Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) Bogyi007 válasza erahurka (#41899) üzenetére


Bogyi007
veterán

Zavvi-n a két collection lesz 25 font együtt ilyen kiadásban. Már elő is rebdeltem......

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41902) erahurka válasza leslieke (#41900) üzenetére


erahurka
félisten

PSN

(#41903) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

Létezik olyan minőségi, jól használható 3rd party wireless kontroller PS3-hoz, ami Xbox360 stílusú, és PC-vel is kompatibilis? Szívesen vennék egy PS3-at, így a közelgő hattyúdalának alkalmából, de a Sony kontroller formátum sosem állt a kezemre, ellenben a boxé annál inkább.

Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#41904) leslieke válasza erahurka (#41902) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A magyaron? Mert 10-10 fontért láttam a UK Store-ban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41905) Mister_X válasza leslieke (#41904) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Magyaron hát :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41906) leslieke válasza Mister_X (#41905) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Oda nincs regem, de ez rablás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41907) james001 válasza leslieke (#41906) üzenetére


james001
veterán

Lehet ez rablás,de akkor az új játékok 21000 ft-os árral mik? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41908) leslieke válasza james001 (#41907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pofátlan rablás. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41909) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

A GT5 játékosokat szeretném megkérdezni.

Az endurance versenyeken, gondolok itt a 4, 9, 24 órás és a 500 mérföldes és 1000 kilométeres versenyekre.
Hogyan lehet ezeket végigtolni? Van lehetőség megszakítani a játékot és onnan folytatni ahol abbahagytam?

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#41910) Ghard válasza Goatman (#41903) üzenetére


Ghard
őstag

Szia !

A ps3as kart berakod pár percre a mikróba és már is olyan kialakítása lesz mint az xbox karnak.
Persze egy sima mikró nem jó hozzá és szakértelem is kell az ilyesmihez, ez a fickó profin csinálja.

A legegyszerűbb ha boltban megveszed, egy programmal elvileg ugyan úgy lehet használni mint a ps3 kart.

[ Szerkesztve ]

(#41911) dilipok válasza SylarHUN (#41909) üzenetére


dilipok
veterán

a boxba kiallva megszakithatod a versenyt es a legkozelebb onnan tudod folytatni. (a poen, hogy ez az opcio csak ugy 1 evvel a megjelenes utan kerult bele a jatekba, elotte csak egyben lehetett lenyomni :) )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41912) Ghard válasza dilipok (#41911) üzenetére


Ghard
őstag

A poén az, hogy ezzel az endurance verseny lényege veszik el :)

(#41913) SylarHUN válasza dilipok (#41911) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Köszönöm a választ.

Ettől rettegtem én is, hogy 24 órát egyben kell végig nyomatni.

PSN: Xbox:

(#41914) dilipok válasza Ghard (#41912) üzenetére


dilipok
veterán

ezzel vitatkoznek... akik vegigtoltak a 24 oras versenyt, azok is ugy csinaltak, hogy pause-on hagytak, amig aludtak. Innentol minek a lenyege is veszett el? :F (velemenyem szerint ha tudnal b speces drivereket hasznalni kozben, az elfogadhato megoldas lenne)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41915) SylarHUN válasza Ghard (#41912) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Az lehet, de mégsem.

A valóságban sem egybe egy versenyző tolja végig a 9-24 órás meneteket. X időnként váltják egymást.
Mondjuk az 500 mérföldest, meg a 4 órás futamokat egy ember viszi végig, de az nem kicsit emberpróbáló.

Lefutottam egy 2:20 perces versenyt, ez alatt az idő alatt a két gyerekem kb, 50x kért inni, enni, pisi, kaki, elvette, megütött stb.
Muszáj időnként megállni. Még szerencse, hogy csak játék. :)

PSN: Xbox:

(#41916) Ghard válasza dilipok (#41914) üzenetére


Ghard
őstag

Én végigtoltam szünet nélkül a 24 órásokat, sőt ez a mentésem ment a levesbe a sárga leddel, azóta újrakezdtem és már csak a 2 24es meg a 9 órás hiányzik, de ha lesz időm újra egybe megcsinálom. :)

Valóban a rendeset sem egy pilóta tolja le,de a b-spec driverek amilyen jól tolják,nem bíznám arra.
PS4el majd át lehet adni az irányítást másnak,remélem a GT6nál gondolnak erre.

