Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#701) villanyie


villanyie
csendes tag

sziasztok,van expert tunerem es az a gondom hogy szerintem eleg csendesen halatszik a amikor tvzek,hiabba hangositom fel mindehol ahol csak lehet,szoval a winaphoz kepest csendes, a radio mar hangosabb.Kivancsi vagyok h ez nalatok is igy van?Az audio kabelt a cd-audiohoz kototem be mert csak oda passzolt.

(#702) villanyie


villanyie
csendes tag

es meg 1 gondom van : mikor felveszek szakadozzva jatsza vissza ,akarhogy alitom be a tomoritest (mpeg2,mpeg4,stb) lehet hogy gyenge a gepem?PIII 866mhz,256mb,Alaplapi32mb video.

(#703) Balinov válasza villanyie (#702) üzenetére


Balinov
félisten

lehet,sajnos az expert nem hw-s tuner,így elég sok erőforrást emészt a capture.inkább azt javaslom,ha van elég tárhely persze,hogy vmi laza tömörítésű videokodekkel,pl. mjpeg,huffyuf ill. pcm wav hangot választva rögzítsd,majd utána tömörítsed a kívánt célformátumba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#704) bzoley válasza villanyie (#701) üzenetére


bzoley
veterán

bocsi:)

[Szerkesztve]

(#705) bzoley válasza villanyie (#701) üzenetére


bzoley
veterán

Valszeg rossz driver van fönn. Rakd fel ezt:[link]

Intéztem egy ''A'' betűt az azt hiányolóknak, csak nehogy ettől rosszabb legyen a helyzet:)

Version: 2.0.2.13
What's New:
2. Support : ''A'' key for Hungary,and update Frequency table.


Hamarosan...

(#706) Balinov válasza bzoley (#705) üzenetére


Balinov
félisten

hmm.már 2.0.2.13-ról írnak? lemaradtam a 11-ről?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#707) bzoley válasza Balinov (#706) üzenetére


bzoley
veterán

Nem maradtál le semmiről:)
12 meg nem volt.

(#708) villanyie


villanyie
csendes tag

tehat az hogy csendes a hang (azert jol halatszik csak a winamphoz kepest halkabb) azert van mert rosz a driver amit kaptam gyarilag a tunerhez es ha felrakom amit bzoley hagyott akor menni fog?

(#709) brd válasza cadgers (#699) üzenetére


brd
nagyúr

MPEG2-t sem kezel, file-ként felírva? Merthogy, a DVD-n is az van tulajdonképpen. Egyébként tud a kártya (ill. a software) olyat is, hogy Directburn. Ezzel a rögzítés közben már írja is fel DVD Video formában egy lemezre a cuccot.

The only real valuable thing is intuition.

(#710) Balinov válasza bzoley (#707) üzenetére


Balinov
félisten

akkor megnyugodtam.bár szükségem nincs a .11-től újabb pvr2-re,lekopogom,idáig rendben megy is minden.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#711) brd válasza bzoley (#705) üzenetére


brd
nagyúr

A 768*576-ra mit írtak? Terveznek ilyet bele? Vagy írjak nekik én is, hogy kellene, hátha a sok panaszkodás hatásosabb? :)
Egyébként a timeshift-tel még mindig van egy kis gondom. :( Sokszor csinál olyat, hogy a visszanézés közben megbolondul és ha máshová ugrom a videoban, akkor lejátszik néhány mp. hangot, villant egy-két képkockát, majd elkussol és ottmarad egy képkocka. A rögzítés eközben működik, látom a winyóleden, de innentől már lőttek a visszajátszásnak, bárhová ugrom, ugyanez. A másik változat az az, hogy kb. 1 óra időtartamot lehet csak visszanézni, úgy csinál, mintha az előtte lévő rész már nem létezne, a slidert sem lehet odahúzni, pedig a időkiírás szerint létezik és a file-ok is ott vannak. Biztos, hogy nem használ semmi kodeket timeshift lejátszása közben? Codecpakkom nincs, ami beleszólhat(na) az az ffdshow, ill. az elecard mpeg2 codec.

