Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) james001 válasza buci30 (#42298) üzenetére


james001
veterán

Uncharted 3,Mortal Kombat egész jó 3D-ben,meg még a GT5 is,bár az csak belső nézetből adja át igazán.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42302) Vladi


Vladi
nagyúr

Vettem leértékelten ilyen ps3 hdmi kábelt. hama gyártmány, azt írja: with ethernet. Ez mit jelent? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#42303) dilipok válasza Vladi (#42302) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj a gugli a baratod ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42304) Vladi válasza dilipok (#42303) üzenetére


Vladi
nagyúr

jajj értem. Már csak tévét kéne rádugni, de nincs olyan dugasz. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#42305) saltrock


saltrock
tag

Sziasztok!

Nem tudom hova kellene írni ezt a kérdést, ezért itt tenném közzé, ahol minden ps3 tulaj jelen van.
Érdeklődnék, hogy van-e olyan játékos, aki Ghost Recon Future Soldier-rel játszik? Szívesen játszanék multiba magyarokkal egy csapatban. :)

Üdv

(#42306) dilipok válasza saltrock (#42305) üzenetére


dilipok
veterán

nekem megvan, de nem nagyon multiztam meg vele :B ha gondolod en szivesen csatlakozok, amikor kiprobaltam, nem tunt rossznak. Vegyel fel, meg ird meg, h neked mikor jo :K

Vladi: en is igy voltam vele, mikor eloszor hallottam rola. Csak pislogtam, hogy mik vannak, kar hogy egy cuccom sem tamogatja :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42307) konyi79


konyi79
addikt

Hali! Nem olyan rég van konzolom, játékokban sem vagyok túl tapasztalt, de kérdésem lenne pár.
Itt emlegetitek a bf3 online past-t, és ekkor jövök rá mikor csak próbára fel akartam menni megnézni milyen a multi benne, nem engedett. Csodálkoztam, mert a black ops II-nél minden bűvészkedés nélül simán ment. Újonnan dobozos formában vettem a bf3-at, kaptam is valami reedem kódot, de nem fogadja el a store. A BOII-nél ez is ment probléma nélkül, adta a nuketown térképet. Az accountom magyar, eddig nem volt vele baj, vettem vele online is már játékot. Szóval a bf3-nál kell méd valamit pluszba venni, tudjak multizni?
A másik dolog: A bf4-et, ami legújabb info szerint októberben jelenik meg, elejében egyértelműen ps3-ra mondták, most meg éles váltással új grafikus motorral next-gen konzolokra (ps4) beszélik. Szóval fogunk rajta ps3-on játszani?

Köszi.

(#42308) konyi79 válasza buci30 (#42298) üzenetére


konyi79
addikt

Cod black ops első része kínál 3d módot, néhol egész jól kiadja (sony hx751), bár nincs összehasonlítási alapom más 3d játékokkal.
Érdekes módon a második rész csak színes szemüveges 3d-t kínál.

(#42309) zzola válasza konyi79 (#42307) üzenetére


zzola
félisten

EA szerint csak azokat az online pass-os játékokat lehet aktiválni magyar account alatt, amik a magyar store indulása után jelentek meg. A BF3 előtte jelent meg. Csinálj egy UK accountot, az alatt aktiválod az online módot, majd visszalépve a magyar accountodba már működni fog az online mód...

(#42310) saltrock válasza dilipok (#42306) üzenetére


saltrock
tag

Felvettelek! :)
Esténként fent szoktam lenni, illetve délután is. Hvégén mindig jó nekem
:)

(#42311) Tegla80 válasza buci30 (#42298) üzenetére


Tegla80
addikt

"Na most kicsit megkeveredtem ezzel a pass kóddal
Nekem van pár játékom amin nem tudtam felmenni multyba pedig origi vettem a játékot boltba.
Akkor lehet ,hogy azért mert Magyar acountom van?
S ezt honnan tudom melyik melyikre jó vagy ha nem jó váltsak mert biztos az a gond
De ezt nem értem
Ha csinálok egy Englist akkor az a mentéseimet nem fogja piszkálni csak ha online játszok akkor van fontossága ugye?"

