Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) Ghard válasza ldave (#41350) üzenetére


Ghard
őstag

Igaz,nem tudom akkor.
Akár össze lehetne beszélni valakivel és egyszerre kezdeni a 2. pályát hátha összedob :)

(#41352) ldave válasza Ghard (#41351) üzenetére


ldave
félisten

Én benne vagyok, írjon, akinek lenne kedve egy közös utazáshoz :)

A Slime draws near! Command?

(#41353) leslieke válasza Mister_X (#41346) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az szomorú lenne, ha nem törölné, és szerintem azzal áthágnák az adatvédelem kezelésére vonatkozó szabályokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41354) Mister_X válasza leslieke (#41353) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, ne legyünk naivak. Átolvasta egyáltalán valaki az angol szakzsargonon alapuló PSN végfelhasználói szerződést? Biztos van kiskapu. Bár a Sony nem az adathalászatból él meg, de szerintem az adatok, ha nehezen bizonyítható formában is, de megmaradnak.

@Ghard: Bankkártyás dologra: egy másik accounton megpróbálhatnál aktiválni egy trialt, hogy megtudjuk, egyidejűleg lehet-e két profilhoz használni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41355) Edgeri válasza Mister_X (#41354) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha jól emlékszem pont ebből volt a botrány mikor feltörték a PSN-t, hogy hanyagul kezelték az adatokat, azért szereztek meg rengeteg bankkártya adatot is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#41356) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Játszott valaki a Limbo-val?
Vélemények?
Nekem rettenetesen tetszik.

PSN: Xbox:

(#41357) DM-Fan válasza SylarHUN (#41356) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is nagyon jó. Minimalistának tűnik, de nagyon komplex, ötletes játék és a hangulata is zseniális.

Get Moded!

(#41358) Edgeri válasza DM-Fan (#41357) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én még csak youtube videókat láttam róla, de nagyon tetszik, 90%-ban a sajátos atmoszférája miatt. De egyelőre még nem szerzem be, mert így is több, mint elég játék van a polcomon, amit végig kellene vinni :U

Üdv, Edgeri

(#41359) DM-Fan válasza Edgeri (#41358) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ne is mondd! Épphogy végigtoltam az Aliens-t, jövő héten már jön a Tomb Raider, azt alig fogom végigtolni és már jön a Bioshock Infinite és még nem nyomtuk veled a Dead Space 3-at sem co-op-ban, annak is a single-jét toltam csak végig. Máskor meg egy éven át semmi nem jön. Pedig most munkám is annyi van, hogy sokszor már játszani sincs kedvem leülni a nap végén. Nem baj, a Tomb Raider-t nagyon várom, kedden mehetek átvenni a pack-ot. A Bioshock meg szerintem mindent vinni fog, ahogy az eslő rész is tette anno.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#41360) eszgé100 válasza #79125504 (#41314) üzenetére


eszgé100
őstag

Köszönöm :R

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#41361) ldave válasza DM-Fan (#41359) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, az van amikor egyszerre adják ki a tavalyi évben elhalasztott játékokat, mert ha jól rémlik, akkor eredetileg ezek mind 2012-es címek.

A Slime draws near! Command?

(#41362) Roku


Roku
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a konzolnál is figyelni kell arra, hogy NTSC-s, vagy PAL-os, vagy ez mindegy, ha veszek egy konzolt mondjuk külföldről berendelek egyet, akkor menni fog rajta az itthon PAL-osként jelzett játék is?

Előre is köszönöm a választ.

(#41363) tDr1v3r válasza Roku (#41362) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mennek, de a DLC-k körül lehet kis zűr...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41364) Roku válasza tDr1v3r (#41363) üzenetére


Roku
csendes tag

Pontosan mire gondolsz zűr alatt?

(#41365) Edgeri válasza DM-Fan (#41359) üzenetére


Edgeri
senior tag

DS3-nak is csak max a feléig jutottam még el :( Ráadásul leszedtem a storeból pár demót is, amit meg akarok nézni (a többsége már vagy fél éve piacon van :DDD ), teljesen le vagyok maradva.

Üdv, Edgeri

(#41366) DM-Fan válasza Edgeri (#41365) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, láttam a trophy-jaid alapján, hogy lemaradtál a single-ben. Szerintem amúgy egyáltalán nem volt benne olyan nagy kihívás, mint a korábbi részekben. Ott azért egy-két helyen megizzadtam, mire sikerült abszolválni az adott részt, itt nem nagyon emlékszem ilyesmire. Ha végigtoltad és van kedved a co-op mókához, akkor dobj rám egy privátot!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#41367) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Végigtoltam a Gow demot.Nem volt rossz.Grafikailag kb.mint az előző, bár nekem mint ha a régi picit szebb lett volna.Demohoz képest elég hosszú.