[ Szerkesztve ]

(#41917) dilipok válasza Ghard (#41916) üzenetére


dilipok
veterán

es most komolyan, szerinted a jatekosok milyen reszenek van ideje es akar 24 (ami a valosagban 27-28 ora inkabb, mert gondolom enni/inni/pisilni te is megalltal :U ) orat egyfolytaban jatszani? Ha lenne ennyi idom sem ulnek folyamatosan 1 napig a gep elott... :N Orulok, hogy nehanyan ezt megtehetik, de csak halkan megsugom, hogy ez nem atlagos... Mint azt a kerdezo is leirta ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41918) Ghard válasza dilipok (#41917) üzenetére


Ghard
őstag

Tudom hogy nem átlagos,ezért is irtam a ps4 lehetőségére,mert egyik ismerősöm se vállalná be hogy esetleg átjön és együtt csináljuk.
Nyilván enni-inni megálltam :) Mostanában én sem fogom tudni megcsinálni,majd valamikor júliusban talán.

(#41919) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Tegnap beruháztam egy régi autós játékra.
Need For Speed Hot Pursuit

Megdöbbentő, hogy jobban fut mint a PC-s. Igaz a PC-s szebb egy hangyakukival, de ott nincsenek DLC-k. Így marad a a PS3-as változat.

ÉS sikerült beszereznem egy régi horror játékot is, ami még nem érkezett meg, de nagyon kíváncsian várom (CONDEMNED 2)

PSN: Xbox:

(#41920) Brian_GT válasza SylarHUN (#41919) üzenetére


Brian_GT
őstag

PC-n az NFS széria hardverigénye az kb a Paksi atemerőmű blokkja is leolvadna tőle. Nevetséges milyen átiratok készülnek.... olyan játékok futnak el nálam is fullban amik már inkább mondanám híí lehet nem fog szépen menni és akkor jön az nfs és szétakadja magát. No komment. Jól tetted, hogy ps3-ra vetted meg. Autóst másra nem is szabad.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#41921) Mister_X válasza SylarHUN (#41919) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mennyi volt? Én is kacérkodom a HP-val, de a Most Wanted is csalogat... azért még is csak Criterion és az utóbbi idők legjobb két NFS-e és Burnout-NFS hibridje...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41922) Brian_GT válasza Mister_X (#41921) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jó kis játékok tényleg, hangok terén szerintem az új MW nagyon jóó is lett...csak ne pcn játszatok vele :) Milyen árakon mozognak most? Én úgy néztem a HP sem akar annyira olcsó lenni.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#41923) SylarHUN válasza Mister_X (#41921) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Az originál bontatlant 5500 vettem egy kicsi kedvezménnyel.
Platinumshop Óbuda.

Szerintem minden idők legjobb nfs-e. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Criterion és a D.I.C.E. közös produkciója (Egykoron Digital Illusions)

Digital Illusions: Motorhead, Pinball Dreams, Pinball Illusions, stb.....

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#41924) supercow


supercow
őstag

Szeptemberben vettem Hot Pursuit Limited Edition-t a jatekaim.hu-ról 3000-ért, ezek szerint szerencsém volt?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#41925) SylarHUN válasza supercow (#41924) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Amennyiben az online pass is élt hozzá, akkor igen.

PSN: Xbox:

(#41926) supercow válasza SylarHUN (#41925) üzenetére


supercow
őstag

Jogos, azt hiszem nem él, de a webes UK Store-ban nem találom. Lehet, hogy már nem lehet hozzá venni?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#41927) Goldwin válasza supercow (#41924) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Én 4.000 Ft-ért vettem a Tesco-ban.

[ Szerkesztve ]

(#41928) Ghard válasza SylarHUN (#41919) üzenetére


Ghard
őstag

A HP még simán jó PCn.
A most wanted,na az egy igazi semmitérő port.

