Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) Tikakukac


Tikakukac
titán

Na akkor a kérdés: 35k-ért slim, távkapcs és 2 joy, ismeretlen mennyiségű game idővel 250-es vinyóval vagy 32k-ért 160-as amerikai piacos, 1 joy-al, elviekben új példány?

Előbbi 7 hónappal öregebb, ezt kihagytam.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42852) Bogyi007 válasza Tikakukac (#42851) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én mindenképpen az első opciót választanám....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42853) supercow


supercow
őstag

A superslim nem olvassa az Amazonon rendelt használt AC Brotherhood lemezt. Egy pillanatra felismerte, akkor leszedte a frissítést, utána induláskor fekete képernyő. Van ötlet?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42854) Zigur válasza supercow (#42853) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem lehet hogy más régiós a lemez mint az account ? Csak ötlet.

(#42855) Mister_X válasza Zigur (#42854) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annak nem kéne hátránynak lennie.

@supercow: ha letörlöd a patchet és úgy indítod el, hogy nem engedsz neki letölteni, akkor mi a helyzet?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42856) supercow válasza Mister_X (#42855) üzenetére


supercow
őstag

kipróbálom patch nélkül és a Slimben is. lehet hogy egyszerűen hibás a lemez és így jártam.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42857) Dancii válasza supercow (#42856) üzenetére


Dancii
csendes tag

Nekem van egy AC Brotherhood-om, még a géphez kaptam, de már egy ideje el akartam adni :) Szóval amolyan bundle darab..csak a tok meg a lemez..
Ha nem lenne jó amit vettél, és kellene másik, szólj, és megegyezhetünk..:)

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#42858) supercow válasza Dancii (#42857) üzenetére


supercow
őstag

köszönöm, ma kipróbálom és privátban jelentkezem ha kell a tied.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42859) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Gran Turismo 6: Már előrendelhető

Cikk!

PSN: Xbox:

(#42860) james001 válasza SylarHUN (#42859) üzenetére


james001
veterán

Ha tényleg kijön idén (mert attól,hogy van róla néhány cikk,a Polyphony még mindig nem erősítette meg...),akkor remélem sok változtatást csinálnak a játékban,pl. az egyik legfontosabb az XP rendszer átszerkesztése vagy kivétele a játékból.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42861) Ghard válasza SylarHUN (#42859) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem az 5. részben benne van, amit a ps3ból ki lehet hozni.
Hogy minek még egy rész így a ps4 megjelenésekor ps3ra azt nem igazán értem, de legyen.
De ha megint 4 évet kell várni mire nextgen turismot kapunk, az viszont minimum gyalázatos és kiábrándító lesz.

(#42862) Hatvan9 válasza Ghard (#42861) üzenetére


Hatvan9
senior tag

A gt5 grafikailag biztos hogy nem hozta ki a maximumot a ps-ből, ha megnézed multiplatfomos játékok közül is van ami szebb a gt5 -nél, meg egyébként se mai darab a játék és akkoriban nem tudtak olyan jól fejleszteni a ps3 -ra, ezért biztos hogy a hardvert teljes mértékben nem használták ki, még az is lehet hogy nem akarták a mostani jövőre gondolva.

(#42863) v!ct0y válasza Hatvan9 (#42862) üzenetére


v!ct0y
veterán

pl?

(#42864) Hatvan9 válasza v!ct0y (#42863) üzenetére


Hatvan9
senior tag

pl. a most wanted

(#42865) dilipok válasza Hatvan9 (#42864) üzenetére


dilipok
veterán

haaaaat, azert ezzel vitatkoznek... Nem hinnem, hogy szebb. Nezz csak meg egy londoni palyat a gt5-ben. Siman kenterbe veri az nfs-t. Mas kerdes, hogy egy nurnburgring az eletbe nem lesz olyan latvanyos, mint az utcai szaguldozas, mar csak azert sem, mert csak fak vannak korulotted :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42866) Mister_X válasza dilipok (#42865) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És a fák sajnos nem olyan kidolgozottak..m

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42867) Tegla80 válasza Mister_X (#42866) üzenetére


Tegla80
addikt

a GT5 ben a "fizika" a lényeg,nem a grafika ;)
;] :))

Sony® & PlayStation®

(#42868) james001 válasza Tegla80 (#42867) üzenetére


james001
veterán

Ez az,és általában én nem a fákat nézegetem verseny közben hanem az utat előttem ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42869) Tegla80 válasza james001 (#42868) üzenetére