(#41368) v!ct0y válasza karakpecze21 (#41367) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem is "rosszabb" a graf Ez recésebb.

(#41369) karakpecze21 válasza v!ct0y (#41368) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Igen és nem csillog villog semmi.
Ettől függetlenül tetszik, már várom mikor vehetem meg. :C

(#41370) Sanyi.mTs válasza Ghard (#41342) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

két kérdés:
- mi az az IGC?
- milyen kódot kell aktiválni az új acc-on?

(#41371) dilipok válasza Sanyi.mTs (#41370) üzenetére


dilipok
veterán

instant game collection.
Gondolom a plus-os kodra gondolt.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41372) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

páromnak vendégségben megtetszett a kinect, így kérdés nekem szegezve: nálunk nem lehetne?
így beszereztem egy kamera+fagyi+navi-t és egy játékot.
- használ valaki move-hoz asztali töltőt? [link] vélemények?
- fagyin az usb porton kívül mi az az extension port?

(#41373) STC Speed


STC Speed
őstag

PSN ről vennénk haverral ketten játékot,ezt lehet felezni ugye?
Ha jól gondolom,feltöltöm az accountomat,megveszem a játékot,és haveromnak odaadom az accountomat,belép vele a gépén ,ő is leszedi,és játszhatunk?

(#41374) Ghard válasza Sanyi.mTs (#41372) üzenetére


Ghard
őstag

-szerintem felesleges
-Sharp shooterhez ezzel csatlakozik

(#41375) #79125504 válasza STC Speed (#41373) üzenetére


#79125504
törölt tag

Igen mással is megoszthatod a megvásárolt tartalmat

(#41376) STC Speed válasza #79125504 (#41375) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi,max 1 emberrel tudom ugye?
Máshogy,nem lehet,csak úgy ha belépek az ő gépén?

(#41377) Sanyi.mTs válasza Ghard (#41374) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

az a gondom, h a slim ps3-on 2 usb port van. az egyikben van a kamera. egy töltőkábelem van, erre menne egy ds3 + navi + fagyi, és még be akarok szerezni még egy fagyit. valami költséghatékony, gyors töltési módszer kellene.

(#41378) Ghard válasza Sanyi.mTs (#41377) üzenetére


Ghard
őstag

Én Belkin usb hubot használok. 7 usb van rajta és külön hálózati adaptere is van,hogy legyen elég áram az összes porton.
A tescoban vettem,ennél a boltnál nem láttam odaírva az adaptert,az pedig fontos,mert 2 vagy több eszközt nem tud egyedül a ps3 árammal ellátni.
Ezeknél oda van írva: Trust, WIRETEK
És akkor meg van oldva a kevés usb probléma is,töltéshez meg pár száz Ft egy vagy 2 mini usb kábel.

(#41379) A`rpi válasza STC Speed (#41376) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen, meg vehetitek közösen és ezt meg is osztatod egy emberrel, te Accountoddal belép a barátod, és aktiválni kell, csak egy emberrel tudod megosztani azt az Accot amire a játékot veszed, (ha már valakivel megosztottad akkor másik Accountra vedd meg a játékot. Értelem szerűen ha másik profilba vásárolsz akkor azzal kell majd a haverodnak belépnie és letölteni a játékot, ezután vissza megy a saját profiljába, és játszhat is a játékkal.)

Itt egy kis leírás az aktiválásról:

[link]

(#41380) STC Speed válasza A`rpi (#41379) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#41381) STC Speed válasza A`rpi (#41379) üzenetére


STC Speed
őstag

Még valami,ha nem gond:
Egy játékot közösen megveszek egy haverommal.
De utána akarok másik játékot,más haverommal,akkor ilyenkor mi a helyzet?
Megveszem azt a játékot,és neki is odaadhatom az accountomat?

(#41382) karakpecze21 válasza STC Speed (#41381) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Régen ha jól emlékszem 4 emberrel lehetett megosztani a cuccokat.Most már csak 2 emberrel.
Tehát addig nem tudod 3. féllel megosztani, amíg a 2. félét nem inaktiváltad.Viszont ha jól olvastam inaktiválásra is csak 2 évente van lehetőség.

(#41383) STC Speed válasza karakpecze21 (#41382) üzenetére


STC Speed
őstag

Tehát,ha megveszem pl Tekkent ,haveromnak odaadom az accountomat.
Utána megveszem a Killzone-t,másik haveromnak nem is tudom odaadni az accountomat?

