Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) Mister_X válasza Goldwin (#42699) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Uhh... nekem is van pár rossz tapasztalatom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42702) Goldwin válasza Mister_X (#42701) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Javítás?

[ Szerkesztve ]

(#42703) Mister_X válasza Goldwin (#42702) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Olvasócsere, Xbox...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42704) MasterMark válasza Hatvan9 (#42691) üzenetére


MasterMark
titán

Nem így kell pasztázni. Jól csinálta, szét kell kenni.

Switch Tax

(#42705) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Szerintem nem írták még: a UK Storeban a Journey-Flow-Flower kombó 16 font jelenleg, elég jó ár. Én pont ezért vettem most egy 16 fontos kártyát :)

A játékok árához: én mindent a Zavvi-n veszek, megvárom míg a kívánt cím eléri a 15 fontos árat és akkor megveszem. Már több eredeti kiadás lett meg így, vagyis nem csak Platinum/Essentials van ilyen áron, és nem is kell sokat várni általában. Sőt, extrább cuccok is összejöttek már így (Dark Souls PTDE), ráadásul a Zavvi folyamatosan küldi a 10%-os kuponokat, most is van kettő amit még nem használtam el. Én ezekkel az árakkal nem vagyok elégedetlen :)

(#42706) dilipok válasza NeoExDeath (#42705) üzenetére


dilipok
veterán

nekem 20.47, nem 16. Hol latod te ezt 16-ert? Kuldj mar linket pls, mert annyiert engem is elgondolkoztatott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42707) dani3l válasza jookomak (#42697) üzenetére


dani3l
őstag

Gondolom fognak egy vonyo nelküli PS-t, aztan beletolnak egy tetszöleges meretüt, nincsen ebben semmi eretnekseg.. Az mas kerdes, hogy tuti azert leveszik a sapot a vinyobeszerelesröl is, amit otthon a user 2 perc alatt megold..

(#42708) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

sziasztok fizukor venni szeretnék egy ps3 super slimet,de egy kérdésem lenne felétek!
Crysis 3-mal akkarok majd multizni,itt is ugy van mint a xbox360 hogy elő kell fizetni hogy tudja játszani?

(#42709) MasterMark válasza crysis 2011 (#42708) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell. ;)

más: Na kit kaptatok a nyakatokba. ;]

Switch Tax

(#42710) crysis 2011 válasza MasterMark (#42709) üzenetére


crysis 2011
aktív tag

simán net kapcsolat kell és kész?

(#42711) james001 válasza crysis 2011 (#42710) üzenetére


james001
veterán

Igen csak egy account-ot kell csinálni hozzá,ajánlom az 1. hsz-t elolvasni. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42712) Injun


Injun
aktív tag

Megvettem a Borderlands 2 Season passt de nem találom.Pedig letöltötte mind a 100kb-ot.Tud valaki segíteni,hogy mi a teendő?

(#42713) dilipok válasza Injun (#42712) üzenetére


dilipok
veterán

keress ra a store-ban a dlc-k nevere, es toltsd le oket.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42714) crysis 2011 válasza james001 (#42711) üzenetére


crysis 2011
aktív tag

oké köszi :R

(#42715) Injun válasza dilipok (#42713) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszike :R

(#42716) Detektor


Detektor
tag

Egy problémával találkoztam a mai nap. A God of War 3, kétszer is lefagyott délután.
Nem tudom mi lehet, a gép még 1 hetes sincs, újonnan vettem, super slim változat.
Csak úgy tudtam újraindítani, hogy kikapcsoltam a power gombjával, semmire nem reagált a
fagyás után.
Bár úgy nézegettem a külföldi oldalakon, hogy másoknak is akadt bajuk a God of War 3-al. :W

(#42717) dilipok válasza Detektor (#42716) üzenetére


dilipok
veterán

mas jatekkal is csinalja?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42718) Detektor


Detektor
tag

Nem, csak a God of War 3 -nál kezdte el. Bár leginkább most ezt nyomom.
Előtte a Mk9 - el játszottam, semmi fagyás nem volt, ment rendesen.
Remélem nem hardver-es hiba.

[ Szerkesztve ]

(#42719) dilipok válasza Detektor (#42718) üzenetére


dilipok
veterán

igy az nem annyira valoszinu. Ha mashol nem csinalja, akkor ez a kisebbik baj, bar igy sem normalis.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42720) Detektor


Detektor
tag

Nagyon sok GOW3-as hiba van külföldi oldalakon, rengeteg. De nem derül ki számomra, mi okozza.
Valahol túlmelegedést írnak, valahol a mentett adatokat próbálják törölni és a beállításokat reset-elni.
Szerencsére garanciális a készülék.

