Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) szasanyi válasza erahurka (#41400) üzenetére


szasanyi
félisten

Nagyon remélem, hogy valóban kitettek magukért! :K Én már le is töltöttem (pontosabban STEAM előtöltési lehetőség van csak) de még nem játszható.

(#41402) erahurka


erahurka
félisten

Tegnap párosítottam a kontrollerem bluetoothon pc-vel ezzel a motionjoy nevű programmal, aztán ma bekapcsoltam a gépet és nem volt bluetooth. Teljesen eltűnt, hiába telepítek drivert meg minden. :W :W :W :W :W

(#41403) dilipok válasza erahurka (#41402) üzenetére


dilipok
veterán

es szerinted ez miert ps3 tema? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41404) Ghard válasza erahurka (#41402) üzenetére


Ghard
őstag

Mert a motionjoy használja,ha letörlöd a progiban a drivert akkor újra "rendes" bt lesz a gépen
:))

(#41403) dilipok
mert ez on topic? :)

[ Szerkesztve ]

(#41405) erahurka válasza Ghard (#41404) üzenetére


erahurka
félisten

Nem találtam ilyen lehetőséget. A Motionjoy is csak kínlódott hogy nincs bluetooth adapter csatlakoztatva, és ott ahol drivereket kell telepíteni nem volt semmi. Közben megoldottam egy rendszervisszaállítással. Lehet venni kéne inkább egy xbox kontrollert, így is kínlódás lett volna naponta kétszer párosítgatni (egyszer pc-vel, egyszer ps-sel).

(#41403) dilipok: Motionjoy és ps3 kontroller. Másrészről viszont jogos hogy nem ide illik, utólagos elnézést a dologért de eléggé "felzaklatott" a dolog. Laptopba integrált adapterről van szó, nem az az eldobom és egy ezresért újat kategória :))

(#41401) szasanyi:Én is úgy vagyok már vele, hogy multiformat címeket inkább pc-n. Viszont nézek majd valami demót mert félek nem fogja bírni a core i3 - GT520MX kombó. :(

[ Szerkesztve ]

(#41406) Ghard válasza erahurka (#41405) üzenetére


Ghard
őstag

remove, vagy ha nem látta akkor előtte install all.
4 éve használom így a gépen egy 700ftos usb-s btvel 2 kattintás párosítani,sose volt vele gond, valahogy nem érzem killódásnak :)
Milyen wint használsz?

(#41407) erahurka válasza Ghard (#41406) üzenetére


erahurka
félisten

Win7.
Ellennék én vezetékkel is de a kontroller csatlakozója kezdi megadni magát, ha elmozdul a kábel lekapcsolódik a gépről - és egyúttal bekapcsolja a PS-t :((( :DDD

Lehet az lesz veszek hozzá én is egy 700 forintos usb-s bt-t, aztán arról megy majd a kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#41408) Ghard válasza erahurka (#41407) üzenetére


Ghard
őstag

Te tudod,de logikusabb +1 ps joy beszerzése,így géphez is lenne 2 karod és pshez is,boxosat csak pcvel tudod használni.

(#41409) erahurka válasza Ghard (#41408) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is eszembe jutott, lehet az lesz. De olcsó usb-s adapter tuti.

(#41410) Ghard válasza erahurka (#41409) üzenetére


Ghard
őstag

A wint azért kérdeztem,mert win8on laptopon ugyan ezzel az usbs adapterrel azonnali kékhalál van amint csatlakoztatom a joyt. De a win8 amugy se pcre való. :)

(#41411) sz_abika


sz_abika
addikt

Sziasztok,
drót nélküli fejhallgatót keresek PShez, de lehetőleg ne 100$ legyen mint a "hivatalos" fejhallgatóé. Most vittem vissza egy bluetooth fejhallgatót, miután kiderült, hogy hang nem jön át csak egy mikrofonnak veszi...

Működő tapasztalat konkrét modellről esetleg?

PSN: xszabikax

(#41412) ldave válasza sz_abika (#41411) üzenetére


ldave
félisten

Hát pedig szerintem wireless fülest nem fogsz 100$ alatt találni, a márkásabb 3rd party cuccok is az felett vannak.

A Slime draws near! Command?