(#41929) Mister_X válasza supercow (#41926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amikor belépsz a játékba és csatlakozni akarnál a multiba, megkér, hogy aktiválj online passt, és ha nincs, akkor elnavigál a Store-ba. De a keresőben rámész a játékra és ott találsz hivatkozást a Passhoz (3035Ft, asszem)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41930) Bogyi007 válasza Mister_X (#41929) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha NfsHp szűz vagy (előtte sosem toltad) akkor 2 nap ingyen multi jár hozzá online pass nélkül is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41931) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy vettem egy bontatlan NHL13-at PS3-ra és mikor be akarnám írni a kódot a konzol menüjében azt nem fogadja el, pedig helyesen írom. Olvastam az easports oldalán hogy a játékban be lehet írni, egy ilyen menüt találtam, és ott is azt írta hogy nem jó a kód.

Tudnátok segíteni? Esetleg máshol kéne beírni?
Válaszokat előre is köszi, üdv
Gabor1092

(#41932) SylarHUN válasza Ghard (#41928) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Megvan PC-n is.
Szép graf. de nagyobb kanyarokban lagol mint a fene.
Próbáltam már lebutítani a grafot, kisebb felbontáson játszani, de mintha semmit nem állítottam volna.

Meg aztán jobban élvezem PS3-on. Mindent jobban élvezek konzolon mint PC-n.

PSN: Xbox:

(#41933) Ghard válasza Gabor1092 (#41931) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem magyar store-on próbálkozol és azért nem jó.

(#41932) SylarHUN
"Mindent jobban élvezek konzolon mint PC-n."

(#41934) MasterMark válasza Ghard (#41933) üzenetére


MasterMark
titán

Most egy véleményre miért kell ezt reagálni?

Switch Tax

(#41935) Ghard válasza MasterMark (#41934) üzenetére


Ghard
őstag

Mert ez így korán reggel feldobta a napomat :)
Az hogy egy gts450el nem mennek valami jól a játékok nem igazán meglepő.

(#41936) MasterMark válasza Ghard (#41935) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván, de úgy és ott élvezi a játékot ahol akarja, ez maximálisan szubjektív. (Csak mert ezt a mondatot emelted ki.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#41937) Gabor1092 válasza Ghard (#41933) üzenetére


Gabor1092
tag

De eddig semelyik játéknál nem volt gond, ott rögtön elfogadták

(#41938) SylarHUN válasza Ghard (#41935) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Bármilyen hihetetlen GTS450 az nfs-en kívül mindennel elbánik FULL HD feletti felbontáson.
Nem is nagyon értem minek a 100.000 forintos VGA.

És hidd el van viszonyítási alapom, mivel számtek boltban dolgozom és kipróbáltam már elég sok hardvert.

De a legjobb példa pont a PS3 erre. Mikori is és milyen benne a cuccos? Jaaa és jobban futnak rajta a játékok mint egy mai átlag PC-n.

Bevallom, 3 hónappal ezelőttig a konzolokat nem szerettem, nem volt csak PSX 1 a tulajdonomban. De karácsonyra kaptak a lányaim egy PS2-t és már ott tátva maradt a szám a GT4-től. Fel is tettem a nagy kérdést, hogy ez hogyan lehet?
Megnéztem a PS3-as GT5-t, már akkor tudtam, hogy vennem kell egy PS3-as masinát. Januárban ez meg is történt. Nem csalódtam, sőt.
És milyet fordult velem a világ, az addig el nem ismert gépből, szerelem lett.
Sőt annyira, hogy hangoztatom is a véleményem nem is egyszerű formában: Hülye az aki PC-t vesz játékra. Nem is picit.

PSN: Xbox:

(#41939) Ghard válasza SylarHUN (#41938) üzenetére


Ghard
őstag

Nyilván az a hülye aki nem szeret 20 képkocka/másodperces sebességgel játszani, úgy, hogy a recék feldarabolják a retináját.
Nekem előbb volt konzolom mint pc-m, ettől függetlenül nem vagyok szerelmes egyikbe se, aki objektíven tud hozzáállni a témához az nem mond ilyen marhaságot hogy egyik vagy másik való csak játékra.