Tegla80
addikt

Részemről (is) ,erről szól
"önfényezés :B "
vagy ilyesmi
"önfényezés2 :B "
"önfényezés3 :B "
;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42870) supercow


supercow
őstag

God of War - A kezdetek :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42871) v!ct0y válasza Hatvan9 (#42864) üzenetére


v!ct0y
veterán

LOL Na ne:DDD

(#42872) leslieke válasza supercow (#42870) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jópofa! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42873) james001 válasza supercow (#42870) üzenetére


james001
veterán

Elképzeltem ahogy édi bébi hangon azt kiáltja hogy Zeusz :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42874) Brian_GT válasza james001 (#42873) üzenetére


Brian_GT
őstag

Vagy a másik szeretett mondata kb minden részben :) : ,, I coming for you" :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#42875) NeoExDeath válasza Tegla80 (#42867) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Egyetértek. A GT5-ben az a jó, hogy maga az autók viselkedése nagyon jó, főleg ha kormánnyal játszik az ember. A grafika hagy maga után kívánnivalókat. A pályák alapvetően szépek, de csak azok ahol csak út van, fű meg erdő (pl. Nürburgring referencia kinézetű), ahol már város, épületek is vannak ott már kilóg a lóláb. De nincs is ezzel semmi baj.
A lényeg hogy fixen hoz magas, viszonylag konstans framerate-et, elég jó grafikát, és sok kocsit amik tényleg eltérően viselkednek egymáshoz képest (szeretném azt hinni, hogy úgy kb mint az életben :) ).
Ja és ami még értékelendő, hogy letisztult a grafika, tényleg a realisztikusságra mentek rá, nincs benne semmi gagyi blur effekt vagy hasonló, hogy gyorsabbnak érződjön a száguldás vagy ilyesmi.
A kocsik belső tere viszont kb csapnivaló de tényleg. Kezdve azzal, hogy a szinte minden kocsiban máshol van a nézőpont a műszerfalhoz képest, folytatva azzal hogy a műszerek majdhogynem leolvashatatlanok. Ebben már láttunk sokkal jobbat, a legjob példa rá a Shift 2 Unleashed, ahol a műszerfal tű éles, szépen alaposan kidolgozott, a sisakkamera meg egy jó feature ami nagyon hangulatos volt, kár hogy a játék nem volt elég jó hozzá.

A GT6-nak ehhez képest csak annyit kéne fejlődnie, hogy következő generációra jöjjön ki, és a grafikában ne legyen kompromisszum, szóval kb az mint a GT5-ben, csak kidolgozottabban, magasabb felbontással. És tartalmasabb kampánnyal, átgondoltabb multival.

(#42876) buci30


buci30
addikt

Létezik olyan ,hogy pl az új God Of War-hoz magyarosítás?
Gyári a PS3-am de azt nem tudom ,hogy lehet e ilyet feltenni bármilyen játékhoz egyáltalán? S ha igen akkor hogyan?
Úgy értem mint pl PC-nél adót egy játék és van hozzá magyarosítás xy oldalon.
:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42877) dilipok válasza buci30 (#42876) üzenetére


dilipok
veterán

nincs ilyesmi

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42878) Mister_X válasza buci30 (#42876) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez nem PC.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42879) buci30 válasza Mister_X (#42878) üzenetére


buci30
addikt

Gondoltam, csak megkérdeztem hátha :) :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42880) leslieke válasza buci30 (#42876) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Minek hozzá magyarítás? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42881) Ghard válasza buci30 (#42879) üzenetére


Ghard
őstag

Flashelt ps3ra lehet magyarítást tenni.
De a GoW nem az a játék amihez kellene...

(#42882) Goldwin


Goldwin
aktív tag

845 MB?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#42883) Mister_X válasza Goldwin (#42882) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi ekkora?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42884) Goldwin válasza Mister_X (#42883) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A játék mérete.

(#42885) Mister_X válasza Goldwin (#42884) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, de melyiké? ... (telefonon nem nyitja meg és url-ből sem lehet következtetni)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42886) leslieke válasza Mister_X (#42883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hitman: Absolution Digital Edition

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42887) Nayrobi válasza Goldwin (#42882) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Sniper Challenge ekkora, a rendes játék 17 giga.

(#42888) Goldwin válasza Nayrobi (#42887) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:R :R

(#42889) aaa1975


aaa1975
csendes tag

sziasztok!
ps3 320GB, sony full hd tv-vel, aranyozott HDMI-vel szuperul működött egészen addig, amíg nem frissítettem a ps3-t 4.41-re.
a játékok (akár lemezes, pl FIFA13, akár a merevlemezen lévő demók, pl COD Black Ops) képminősége jelentősen romlott, de csak a videóké és a játékmeneté.
a feliratok a főmenüben gyönyörűek, olyan mint régen, és azt mondja a settings is, hogy minden ok. (a FIFA menüje is hibátlan, futball közben viszont olyan, mintha egy pc-nek videókártya gondjai lennének)
a beállításokon korábban sosem változtattam, amióta elromlott meg hiába próbálkozom.
attól tartok ez a 4.41 miatt történt, mert addig minden tökéletes volt. van ötletetek? köszi :(