(#41413) DM-Fan válasza erahurka (#41400) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én ma vettem át a Tomb Raider Survival Edition-t PS3-ra. Nagyon szép steelbook járt az amúgy sem vékony pakk mellé ajándékba, plusz az ajándék póló is korrekt, illetve ugye vannak DLC-k is. Ma nem nagyon lesz rá időm, de holnap tesztelem. A boltban azt mondták, hogy már most ki merik jelenteni, hogy az év játéka lesz, maximum a Bioshock Infinite fogja megszorongatni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#41414) sz_abika válasza ldave (#41412) üzenetére


sz_abika
addikt

Pedig egy H600 is USB adapterrel kommunikál /ergo nem bluetooth headsetnek ismeri fel/ mint a Pulse - avagy működnie kéne.
Ennek ellenére 4 kommentnyi info van róla és az elég kevéske :(

PSN: xszabikax

(#41415) jookomak válasza DM-Fan (#41413) üzenetére


jookomak
őstag

Majd írj pár szót a kinézetéről, meg a futási teljesítményéről. Tudom elég kritikus vagy ilyen szempontból, így alapra adhat okot, hogy pc-re, vagy ps-re szerezzem be. Bár mint többször említettem, nekem spec. ez a stílus jobban bejön konzolon.

(#41416) ldave válasza sz_abika (#41414) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom valamelyik fw frissítéssel letiltott a Sony minden nem rendesen licencelt küldős hardvert, amúgy meg amiket most hirtelen kerestem wireless fülesek, mind valami usb-s vevővel mennek, egyik se bluetooth-on keresztül kommunikál a PS3-al.

A Slime draws near! Command?

(#41417) dilipok válasza jookomak (#41415) üzenetére


dilipok
veterán

ugyanez, csak nalam meg a box is kepben van. Nem tudok donteni :N megvarom az erre iranyulo teszteket szerintem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41418) szasanyi válasza jookomak (#41415) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez alapvetően a PC-től és a használt felbontástól függ. Ha megy az 1080p magas grafiaka részletességgel akkor nem kérdés. Ennek megfelelően nekem pölö nem volt alternatíva a PS3 verzió (drágábban meg főleg nem).

(#41419) dilipok válasza dilipok (#41417) üzenetére


dilipok
veterán

mondjuk ez alapjan, nekem jobban tetszik a ps latvanyvilaga. Valahogy mintha elesebb lenne [link]

bar forumokon meg azt irjak, hogy tobb az fps a boxos verzional.

itt meg a pc-s verzio hibairol beszelnek.

Meg mindig nem tudok donteni. Varok :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41420) jookomak válasza szasanyi (#41418) üzenetére


jookomak
őstag

2500k, meg 560ti van, szóval nem lenne gond a pc-verzióval sem. Úgysem most veszem meg, hanem majd ha zavvin lemegy az ára 15 gbp környékére. (3-4 hónap múlva ;] )

dilipok: a multiplatform játékok 90%-ánál ez van. Xbox jobb, mint a ps, pc a legszebb, de mindig van valami nyűgje. Pl. a másolásvédelem, mentések, legyen neted, rosszul fut, patch-re vár...

[ Szerkesztve ]

(#41421) r3dsnake válasza sz_abika (#41411) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Semmilyen bt fulessel se fog menni, mert a ps3 nem tamogatja az A2DP-t. Kizarolag usb vevoset keress, massal kar probalkozni.

(#41422) kelzsoca válasza DM-Fan (#41413) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kíváncsian várjuk a véleményed a játékról, én ugye lemondtam a PS3-as előrendelést, és most PC vs. PS3 verzió között gondolkozom.

https://vertigostore.eu

(#41423) sz_abika válasza r3dsnake (#41421) üzenetére


sz_abika
addikt

Már túl vagyok a bluetooth vonalon - de nagyon USBs wireless szettekről se láttam leírást.
Lásd, a Logi H600 ami USB adapteres.

PSN: xszabikax

(#41424) erahurka válasza DM-Fan (#41413) üzenetére


erahurka
félisten

Ez az év játéka dolog még korai szerintem. Lesznek még elég komoly címek idén, GTAV, új GoW, Last of Us, és még ki tudja mit titkolnak az új generáció megjelenésére.

(#41425) Mister_X válasza DM-Fan (#41413) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kíváncsi vagyok rá, mert eddig az Ascension az év játéka.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41426) jookomak válasza erahurka (#41424) üzenetére


jookomak
őstag

Különben sem egy egzakt dolog ez az évjátéka. Manapság már minden blog hirdet év játéka listát. De a következő hónapokban van pár esélyes, az tuti.