szia
csinálj 1 angol accot is és ott írd be a kódokat.
Ha elfogadta,visszalépsz a magyarba és játszol tovább,azzal a különbséggel,h tudsz majd multizni is.
Semmi más változás nem lesz.
(azaz de, lesz 1 uk acc is a gépeden :DD jah,és nem ártana akkor felírni valahová a dolgokat,h el ne felejtsd ;) )

szerk:
upsz :B ,de hosszan gondolkodtam ......... :))

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42312) bobooo válasza buci30 (#42298) üzenetére


bobooo
addikt

Black Ops II-nek is van 3D-je

[ Szerkesztve ]

(#42313) james001 válasza Tegla80 (#42311) üzenetére


james001
veterán

Azért nem kell a fél hsz-t bemásolni,ő már leírta egyszer :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42314) Tegla80 válasza james001 (#42313) üzenetére


Tegla80
addikt

:O szerk. :R szerk. :P szerk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42315) kelzsoca


kelzsoca
félisten

BioShock Infinite végére értem, az érzések vegyesek, de azért nem volt rossz.
A játékra adott maximális pontszámokat túlzásnak érzem, nekem valahol egy 8/10 körül állna meg.

Grafikailag, és játékélmény szempontjából ennél többet vártam, összességében az első rész közelében sem volt.

https://vertigostore.eu

(#42316) rachmaninoff válasza buci30 (#42298) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

3D-ben nekem most a Killzone 3 tetszik nagyon, és a Crysis 2. A Resistance 3 is hangulatos. Ha szereted a fiatalabbaknak írt játéokat, akkor a Tin Tin is jópofa és szép 3D-ben.

(#42317) buci30 válasza Tegla80 (#42311) üzenetére


buci30
addikt

Mister_X :R Sikerült vagyis van két account most de még nem próbáltam ki, hogy jó lesz de biztos akkor :)

3D játékokat köszönöm akik mondtak ilyen gyorsan :)

Black Ops II akkor csak a színes szemüveggel jó vagy Aktív szemüveggel is mert nekem az van???

Killzone 3 jónak tűnik ,Crysis 2-vel nem játszottam a 3-at terveztem megvenni de akkor az nem 3D vagyis nem találok rá utaló jelet.

Uncharted 3 meg megvan csak kölcsön adtam mert kijátszottam de az tényleg 3D csak akkor még nem volt ilyen tévém :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42318) rachmaninoff válasza buci30 (#42317) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Aktív szemüvegest értem a 3D alatt.

Black Ops-ok, Crysis-ok 3D-sek.

UC3-ra most vadászok én is.

Játékok listája:

Wiki

PS.com

(#42319) Edgeri válasza rachmaninoff (#42318) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
Milyen messziről nézed a tv-t és egy huzamban mennyi ideig? Nem fájdul meg a fejed tőle?

Üdv, Edgeri

(#42320) rachmaninoff válasza Edgeri (#42319) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Szia.

Közelről nézem igaz, 1,5 - 2,5m távról általában, de nem nagy a TV, 40".

Először nagyon rossz volt, de kiderült, hogy alapbeállításon a játékok annyira szét vannak terpesztve 3D-ben, hogy csoda, hogy a szemem egyáltalán megtalálta a fókuszt. 15-30 perc múlva már zsibbadtak.

Utána minden játékban visszavettem a mélységet 100-ról 40-70%-ra, így is erős a térérzet, de nem fáraszt. TV-n is be kell kapcsolni a mozgásjavítást, így a frame rate is jobb és a szemet se eszi annyira. Bár hozzátenném, az is lehet, hogy már megszokta a látószervem a kínzást. :)

Most a napokban a Killzone 3-at végig 3D-ben vittem ki (multit már csak simán), és meg sem éreztem, pedig volt közben egy folyamatos 4 órás szakasz is :)

(#42321) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Az új NSX reklámját a GT5-ben készítették. :) :Y :R
Honda NSX

PSN: Xbox:

(#42322) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Van valami Rayman Origins-hez hasonló játék ami offline multis (legjobb lenne ha co-op).
Vagy esetleg más nagyon jó lekötős multiplayer játék?
Jelenleg párommal raymennel játszunk de közeleg a vége, illetve mortal kombat van még ami favorit.
Így verekedős játék annyira nem érdekelne, de valami platform vagy akár autóversenyzős (split screen) akármi.
Köszi előre is a válaszokat.

