Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#851) hati válasza bzoley (#850) üzenetére


hati
addikt

Nekem a 13-as PVR2-ben hungary a beállítás és minden csatornánál megfelelő a hang. UPC kábelem van.

(#852) bzoley válasza hati (#851) üzenetére


bzoley
veterán

De jó, hogy itt vagy. Melyik drivert használod a PVR2000-k!!!hez :)
6115, vagy 6114 (csak hogy tudjam, jó-e az újabb)

Amúgy az előzőt ezért kérdeztem:
Did version 13 work , if country select to Hungary ? and Is ''A'' key work fine ?

[Szerkesztve]

(#853) AMD_ok válasza bzoley (#850) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem tudom, mi a bajod, de válaszoltam a kérdésedre, míg senki más nem (én ezt használom és Hungary beállítással tökéletesen működik - tehát megválaszoltam a kérdésedet). Azért kérdeztem vissza, mert úgy tűnt,mintha még nem használtad volna.

(#854) bzoley válasza AMD_ok (#853) üzenetére


bzoley
veterán

Ne essél már kétségbe :)
Neked köszi, és csak magyarázatként írtam le, miért tettem fel a kérdést, és megállapítottam, milyen sok válasz érkezett a tiéden kívül.

(#855) AMD_ok válasza bzoley (#854) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ok nincs harag egyáltalán,csak kicsit elbeszéltünk egymás mellett. :R Egyébként mi ez az A betűs téma? Olvastam végig a topikot, de még nem értem,mit jelent ez?

(#856) bzoley válasza AMD_ok (#855) üzenetére


bzoley
veterán

Nálunk az általános tévé norma PAL-B. Előfordul egy-két helyen, hogy ettől eltérő PAL-D-be nyomják az adást, ahol a hang egy kis eltéréssel van továbbítva. Pal-B re állítva a programot, leginkább sistergés, vagy némaság formájában vehető észre. Az ''A''-val lehet váltogatni a két norma között. A másik módosítás, hogy a PVR2 frekitáblája a Német és Román táblához lett igazítva, hogy nyugodtan lehessen használni Magyar beállításokkal, ne kelljen trükközni az országokkal, mert eddig a PAL-B sem ment mindig simán.
Na és erre kérdeztem én, hogy vajon a gyakorlatban is működik-e a dolog(kvázi statisztika lett volna megfelelő számú válasz esetén)

(#857) Koczkás


Koczkás
csendes tag

Én ma üzemeltem be az expertemet. nem álitgattam semmit rajta. A dryver most az eredeti nem tudom milyen van fent rajta. Bejön minden adó képpel hangal aránylag normálisan.
A PVR2-t letöltöttem bzoley-től és müxik.
Nekem B betűt ír ki a műsoroknál.
Mit kellene most kipróbálnom?
Van valami kérdés?

(#858) bebar


bebar
aktív tag

A Chris Tv-n kívűl milyen progi van még?

(#859) Koczkás


Koczkás
csendes tag

Mivel jobb a frissebb dryver mint a régi? Mit tud többet?

(#860) bzoley válasza Koczkás (#859) üzenetére


bzoley
veterán

Semmit, nálad a lényeg, hogy működik-e rendesen, nemkell-e más országgal trükközni.
Akiknél a fele jó, a másik fele sistergős, azoknál lehet érdekes az ''A''

Az attól függ, hogy mikori driver van a lemezen. A túl régiek eleve más felépítésűek, de azért működnek, csak néhány spéci dolgot nem támogattak. Ha az újabb driver valamelyik előző verziója van a lemezen, akkor könnyen lehet egy hibás verzió(halk hang, stb)
Ebből a legfrissebb verziók használhatóak rendesen.

(#861) AMD_ok válasza bzoley (#856) üzenetére


AMD_ok
őstag

Értem mostmár. Ki nem próbáltam,mert nekem tökéletesen működött elsőre is (káártya gépbe, Sb Audigy-val összekötve, driver, PVR2 telepítve, és lön király minden.

