trilogyt és még sok más, SCEE kulcsó alatt fellelhető orvosságot. Vásárlásnál és után kiemelten kerülje az olyan termékeket, mesterséges adalékokat, amelyekben megtalálható -minden bizonnyal egymás mellett- a C, az F és a W betű!

Doctor_X
Kérem a következőt!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41954) Xirtam válasza Mister_X (#41953) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD

A piros 500GB-osat akarom. Egyetlen egy félelmem van, hogy egyszerre 2 konzolt, hogy tartok fen?! Nem a játékokra gondolok, mert azt viszek haza játszani amit akarok. Hanem, hogy mikor melyikkel játsszak?!

(#41955) Mister_X válasza Xirtam (#41954) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Irigylem a problémáidat ;] Pénzfeldobás? Vagy mikor mihez van kedved... meg a multiplatformokat a tapasztalatok alapján többségében boxon érdemes tolni, az exkluzívakra meg ott a PS. Nameg én már most olyannal játszok, amivel szerintem te sem, nem hogy a többiek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41956) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Sziasztok.Tomb Raider multiban elértem a level 60-as szintet,de ugye az utolsó karakterhez prestige 3-at el kell érni.De hogy tudok àtlépni prestige kettöbe?Vagy mit kell tenni hogy nullàzódjon és belépjek kettöbe? :)

(#41957) Xirtam válasza Mister_X (#41955) üzenetére


Xirtam
veterán

Az mi?! :D

(#41958) james001 válasza Lancelot07 (#41956) üzenetére


james001
veterán

Ha minden igaz,a Loadout képernyőn tudsz átváltani a háromszög megnyomásával. Viszont ugye ha átlépsz következő prestige-re,elveszik minden megnyitott dolgod. (külföldi fórumról olvastam,én még csak level 22 vagyok :D )

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41959) dilipok válasza Xirtam (#41954) üzenetére


dilipok
veterán

meg lehet azt szokni ;) :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41960) Lancelot07 válasza james001 (#41958) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Ó ezer köszi.Olvastam énis de nem tudtam kihàmozni hogy mit kell és hogy:D azt tudom hogy elveszik minden,de elérem akkor is hogy megszerezzem :D föleg hogy màr csak két trófea hiànyzik a platinumhoz.

(#41961) Goldwin válasza Mister_X (#41955) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Csak nem az új Sly Cooper-el?? :Y

Szerkesztés: Bioshock Infinite?

[ Szerkesztve ]

(#41962) Mister_X válasza Goldwin (#41961) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cöh, lelőtted a poént.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41963) DM-Fan válasza Mister_X (#41962) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Most akkor melyik? Mert a Bioshock Infinite-tel kapcsolatban érdekelne a véleményed, mert most akarom előrendelni.

Get Moded!

(#41964) Mister_X válasza DM-Fan (#41963) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Előbbi. Elég jó a kapcsolatunk a Sonyval, az Ifinite meg asszem Vistaboy fogja tesztelni (azt se tudom, hogy az Infinite-ot ki fogja forgalmazni) .

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41965) Goldwin válasza Mister_X (#41962) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Mikorra várható a teszt?

Mennyire fun a játékmenet?

[ Szerkesztve ]

(#41966) Mister_X válasza Goldwin (#41965) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem játszottam sajnos az elődökkel, de az eddigiek alapján nem rossz - bár csak egy fél órát tudtam vele játszani, aztán bekapcsolt a PS hővédelme (ideje lenne szétkapni). Nem is lesz drága, emlékeim szerint 10k alatt lesz, ráadásul mind Store-on, mind lemezesen.

A teszt, a teszt... Hát megpróbálom a megjelenés napjára egy nem-szubjektív-bemutatót összehozni, ha a PS sem fog addig elhalálozni. Sajnos vasárnap tudom majd csak kipucolni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41967) Goldwin válasza Mister_X (#41964) üzenetére


Goldwin
aktív tag

[link]

james001: Ha jól tudom, március 27.-én fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#41968) james001 válasza Mister_X (#41964) üzenetére


james001
veterán

Wait. A Sly 4 már megjelent nem? Csak mert úgy beszélsz róla mintha több hónap múlva jelenne meg... :D

Ja még EU-ban nem jelent meg,csak Amerikában,sorry :B

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41969) Mister_X válasza james001 (#41968) üzenetére


Mister_X
nagyúr

27-én jelenik meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41970) Goldwin válasza Mister_X (#41969) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Jól tudtam! :D