(#42890) Detektor


Detektor
tag

Valaki tapasztalta esetleg az Mk9-nél, hogy mikor iszonyat megfeszítve játszott a gép
ellen expert fokozaton, akkor néha nagyon nehéz volt az AI ellen, néha pedig viccesen könnyű?
Tegnap éjjel, elindítottam a Ladder-t, expert-en, és a 3. játékos ellen akárhogy kínlódtam,
nem tudtam tovább jutni.
Ma meg szintén expert fokozaton indítottam el a játékot és csak annyit csináltam,
hogy lehajoltam és felütöttem, és ezzel a 2 mozdulattal eljutottam simán a 4. ellenfélig.
Ez mitől lehet?

(#42891) Brian_GT válasza aaa1975 (#42889) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ha a 4.41 a mostani legfrissebb, akkor ezt én kb 2 napja raktam fel, illetve kért meg rá a gépecske, hogy felkéne rakni ha már játszani akarok :) Nálam semmi probléma vele.... nem történt vmi áramszünet stb frissítés alatt? Másra nem tudok gondolni, mert egy sima upp ekkora kár tegyen... próbáld meg a settings-t resetelni... ne kompletten mindent gyárira...akkor úszik a gép összes gyűjtött dolga...csak a sima beállításokat...vagy csak nézd meg nem e állítódott el vmi.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#42892) Tegla80 válasza aaa1975 (#42889) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
külföldi fórumokon nézelődj,mert lehet nem 1edi az eseted.
amúgy volt már rá példa,h napok-hetek alatt ,csak úgy sz@rta a Sony az új FW eket,mert folyamat ratyi lett.
szóval,sztem okozhat ilyet,de ebben csak akkor lehetsz biztos,ha kijön az új és "tádám",megjavul a dolog.
(Én is belenyúltam a napokban a tv-beállításokba,mert nekem is "mintha más lenne a BF3", színekre vagy nemtom,de állítgattam,mert valahogy másnak látom :U )

Sony® & PlayStation®

(#42893) semetka


semetka
őstag

Kipróbáltam a Far Cry 3 Blood Dragon-t. Már a menüjébe lépve óriási retróélményem volt. A zene fenomenális, kicsit terminátoros beütésű. Játékmenet FC3. Atomkirály játék. Simán megéri az árát.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#42894) DM-Fan válasza Brian_GT (#42891) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem is simán felment a minap a 4.41 és semmi negatívat nem tapasztaltam 50" plazmán, HDMI összekötés mellett. Dead Space 3-at és Bioshock Inifinite-et is toltam ezzel a firmware-rel, nem volt gond egyikkel sem.

Get Moded!

(#42895) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ma jött egy újabb gép hozzám, 80 gigás FAT elég finom állapotban, dobozzal, papírokkal, tök jóság. Lehet marad, mert elég olcsó volt és a FW is jó nekem rajta. Tagadhatatlanul szebb az origi verzsön. Nekem legalábbis.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42896) xpsyx


xpsyx
tag

Letöltöttem PLUSról a Catherine játékot, és azt kell mondjam, elsőre nagyon megfogott..Kiváncsi leszek, mit tud majd a továbbiakban, de eddig odaszögezett a PS3 elé.. Próbálta valaki?

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#42897) ldave válasza xpsyx (#42896) üzenetére


ldave
félisten

Én :) Végefele már jó nehezek lesznek a pályák. De a történet nagyon jó.

A Slime draws near! Command?

(#42898) feco1980 válasza aaa1975 (#42889) üzenetére


feco1980
csendes tag

Sziasztok!!!!Hát nekem is furcsa dolgokat müvel a 4.41 es frissités.Bf3 ban lagolok kisé.De viszont a bad company 2 meg egyszerüen azota játszhatatlan a lag miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Valahogy nem lehet viszarakni frimware-t?????????

(#42899) TazLeacher válasza feco1980 (#42898) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kezd egy alapos billentyűzet takarítással, mert ahogy látom a gombok hajlamosak beragadni. Aztán jöhet a PS3.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42900) dilipok válasza feco1980 (#42898) üzenetére


dilipok
veterán

szvsz semmi koze nincs ennek az fw frissiteshez. Probaltam keresgetni neten is, de nem igazan talaltam semmit. Regi fw-t nem lehet visszarakni.

Amugy kirpobalhatnad ugy, hogy kiiktatod a routert es ha igy is lagol, legalabb egy hibaforrast kiiktathatsz a listarol.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.