[Szerkesztve]

(#862) Koczkás


Koczkás
csendes tag

Akkor kérdezek:
1.Nem történik semmi sem a POP kettősnézetben sem a PIP-ben.
2.Gondolom rossz helyre dugtam a hangnak a madzagját mert van hang, de nem reagál a kezelőpanelon a halkításra. De akkor hová kellene dugni?
3.Lehet valahol a felbontást állítani?
4. Mi az a Cris-TV?
5.Nem lehet elindítani a rádiót mert hiányol egy MFC71.DLL fájlt.

Bocs a sok kérdésért, de azért vagyunk itt sztem.

(#863) bzoley válasza Koczkás (#862) üzenetére


bzoley
veterán

1.nem is fog, míg nem indítasz el egy videót. Két tévéadásra ne számíts.
2.jó helyre is dughatta, csak rossz bemenet van kiválsztva a PVR2-ben, kísérletezz vele.
3.nem
4.3rd party tv progi, van néhány hasonló. Miután mind kipróbáltad, jössz vissza panaszkodni, hogy semmi nem működik:)
5. frissítések fönn vannak?

(#864) Koczkás válasza bzoley (#863) üzenetére


Koczkás
csendes tag

Nem tettem fel frissétést. Melyik(ek) kellene?

(#865) bzoley válasza Koczkás (#864) üzenetére


bzoley
veterán

XP - SP2, DX9c

(#866) bebar


bebar
aktív tag

A PVR és PVR2 nem egy ugyanaz?

(#867) bzoley válasza bebar (#866) üzenetére


bzoley
veterán

Nem[link]

(#868) hati válasza bzoley (#852) üzenetére


hati
addikt

A 6115-öst.

Már 2 db. PVR2000 van a gépemben. Így legalább kilőttem egy PVR2 M.V.P. hibát, miszerint nem menti el a két kártyához tartozó felvételi profilt, ha az különböző. Most már nem is kell, hogy különböző legyen. :)

(#869) bebar válasza bzoley (#867) üzenetére


bebar
aktív tag

Köszi!

És ezt le lehet tölteni valahonnan?

(#870) hati


hati
addikt

Bug a PVR2 13-ban. Ha két egyforma tv kari van a gépben, akkor a wizardban nem lehet váltani, hogy melyik érzékelőtől vegye a jeleket. Hiába állítom át, hogy a 2-es kariről vegye a jelet, OK után, ismét megnyiva látszik, hogy nem mentette el.
Amig két különböző kari volt a gépben, addig ezzel nem volt hiba.

(#871) bebar


bebar
aktív tag

A PIP egyébként hogyan használható?
Arra még nem jöttem rá..

(#872) brd válasza bebar (#871) üzenetére


brd
nagyúr

Úgy, hogy vagy megnyitsz a TV mellé egy videoállományt, vagy pedig Timeshiftelsz. Máshogy nem, mert a kártyán csak egy tuner van, így egyszerre csak egy adót tud megmutatni.

The only real valuable thing is intuition.

(#873) akox válasza bzoley (#850) üzenetére


akox
csendes tag

''akox
Óra mellett nincs ott Leadtek ikonja? Egyáltalán mit csináltál pontosan?
SP2 mindenhova ajánlott.''

Sajnos nincs ott,és a programok között se.
Az eszközkezelőben viszont a telepítés után ott van a :WDM crossbar,a WDM video capture és a WDM TV tuner.
- Letöltöttem a driver ét a drivers.hu-ról,kicsomagoltam,majd elindítottam a hardver hozzáadása varázslót.Fölismeri egyből,telepíti is a drivereket,majd kiírja hogy az eszköz használatra kész .Viszont alúl a tálcán nem jelenik meg a kártya ikonja,ahonnan elindíthatnám a progiját.Próbáltam átrakni a kártyát másik slotba,de ugyanezt csinálja.A kártya föltelepül,viszont az indítóikon sehol nincs.

(#874) hati válasza akox (#873) üzenetére


hati
addikt

Ha jól értem, Te csak a drivert raktad fel? Ha igen, akkor nem ártana, ha egy TV néző programot is telepítenél, pl. a PVR2-t.