The only real valuable thing is intuition.

(#712) bzoley


bzoley
veterán

WinFast PVR2 2.0.2.13[link]
Változások[link]

villanyie
Igen, kivéve ha össze-vissza állítgattad a hangerőt.

Balinov
Dehogy nincs ;]

brd
Nem esett szó róla.
Próbáld ki az újat, hátha jobb lesz. Egyébként én mintha 2,5órára emlékeznék. Lehet, hogy tévedek.

[Szerkesztve]

(#713) kelepce válasza bzoley (#705) üzenetére


kelepce
tag

Hamarosan...
Most töltöttem le a PVR2 2.0.2.13 verziót, meglátjuk mit tud. :)

(#714) Balinov válasza bzoley (#712) üzenetére


Balinov
félisten

ez a terminal control,ez live broadcastinghoz kapcsolódik?

köszi a linket,gyorsak voltak Ivánék megint. qualitys=qualities... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#715) kelepce válasza bzoley (#712) üzenetére


kelepce
tag

A változások szerint mégis van 12-es verzió, bár tényleg nem volt elérhető. :)

[Szerkesztve]

(#716) bzoley válasza Balinov (#714) üzenetére


bzoley
veterán

Valamilyen formában igen, de csak otthon fogom tudni megnézni, miről is van szó valójában.

kelepce
Köszönöm a hasznos információt :U

(#717) #65675776 válasza villanyie (#702) üzenetére


#65675776
törölt tag

Biztos gyenge ezekhez a codec-ekhez.

(#718) kelepce válasza bzoley (#716) üzenetére


kelepce
tag

@bzoley
A fenti hozzászólásomat nehogy macerálásnak vedd, nem annak szántam. :R Sokat köszönhet neked ez a fórum. :R Tényleg nem volt elérhető. A 11-es verzió linkjét többször átírtam 12-re, de mindig visszadobta a rendszer, hogy ilyen fájl nincs. Most sincs, sőt már a 11-es sincs. (Csak halkan: az UW-s oldaladon javítsd ki a 11-es verzióra mutató linket, már nem működik.) Mégegyszer :R :R :R
Üdv.

(#719) bzoley válasza kelepce (#718) üzenetére


bzoley
veterán

Nem veszem, csak kétszer is fölösleges információt közöltél. és olyan dolgot akartál megmagyarázni, amiről lehet, hogy egy kicsit többet tudok, pl. hogy miért nem volt letölthető az előző verzió.
(csak halkan: köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem, amint hazáérek, és még az uw is működni fog végre, frissíteni fogom az oldalt)

(#720) SVG


SVG
csendes tag

Hi bzoley! A kérdésem csak annyi, hogy ha fel szeretném rakni a pwr2-t, akkor ugye uninstall pwr (gyári cd-ről telepítettem van)...de itt van a baj. Ugyan is, ha leszedem,(mindent,ami a turerrel kapcsolatos, elfelejti a hardvert is. És utána nem ismeri fel, mint idegen hardver. Mit javasolsz? Mer nagyon érdekel a pwr 2!

Vissza Vietnámot az Íreknek!

(#721) Balinov


Balinov
félisten

Bencee konyhai számítógép DIY topikjában bukkantam rá egy meedio-s fórumra,aholis a WFTV.exe command line dokumentálatlan paramétereit taglalják. Érdekes dolgok..
WFTV.exe[/F][/CMadx][/N][/M][/Vx]

/F Fullscreen

/CMadx Tunes to channel xx initially

/N Starts without splash

/M Starts with mute status

/Vx Switches to video source initially
(x=0:TVTuner, x=1:CVBS, x=2:S-Video)

sajnos csak ezeket a paramétereket irta jackflash nevü srác..

Balinov

[link] itt van néhány user comment is.

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#722) bzoley válasza SVG (#720) üzenetére


bzoley
veterán

Fel kéne ismernie, ha az eszközkezelőben nyomsz egy keresést. Az oladlamon akad némi leírás driver telepítéshez, amivel jónak kell lennie.