(#41427) nokia párti válasza Mister_X (#41425) üzenetére


nokia párti
őstag

+1
Szerintem is, vagy a Last Of Us.

(#41428) james001 válasza erahurka (#41424) üzenetére


james001
veterán

Valszeg az Uncharted 4 lesz a év játéka ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41429) DM-Fan válasza jookomak (#41426) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, meg ez ugye erősen szubjektív is, mert egyébként meg kinek mi jön be! Nálam pl. a GoW nem is indulhatna ezért a címért, mert hidegen hagy, akármilyen őrület is van körülötte. Egyszerűen nem köt le ez a hack n' slash műfaj (talán a Jedi Knight-ok voltak az utolsók, amelyek érdekeltek).
A TPS-kalandjáték viszont nagyon erős kategória, iszonyatosan be lehet találni vele - szerintem ebben a műfajban lehet a legnagyobbat/leg-értékállóbbat alkotni. Az FPS-ek viszont egyre inkább érdektelenek (bármennyire is ez a szívem csücske), egy kaptafára készülők, csak az olyan ritka, üdítő kivételek dobják fel a műfajt, mint mondjuk a Bioshock. Egyébként nagyon sokszor már sokkal inkább a kreatív, gondolkodós logikai játékok kötnek le, amiket iPad-en nyomok. Számos zseniális van közte, amivel iszonyatosan el lehet ütni az időt, ráadásul brutál jól is néznek ki. Én sokszor azokat sem hagynám ki egy-egy év játéka szavazásból.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#41430) jookomak válasza DM-Fan (#41429) üzenetére


jookomak
őstag

Ne is mondd, most szedtem le a cut the rope-ot, baromi király. A tps-kaland mondatoddal teljesen egyetértek.
A gow-ot pedig érdemes kipróbálni, mert zseniális, és valószínű rögtön beszippantja az embert.

(#41431) DM-Fan válasza jookomak (#41430) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Cut The Rope-ot oda vissza végignyomtam 3 csillagosra (az összes pakkot), meg az Experiments kiegészítőt is. Na, ezek nagyon addiktív játékok, egyszerűen nem lehet letenni őket. De kiváló a Where's My Water/Perry is, Cuboid, Osmos, Plague. Ráadásul az iPad 2048x1536-os retina kijelzőjén úgy néznek ki, mint az álom. De tovább megyek: teljesértékű a Wolfenstein 3D, a Doom és társaik is, meglepően jól irányíthatók és egy az egyben autentikusak a PC-verzióval.

Get Moded!

(#41432) Ghard válasza DM-Fan (#41431) üzenetére


Ghard
őstag

A robotek,radiant,blosics hd és ff iii is nagyon jó.

(#41433) nokia párti


nokia párti
őstag

Ma letöltöttem a Ghost Of Spartat, emlékszem még tavaly nyáron 91%-on volt a trófea, de most meg 0-ról kezdte ezt ti értitek?

[ Szerkesztve ]

(#41434) nokia párti válasza nokia párti (#41433) üzenetére


nokia párti
őstag

Megoldottam... :)

(#41435) Sanyi.mTs válasza nokia párti (#41434) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és mi volt a gond? :U

(#41436) Edgeri válasza DM-Fan (#41431) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi a tippet! :C Megnéztem van-e androidra is a Wolf 3D és van! Kötelező vétel a Nexus 7-emre :K
Mellesleg én sem vagyok oda a GOW-ért. Demókat játszottam vele, tetszik, szép, ötletes, de valahogy nem érdekel. Nekem ebben a stílusban a Dante pokla jött be, de az nagyon.

Üdv, Edgeri

(#41437) szasanyi


szasanyi
félisten

TR nagyszerűen indul, és több elem/mozgás juttatta eszembe az UC sorozatot - de ez nem baj, mert ami jó, az jó! :C PC-n Ultimate grafikán lenyűgöző a látvány.

(#41438) Ghard


Ghard
őstag

Az új tomb raider pc-n ugyan olyan mint konzolon,csak az élsimítás javít valamit. :(((
Aki eddig is a konzolos változat felé hajlott ne gondolkodjon tovább.