(#875) bzoley válasza hati (#874) üzenetére


bzoley
veterán

Na igen, erre jutottam én is :)

A bug nem a PVR2-ben, hanem awizard-ban van. Én simán átdugtam a kábelt a másik tunerbe :D

[Szerkesztve]

(#876) akox válasza bzoley (#875) üzenetére


akox
csendes tag

UHHHHH!!!

Köszi szépen srácok !
Bocs, de elég beginner vagyok a tuner kártyák terén,azt hittem hogy ezt már alapból tartalmazza a driver.Királyság,mégegyszer köszi.

(#877) hati válasza bzoley (#875) üzenetére


hati
addikt

Mivel a wizard a PVR2 része, ezért nem tettem különbséget.
Én is ezt csináltam, csak jobb lenne, ha szoftverből lehetne állítani, mert nekem az egyik érzékelő át van vezetve egy másik szobába, ahol a TV van, és hol onnan, hol innen a szgép mellől szeretném irányítani a gépet.

Lszi értesítsd erről a fejlesztőket.

(#878) k_petya válasza Balinov (#842) üzenetére


k_petya
tag

Olvasd vissze miért panaszkodom!

A PVR2 a PicVideo codec-cel rosszul rögzit, míg a PVR1 jól.

(#879) bebar


bebar
aktív tag

Én a 2.0.2.13-as töltöttem le, de ennek a TXT-je teljes képernyő módban nem látszik..

(#880) copperhead


copperhead
aktív tag

Szerintetek mitől lehet az,hogy a PVR2 telepítése óta,néhány webes videónak TV2,HírTV,Naptv,nincsen hangja?A YouTube,Videa,VideoBombnak viszont van.Valami Media Player hiba lehet,11-t is felraktam,de semmi változás.Egy kis érdekesség,a Net Transport (NetXfer) Sniffer funkciójával,szinte bármilyen videó letölthető,csak a TV2-ről nem megy.

(#881) #65675776 válasza bebar (#879) üzenetére


#65675776
törölt tag

F11, legalábbis elméletileg. Ez a mix mód, a teljes képernyő meg F9.

[Szerkesztve]

(#882) tellvilmos


tellvilmos
csendes tag

Hali!
A 843-as hozzászólásra nincs véletlenül megoldásotok, ötletetek? Miért bírálja felül a kártya a hangbeállításokat? :F

(#883) Koczkás


Koczkás
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, sorba lehet rakni valahogy az adókat a PVR-2-ben?

(#884) bzoley válasza Koczkás (#883) üzenetére


bzoley
veterán

Fogd és vidd.

(#885) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

a PVR2 még mindig beta?

(#886) #65675776 válasza dvdbackuper (#885) üzenetére


#65675776
törölt tag

Leadtek-nél nincs igazán különbség retail és beta között. Folyamatos a fejlesztés, időnként egy beta-t megjelölnek retail-ként. Maga a program sosem nevezi magát beta-nak. Lehet használni nyugodtan.

(#887) atos30


atos30
aktív tag

sziasztok ! van egy olyan kis problémám, hogy amikor kikapcsolom a pvr2-őt akkor feljön egy kis ablak: DVBTAP.exe-Alkalmazáshiba
A''0x7c911e58''címen található utasítás a ''0x00000000''memóriacímre hivatkozott.A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:read''.
A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

Most telepítettem ujra a gépet. tökéletesen működik még a felvételem is meg minden, csak ez zavar.Gyanítom ,hogy valamit kihagytam a telepítéskor.Bár úgy tűnik mintha memóriahiba lenne.Egy memtest-et még ma lefuttatok.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#888) Balinov válasza k_petya (#878) üzenetére


Balinov
félisten

igazad van,sorry,lusta voltam visszaolvasni. így már érthető.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#889) atos30 válasza atos30 (#887) üzenetére


atos30
aktív tag

még egy kis probléma: letöltöttem az új drivert Leadtek XP WHQL driver 4.0.107.3210 (October 18, 2006), de ezt most hogy kell telepítenem?kicsomagoltam , de fogalmam sincs mit kezdjek vele.gondolom valamelyik cat vagy sys fileval kellene valamit csinálnom.Lehet ,hogy emiatt az újjab driver hiánya miatt írja ki azt a hibaüzit?