(#41971) james001 válasza Mister_X (#41969) üzenetére


james001
veterán

Igen most nézem wiki-n,csak fura volt hogy a youtube tele volt vele februárban,azért volt érdekes a hsz-ed is :D Egyébként hogy-hogy Amerikában előbb jött ki másfél hónappal? :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41972) Mister_X válasza james001 (#41971) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó kérdés. Bár vagy tíz egyéb nyelv választható (magyar nem), de nem hiszem, hogy emiatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41973) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hüm.
Ez a hibajelenség mit takar? Sly Cooper közben kapcsolt le a gép, bekapcsolásra csippan hármat, majd pirosan villog. A kézikönyv erre azt írta, hogy szokatlan felmelegedés, ellenőrizzem, hogy meleg helyen van-e a gép és hagyjam kihűlni. Azóta eltelt egy bő óra, de most is ugyan az.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41974) leslieke


leslieke
Jómunkásember

God of War nos, sikerült a végére érnem. A pozitívuma, hogy a látvány és a történet nagyon rendben van, a negatívuma, hogy kevés volt az ellenfél (easy módban), és itt-ott sikerült nem kicsit elakadni és órákat tökölni a megoldással (aminek meg is lett az eredménye). A Trophyk 74 %-a lett meg.

Ebből adódik, hogy olyan játék kell nekem, amiben csak H&S van, mint a Diablo-k. A Sacred 2 állítólag ilyen, szerintetek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41975) Mister_X válasza leslieke (#41974) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valóban van benne pár homlokracsapós "erre miért nem gondoltam" logikai feladvány benne :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41976) Ghard válasza Mister_X (#41973) üzenetére


Ghard
őstag

Túlmelegedés szerintem, bár egy óra alatt le kellett hűlnie.
Nálam is pont ez volt a sárga led előtt ;]

(#41977) leslieke válasza Mister_X (#41975) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem azokkal volt bajom, hanem, amikor úgy kell végigmenni, egy pályán, hogy ha hibázol kezdheted újra. Pl. itt a végén a függőlegesen forgó hengerek a késekkel. vagy előtte a vízszintesen forgók, stb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41978) Mister_X válasza Ghard (#41976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nabumm, lekapcsolt lámpánál 0,1mp-re befigyel a piros pittyogás előtt a sárga led. Sírok :O Várhatott volna vasárnapig :(

Opciók?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41979) james001 válasza Mister_X (#41978) üzenetére


james001
veterán

Egy sárga LED-es géppel sok mindent nem lehet kezdeni,írták már sokszor hogy javíttatni nem éri meg,inkább érdemes egy új Slim-et venni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41980) Mister_X válasza james001 (#41979) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oké, csak ezzel mi legyen?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41981) james001 válasza Mister_X (#41980) üzenetére


james001
veterán

Alkatrésznek el tudod adni sztem pár ft-ért. Kb. 10-20e között.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41982) szasanyi válasza Mister_X (#41980) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is hasonlóan jártam jó két éve, alig 3 év használat után a FAT 60GB gépem. Használhatod levélnehezéknek vagy eladhatod alkatrésznek - az enyémet 16k-ért elvitték HDD és kontroller nélkül. Nem nagy pénz (főleg az eredeti, 130k-s árát tekintve) de ennyivel kevesebbe került az új SLIM.

MOD - szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#41983) Mister_X válasza szasanyi (#41982) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

Szerintetek az ár reális? Remélem, hogy az... ha ennyiért elkel, akkor tudok venni egy másikat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41984) james001 válasza Mister_X (#41983) üzenetére


james001
veterán

Szerintem az,hisz adsz hozzá "bónusz" dolgokat is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41985) Mister_X válasza james001 (#41984) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vegyem be ármódosító tényezőnek, hogy a meghajtóban van egy Sly Cooper promo? :DDD Na, azt valahogy ki kellene operálni... csak nem találok semmi "emergency eject" lehetőséget.

Hát, up, hogy elvigyék :(

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41986) james001 válasza Mister_X (#41985) üzenetére


james001
veterán

Rázd erősen hátha kipotyog :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41987) szasanyi válasza Mister_X (#41985) üzenetére


szasanyi
félisten

Pont így jártam én is, csak a gyerek Skate 3-ja ragadt benne. Én szétszedtem és kivettem. :)

(#41988) Mister_X válasza szasanyi (#41987) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, vasárnap szétszedem és kitakarítom... bár utóbbinak már nincs értelme :(

Hááát, a Sly teszt késni fog. Viszont: aki GoW: Ascension multizik, az dobjon meg egy püvel :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41989) Ghard válasza Mister_X (#41985) üzenetére


Ghard
őstag

Csak akkor tudod kiszedni a lemezt ha szétszeded.
Szerintem ennyiért nem viszik el.