(#723) pimbin


pimbin
csendes tag

Most rendeltem egy Leadtek tv2000 xp Expert tunert, csak a nagy igyekezetben elfelejtettem megkérdezni, hogy ezzel tuduk e TXT -t.
Ha valakinek van infója, kérem válaszoljon.
Előre is kösz.

(#724) Balinov válasza pimbin (#723) üzenetére


Balinov
félisten

igen,van rajta teletext.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#725) pimbin válasza Balinov (#724) üzenetére


pimbin
csendes tag

Kösz! Már kezdtem pánikolni.

(#726) Balinov válasza pimbin (#725) üzenetére


Balinov
félisten

pedig nincs rá okod,elég régóta csak az ultragagyi tunereken nincs txt.mondjuk már az EPG idejében nincs is olyan marha égetően nagy szükség rá...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#727) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

Skacok!!Ha veszek fel a tunerrel az fps az nagyobb a jó vagy ha kissebb???Előre is köszi!

(#728) #65675776 válasza Ferrarifan (#727) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor jó, ha (közel) stabilan 25fps. Ennyi ugyanis a szabvány.

(#729) Ferrarifan


Ferrarifan
csendes tag

THX!!!
Még egy kérdés: A felvétel minőségét hogy tudom javítani ???

(#730) Bastee


Bastee
tag

Sziasztok! Nagyon láma vagyok ehhez a TV Tuner témához, mégis bátorkodtam venni egy TV2000 XP Expert-et. Na először fel se telepítette később driver felment, de nem találta a kártyát. PCI sinekben való rendezkedéssel ez megoldódott. Na a problémám, hogy ha bent van a kártya, és fel is ismeri a gép, akkor a hangkártyám megnémul. :(( Szóval megy csak hang nem jön ki rajta amúgy Creative Audigy4-ről van szó. Ezt mi okozhatja? Előre is köszönöm.

(#731) edeleny


edeleny
őstag

Na jo lett a vidom.
Most vagy van kép,viszonylag jo,csak fekete fehér,vagy csak csikok,de az szines.
Tudna valaki S-Video kiosztást adni.
Két bütykölt kábellel probáltam idáig.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#732) pimbin


pimbin
csendes tag

Megjött a kártyám (expert) Hurrá! Este próba.
Azt szeretném kérdezni, hogy a konfigommal milyen beállításokat használjak TV felvételnél, illetve VHS-ről felvételnél. Max 2 órás műsort akarok felvenni, és kb 15 Gb szabad hellyel garázdálkodok. Ilyen konfiggal tudok úgy felvenni/tömöríteni egy lépésben, hogy a 2 órás felvétel még elfogadható legyen és a mérete ne legyen több mint 3-4 Gb ?

Üdv: Pimbin bin bin ...

(#733) hati válasza pimbin (#732) üzenetére


hati
addikt

Használd a DVD profilt, azt kb. 2 órát 4GB-ra tömörít.

(#734) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Újfent elment a hangerőszabályzóm Pedig ma újratelepítettem a win-t, és minden király volt de 1xcsak már nem lehetett hangerőt állítani!

Mi a fene baja lehet? És hogyan kell megcsinálni???

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#735) edeleny


edeleny
őstag

Felment avinyora a VHS ,(DVD-be)tudtok olyan progit amivel lehetne kicsit minöséget javitani,zajcsökkentés,kontraszt ilyenek?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#736) Balinov válasza edeleny (#735) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ha kész mpeg2 -be rögzítettél akkor nemsokmindent lehet csinálni.ha utómunkát akarsz,akkor talán próbálj meg egy mjpeg kodeket pcm wav hanggal.igaz,hogy sokkal nagyobb méretü lesz a ffileméret,de utána az avi-ra pl. vdbubbal rá tudsz ereszteni mindenféle szűrőt,''képjavító'' filtert. vagy esetleg vdubot kikerülve avisynth scripttel is tudsz filterezni,aztán az avs file-t meg pl. cce-vel átkódolod,de ekkor ugye még ott van az authoring munkafázis..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#737) hati válasza Balinov (#736) üzenetére


hati
addikt

A virtualdubmod-dal ugyanezt mpeg2 fájlokkal is meg tudod csinálni.