(#42721) rachmaninoff válasza Detektor (#42716) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Nekem a Tintin-nel csinálja ugyanezt, kb másfél óránként megfekszik.

(#42722) Detektor


Detektor
tag

Tegnap éjszaka nekiálltam, reset-eltem a gépet, vagyis hogy a default settings-et,
az eredeti gyári beállításait visszaállítottam, elindítottam a GOW3-at, és olyan 2 órát még játszottam,
nem volt fagyás egyszer sem. Mikor már a fáradságtól leragadtak a szemeim akkor már nem bírtam
tovább és kikapcsoltam.

(#42723) Hatvan9 válasza Detektor (#42722) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Lemez nem lehet?
Nem régi fat gépem van egyszer sem fagyott le tőle pedig már a 2x végigjátszást tolom very hard módban

[ Szerkesztve ]

(#42724) Detektor


Detektor
tag

A GOW3 lemezem zsír új. 1 hete vettem, ahogy a gépet is.
Valamit még olvastam este a neten, hogy megjelent a GOW3-hoz anno egy patch, anit érdemes a
vinyóra rátölteni. A patch, meg javítást jelent, legalábbis a számomra, hibák javítását. Tehát lehet valami
bug-ja a GOW3-nak, csak azt nem értem, hogy 50 %-nak előjön a hiba, a másik 50%-nak meg megy
tökéletesen a játék.

Lehet túlmelegszik benne valami alkatrész 3-4 óra játék után... :U

[ Szerkesztve ]

(#42725) NeoExDeath válasza dilipok (#42706) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Itt a link: Journey Collectors Edition

Ha belépsz az UK Store-ba a PS3-on, a Welcome oldalon rögtön ott van a második oldalon. Tegnap este meg is vettem :) Még csak a Flow-t próbáltam ki, aranyos de a zenére többet is adhattak volna akkor még jobb lenne.

(#42726) dilipok válasza NeoExDeath (#42725) üzenetére


dilipok
veterán

jaaa, lattam is ezt. De bele se neztem, mert meg csak veletlenul sem emlitette vagy utalt a cim a tobbi jatekra :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42727) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Nem olyan rég van meg a PS3-am, és stílust tekintve elég sok minden tetszik és nem szeretnék kihagyni semmi jó címet.

Mi az a pár játék, amit egy tulajnak sem szabad elszalasztania?

(#42728) Mister_X válasza rachmaninoff (#42727) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Uncharted trilógia, Resistance trilógia, God of War (összes), Heavy Rain, Metal Gear Solid 4 (+HD Collection)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42729) DM-Fan válasza Mister_X (#42728) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Plusz nem hagynám le a Little Big Planet szériát és a Killzone-okat sem, valamint azért a Gran Turismo 5 is kaphat egy esélyt. Ha már az exkluzívoknál tartunk.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42730) Mister_X válasza DM-Fan (#42729) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg, Killzone, tudtam hogy lehagytam valamit, pedig fémdobozban csücsül a polcon... Amúgy én végig se vittem a Single-t, mondhatni csak multiztam. Ez normális, doktor úr?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42731) dilipok válasza Mister_X (#42730) üzenetére


dilipok
veterán

nem annyira gaz, de azert ajanlott vegigvinni, mert jo a single is :K (nekem a masodik es harmadik resz is ugy kezdodott, hogy akkor lassuk a multit, es bele se szagoltam a single-be hetekig :) )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42732) Mister_X válasza dilipok (#42731) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én az Exosuitos küldivel szenvedtem sokat, míg neki nem álltam Move-val játszani. Most ott vagyok, hogy a menekülttborunkat megtámadták.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42733) mr.dana válasza Mister_X (#42730) üzenetére


mr.dana
aktív tag

esetleg még az avatarod is lendíthetett volna a dolgon :DD

(#42734) MasterMark válasza mr.dana (#42733) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#42735) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

itt mit tesztel a csávó hogy játék közben ha ráütnék a gépre lenne-e baja :DD

(#42736) SylarHUN válasza crysis 2011 (#42735) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Rengeteg ilyen, vagy hasonló videó készül PS3 és társairól. Ezek a barmok szétverik, össze zúzzák a gépeket, más meg csak álmodozik, hogy de jó lenne nekem egy ilyen.