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#890) partymaci


partymaci
aktív tag

sziasztok kellene egy kis help,
felraktam a Global kartyahoz a drivert (4.0.107.3210) meg a progit (WinFastPVR2_setup_2.0.2.13) minden oke csak a hangerőszabalyzással van gondom meg az FM móddal. A FM módba váltáskor kiírja hogy nem indítja el mert MFC71.DLL-t mert nem találja, +hogy rakjam fel ujra az alkalmazást, lehet hogy az megoldja a problémát.

A hangerőszabályzó meg onmagában műkodik csak osszevan kapcsolva a Speakers eszközzel, és csak abban az intervallumban mozog amiben a speakers hangereje van. Ezert csak akkor növelheteő a hangerő ha manuálisan a speakers-t állítom vagy a hangfalon növelem. => a taviranyítóval nem megy
valami megoldas van ezekre?
ja es Vistát hasznalok jelenleg

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#891) partymaci válasza atos30 (#889) üzenetére


partymaci
aktív tag

először is szedd le a korabbi drivereket. Ezekutan a windóz felajanlja hogy uj hardver van a gepedben es installni kene hozza a drivert. No innentől meg mar kitudod valasztani hogy te akarod kivalasztani a sajat drivered könyvtarat. Meg hasznald hozza ezt a szoftvert WinFastPVR2_setup_2.0.2.13 ... tovabbi info http://bzoley.uw.hu/

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#892) bzoley válasza partymaci (#890) üzenetére


bzoley
veterán

Vista alatt már ez is nagy szó:)
De próbáld ki ezt a driver-t(előzőt szedd le):[link]

(#893) copperhead válasza partymaci (#890) üzenetére


copperhead
aktív tag

Nekem is volt ilyen MFC71.DLL problémám.2.0.2.12 visszaállítása megoldotta.
Beállításoknál a ''külsőt'' kell választani,gondolom az AUX csatlakozás miatt,és már megy is a távirányítós hangerőszabályozás.Valaki az én problémámra #880, nem tudná a megoldást?

(#894) #65675776 válasza copperhead (#893) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hogy mit kell választani, az hangártyafüggő. Nálam pl CD Audio. De Vista alatt minden más.

(#895) partymaci válasza #65675776 (#894) üzenetére


partymaci
aktív tag

Analóg audió eszköz:
Microphone (Realtek AC'97 Audio)
Line in (Realtek AC'97 Audio)

Keverő eszköz lejátszás:
Speakers (Realtek AC'97 Audio)

Audió vezerlés:
CDAudio
Volume

Ezeket lehet valasztani de eddig még nemsikerult beallitani hogy jó legyen.

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#896) #65675776 válasza partymaci (#895) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem Te vagy az egyetlen, én is szívtam vele. Kicsit át kell építeni a drivert és a PVR2-t, ha már a MS átépítette a Vista hangrendszerét gyakorlatilag teljesen.

(#897) copperhead válasza copperhead (#880) üzenetére


copperhead
aktív tag

Töröltem a SUPER ©-t,és már működik minden. :))

(#898) atos30


atos30
aktív tag

sziasztok! a 887# -re valaki tud megoldást? Már mindenből felraktam a legujjabb verziót és előtte szabájosan leszedtem a régebbi driver-eket meg mindent .Minden működik, jó a memóriám is, csak ez a ki....ott hibajelzés idegesít.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#899) bzoley


bzoley
veterán

Nah, úgy látom a PVR2 nagyjából Vista-barát lett.
A changelog webarchivum formában letölthető innen:[link]

(#900) Miért ???


Miért ???
csendes tag

Sziasztok, tud nekem valaki segiteni ?

Adva van egy P5B Delux, Core 2 duo 6300, EN7300LE,LeadtekDV2000 TV Tuner, XP Profesional x64 jogtiszta
Nem tudom instalálni a Delux DLV-B01 webkamerát és a TV Tunert, kompatibilitási problemat emleget. Mintha a XP Profesional x64 nemlatna ezeket.
Hogy lehet ez? Előtte egy szimpla XP-vel siman elindult

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.