[Szerkesztve]

(#738) Balinov válasza hati (#737) üzenetére


Balinov
félisten

komolyan? nem szoktam,csak a sima vdub-ot,esetleg nandub-ot használni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#739) edeleny válasza hati (#737) üzenetére


edeleny
őstag

Ugy néz ki látja.Milyen szüröket javasolsz Láma vagyok a kérdésben?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#740) hati válasza edeleny (#739) üzenetére


hati
addikt

Én az ffdshow-szoktam erre is használni.

(#741) edeleny válasza hati (#740) üzenetére


edeleny
őstag

Ugy néz ki a Virtualdubmod nem jött be,látja az Mpeg2-t,de mindenáron avit akar csinálni.
Hogy használod az FFDShow-t?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#742) hati válasza edeleny (#741) üzenetére


hati
addikt

Van virtuldub pluginja az ffdshow-nak. Telepítésekor megkérdezi, h felrakja-e. Ja tényleg, én avi-t szoktam az mpeg2-ből csinálni. :)

(#743) #65675776 válasza edeleny (#741) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha MPEG2-ből akarsz MPEG2-t csinálni, akkor pl TMPGEnc vagy Adobe Premiere.

(#744) edeleny válasza #65675776 (#743) üzenetére


edeleny
őstag

Ja igen TMPGenc.
Megkeres,legujjabb 4-es verzio,leszed,telepit és full Kinai,ugy hogy valami angol kellene már,mert van 43 megás orosz,és kinai verziom is,na nem mintha nem birkoznék meg mind a két nyelvel,csak a gépemnek okoz problémát.
:F

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#745) copperhead válasza bzoley (#705) üzenetére


copperhead
aktív tag

Mi is ez az ''A'' betű? :F

[Szerkesztve]

(#746) bzoley válasza copperhead (#745) üzenetére


bzoley
veterán

“H” Key for Video Format Switch / “A” Key for BG/DK Audio Switch

After installing the card, please execute Channel Scan.
1. If some channels have weird colors or become black and white, press ''H'' on the keyboard to change the video format (toggle SECAM/PAL).
2. If some channels do not sound correctly or are completely mute, press ''A'' on the keyboard to change the sound format. When the format is correct, press ''S'' to toggle Stereo/Mono.
When the setup is completed, the setting will be saved in the software.

(#747) C5!r3k


C5!r3k
csendes tag

Hali nekem volt egy expertes karim ami nem jól uzemelt nem tudtma normálisan beálítani metr mindig csíkok rohangáltak benne :W aztán vissza vittem mer garis volt és mondták hogy majd jöjjek vissza érte vissza mentem és adtak helyette egy Global-t :R :) :) :) de egyet nem értek ha rádugom a távketyerét...akkor miért müxik nekem még a cd-n a progit se találtam hozzá amivel belehetne álítani vagy vmi :(( aki tud segítsen plííííz előre is köszi

(#748) #65675776 válasza C5!r3k (#747) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt jó lenne érthetően és tagoltan leírni, mert így nem lehet lényegében semmit sem kihámozni az egészből.

(#749) C5!r3k


C5!r3k
csendes tag

Na bocsika az előzőért tegnap má rkómás voltam és félre beszéltem xD na szal nekem van egy Leadtek TV2000XP Global T-tunerem amihez nem usb-s távirányítót adtak hanem a tv tunerbe kell bedugni és nekem ez sehogysem működik... :W bocsi még1x a tegnapiért ha vki tudja hogy mi merre az szóljon plíííítz (elemet beletettem és jól a távirányítóba) :C

(#750) Norbi27 válasza C5!r3k (#749) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Nézd meg, hogy a WinFast Wizardban engedélyezve van-e a távirányító: Jobb egérgombbal kattints a tálcaikonjára, majd a Settings-re, és azon belül a Remote Controller legyen Enable

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.