De ha mindent félreteszek, a pc-n minimum olyan szintű játékélmény adott mint a konzolon. És ez is már ezerszer át lett rágva itt a forumon.

(#41940) supercow


supercow
őstag

Mindenkinek igaza van. Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#41941) TazLeacher válasza SylarHUN (#41938) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megint keverjük a szezont a fazonnal...egy mai átlagos játékos PC-n kétlem, hogy rosszabbul futnának a játékok 720p-ben, mint a PS3-on...nem a fullHD kell összehasonlítani vele!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41942) Ghard válasza TazLeacher (#41941) üzenetére


Ghard
őstag

gts450 meg a fullhd feletti felbontás :)
legalább van idő gondolkodni amíg tölti a következő diát.

(#41943) james001 válasza supercow (#41940) üzenetére


james001
veterán

Úgyse hagyják abba,ez már megszokás itt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41944) SylarHUN válasza Ghard (#41942) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Eszmecserét lezárván, nagyon szívesen látlak egy ilyen diafilm bemutatóra vendégül az otthonomban, hogy saját szemeddel is megnézd miről is beszélek.
Természetesen nem Crysis 3-ra gondoltam.

PSN: Xbox:

(#41945) SylarHUN válasza TazLeacher (#41941) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Bocsáss meg de félreértettél.
Nem azt sugaltam, hogy rosszabbul futnak, én azt próbáltam (bár nem fejtettem ki mi re is gondolok) érzékeltetni, hogy egy PS3 a 2006-os szinten a mai átlag gépekhez képest (2013) "szinte" ugyan azt tudja nyújtani, töredék áron.

De én már ezt az eszmecserét be is fejezem, mert kinek a pap, kinek a papné.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#41946) Ghard válasza SylarHUN (#41945) üzenetére


Ghard
őstag

Én sem vitáznék ezen tovább,de azért nézz meg egy bf3at mindkét platformon.
Egy pc többe kerül,talán kicsit több mindenre is lehet használni. És a játékok is majdnem féláron vannak rá.

(#41947) Edgeri


Edgeri
senior tag

BF3 fanoknak: Happy hour BF3 videos.
Youtube csatorna

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#41948) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Urak, mint supercow és james is már ,,jelezte" abba lehetne hagyni. Annyira mindig megtudjuk lovagolni a kinek melyik konfig tetszik jobban, mert az enyémben 8 turbinás kekszel töltött zsemle megy a másik meg csak fele ennyivel. Akkora marhaság, mint amit egy mondattal ezelőtt írtam.

Kinek a pap kinek a papné. Mindenki azzal játszik amin szeret, amin tud, amin lehetősége van. Ha neki az tetszik akkor ne akard már megmondani neki azért egyen fehér kenyeret mert nem félbarna a neve. Ahány ember annyi szokás. Ezt úgy hívják demokrácia vagy mifene, nem értek a politikához, de ha mindenkinek meglenne mondva mit csináljon máshogy hívnánk az államformát.

Tartsuk már egymás gondolatait, véleményét tiszteletben. Lehet érvelni pro és kontra, de ez sohasem megy értelmesen. Mindig elfajul. téma off.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#41949) Xirtam


Xirtam
veterán

Skacok segítsetek nekem. Bár konzolboltban dolgozok (KonzolVilág), eddig inkább Xbox párti voltam. Ma viszont nem tudom miért, de folyamat rágom a kefét. Szerintetek érdemes még beleruházni egy PS3-ba? :DDD

(#41950) Ghard válasza Brian_GT (#41948) üzenetére


Ghard
őstag

Ha páran tudnának úgy olvasni, hogy meg is értik amit olvasnak, akkor nem lenne legalább a hsz.ek fele off.
Annyi volt az egész lényege,hogy ha nem megfelelő cuccon próbálkozik az ember,akkor persze hogy nem lehet élvezni. Ha ezres suzuki swiftel mész a nürburgringre és nem élvezed, attól még nem az autósport a szar. :)

(#41949) Xirtam
De hányszor le lett rágva ez is.
Megnézed mi van csak ps3ra(gt5,uncharted,killzone,littlebigplanet stb.) ha tetszenek,veszel ps3at,ha nem,akkor nem érdemes beruháznod rá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.