PSN: Xbox:

(#42737) Detektor


Detektor
tag

Nem tudja valaki, hogy akinek csak a sima alapkiadású MK9- e van, az tud online azzal
az illetővel játszani akinek viszont a Komplete Edition van meg? Mert az alapból hiányzik egy-két
karakter.
Ma próbáltam online játszani, nagy nehezen elindult 1-2 meccs, a rengeteg elindított közül.
Viszont ami elindult, az teljesen jól működött, csak ha kihívok egy delikvenst, gyakran nem indul el
a játék és visszadob.(Exclusive Caracter: Kratos)

(#42738) Mister_X válasza Detektor (#42737) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én úgy tudom, hogy benne vannak az alapban is (patch-csel), ellened tudnak azzal menni, de te nem választhatod azt a karaktert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42739) DM-Fan válasza Detektor (#42737) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem pl. nem a Komplete Edition van meg, hanem az alap és ebben is ott van exclusive karakterként Kratos. Emlékeim szerint semmi gondom nem volt anno az online játékkal, igaz, azt nem tudom, hogy Komplete Edition tulajjal összehozott-e a sors.

Get Moded!

(#42740) semetka válasza crysis 2011 (#42735) üzenetére


semetka
őstag

Mit ne mondjak, masszív a teteje. :D
Aztán meg 0 percesen árulják, kisebb karcokkal. :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#42741) szasanyi válasza crysis 2011 (#42735) üzenetére


szasanyi
félisten

Mit lehet erre mondani? Nagy az Isten állatkertje... mert ilyen (és hasonló) tesztekre / tapasztalatokra normális embernek aligha van szüksége.

(#42742) semetka


semetka
őstag

Jött új firmware ps3-ra. Tudjuk mit tartalmaz?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#42743) ldave válasza semetka (#42742) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom "improves system stablility" :)

A Slime draws near! Command?

(#42744) Brian_GT válasza ldave (#42743) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem akkor fölösleges...így is stability a systemity :) Olyan stabilan fekszik fel a tv állvány polcán, mint a csuda. Ennél stabilabb már nem is lehetne :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#42745) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nos ismét jelentkezem. Konzolok szervizéről szuperlatívuszokban szabad beszélni, bevittem a kb. 5k értékű FAT-omat hozzájuk, 0Ft-ért visszahozták bele az életet. Tökéletesen flott, kapott egy albiban összetúrt 250-es vinyót, csak úgy hasít. Kívülről azért kér egy polírt meg úgy fedlapot, meg az olvasóba kéne fej, de pöpec. Ez valóban atomjó vétel volt ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42746) dani3l


dani3l
őstag

Egesz jo lesz az uj kontroller, igy elsöre nagyon szimpatikusnak tünik, ott nyultak hozza, ahol kellett, semmi fölösleges csicsa..
Kivancsi leszek kompatibilis lesz-e PS3-mal - bizonyos korlatozasok mellett nyilvan.

(#42747) ldave válasza dani3l (#42746) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, hogy az lesz, azt már mondta a Sony, hogy a PS4 nem fogja kezelni a PS3-as Dualshock 3-at.

A Slime draws near! Command?

(#42748) dani3l válasza ldave (#42747) üzenetére


dani3l
őstag

Akkor valoszinü nem, ez nekem kimaradt. Bar gondolom ez amiatt lesz, mert sok helyen epit a rendszer az uj kontroller feature-jeire, amik a regiben nincsenek meg. Forditva viszont ott van minden, leszamitva a start/select gombokat, amik helyett van mas.
Bar igazabol lenyegtelen nekem, csak elmelkedtem.. :)

Mindenesetre kenyelmesnek tünik, jo, hogy a gombakat, meg a ravaszokat sem domborura csinaltak mar, az eleg zavaro a mostanin. Meg a gumirozott - mar ha az - also resz is pozitivum.

[ Szerkesztve ]

(#42749) szilchi


szilchi
őstag

Valaki már megvette a Vice City Stories/Liberty City Stories valamelyikét?Most láttam,hogy hónap eleje óta elérhetőek a Classik szekcióban.Magyar Store-on 3035 Ft darabja.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#42750) Detektor


Detektor
tag

Ma ismét próbálgattam a Mortal-t, online. Valószínű, hogy lehet Komplete Edition-nos tulajjal is
játszani, mert összeakadtam egy olyasvalakivel., aki Freddy Krueger-t választotta, az egyik match-ben.
Az enyémben, pedig az, nincs benne.
Amiért olyan sok játékot nem indít el, az az, szerintem, hogy más régióba tartozó játékuk van, mint nekem,
legalábbis erről tegnap olvastam. Ha másik régiójú, kódolású, akkor sztem ledob róla.
Így gyűjtöm az európai friend-eket belőle lassan :)
De ebben nem vagyok 100%-ig biztos, csak inkább sejtem, hogy ez miatt van.

Kíváncsi leszek majd az új kontrollerre, formára nem olyan szép
sztem, de elképzelhető, hogy működésben felülmúlja elődjét.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.