(#41384) karakpecze21 válasza STC Speed (#41383) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Elméletileg nem, csak annak a haverodnak akinek a Tekkent is adtad. :(

(#41385) A`rpi válasza karakpecze21 (#41382) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

STC Speed:

Ahogy fentebb írtam, csinálsz egy új Accountot és azon veszed meg a másik haveroddal a másik játékot, ezt meg csinálhatod 10x is, viszont az adott Accountot, és az azon lévő tartalmakat csak egy időben ketten használhatjátok, te és a haverod gépére tudod aktiválni, és letölteni.

karakpecze21:

Deaktiválni menüből PS-en bármennyiszer lehet, viszont online, Sony oldalán fél évente csak egyszer lehet, azt akkor célszerű használni ha a PS tönkre ment, vagy akivel megosztottad a tartalmaidat nem hajlandó deaktiválni magát.

[ Szerkesztve ]

(#41386) STC Speed


STC Speed
őstag

Köszi a válaszokat,így már értem.
Akkor a tekkent megveszem haverral.
Viszont a killzone-t megveszi a másik haverom,és ő adja az accountot nekem,akkor ez is jó megoldás nem?

(#41387) A`rpi válasza STC Speed (#41386) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tökéletes, viszont erre a célra lehet külön regisztrálni olyan profilt is amit nem használsz csak a játékot veszed meg, ugyanis ha store-ból vásárolsz minden profilból eléred a megvásárolt játékot csak legyen aktiválva az adott gépen.

(#41388) STC Speed válasza A`rpi (#41387) üzenetére


STC Speed
őstag

Rendben ezer köszönet,így már tiszta! :) :R

(#41389) Bryan65


Bryan65
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni,van egy-két 3D játékom pl:Gran Turismo 5,a tv 3D tudású,filmeket nézem rajta aktív szemüveggel,de a játékokat nem tudom futtatni 3d-ben mindig 2d-ben indul el.A display settings-ben pedig be van állítva és írja is 720,1080 3d felsorolást.Azt kérdezném hogy lehet elindítani a játékokat 3d-ben. :R

You'll never walk alone

(#41390) Ghard válasza Bryan65 (#41389) üzenetére


Ghard
őstag

Tudja valaki hogy sony support mit kérdez arról a ps3ról amit deaktiváltatni akarok az accountomról? A pc-s deaktiválást ellőttem egyszer,így ez nem megoldás,a gép meg már nincs nálam,de széria számot esetleg ki tudom deríteni ha az kell.

(#41391) Bryan65 válasza Ghard (#41390) üzenetére


Bryan65
tag

Ne haragudj ezt nem értem,mire válaszoltál! :Y

You'll never walk alone

(#41392) Ghard válasza Bryan65 (#41391) üzenetére


Ghard
őstag

Új-ra akartam menni de véletlen a válaszra kattintottam,bocs :)

(#41393) nokia párti válasza SylarHUN (#41356) üzenetére


nokia párti
őstag

Egy brutálisan jó játék, bennem óriási nyomot hagyott.

(#41394) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ki jatszik a GOW HD-val? A hydrákat hogy kell megölni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41395) A`rpi válasza nokia párti (#41393) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Limbot én is kijátszottam 100%-ra jófele játék.

Ha már itt tartunk, ha kérhetem, tegyetek bele engem is a listába játékosok közé, köszönöm.

PsID:
WinArpi

(#41396) Ghard válasza leslieke (#41394) üzenetére


Ghard
őstag

spoiler:
A kicsiket leütöd, ha elfekszik akkor a ládán oldalt felugrálsz majd rá az állványra ami leszúrja őket.
Ezután középen felmászol és lecsapod a nagyot is.

(#41397) Balos89


Balos89
csendes tag

Sziasztok!

Erdeklodni szeretnek, hogy mennyire elvezheto multyban pl a balck ops 2nel eagle eye keyboard and mouse converterrel ps3 nal?

celzas mozgas reakcioido stb. re gondolok

Valaszotokat koszonom.

Szep estet mindenkinek.

Udv.

(#41398) leslieke válasza Ghard (#41396) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41399) Mister_X válasza Balos89 (#41397) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ami nem támogatja natívan az egeret és billentyűzetet, ott pocsék a megoldád - általános tapasztalat. Aki egérrel akar FPS-ezni, az vegyen PC-t :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41400) erahurka


erahurka
félisten

Tomb Raider teszt (gondolom PC), az előrendelők szerintem nem fognak csalódni :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.