(#42323) dilipok válasza Fr3eWar (#42322) üzenetére


dilipok
veterán

Little Big Planet 1-2

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42324) rachmaninoff válasza Fr3eWar (#42322) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Engem is érdekelnének ilyen játékok, hasonló okokból. :)

(#42325) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok új (és rendkívül elégedett) PS3 tulaj vagyok :)
Milyen játékokat ajánlotok Move-hoz? a sports champions 2-t adták a géphez szerintem baromi jó, miket érdemes még kipróbálni ezzel az eszközzel szerintetek?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#42326) buci30 válasza Fr3eWar (#42322) üzenetére


buci30
addikt

Video alapján jóféle.
Ezt is lehet egyszerre ketten játszani?
3D-s be valami ilyesmi nekem is párommal való közösködéshez :)
De nem verekedős inkább mászkálós mint a Rayman.
Little Big Planet megvan de nem tetszik kicsit gyerekes nagyon.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42327) dilipok válasza buci30 (#42326) üzenetére


dilipok
veterán

ilyen alapon a rayman is eleg "gyerekes" ;) az elejen az is csak egy kis ugribugri, a feletol kezd durvulni, ugyanugy mint az LBP-k. Az lbp-nel szerintem nagy plusz a tobb ezer user palya is. Vannak benne nagyon-nagyon jok :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42328) Fr3eWar válasza buci30 (#42326) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nem igazán értem a válaszod/kérdésed.
A Raymant lehet 2en (akár 4en) játszani egyszerre, keress rá youtube-on rayman origins multiplayer.
Várom már hogy kiadják a Rayman Legends-et psre.

(#42329) buci30


buci30
addikt

A crysis3 is 3D ugye?

Akkor megkel fontolnom ,hogy crysis3 vagy COD Black Ops2 a jobb? :F

Rayman már biztos :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42330) Edgeri válasza rachmaninoff (#42320) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi az infót!

Üdv, Edgeri

(#42331) konyi79 válasza rachmaninoff (#42318) üzenetére


konyi79
addikt

Black Ops 2 szerintem nem megy aktív szemüveggel, csak az 1. A 2. rész vörös/cián szemüveges.

(#42332) Goldwin válasza Fr3eWar (#42322) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ez kell neked!! :K

[ Szerkesztve ]

(#42333) rachmaninoff válasza konyi79 (#42331) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Őszinte leszek, nekem nincs meg, nem volt módom kipróbálni.

Viszont a fenti wiki-s linken szerepel, és gugli is dobált fórumokat, pl.: [link]

(#42334) akos90


akos90
tag

Sziasztok!

Ps3 szokott játék közben fagyni nektek? Uncharted 3-at nyomom egy ideje és lefagyott a játék meg ahogy néztem a gép is majd újraindult. Infamous-nál semmi fagyást nem volt még.

[ Szerkesztve ]

(#42335) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Üdv!
Egy kis segítséget kérnék.
A playstation store-ról letöltöttem a God of War HD játékot, mivel plus előfizetésem van és ingyen volt.
A játék indításakor installálni kezd, majd kb 13 % -nál Az: "An error occured during the install operation (80029564) hibaüzenettel leáll. Az előfizetésem még érvényes és ez egy full játék. Mi lehet a hiba?
Sérült a letöltés?
Kérem segítsetek. Kösz. :W

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#42336) ldave válasza the.odzsy (#42335) üzenetére


ldave
félisten

Próbálj meg egy kisebb demót telepíteni, ha az sem megy, akkor lehet a HDD-vel van valami, érdemes lenne egy backup-ot készítened a játékmentéseidről.

A Slime draws near! Command?

(#42337) buci30 válasza konyi79 (#42331) üzenetére


buci30
addikt

:Y :Y Nagyon remélem ,hogy nem, és aktívval is jó!!! Mert ma rendeltem meg és holnap hozza a futár.
:F :F

Ez a plus előfizetés ,hogy van hol lehet ezt?
Ezt akkor gondolom ne a Magyar accountra hanem az Angolra kell?
S ha megvan akkor mi az előnye ,hogy ingyen leszedhetek bármilyen játékot?
Teljes game? S meddig használhatom amíg az előfizetésem van?
Utána mi történik nem fogom tudni elindítani vagy...?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42338) supercow válasza buci30 (#42337) üzenetére


supercow
őstag

Elsö hsz megvolt? Ezek a Plus kérdések 3 oldalanként újra elöjönnek..