[ Szerkesztve ]

(#41990) Mister_X válasza Ghard (#41989) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mások ennyiért magát a gépet vagy kontroller nélkül adják a csomagot. Majd elválik. Legfeljebb alkudnak egy keveset, amit talán elfogadok :( (bár az alkatérszek kiteszik az árat, sőt talán a fölött)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41991) Tegla80 válasza Mister_X (#41985) üzenetére


Tegla80
addikt

szia.
Határozottan emlékszem,h ki lehet szedni sárga lednél is a lemezt,csak a mikéntje nem ugrik be.
próbáld meg ezt:hátsó kapcsoló off,majd lemezkiadó gombot nyomod(hosszan) és áram alá helyezed a ps-t. :U (a venti felpörgetős dolog ez.asszem kiadja a lemezt is közben)

szerk:
itt 1 vidi róla (ez a megoldás :D )
[link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41992) Goldwin válasza Mister_X (#41985) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Akkor ki fogja megírni a Sly Cooper Thieves in Time tesztet? :O
Ha gondolod, átvállalom! :)) :D

[link]
Sorry, de ezt nem hagyhattam ki! :B
Egyébként sajnálom, hogy tönkre ment a géped. Mielőbb szerezz be egy újat! :)

[ Szerkesztve ]

(#41993) nokia párti válasza Mister_X (#41973) üzenetére


nokia párti
őstag

Félrement.

[ Szerkesztve ]

(#41994) Goldwin válasza Mister_X (#41985) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Kövesd az alábbi videóban elhangzó instrukciókat! :DDD
[link]

(#41995) Mister_X válasza Goldwin (#41992) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én. Csak egy kis késéssel. Ha jó árat mond a szervíz, akkor boldog leszek.

Bazdmeg, te kis fórumbúvár :DDD A vétel ettől független nemvolt rossz, csak én voltam hülye. Ha mélyebbre ásol, láthattál volna olyat, ahol azt mondtam, hogy az első dolog fat gép vásárlásakor annak a kitakarítása lett volna. Na, ez elmaradt, pedig még most is menne...

@Tegla80: Thx, szombaton kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41996) Ghard válasza Tegla80 (#41991) üzenetére


Ghard
őstag

60gigásnál egyik ilyen módszer sem működött.
40esnél működhet.

(#41997) Tegla80 válasza Ghard (#41996) üzenetére


Tegla80
addikt

Volt,van 1 versenyző társam akinek anno ilyen baja volt és emlékeztem,h kiszedte.Majd gugli és lett vidi is a mikéntről. :B
ez amúgy tényleg csak a 40gb os gépek "kiváltsága" volt. (találtam közben hsz eket máshol a témában,ahol ezt tárgyalták.)
amúgy Én pont azt cseréltettem,mert 3x volt szervízben. legsz@rabb széria volt sztem,lehet ezért is tudta.(SONY a gyártó ugye :DDD ),
de Én szeretem Őket azért :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#41998) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nevelőapám vallott. Amíg suliban meg a szerkesztőségben voltam, viráglocsolás közben víz ment a PS-re és egy ideig nem kapcsolt be. Többet nem tudtam meg, de valószínűnek tartom, hogy hajszárítóval nekiesett a gépnek. Ha meleg levegővel fújt be a PS-be, az okozhatott egyéb bajokat, de ha hideg, ha meleg levegővel fújt be, benyomhatta a port a borda lamellái közé és emiatt adhatta meg magát fél óra után a drágaszág (volt, hogy tíz órán át ment folyamatosan, többször is)... Már megvan, hogy kire hárítsam a költségek egy részét. Az alábbi opciók lehetségesek:

a) eladom, mint alkatrész cca. 15.000Ft-ért
b) megjavíttatom 10-12.000Ft-ért és használom tovább nagyon körültekintően
c) megjavíttatom és eladom cca. 25.000Ft-ért
d) megjavíttatom, de nem említem meg, hogy javítva volt, csak annak, aki kérdezi (nem a legetikusabb, ezért csak van ez az opció)

40.000Ft-ért kapni Slimeket (160GB), esetleg bemegyek a bankba, elvileg élhetek 10 és 50 ezer forint közötti hitelkerettel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41999) Edgeri válasza Mister_X (#41998) üzenetére


Edgeri
senior tag

Vazze, te virágok alatt tartod a PS3-mat? :Y Szerintem az "a" opciót válaszd. A többi csak felesleges kör.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#42000) Mister_X válasza Edgeri (#41999) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A TV melletti polcon van a PS, legfelül van egy futóka és pár palánta lett oda téve a hét végén. Mondjuk a polc kicsi, éppen elférne rajta a gép, de akkor nem lenne helye kifújni a levegőt, így kicsit kilóg. Slim még jobban kilógna, mert annak nagyobb mélysége.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.