(#41439) kelzsoca válasza Ghard (#41438) üzenetére


kelzsoca
félisten

A kérdés már csak az, hogy ezt milyen PC-n próbáltad, mert a feletted lévő hozzászólás egész mást tükröz. :)

https://vertigostore.eu

(#41440) nokia párti válasza Sanyi.mTs (#41435) üzenetére


nokia párti
őstag

Netre kellett kötni a gépet, aztán szinkronizálni a trófeákat.

(#41441) Ghard válasza kelzsoca (#41439) üzenetére


Ghard
őstag

A profilomban van,és természetesen maximum grafikai beállításokon volt.
A tress fx-et ha már reklámozták legalább csinálták volna meg rendesen. Az ultimate grafikai opció nevére meg nem is mondok semmit. Nyilván mindig lesznek olyanok,akiknek ha elétolsz egy doom 1et és nézdmá há últrára tudod kapcsolni a grafikát,akkor az lesz az isten...
Eddig egy ultimate dolgot vettem észre a játékban, ez pedig a tűz gyulladási ideje.

(#41442) szasanyi
Továbbra sem tudom miről beszélsz.

[ Szerkesztve ]

(#41442) szasanyi válasza kelzsoca (#41439) üzenetére


szasanyi
félisten

A kérdés jogos! Egész pontosan: én nem láttam a konzolos verziót játék közben (YouTobe videót most hagyjuk, az nem mindig ad reális képet), csak a PC verziót (Steam) ami nekem meg van, De mint mondtam ott 1080p-ban Ultimate grafikával egész biztosan iszonyat jól fest. ;) Igaz, nem is akármilyen PC szükséges hozzá, de ez már csak ilyen.

(#41443) szasanyi válasza szasanyi (#41442) üzenetére


szasanyi
félisten

Ghard (#41441): Továbbra sem tudom miről beszélsz. - akkor ez lehet a gond. ;] Nem írtad milyen felbontásban volt és azt sem: nálad mind2 verzió fut-e (PC és PS3) és össze tudod hasonlítani miközben egyszerre látod? Csak mert a PC verziónál egyrészt látni is lehet, hogy a grafikai nagyon jó másrészt a benchmark konkrétan értékeli is mennyire. És aligha hiszem, hogy egyenrangú a PC-m és a PS3 grafikai teljesítménye.

Egyébként a játéknak van topikja, a további okfejtéseke javaslom oda tenni, hogy ne itt folytatódjon!

[ Szerkesztve ]

(#41444) #79125504


#79125504
törölt tag

csak nekem jönnek elő a régi jó emlékek eme zene hallatára ? [link] :DDD

(#41445) Ghard válasza szasanyi (#41443) üzenetére


Ghard
őstag

Láttam már elég játékot ahhoz hogy meg tudjam mondani ez a játék pcn nem éppen szép. A ps3ast csak youtube-on néztem.
1680x1050ben játszok,de ugye nem gondolod hogy a felbontás növelésével szebb lesz a játék?
Amúgy fogadni mernék,hogy a grafikát is csak ultimate-re tetted,az meg hagyja szépen az AA-t FXAA-n,ahelyett hogy SSAA-et használna,nem mintha ez olyan sokat dobna a látványon.
Másfelől egy több mint 2 éves pc bőven elég hozzá.

(#41446) TazLeacher válasza Ghard (#41445) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1680x1050ben játszok,de ugye nem gondolod hogy a felbontás növelésével szebb lesz a játék?

Mitől lenne, amikor ugyan azon az egységnyi területen ugyan az a kép 30%-al több képpontból tevődik össze mondjuk FullHD esetében...mitől lenne? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41447) Ghard válasza TazLeacher (#41446) üzenetére


Ghard
őstag

Örülök hogy értelmesen lehet veletek beszélgetni. :)
Most lehet szörszálhasogatni,de arra akartam rávilágítani,hogy nem a felbontás miatt van amiért ő nextgen grafikát lát én meg maximum átlagosat.

(#41448) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Most izzítom PS3-ra a Tomb Raider-t, hamarosan beszámolok, hogy kritikus szemmel nézve milyen a grafika.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#41449) kelzsoca válasza DM-Fan (#41448) üzenetére


kelzsoca
félisten

Várjuk, bár több helyen is olvastam lehangoló véleményeket a játékról.

https://vertigostore.eu

(#41450) MasterMark válasza DM-Fan (#41448) üzenetére


MasterMark
titán

Most tényleg a grafika a legfontosabb? :(

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.