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42339) Mister_X válasza buci30 (#42337) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én magyarra tértem, szvsz sokkal kényelmesebb (nekem), hogy tudok bankkártyávak vásárolni, mert nem lenne kedvem venni egy £16-os feltöltőkártyát, amikor csak egy 1220Ft-os Darksiders kellett nekem.

A húsvéti akciók kitartanak vajon tizedikéig? Nagyon fáj a fogam egy PixelJunk: Monstersre és az most féláras...

@supercow: nem is kellene semmi lapozás meg #1Hsz, ott van felül az öszefoglaló, csak le kéne nyitni...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42340) buci30 válasza supercow (#42338) üzenetére


buci30
addikt

pont most van meg sorry :B :R

De ha erre a COD-ra tud valaki biztosat mert most aludni se fogok.
Igazság szerint nagyon a 3D miatt rendeltem meg ,úgyhogy remélem jó!!!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42341) Mister_X válasza buci30 (#42340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link], ott a 3D támogatás a dobozon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42342) Shadowfax válasza the.odzsy (#42335) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha jól emlékszem, nálam is ezt csinálta. Úgy oldottam meg, hogy letöröltem azt a kb. 100 MB-nyi frissítést a játékhoz (ott kell legyen a játékok közt egy buborékszerűségben). Aztán indítottam a játékot, kiírta, hogy talált frissítést, újból letöltöttem, installáltam és minden oké volt.

(#42343) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Régebben volt egy Slim gépem, de kihasználatlanság miatt eladtam. Most hogy lassan jön a 4 elég jól lement a 3 ára újonnan, azon agyalok újra be kellene fektetni egybe. Viszont megnézem akár itt az aprót, vagy az aukciós oldalakat 40-90 vannak árazva és valamelyikhez még játék vagy plusz joy sincs. Miközben a vadi új super slim 44900. Teljesen értetlenül állok a dolog előtt :N .

(#42344) Mister_X válasza Telda (#42343) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az új 45e Ft-os (hol?) SuperSlimben csak 12GB flash háttértár van, míg a használt Slimek ezen az áron 160, de inkább 320GB-os merevlemezt tartalmaznak. Nem tudom, hogy te mit nézel, de éppen csak az ember szemét nem szúrja ki a háttértár mérete, pláne mikor már a tartozékoknál tartasz...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42345) Telda válasza Mister_X (#42344) üzenetére


Telda
addikt

Tudom hogy 12GB-os. De valamire ez is elég, máskülönben minek árulnák így.

(#42346) leslieke válasza Telda (#42345) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elrettentő példának elég. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42347) zzola válasza Telda (#42345) üzenetére


zzola
félisten

Ha olyan játékkal játszol, ami teljes mértékben a lemezről fut, arra elég. Én is 12GB-ost vettem, de nekem volt itthon egy 500 GB-os HDD, így nekem nem érte volna meg megvásárolni a nagyobb tárral szerelt modellt...

[ Szerkesztve ]

(#42348) erahurka


erahurka
félisten

PlayIt-en lesz egy kis GoW akció, ha valakinek még hiányzik pár rész a gyüjteményéből érdemes lehet kilátogatni :))

(#42349) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Egy újabb Dragon ballos kérdés...

Minden évben jelent meg Dragon Ball játék nekem csak 1hónapja van ps3-am és fogalmam nincs, hogy melyik játékot érdemes megvenni továbbra sem.

Dragon Ball: R.G 1-2, érdemes pl: a 2-ért fizetni plusz 1500ft-ot ?
Burst limit a legrégebbi, de a legolcsóbb mennyire elavult ?
Ultimate T. a legújabb része a HD Coll. előtt, arról valaki valami véleményt tud mondani, olvastam róla tesztet de a harcrendszert nagyon szidják, erről valaki ... ?? :R

Kösziii a véleményt.

Dr. Student

(#42350) Fr3eWar válasza Goldwin (#42332) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nagyon jónak ígérkezik, asszem jövő héten le is csapok egyre itt az aprón :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.