Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46400) anotheruser


anotheruser
újonc

Sziasztok!
A múlthéten szükségessé vált, hogy leszedjek egy "Daemon tools" nevű programot, melyet a letoltokozpont.(hu) oldaláról tettem meg a hirtelenség hevében. Ott kommentben azt írták nem vírusos, ám ezt én sem hittem el teljesen, de fiatal voltam és kellett a pénz... :(( Letöltöttem feltelepítettem használtam letöröltem, mint annak a rendje. Ekkor még rendesnek mondható vírusirtó nem volt a gépemen csak Microsoft essentials. A vírus vagy maleware vagy tudom is én micsoda (tudom én a különbséget nagyjából csak bekategorizálni nem akaródzik) felkerült a gépemre. Initialpage123.(com) gondolom ez nem a Daemon Toolsnak a dedikált keresőszolgáltatása :)) Próbáltam angol nyelvű oldalakon megoldást keresni, de nem tudtam minden lépést végrehajtani(pl feladatkezelőben kikellett volna lőni egy folyamatot és megnézni a helyét, de nekem nem volt olyan, sőt még csak feltűnően "vírus kinézetű" sem volt). Szóval hozzátok fordulok. Eset Smart Security, Hitmanpro, Malwarebytes a hírtelen hevében ezeket a programokat felraktam futtattam és amiket talált vírusokat töröltetem/megtisztítottam. Újraindítás után a böngészőben ismét az emlegetett "keresőszoftver" várt kezdőlapként.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.